بوتاکس

10 تا از بهترین دکتر بوتاکس در شهرک ولیعصر⭐【سال1403】❤️

بوتاکس یک ترکیب شیمیایی است که از سمی به نام بوتولینوم ساخته شده است. این ماده به عنوان دارو کاربردهای مختلفی دارد اما امروزه بیشترین کاربرد آن در زیبایی و از بین بردن چین و چروک های پوست است. در این مقاله از سایت جراحا به بررسی مدت زمان ماندگاری بوتاکس می پردازیم و همچنین توضیح خواهیم داد بهترین دکتر بوتاکس در شهرک ولیعصر چه کسی است، با ما همراه باشید.

بهترین دکتر بوتاکس در شهرک ولیعصر چه کسی است؟

دکتر بوتاکس، فردی است که در رشته پزشکی تحصیل نموده است. برخی از این افراد، دارای تخصص پوست، مو و زیبایی هستند که در زمینه خدمات زیبایی هم فعالیت می کنند. پزشک بوتاکس، تجربه بالایی در انجام این امور دارد و نمونه های موفق بسیاری را نیز در کارنامه کاری خود دارد. بهترین دکتر بوتاکس در شهرک ولیعصر، کلینیک خود را به  تجهیزات مدرن، مجهز نموده است تا بهترین خدمات را به مراجعین خود ارائه نماید.

پزشکی که خدمات بوتاکس را انجام می دهد، مجوزهای لازم را از وزارت بهداشت و درمان و سایر سازمان های مربوطه دریافت نموده است. این فرد، در هنگام انجام انواع امور زیبایی و به خصوص بوتاکس، کلیه اصول بهداشتی را رعایت می نماید چرا که اهمیت زیادی برای سلامت مراجعین خود قائل می باشد. بهترین دکتر بوتاکس در سهرابیه، برخوردی بسیار دوستانه و مناسب با متقاضیان خدمات زیبایی دارد و اعتماد و رضایت آن ها را جلب می نماید.

بهترین دکتر بوتاکس در شهرک ولیعصر چه کسی است؟

چگونه بهترین دکتر بوتاکس در شهرک ولیعصر را بیابیم؟

تزریق بوتاکس از حساسیت بالایی برخوردار است، زیرا با پوست و چهره افراد در ارتباط است. از این رو، بهتر است انجام این امر را به یک فرد متخصص در این زمینه بسپارید. حتما تحقیقات و بررسی های لازم را برای شناسایی پزشک بوتاکس انجام دهید. از افرادی که این تزریق را انجام داده اند، مشورت بگیرید تا این تزریق را با بهترین و حرفه ای ترین فرد در این حوزه انجام دهید.

بهترین دکتر بوتاکس در شهرک ولیعصر، باید آناتومی صورت را بشناسد و بتواند به صورت اصولی بهترین تزریقی که با چهره شما هماهنگی داشته باشد را انجام دهد. لازم است که اطلاعات لازم را نیز در خصوص هزینه هایی که افراد تزریق کننده بوتاکس، دریافت می کنند، کسب نمایید. برخی افرادی که تایید شده نیستند و تخصصی در این حوزه ندارند، ممکن است هزینه های کمتری دریافت کنند، اما قطعا نتایج مطلوبی را از چنین تزریقی دریافت نخواهید کرد.

10 تا از بهترین دکتر بوتاکس در شهرک ولیعصر را بشناسید!

دکتر کتایون عمانیان

دکتر کتایون عمانیان

سرکار خانم کتایون عمانیان، متخصص پوست، مو و طب سوزنی می باشند. ایشان در استان تهران به ارائه انواع خدمات زیبایی ماند تزریق ژل و بوتاکس می پردازند. دانش به روز و تجهیزات مدرن در کلینیک ایشان، سبب انجام خدمات مطلوب و جلب رضایت مراجعین خواهد شد. ایشان سال ها سابقه فعالیت در این حوزه را دارند و سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. برقراری ارتباط دوستانه با مراجعین، خوش برخوردی و هزینه منصفانه از ویژگی های ایشان است.

خدمات:

 • انجام طب سوزنی
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • کاهش وزن و لاغری موضعی
 • جوان سازی و لیفت پوست صورت

آدرس: تهران، خیابان میرزای شیرازی، بالاتر از مطهری، نبش کوچه آزادگان، پلاک 219، ساختمان زیتون، طبقه 4، واحد 4

دکتر مهشید طالبی

دکتر مهشید طالبی

از دیگر پزشکان متخصص پوست و مو سرکار خانم مهشید طالبی هستند که در استان تهران فعالیت می کنند. ایشان چندین سال است که در کلینیک زیبایی خود، مشغول ارائه خدمات زیبایی گوناگون به مردم این شهر می باشند. انجام خدمات درست و اصولی توسط ایشان، سبب شده است که نتایج مطلوبی حاصل گردد و رضایت مراجعین نیز جلب شود. این پزشک حاذق، عنوان بهترین دکتر بوتاکس در شهرک ولیعصر را به خود اختصاص داده اند. ایشان کلیه مجوزهای لازم برای فعالیت خود را دریافت کرده اند.

خدمات:

 • تزریق ژل و بوتاکس
 • کانتورینگ صورت
 • تزریق پروفایلو

آدرس: تهران، پیروزی، خیابان شکوفه، رو به روی فروشگاه افق کوروش

دکتر سارا بهروان

دکتر سارا بهروان

خانم دکتر سارا بهروان، متخصص پوست، مو و زیبایی هستند که در حال حاضر در استان تهران فعالیت می کنند. ایشان دارای شماره نظام پزشکی و مجوزهای مربوطه می باشند. پرسنل کلینیک این پزشک باتجربه، بسیار حاذق و خوش برخورد هستند. رعایت اصول و قواعد بهداشتی از دیگر ویژگی های مثبت کلینیک زیبایی خانم دکتر بهروان می باشد. سال ها فعالیت صادقانه سبب جلب اعتماد و رضایت مراجعین این پزشک حرفه ای شده است.

خدمات:

 • لیفت صورت
 • تزریق بوتاکس
 • خدمات لاغری موضعی
 • جوان سازی و پاک سازی پوست

 آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، خیابان منظرنژاد، پلاک 45، مجتمع یاس، واحد 4

دکتر مهدی کیال

دکتر مهدی کیال

جناب آقای دکتر مهدی کیال، متخصص جراحی و زیبایی می باشند که چندین سال است در این زمینه فعالیت حرفه ای دارند. ایشان عضو انجمن جراحان ایران می باشند و خدمات زیبایی جراحی و غیر جراحی را نیز انجام می دهند. ایشان با بیمارستان عرفان نیایش و ایران مهر همکاری می کنند و با کسب موفقیت های بسیار توانسته اند عنوان بهترین دکتر بوتاکس در شهرک ولیعصر را به خود اختصاص دهند.

خدمات:

 • لیپوساکشن
 • تزریق بوتاکس
 • خدمات لاغری

آدرس: تهران، شهرک ولیعصر

دکتر الهام ترابی

دکتر الهام ترابی

خانم دکتر الهام ترابی از دیگر پزشکانی هستند که در زمینه خدمات زیبایی فعال می باشند. ایشان در حال حاضر در تهران و محله شهرک ولیعصر، مشغول ارائه خدمات هستند. دانش، مهارت، تجربه و اخلاق خوب از ویژگی های بارز این پزشک حاذق است. در کلینیک ایشان از به روزترین تجهیزات استفاده شده و نکات بهداشتی به بهترین شکل ممکن رعایت می شوند. ایشان تمام دوره های حرفه ای را برای انجام خدمات زیبایی گذرانده اند و مدارک آن ها را دریافت کرده اند.

خدمات:

 • فیشیال پوست
 • اکسیژن تراپی
 • برداشتن انواع خال
 • تزریق ژل و بوتاکس

آدرس: تهران، شهرک ولیعصر شمالی، شهدای دانش آموز، آقایی

آیا بوتاکس همان تزریق ژل است؟

ممکن است برای برخی از افراد این سوال مطرح شود که آیا بوتاکس و تزریق ژل یک مفهوم هستند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که تزریق ژل و تزریق بوتاکس، دو عمل کاملا متفاوت هستند. درست است که هر دوی این تزریق ها، برای از بین بردن چین و چروک ها، استفاده می شوند، اما مکانیسم عمل آن ها کاملا با یکدیگر متفاوت است.

در تزریق بوتاکس، این ماده با فلج کردن عضلات ناحیه مورد نظر، سبب کاهش تحرکات عضلات آن قسمت و به دنبال آن کاهش چین و چروک می گردند. اما در تزریق ژل، ماده مخصوصی در ناحیه مورد نظر، تزریق می گردد تا فضاهای خالی را پر کند و به این ترتیب، چین و چروک ها را از بین ببرد.

تفاوت دیگری که میان تزریق ژل و بوتاکس وجود دارد، مدت زمان آن ها است. افرادی که از طریق تزریق ژل، قصد از بین بردن چروک ها را دارند، باید بعد از گذشت مدت مشخصی، تزریق ژل را تمدید نمایند تا جلوه آن از بین نرود، اما ماندگاری بوتاکس بسیار بالاتر است.

آیا بوتاکس همان تزریق ژل است؟

مدت زمان ماندگاری بوتاکس

می دانید که بوتاکس تاثیر دائمی ندارد، فردی که بوتاکس تزریق می کند، پس از مدتی باید اقدام به تزریق مجدد نماید. اما میزان ماندگاری آن به تزریق آن و مراقبت های بعد از تزریق و همچنین دوز تزریق شده، بستگی دارد. البته ناگفته نماند ماندگاری بوتاکس در نواحی مختلف نیز متفاوت خواهد بود. عواملی مانند تغییرات دما و فصول نیز بر این ماندگاری تاثیرگذار هستند، به طوری که ماندگاری آن در فصل سرما بیشتر است.

اما به طور میانگین، می توان گفت، تزریق بوتاکس با توجه به این موارد، بین 3 تا 9 ماه می باشد. پس از گذشت این مدت، برای ایجاد تاثیر مجدد، نیاز به تزریق دوباره می باشد. با هر بار تزریق بوتاکس، ماندگاری آن برای مدتی بیشتر خواهد شد و در هر بار تزریق، این مدت نیز بیشتر می شود.

کلام آخر

بوتاکس تزریقی است که یکی از کاربردهای آن در زیبایی و کاهش چین و چروک های بدن و به خصوص صورت می باشد. تزریق این ماده باید توسط یک پزشک حاذق انجام شود، در غیر این صورت، ممکن است عواقبی را به دنبال داشته باشد. بهترین دکتر بوتاکس در شهرک ولیعصر، باید دارای تحصیلات مربوطه، تخصص، تجربه و مهارت باشد. می توان با انجام تحقیق در خصوص این پزشکان، حرفه ای ترین آن ها را یافت تا با خیال آسوده این تزریق را انجام داد. ماندگاری بوتاکس بین 3 تا 6 ماه و وابسته به دوز تزریق، پزشک و مراقبت های پس از تزریق است. تلاش کردیم اطلاعات جامعی را در خصوص بوتاکس در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. از این که به جمع همراهان ما در سایت جراحا، اضافه شدید از شما سپاسگزاریم. تجربیات مثبت و منفی خود را در خصوص انجام بوتاکس برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 12 =

دکمه بازگشت به بالا