لیزر موهای زائد

10 تا از بهترین مرکز لیزر موهای زائد در کیانمهر⚡️【سال1403】❤️

لیزر یکی از سیستم هایی است که به علم پزشکی راه یافته و در اکثر گرایشات پزشکی نقش مثمرثمر ایفا می کند. این بار لیزر در زیبایی پوست و مو به کمک افراد آمده و نیازهای آن ها را پاسخ داده است. خدمات بهترین مرکز لیزر موهای زائد در کیانمهر تنها به از بین بردن موها اختصاص ندارد. بلکه شامل رفع تیرگی ها، جای جوش، لکه ها، تتو و خالکوبی ها می شود. اهمیت بازخوردها و دیدگاه های مشتریان در هنگام یافتن یک مرکز لیزر خوب قابل درک است. جراحا را دنبال کنید.

خدمات بهترین مرکز لیزر موهای زائد در کیانمهر

لیزر در بهترین کلینیک زیبایی در کرج توسط پزشک و در مراکز زیبایی توسط اپراتورهای آموزش دیده انجام می شود. پزشکان عمومی و متخصصان پوست و مو تنها در زمینه لیزر فعالیت ندارند. آن ها موظف اند تنوع خدمات خود را در لاین های مختلف سلامت پوست و مو حفظ کنند. بنابراین خدمات کلینیک های زیبایی به انواع و اقسام روش های جوان سازی، پاک سازی، تقویت و درمان مشکلات پوست و مو تلقی می گردد.

در مقابل مراکز لیزر با دریافت مجوز از وزارت بهداشت و درمان می توانند فعالیت کنند. عمده فعالیت بهترین مرکز لیزر موهای زائد در کیانمهر با استفاده از دستگاه های مختلف لیزر و با اهداف متفاوت است. اصلی ترین خدمات چنین مجموعه هایی از بین بردن موهای زائد صورت و بدن می باشد. رفع موهای زائد برای بانوان و آقایان در مراکز لیزر معتبر توسط اپراتور انجام می شود.

پاک کردن جای تتو و خالکوبی، درمان لکه ها و تیرگی های پوست و از بین بردن جای زخم و جوش ها از جمله خدماتی است که به وسیله لیزر به زیباجویان ارائه می شود. در صورت داشتن مهارت و دانش کافی و مجوز فعالیت می توان در سایر لاین های زیبایی هم مشغول بود. البته برخی از اقدامات باید تنها توسط پزشک زیبایی یا عمومی انجام شده و هیچ فرد غیر متخصصی اجازه ارائه این خدمات را ندارد.

خدمات بهترین مرکز لیزر موهای زائد در کیانمهر

عوامل موثر در از بین بردن موهای زائد

زمانی لیزر درمانی برای حذف موها پاسخگو خواهد بود که شرایط لازم وجود داشته باشد. عوامل زیادی در تعیین درصد موفقیت درمان تاثیر می گذارد. رنگدانه مو یکی از این عوامل می باشد. زیرا لیزر روی فولیکول های مو اثر گذاشته تا آن ها را حذف نماید. بنابراین ویژگی های مو می تواند نقش تعیین کننده ای داشته باشد. در روش لیزر موهای تیره از موهای روشن و سفید زودتر از بین می روند و این به علت رنگدانه مو و ملانین آن است.

عدم وجود ملانین لازم در فولیکول مو در روند لیزر موهای زائد بدن تاثیرات منفی خواهد گذاشت. مو باید به اندازه ای تیره باشد تا لیزر بتواند رنگدانه های آن را مورد هدف قرار دهد. یکی دیگر از عوامل موثر در رفع موهای زائد بدن رنگ پوست است. برخی از سیستم های بهترین مرکز لیزر موهای زائد در کیانمهر این قابلیت را دارند که باتوجه به رنگ پوست زیباجو تنظیم شوند اما برخی دیگر برای افرادی با رنگ پوست روشن یا تیره مناسب هستند.

مورد دیگری که اپراتور لیزر باید به آن توجه داشته باشو؛ وضعیت سلامت جسمانی زیباجو است. افرادی که بیماری های پوستی مختلف دارند نمی توانند مانند سایر زیباجویان از خدمات لیزر موهای زائد استفاده کنند. ضایعات پوستی، سابقه ملانوم، خال ها، ضایعات باز و عفونی و بارداری از جمله مواردی است که در درصد موفقیت لیزر تاثیر داشته و یا حتی موانعی ایجاد می کند.

10 تا از بهترین مرکز لیزر موهای زائد در کیانمهر را بشناسید!

مرکز لیزر اوکتا

مرکز لیزر اوکتا

این مجموعه با چند سال سابقه یکی از بهترین مرکز لیزر موهای زائد در کیانمهر کرج می باشد. از دیدگاه مراجعین کیفیت خدمات به لحاظ استفاده تخصصی از امکانات و دستگاه های پیشرفته و تنوع آن بسیار بالا است. مرکز لیزر اوکتا در زمینه زیبایی پوست و مو هم فعالیت داشته و هدف خود را رضایت مراجعه کننده قرار داده است.

خدمات:

 • هایفوتراپی
 • کربوکسی تراپی
 • لیزر بانوان و آقایان
 • پاک کردن تتو و فیشیال

آدرس: کیانمهر، مهرشهر، بلوار ارم، بعد از چهارم، نبش کوچه یاس، ساختمان اطلس، طبقه 2

مرکز لیزر بقراط

مرکز لیزر بقراط

دکتر کاوه متخصص پوست، مو و زیبایی فعالیت خود را سال ها است که آغاز نموده اند. ایشان مطب امروزی و مدرنی داشته که در آن انواع دستگاه های پیشرفته موجود می باشد. مرکز لیزر دکتر کاوه دارای پرسنل خوش برخورد و آداب دان اداره شده و مراجعین از نحوه کار و بهداشتی بودن محیط بسیار رضایت مند بوده اند.

خدمات:

 • از بین بردن موهای زائد
 • درمان لکه و جای جوش
 • مزوتراپی، هایفوتراپی و جوان سازی

آدرس: کیانمهر، پل مهرشهر، ابتدای بلوار ارم، بالای داروخانه ايمان

مرکز لیزر دکتر زارعی

مرکز لیزر دکتر زارعی

به جرات می توان گفت مجموعه زیبایی دکتر زارعی ارائه دهنده کلیه خدمات پوست و مو می باشد. این مرکز لیزر دارای اپراتورهای متخصص و متمرکز بوده و زیر نظر دکتر زارعی فعالیت دارند. تمامی تکنیک ها و اصول از بین بردن موهای زائد، تتو، جای لک و جوش ها به پرسنل مرکز لیزر زارعی آموزش داده شده است.

خدمات:

 • لیفت صورت
 • پیرسینگ و میکرودرم
 • برداشتن خال و فیشیال
 • رفع موهای زائد صورت و بدن

آدرس: کیانمهر، بلوار امیرکبیر، بالای داروخانه نگین، طبقه 3، واحد 12

مرکز لیزر فرشته صادقی

مرکز لیزر فرشته صادقی

فرشته صادقی متخصص پوست و مو دارای یکی از بهترین مرکز لیزر موهای زائد در کیانمهر می باشد. ایشان در تلاش برای تکمیل خدمات خود و افزایش کیفیت آن ها هستند. در این مجموعه افراد با سابقه و آموزش دیده مشغول به کار بوده و فعالیت های آن ها توسط دکتر صادقی کنترل می شود. خانم فرشته صادقی بیش از 15 سال است که در ارائه خدمات زیبایی مشغول به کارند.

خدمات:

 • رفع جای زخم
 • درمان جای جوش
 • تزریق ژل، بوتاکس و فیلر
 • لیزر موهای زائد آقایان و بانوان

آدرس: کیانمهر، محدوده مهرشهر، بلوار امیر کبیر، کنارگذر بلوار امیرکبیر

مرکز لیزر دکتر محمد پروهان

مرکز لیزر دکتر محمد پروهان

دکتر محمد پروهان در تمام لاین های زیبایی فعالیت داشته و موفق به تاسیس بهترین مرکز لیزر موهای زائد در کیانمهر شده اند. در این مجموعه کلیه تجهیزات و دستگاه بر اساس متد روز دنیا تهیه شده و خدمات با کیفیت بی همتایی ارائه می گردد. رعایت بهداشت و ویزیت بدون درنگ از جمله ویژگی های محبوب مرکز لیزر پروهان می باشد.

خدمات:

 • تزریق ژل
 • بوتاکس و لیفت
 • از بین بردن موهای زائد

آدرس: کیانمهر، بلوار امیرکبیر، رو به روی نیستان 4

تعرفه بهترین مرکز لیزر موهای زائد در کیانمهر

در تمام اصناف واحدی وجود دارد که بر قیمت ها و تعرفه های خدمات نظارت داشته و کیفیت خدمات را کنترل کنند. وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی هر ساله قیمت هایی را برای خدمات کلینیک های زیبایی در نظر گرفته و به آن ها ابلاغ می کنند. همچنین سالن های زیبایی و مراکز لیزر هم موظف هستند که از قوانین وصع شده توسط این واحد پیروی کنند. در غیر این صورت افراد می تواننداز آن ها ثبت شکایت کنند.

در واقع نمی توان مبلغ مشخصی را در ازای ارائه خدمات زیبایی در مجموعه های مختلف بیان کرد. زیرا عوامل زیادی دست به دست هم داده و تعرفه ها را تغییر می دهد. لیزر مناطق مختلف بدن با توجه به حساسیتی که دارند قیمت گذاری می شوند. مجموع این قیمت ها هزینه لیزر کل بدن را شامل می شود. گاهی اوقات اپراتور لیزر باتوجه به وضعیت زیباجو ملزم به انجام برخی امور دیگر می شود.

 به علاوه این که فرد در بهترین مرکز لیزر موهای زائد در کیانمهر و توسط پزشک ویزیت شود مسلما هزینه بیش تری خواهد داشت. تخصص، اعتبار، موقعیت جغرافیایی، امکانات، تنوع خدمات و نحوه سرویس دهی از دیگر موارد مهمی است که تعرفه انجام لیزر را بالا و پایین می کند.

تعرفه بهترین مرکز لیزر موهای زائد در کیانمهر

اهمیت بازخوردها و دیدگاه های مراجعین

کسی که به دنبال یک مجموعه خوب برای دریافت خدمات زیبایی است نظرات و دیدگاه های سایر مشتریان مرکز لیزر را مبنا قرار می دهد. زمانی که مرکز لیزری دارای بی شمار دیدگاه مثبت و رضایت مراجعین باشد، به عنوان یک مجموعه معتبر و کاربلد در میان کاربران آن حوزه شناخته می شود. همچنین اهمیت بازخوردها و دیدگاه های مراجعین زمانی مشخص می شود که بهترین مرکز لیزر موهای زائد در کیانمهر از آن ها در جهت بهبود مجموعه استفاده نماید.

به طور کلی این نظرات خدمات گیرندگان است که تعیین می کند مرکز لیزر خوب چه مرکزی است. چنان چه انتقادات سازنده از مجموعه صورت بگیرد یا پیشنهاداتی داده شود که قابل اجرا باشد مدیران باید در صدد اجرای آن برآیند. اهمیت بازخوردها است که کارکنان مجموعه را ملزم به رعایت نکات بهداشتی، آداب معاشرت، تعرفه های مناسب و تامین امکانات رفاهی مراجعه کننده می کند.

کلام آخر

افراد در هنگام انتخاب یک مجموعه درمانی باید درباره آن مرکز و خدماتی که می خواهند دریافت نمایند کسب اطلاعات کنند. امروزه اکثر کلینیک های زیبایی، مراکز لیزر و سالن های آرایشی نسبت به ارائه خدمات از بین بردن موهای زائد به طرق مختلفی فعالیت دارند. در نهایت این کیفیت و تنوع خدمات است که کاربر را به سمت بهترین مرکز لیزر موهای زائد در کیانمهر جلب می کند. تعرفه های معقول و به صرفه از دیگر عوامل مهمی است که افراد را در استفاده از خدمات لیزر متمایل می کند. جراحا از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید تشکر می کند. امیدواریم نکات ذکر شده برای تان مفید واقع شده باشد. چنان چه سوال یا پیشنهادی دارید می توانید برای ارسال آن از بخش دیدگاه ها اقدام کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 15 =

دکمه بازگشت به بالا