پزشکانجراحی زیبایی

10 تا از بهترین دکتر لیفت با نخ در الهیه❤️【سال1403】⚡

یکی از روش‌های جوانسازی پوست جهت رفع خطوط اخم و خنده همچنین زاویه سازی فک، لیفت با نخ است. بهترین دکتر لیفت با نخ در الهیه برای حجم دهی به گونه‌ها، تحریک کلاژن سازی و بهبود رنگ پوست لیفت با نخ را انجام می دهد. او با انتخاب روشی غیرجراحی و کم تهاجمی نتایجی طبیعی و ظاهری جوان‌تر را به زیباجویان هدیه می‌دهد، با ما همراه شوید تا به بررسی خدمات دکتر لیفت با نخ، سن مناسب برای لیفتینگ و توصیه‌های مراقبتی مجرب‌ترین دکتر لیفت با نخ بپردازیم.

دکتر لیفت با نخ مجرب چه کسی است؟

دکتر لیفت با نخ، متخصص پوست، جراح پلاستیک یا زیبایی است. او دارای تجربه و مهارت کافی در زمینه لیفت با نخ می‌باشد و در این زمینه آموزش‌های لازم را دیده است؛ همچنین به آناتومی صورت، عضلات و اعصاب مسلط است و لیفتی بی خطر برای افراد انجام می‌دهد. پزشک با استفاده از نخ‌های مناسب نظیر: نخ‌های PDO که از نخ‌های جذبی است، به تحریک تولید کلاژن و استحکام پوست کمک می‌کند؛ از طرفی می‌تواند از نخ‌های PLA که ماندگاری بیشتری از نخ‌های PDO دارد، استفاده کند.

پزشک در برخی موارد نخ‌های PCL را که از نظر استحکام و پایداری از دو نوع نخ قبلی بهتر است؛ برای لیفت صورت انتخاب می‌کند؛ همچنین استفاده از تجهیزات با کیفیت یکی از عوامل موفقیت بهترین دکتر لیفت با نخ در الهیه است. او علاوه بر تخصص پزشکی، از اصول زیباشناسی نیز آگاهی دارد. پزشک با حفظ و بهبود تقارن صورت، ایجاد تناسب طبیعی در گونه‌ها، فک و گردن از طرفی انتخاب نخ‌ها و تکنیک‌ها براساس بافت پوست بیمار به فرد ظاهری جوان‌تر و طبیعی می‌بخشد.

دکتر قبل از عمل با زیباجو مشاوره می‌کند تا از بیمارهای زمینه‌ای و آناتومی صورت او آگاهی یابد و بهترین تکنیک جهت لیفتینگ را برای او انتخاب کند. او نخ‌‌های مخصوص را در زیر پوست فرد تزریق کرده و با کشیدن آن‌ها در جهت مناسب به رفع چین و چروک و لیفت پیشانی، ابروها، گونه و… می‌پردازد. پزشک مجرب هنگام لیفت با نخ از دستکش، گان و کلاه استریل استفاده می‌کند؛ همچنین با استریل ابزارها و رعایت نظافت اتاق عمل مانع عفونت و آبسه در محل لیفت می‌شود.

دکتر لیفت با نخ مجرب چه کسی است؟

معرفی خدمات بهترین دکتر لیفت با نخ در الهیه

لیفت غبغب: بهترین دکتر لیفت با نخ در الهیه از نخ‌های دندانه دار یا صاف برای لیفت و تحریک تولید کلاژن استفاده می‌کند. او نقاط ورود و مسیر نخ‌ها را روی پوست زیر چانه علامت گذاری کرده و با استفاده از سوزن‌های ریز نخ‌ها را به گونه‌ای وارد پوست می‌کند که پوست زیر چانه به سمت بالا و عقب کشیده شود تا غبغب کاهش یابد و خط فک مشخص شود.

لیفت فک و چانه: لیفت فک و چانه یک روش غیرجراحی برای بالابردن و سفت کردن پوست این ناحیه است. پزشک در این روش از نخ‌های PDO استفاده می‌کند و پس از مشاوره با بیمار ناحیه مورد نظر را ضدعفونی و بی حس می‌کند، او با استفاده از سوزن‌های نازکی که به زیر پوست وارد می‌کند، نخ‌ها را در ناحیه چانه و فک کشیده و لیفتینگ را انجام می‌دهد و با انجام تنظیمات نهایی نخ‌ها، پوست ناحیه فک و چانه را بالا می‌کشد.

لیفت شقیقه: پزشک مجرب برای از بین بردن چین و چروک و افتادگی پوست اطراف چشم‌ها و شقیقه‌ها نخ‌های قابل جذب را با استفاده از سوزن های ریز به لایه‌های عمیق پوست شقیقه وارد می‌کند و پوست را بالا کشیده و سفت می‌کند. این نخ‌ها دارای خارهای کوچکی هستند که در بافت گیر کرده و بافت را در موقعیت جدید خود فیکس می‌کند.

لیفت بینی: دکتر از لیفت با نخ برای بالابردن نوک بینی، صاف کردن پل بینی و ایجاد تقارن در بینی استفاده می‌کند. این روش موقتا به بینی فرم می‌دهد. پزشک پس از ضدعفونی کردن بینی و استفاده از بی حسی موضعی، نخ‌های قابل جذب خاردار را با سوزن‌های نازک وارد یک نقطه ورودی در روی نوک بینی کرده تا نخ در امتداد تیغه بینی قرار گیرد و با کشیدن نخ شکل و زاویه دلخواه را به بینی می‌دهد.

10 تا از بهترین دکتر لیفت با نخ در الهیه را بشناسید!

دکتر فرهود گوراوانچی

دکتر فرهود گوراوانچی

دکتر فرهود گوراوانچی، پزشک حاذق و فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی می‌باشند. ایشان یکی از بهترین دکتر لیفت با نخ در الهیه هستند. وی دارای بورد فوق تخصص جراحی زیبایی می‌باشد. جناب گوراوانچی با توجه به فرم صورت شما بهترین تکنیک را برای زیبایی و جوانسازی انتخاب می‌کنند.

خدمات:

 • لیفت تخصصی لب بالا
 • تزریق فیلر و مزوژل
 • لیفت صورت با نخ
 • از بین بردن چاقی موضعی صورت

آدرس: تهران، الهیه، مریم شرقی، خیابان امین، مجتمع SMP، طبقه 4، واحد A

دکتر عزت الله حق گذار

دکتر عزت الله حق گذار

دکتر عزت الله حق گذار، متخصص پوست، مو و زیبایی هستند. ایشان با گذراندن دوره‌ها و همایش‌های مختلف در زمینه لیفت و جوانسازی پوست، بهترین تکنیک را برای لیفت صورت با نخ انتخاب می‌کنند. وی علاوه بر لیفت تخصصی با نخ توانایی بالایی برای جوانسازی پوست با انواع مزوژل‌ها و مزوتراپی را دارد. دکتر حق گذار فرآیند لیفت با نخ را بدون هیچگونه عوارضی انجام می‌دهند و تمامی مراجعین از خدمات ایشان رضایت کامل دارند.

خدمات:

 • لیفت تخصصی با نخ
 • میکرونیدلینگ، مزوتراپی و جوانسازی
 • درمان جای جوش
 • از بین بردن تاتو و برداشتن خال

آدرس: تهران، الهیه، نرسیده به مریم شرقی، روبروی بانک ایران زمین، پلاک 9، طبقه 5، واحد 18

دکتر مانی جمالی

دکتر مانی جمالی

دکتر مانی جمالی، متخصص پوست و مو با سال‌ها تجربه در زمینه جراحی‌های زیبایی و جوانسازی پوست می‌باشند. ایشان عضو آکادمی پزشکی زیبایی آمریکا هستند. وی یکی از بهترین دکتر لیفت با نخ در الهیه شناخته می‌شود. دکتر جمالی، لیفت صورت با نخ را با استفاده از انواع نخ‌های لیفت بدون نقاهت و مشکلی برای مراجعین انجام می‌دهند.

خدمات:

 • لیفت صورت با نخ
 • لیفت پشت پلک چشم
 • حجیم‌سازی لب و گونه
 • زاویه‌سازی و فرم‌دهی فک

آدرس: تهران، الهیه، خیابان بیدار، پلاک 23، واحد 1، کلینیک سایه روشن

دکتر رضا حاتمی

دکتر رضا حاتمی

دکتر رضا حاتمی، دکتر باتجربه و ماهر در زمینه لیفت صورت و غبغب با نخ می‌باشند. ایشان لیفت صورت را به روش غیرجراحی به صورت کاملا نچرال و طبیعی برای مراجعین انجام می‌دهند. دکتر حاتمی با استفاده از تزریق فیلر به اصلاح فرم لب و سایر اجزای صورت اقدام می‌کنند. مطب ایشان با برخورداری از جدیدترین لیزرهای هایفوتراپی امکان زاویه سازی صورت و جوانسازی را برای شما فراهم می‌کند.

خدمات:

 • هایفوتراپی و آفردویت
 • لیفت صورت با نخ
 • تزریق ژل، چربی، بوتاکس
 • میکرونیدلینگ و مزونیدلینگ

آدرس: تهران، الهیه، خیابان شریعتی، نرسیده به چهارراه قدس، کوچه رفعت، پلاک 5، واحد 5

دکتر سعیدرضا یوسف

دکتر سعیدرضا یوسف

دکتر سعیدرضا یوسف، متخصص پوست و مو و یکی از بهترین دکتر لیفت با نخ در الهیه هستند. ایشان در زمینه تشخیص و درمان بیماری‌های پوست و مو تخصص دارند. دکتر یوسف با استفاده از مدرن‌ترین روش‌ها، زیبایی و جوانی را با کمترین آسیب به مراجعین هدیه می‌دهند.

خدمات:

 • لیفت پیشانی و ابرو
 • لیفت صورت با نخ
 • کاشت مو و ریش
 • مادلینگ صورت به سبک نچرال

آدرس: تهران، الهیه، خیابان مریم شرقی، کوچه امین، ساختمان smp، طبقه 2، واحد b

پزشک لیفت با نخ را برای چه سنی مناسب می‌داند؟

بهترین دکتر لیفت با نخ در الهیه، لیفت با نخ را برای افرادی که در سنین 35 تا 65 هستند، توصیه می‌کند، اگر فرد دچار افتادگی خفیف یا متوسط پوست باشد، لیفت با نخ برای او مناسب است، معمولا بعد از 35 سالگی یک سوم میانی یا پایینی صورت کلاژن و الاستین خود را از دست می‌دهد و پوست شروع به نازک شدن، افتادگی و چین و چروک می‌کند؛ بنابراین لیفت با نخ برای این سنین بسیار مناسب است.

البته برخی افراد زیر 35 سال که به علل مختلف مانند: رژیم‌های لاغری یا چاقی بیش از حد دچار غبغب یا افتادگی پوست شده‌اند، بهترین دکتر لیفت با نخ در تهران، برای استحکام و کانتورینگ پوست، لیفت با نخ را به آن‌ها توصیه می‌کند؛ زیرا رشته‌های نخ در زیر پوست باقی می‌ماند و باعث ایجاد رشته‌های فیبری جدید در این ناحیه می‌شود؛ از طرفی فیبروپلاست‌های لایه درم را به کلاژن سازی وادار می‌کند و همگی این موارد موجب استحکام پوست و جوانسازی آن خواهد شد.

پزشک لیفت با نخ را برای چه سنی مناسب می‌داند؟

توصیه‌های مراقبتی بهترین دکتر لیفت با نخ در الهیه

اگرچه دوره نقاهت بعد از لیفت با نخ کوتاه است، اما برای کاهش عوارض لازم است به توصیه‌های مراقبتی بهترین دکتر لیفت با نخ در الهیه توجه کنید:

 • توصیه می‌شود در 24 تا 48 ساعت اول بعد از لیفت با نخ، بری کاهش تورم و  درد، هرچند ساعت یک بار به مدت 15 دقیقه از کمپرس سرد روی ناحیه درمان استفاده کنید.
 • دکتر لیفت با نخ، برای شما آنتی بیوتیک و داروهای مسکن تجویز می‌کند، آن‌ها را به طور دقیق مصرف کنید و تا دو هفته بعد از لیفت از حمام با آب داغ خودداری نمایید.
 • سعی کنید تا مدت دو هفته بعد از لیفت در معرض نور آفتاب قرار نگیرید و هنگام خروج از منزل از ضد آفتاب با SPF 30 استفاده کنید.
 • پزشک توصیه می‌کند که بعد از لیفت از مصرف دخانیات و الکل که روند بهبودی شما را کند می‌کند، خودداری کنید و به مدت یک هفته قبل و بعد از عمل داروهای رقیق کننده خون نظیر آسپرین و وارفارین را مصرف نکنید.
 • تا چند هفته رو به پشت یا پهلو بخوابید تا به ناحیه درمان فشار وارد نشود و از ماساژ دادن ناحیه درمان به علت جا‌به‌جا شدن نخ‌ها خودداری کنید.

سخن پایانی

توجه به توصیه‌های مراقبتی بهترین دکتر لیفت با نخ در الهیه علاوه بر جوانسازی و افزایش جذابیت شما، مانع عفونت‌های احتمالی و عوارض جانبی خواهد شد. پزشک مجرب به کمک لیفت با نخ به رفع غبغب، زاویه سازی فک و لیفت بینی می‌پردازد. او با روشی کم تهاجمی و ایمن شما را به اهداف زیبایی خود نزدیک می‌کند.

ما در سایت جراحا تلاش کردیم تا با تجربه‌ترین دکتر لیفت با نخ را به شما معرفی کنیم و از این که تا این لحظه همراه ما بودید، کمال تشکر را داریم؛ همچنین خوشحال خواهیم شد که پیشنهادات و تجربیات خود را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا