تبلیغات

تو جراحا، بهترین جراحا رو بشناس!

جراحا جزو سایت های بسیار پرطرفدار است که ماهانه بیش از میلیون ها بازدید دارد و به عنوان یکی از برترین و پر بازدیدترین وب سایت های تخصصی در زمینه سلامتی و زیبایی شناخته می شود؛ هر یک از بازدیدکنندگان مجله جراحا علاقه بسیار زیادی به حوزه های زیبایی و سلامتی دارند. بنابراین تبلیغات در سایت جراحا برای هر یک از پزشکان، کلینیک های زیبایی و شرکت های فعال در حوزه پزشکی و زیبایی می تواند کاملا هدفمند انجام گیرد.

✅ یکی از روش های تبلیغات برای پزشکان، مطب ها و کلینیک های زیبایی، دندانپزشکی، مامایی و… استفاده از سایت هایی مانند جراحا است. مجله جراحا به علت داشتن سئو بسیار قوی و میلیون ها بازدید ماهانه، موجب می گردد که بهترین سایت برای هر یک از شما عزیزان باشد.

✅ از جمله مزایایی که تبلیغات پزشکی و پزشکان در سایت جراحا دارد، برندینگ شما است. به علت داشتن بازدید بسیار زیاد کاربران اینترنتی از این سایت، مبلغی که شما بابت تبلیغ کردن پزشک یا مطب و کلینیک زیبایی تان می پردازید بسیار مناسب است و در مقابل بازخورد خیلی خوبی به شما خواهد داد.

✅ در صورتی که شما بخواهید با کلمات کلیدی حوزه فعالیت تان، سایت خود را سئو کنید، به طی کردن فرایند سئو و گذشت حداقل 6 ماه نیاز دارید؛ جراحا کار را برای شما آسان کرده است. به علت دارا بودن یک تیم بسیار قوی سئو سایت و واحد تحریریه، همه کلمات کلیدی حوزه شما سئو شده و در صفحه اول گوگل قرا گرفته است. به همین دلیل با اطمینان می گوییم که هزینه تبلیغ پزشکی و تبلیغ کلینیک زیبایی شما به خوبی جواب می دهد و باعث افزایش مشتریان شما خواهد شد.

بهترین سایت برای تبلیغات پزشکی شما

09038590303

تبلیغات

دکمه بازگشت به بالا