پزشکان

بهترین دکتر هایفوتراپی در کرج【سال1403】❤️ + لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم 10 مورد از بهترین دکتر هایفوتراپی در کرج را به شما عزیزان معرفی نماییم تا در صورت نیاز بتوانید به آن ها مراجعه کرده و از خدمات مورد نیاز بهره مند شوید. هایفوتراپی روشی برای جوانسازی پوست است که اغلب برای پوست صورت و گردن استفاده می شود. در هایفوتراپی از امواج فراصوت استفاده می کنند تا به بهبود ظاهر پوست شما بپردازند. این روش با تحریک و افزایش کلاژن در لایه های پوست باعث می شود سلول های آسیب دیده بازسازی شوند و سلول های جدید در پوست شروع به رشد کنند.

هایفوتراپی چیست؟

هایفوتراپی یک روش غیر تهاجمی بوده و تنها با تحریک و افزایش تولید کلاژن در لایه های پوست سبب رشد سلول های جدید در پوست می شود. این روش در یک جلسه بدون درد و در زمان کوتاه با هزینه نسبتا پایین انجام می شود. نام دیگر هایفوتراپی لیفت سرپایی صورت می باشد؛ زیرا روند درمان در روش هایفوتراپی بسیار سریع و بدون نیاز به دوره نقاهت است.

امواج هایفوتراپی به لایه های عمیق پوست نفوذ کرده و گرمای حاصل از این امواج با ایجاد آسیب کنترل شده به سلول های پیر، موجب تولید کلاژن در پوست می شود که به این روند نئوکلاژنوزیس می گویند. با تولید کلاژن، پوست صورت سفت شده و در نتیجه سبب زیبایی پوست و رفع چین و چروک می شود. هایفوتراپی یک نوع روش جوانسازی و زیباسازی پوست است که می توان از این روش به جای جراحی لیفت صورت استفاده کرد.

اغلب کسانی که از خطرات ناشی از جراحی لیفت صورت ترس دارند می‌ توانند از روش هایفوتراپی بهره مند شوند. هایفوتراپی یک روش جدید برای سفت کردن پوست است که غیر تهاجمی و بدون درد می باشد. در این روش با استفاده از انرژی اولتراسوند، تولید کلاژن در پوست تحریک می شود. این انرژی یا امواج که از دستگاه هایفو به عمق پوست ارسال شده سبب می شود پوست به مدت 2 الی 3 ماه کلاژن سازی کند. از روش هایفوتراپی در بهترین کلینیک زیبایی در ایران برای کاهش چین و چروک ها، سفت کردن پوست، صاف و نرم شدن پوست، بالا بردن ابروها و درمان پلک افتاده استفاده شده و همچنین از روند پیری و شل شدن پوست جلوگیری می کند.

هایفوتراپی بدون بیهوشی و زخم و دوره نقاهت انجام می شود و به همین علت نسبت به جراحی لیفت پوست ایمن و موثرتر می باشد. این روش نسبت به جراحی زیبایی هزینه پایین تری دارد اما ممکن است برای همه روش مناسبی نباشد و اغلب افراد بالای 30 سال می توانند هایفوتراپی انجام دهند. همچنین این روش برای افرادی که پوستی بسیار افتاده و پف کرده دارند، کسانی که می خواهند برای فرم دهی اندام از این روش استفاده نمایند و افرادی که مبتلا به نواقص عصبی و عضلانی هستند مناسب نیست و نمی توانند از این روش استفاده نمایند.

به گفته بهترین دکتر هایفوتراپی در کرج انجام هایفوتراپی فاقد درد می باشد. به محض این که انرژی حاصل از امواج متمرکز فراصوت با شدت بالا به پوست برخورد کند شما فقط کمی از انرژی در عمق پوست خود حس خواهید کرد که این انرژی به دلیل کلاژن سازی می باشد. اکثر افرادی که این روش را انجام داده‌اند حین درمان تنها گرمای خفیفی را حس می کنند و این حس ها موقتی و فقط حین انجام هایفوتراپی می باشد. همچنین اگر شما عزیزان می خواهید علاوه بر پوستی سفت و جوان، اندام زیبایی هم داشته باشید می توانید به بهترین دکتر لیپوماتیک خانم در تهران مراجعه نمایید.

هایفوتراپی چیست؟

ویژگی های بهترین دکتر هایفوتراپی در کرج

در منطقه پر جمعیت کرج دکترهای زیادی در زمینه زیبایی پوست و مو و انجام هایفوتراپی فعالیت می کنند. اگر شما عزیزان قصد انجام هایفوتراپی را دارید و می خواهید بهترین نتیجه را در این زمینه دریافت کنید بهتر است به بهترین دکتر هایفوتراپی در کرج مراجعه نمایید. از ویژگی های بهترین دکتر هایفوتراپی در کرج می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پزشکان منتخب شما در استفاده از دستگاه هایفوتراپی باید تجربه و مهارت لازم را داشته باشند.
 • بهتر است بهترین دکتر هایفوتراپی در کرج نمونه کارهای خود را در زمینه هایفوتراپی به مراجعه‌کنندگان نشان دهد تا از این طریق بتوانند از سبک کاری و میزان موفقیت آمیز بودن عمل آن پزشک اطلاع داشته باشند.
 • بهترین دکتر هایفوتراپی می بایست دارای تخصص و مهارت پزشکی باشد.
 • بهترین دکتر هایفوتراپی در کرج می بایست از جدیدترین تکنولوژی و تجهیزات برای انجام هایفوتراپی استفاده نماید.
 • یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر هایفوتراپی برخورداری از موقعیت مکانی مناسب می باشد که دسترسی آن برای بیمار راحت باشد.
 • پزشک هایفوتراپی مانند بهترین دکتر بوتاکس در تهران می بایست رفتاری صحیح با مراجعه کنندگان داشته باشد.

مراقبت های بعد از هایفوتراپی:

🤡دستگاه سولاریومیکی از مهم ترین اقدامات بعد از هایفوتراپی این است که فرد از دستگاه سولاریوم و یا دیگر دستگاه های مشابه؛ دوری کند.
❤مشروبات الکلیتوصیه می شود که تا 2 روز پس از هایفوتراپی از نوشیدن مشروبات الکلی اکیدا خودداری نمایید. عدم نوشیدن مشروبات الکی و کافئین دار موجب تثبیت نتیجه هایفوتراپی می شود.
🤡حمام آب گرمپس از انجام هایفوتراپی از قرار گرفتن در معرض آب گرم دوری کنید. به طور کلی به شما توصیه می شود که با آب خنک؛ استحمام کنید.
❤اصلاح صورتحداقل یک هفته پس از انجام هایفوتراپی از وکس کردن صورت؛ پرهیز کنید. وکس کردن تاثیر مستقیمی بر تحریک سلول های پوستی دارد که منجر به کاهش اثر هایفوتراپی می شود.

مزایای هایفوتراپی

برخی از مهم ترین مزایای هایفوتراپی که بهترین دکتر هایفوتراپی در کرج نیز آن ها را به طور تخصصی انجام می دهد؛ به شرح زیر می باشد:

 • هایفوتراپی پوست را سفت کرده و چین و چروک آن را کاهش می دهد.
 • سبب لیفت گونه ها و ابروها می شود.
 • باعث از بین رفتن چین و چروک و خطوط نازک صورت و ناحیه گردن می شود.
 • رفع افتادگی گونه و پوست گردن
 • رفع غبغب
 • جوانسازی پوست صورت
 • طی زمان کوتاه و بدون درد انجام می شود.
 • کلاژن سازی حدود 2 الی 3 ماه
مزایای هایفوتراپی

توصیه‌های بهترین دکتر هایفوتراپی در کرج

بهترین دکتر هایفوتراپی در کرج توصیه ها و نکات فراوانی به بیماران خود می کند که در ادامه برخی از این توصیه ها را ذکر خواهیم کرد:

 • حدود 3 الی 4 هفته از قرار گرفتن در معرض نور خورشید پرهیز کنید.
 • از کلاه و کرم ضد آفتاب استفاده نمایید.
 • از مصرف نوشیدنی های کافئین دار و دارای الکل جلوگیری کنید.
 • بعد از انجام هایفوتراپی از نوشیدن آب و دیگر مایعات سالم مانند آب میوه و سبزیجات استفاده نمایید.
 • از قرار گرفتن در معرض آب گرم پرهیز کنید و با آب خنک تری دوش بگیرید.
 • بعد از هایفوتراپی از کمپرس سرد و یخ روی محل های تحت درمان استفاده نکنید.
 • پس از انجام جلسه درمانی در بهترین کلینیک زیبایی در تهران، می‌ توانید از محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده نمایید.
 • بند انداختن سه روز بعد از هایفوتراپی قابل انجام می باشد.

کلام آخر

هایفوتراپی یک روش جوانسازی و زیباسازی پوست می باشد که اغلب افرادی که پوست آن ها شل و چروک شده است از این روش برای سفتی پوست استفاده می کنند. هایفوتراپی اثرات ماندگار و با دوامی دارد و اغلب افراد بالای 30 سال اقدام به انجام آن می کنند. این روش کاملا موثر بوده و در مدت زمان کم با هزینه نسبتا پایین انجام می شود.

در این مقاله سعی داشتیم 10 مورد از بهترین دکتر هایفوتراپی در کرج را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید با مراجعه به آن زیبایی و جوانی را به پوست خود بازگردانید. سپاسگزاریم که تا انتها همراه ما بودید و این مقاله را مطالعه نمودید لطفاً پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق سایت جراحا با ما در میان بگذارید.

آیا هایفوتراپی جایگزینی برای لیفت صورت است؟

کسانی که نمی توانند برای جراحی آمادگی داشته باشند بهتر است از هایفوتراپی استفاده کنند؛ این روش لایه های بنیادی را به خوبی درمان می کند.

آیا هایفوتراپی کلاژن را تحریک می کند؟

این روش با نفوذ به اعماق پوست می تواند منجر به تولید و ذخیره کلاژن شود.

درمان هایفوتراپی چقدر زمان می برد؟

تقریبا برای انجام این روش 60 الی 90 دقیقه نیاز است.

4.9/5 - (8 امتیاز)

نسرین شهری

سلام من نسرین شهری هستم. حدود 2 سال هست که کار نویسندگی و تولید محتوا در حوزه پزشکی انجام می دهم؛ سعی کردم که بهترین مطالب حوزه پزشکی را گردآوری کنم و در اختیارتان قرار دهم. اگر سوال یا پیشنهادی درباره محتوای سایت داشتید خوشحال می شوم از طریق دیدگاه ها با من در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا