پزشکانجراحی درمانی

10 تا از بهترین جراح پروستات در ایران❤️【سال1403】⭐

یکی از مشکلات شایع بین آقایان در هر سنی به خصوص از سن 50 سالگی به بعد بیماری های پروستات ازجمله: التهاب، بزرگ شدن و سرطان پروستات است؛ بنابراین مراجعه به بهترین جراح پروستات در ایران در سنین میانسالی به خصوص در آقایانی که دارای سابقه خانوادگی و اضافه وزن هستند، امری ضروری است؛ به این دلیل ما در این مقاله به بررسی انواع بیماری ها و عملکرد غده پروستات، نحوه جراحی پروستات و عوارض ناشی از جراحی آن می پردازیم.

بهترین جراح پروستات در ایران چه کسی است؟

پروستات غده ای به وزن 30 گرم می باشد که در دستگاه تناسلی آقایان وظیفه تولید مایع منی را به عهده دارد؛ همچنین ماهیچه های پروستات به انتقال مایع منی با فشار زیاد به مجرای ادراری در زمان انزال کمک می کند، اما گاهی غده پروستات که در زیر مثانه قرار دارد و مجرای ادراری از مرکز آن می گذرد؛ در اثر پروستاتیت یا بزرگ شدن آن به مجاری ادراری فشار وارد کرده و باعث درد در هنگام ادرار کردن و جریان ضعیف ادرار می شود. بهترین جراح پروستات در ایران که دارای تجربه و مهارت کافی در زمینه بیماری های پروستات است از طیف وسیعی از روش های جراحی برای درمان بیماری های پروستات استفاده می کند.

یکی از این روش ها، استفاده از رزکتوسکوپ برای برداشتن بافت اضافی پروستات از طریق مجرای ادراری است و در مواردی که بیمار به سرطان پروستات مبتلا می شود با جراحی RRP، جراح کل غده پروستات و برخی از بافت های اطراف آن را بر می دارد؛ همچنین در برخی موارد کرایوتراپی و استفاده از سرما را برای نابودی سلول های سرطانی به کار می برد؛ همچنین هایفوتراپی و استفاده از امواج فراصوت با فرکانس بالا نیز در نابودی سلول های سرطانی موثر است، نقش جراح پروستات در مدیریت بیماری های پروستات و انتخاب بهترین روش درمان بسیار موثر است.

او با توجه به علائم بیمار نظیر درد در لگن یا پایین کمر، هنگام ادرار کردن و مشکل توقف در شروع ادرار به بیماری پروستاتیت پی می برد و در صورت جریان ضعیف ادرار، وجود خون در آن و مشکل در نعوظ به سرطان پروستات پی می برد. او با انجام معاینات فیزیکی، آزمایش ادرار، سونوگرافی و در صورت لزوم نمونه برداری از پروستات به تشخیص بیماری پی می برد. جراح پروستات معمولا پروستاتیت را با تجویز آنتی بیوتیک و داروهای مسکن برای کاهش درد و سرطان پروستات را به روش جراحی و سایر روش های ذکر شده، درمان می کند.

بهترین جراح پروستات در ایران چه کسی است؟

انواع بیماری های پروستات

بزرگ‌شدن پروستات: بزرگ‌شدن این غده بیماری بسیار شایع و رایجی می باشد که با بالا رفتن سن بروز پیدا می کند و بیش از یک‌سوم مردان را درگیر خود می‌کند. دلیل بزرگ‌شدن این غده با بالا رفتن سن به طور دقیق مشخص نیست؛ اما هیچ گونه ارتباطی به سرطان ندارد و به طور قطع موجب سرطان نمی‌شود. بزرگ‌شدن پروستات به مجاری ادرار می تواند فشار وارد کرده و روی نحوه ادرارکردن تاثیر بگذارد. درصورت مشاهده علائم پروستات در اولین فرصت به بهترین جراح پروستات در ایران مراجعه کنید.

پروستاتیت: در بیماری پروستاتیت این غده بطور کامل متورم می‌شود. این تورم در بعضی موارد به علت وجود عفونت باکتریایی ایجاد می‌شود. گرچه در برخی موارد هم هیچ نشانی از عفونت مشاهده نمی‌شود و علت اصلی التهاب پروستات مشخص نمی باشد.

سرطان پروستات: یکی از شایع‌ ترین و مرسوم ترین سرطان‌ها در میان آقایان سرطان پروستات می باشد. دلیل اصلی ایجاد این بیماری هنوز مشخص نیست؛ اما با افزایش سن احتمال ابتلا به این سرطان نیز افزایش می یابد. این بیماری بیش‌از همه مردان بالای 65 سال را درگیر خود می‌کند. این سرطان در مقایسه با بیشتر انواع سرطان خیلی به‌کندی پیشرفت می‌کند؛ پس همیشه نیازمند درمان فوری نمی باشد و فرد مبتلا در بعضی موارد تنها تحت نظر است و هیچ گونه نیازی به عمل جراحی نیست.

عمل پروستات چگونه است؟

همان طور که در مطلب قبلی گفته شد، غده پروستات در بخش مهمی از دستگاه تناسلی مردانه قرار دارد و نقش مهمی در خروج مایع اسپرم و همینطور ادرار دارد. زیرا مجرای ادرار از بین پروستات عبور می کند. اکثر آقایان به دلیل مشکلاتی که پیش می آید، امکان دارد دچار بیماری و عارضه های مختلف در ناحیه پروستات شوند. از آنجایی که غده پروستات نقش خیلی مهمی در زندگی مردان دارد، سلامت آن باید در اولویت باشد. عمل پروستات می تواند کمک زیادی به حل مشکلات پروستات کند. جراحی پروستات می تواند در انواع مختلفی انجام شود.

برداشتن پروستات به طور کامل یا بخشی از آن می تواند از وظایف بسیار مهم جراحی پروستات باشد. بسیاری از پزشکان زمانی که مشخص کنند که فرد به سرطان پروستات مبتلا شده اند و یا پروستات او بزرگ شده است که در ین صورت باید از عمل پروستات استفاده کنند و در مواقع دیگر با استفاده از دارو درمانی، اقدام به درمان افراد خواهند کرد. شما عزیزان هم اگر مشکل و اختلالی در پروستات خود دارید در هر کجای کشور عزیزمان هستید می توانید به بهترین دکتر اورولوژی در ایران نیز مراجعه نمایید.

ویژگی های بهترین جراح پروستات در ایران:

⭐داشتن تجربهجراح باید تجربه و سابقه بسیار خوبی داشته باشد.
❤️ استفاده از تجهیزات مناسبجراح باید برای ارائه خدمات از تجهیزات خوب و مناسب استفاده کند.
✅ داشتن برخورد محترمانهجراح باید با تمامی بیماران رفتار و برخورد محترمانه داشته باشد.
⚡️ داشتن مدرک معتبربهترین جراح پروستات در ایران باید در این زمینه مدرک معتبر داشته باشد.

10 تا از بهترین جراح پروستات در ایران را بشناسید!

دکتر سید امین میرصادقی

دکتر سید امین میرصادقی

از جراحان برتر و نخبه ی ارولوژی ( کلیه مجاری ادراری و تناسلی ، ناباروری ) که دارای شهرت جهانی بوده و تنها متخصص ارولوژی ایرانی که مدال المپیاد زیست شناسی را در کارنامه ی خود دارند.
جزو نفرات برتر پزشکی عمومی دانشگاه تهران بودند که به صورت استریت ( بدون گذراندن طرح پزشکی عمومی) با رتبه ی برتر وارد رشته ی جراحی ارولوژیِ در قطب ارولوژی ایران (دانشگاه شهید بهشتی تهران و بیمارستان لبافی نژاد) شدند.از نفرات برتر بورد جراحی ارولوژی در ایران و عضو انجمن ارولوژی آسیا و اروپا و انجمن نخبگان ایران میباشند .

دکتر میرصادقی جزو پنج پزشک ایرانی بودند که به دلیل نخبگی موفق به گذراندن طرح پزشکی خود در بیمارستان بقیه الله تهران شده اند و به جهت فرهنگ سازی در مورد بیماری های مردان پرمخاطب ترین ارولوژیست ایران در اینستاگرام و یوتیوب میباشند.
انجام بیشترین جراحی های فوق تخصصی تعبیه پروتز آلت به جهت درمان مشکلات عدم نعوظ در ایران باعث شده که ایشان جزو برترین پزشکان ارولوژیست در خاورمیانه قرار گیرد و از این رو دکتر کریستوف لورنز مالک و موسس کمپانی مشهور تجهیزات پزشکی ZSI سوییس به جهت دیدار با ایشان در بهمن 99 به ایران آمده و در یکی از جراحی های پروتز آلت توسط دکتر میرصادقی در بیمارستان کسری تهران دستیار ایشان بوده اند.
بر اساس نظر سنجی های انجام شده ٬ ایشان برترین پزشک جراح ارولوژی و جراحی پروستات و کلیه و مجاری ادراری و تناسلی در ایران شناخته می شوند.

خدمات :

 • جراحی های تومورهای مثانه ، کلیه ، مجرار ادراری
 • جراحی و درمان مشکلات ، تومور ها و سرطان پروستات ( جراحی بدون برش )
 • جراحی پروتز آلت تناسلی و درمان عدم نعوظ در آقایان
 • جراحی و درمان مشکلات تکرار و بی اختیاری و اختلالات ادراری در بانوان و آقایان
 • جراحی اسفنکتر مثانه به جهت درمان بی اختیاری ادراری
 • جراحی ، درمان و پیشگیری از سنگ های کلیه و مجاری ادراری ( جراحی بدون برش )
 • درمان شب ادراری اطفال
 • جراحی درمان کجی و انحراف آلت تناسلی در اقایان
 • جراحی و درمان مشکلات و ناهنجاری ها و جابجایی مجراری ادرار ( هایپوسپادیاس )
 • درمان ناتوانی جنسی آقایان
 • درمان زگیل و تبخال و بیماریهای تناسلی و جنسی مردان و زنان
 • درمان و جراحی بیماری ها و توده های بیضه ، واریکوسل ، هرنی ، فتق
 • جراحی وازکتومی و برگشت وازکتومی اقایان
 • درمان مشکلات ناباروری اقایان ( جراحی آزو اسپرم )

آدرس:

تهران، میدان آرژانتین، خیابان بیهقی، کوچه دهم بیهقی، پلاک 11، طبقه اول، واحد 3

تلفن تماس:

021-28421441

وب سایت: drmirsadeghi.com

دکتر مجتبی عاملی

دکتر مجتبی عاملی

دکتر مجتبی عاملی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری میباشد. ایشان فوق تخصص اندواورلوژی و لاپاراسکوپی هستند. ایشان عضو بنیاد ملی نخبگان هستند.تحصیلات فوق تخصصی اندواورولوژی و اورولاپاراسکوپی را در بیمارستان هاشمی نژاد تهران در سال 1397 گذراندند . ایشان عضو انجمن اندواورولوژی جهانی و انجمن اورولوژی و اندواورولوژی ایران هستند.

خدمات دکتر مجتبی عاملی:

 • جراحی لیزری سنگ های کلیه
 • جراحی پروستات
 • درمان ناباروری
 • درمان ناباروری و اختلالات جنسی
 • ختنه نوزادان و کودکان
 • جراحی لاپاراسکوپی بیماران کلیوی
 •  جراحی واریکوسل، فتق، عدم نزول بیضه کودکان
 • جراحی  سنگ حالب(TUL)

آدرس: تهران، میدان ونک، چهارراه جهان کودک ابتدای جردن، کوچه صانعی، ساختمان پزشکان نور، طبقه سوم

شماره تماس:
09054399504

وب سایت: dr-ameli.ir

دکتر احمدرضا رفعتی

دکتر احمدرضا رفعتی

دکتر احمدرضا رفعتی جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری و فوق تخصص اندویورولوژی و لاپاراسکوپی پیشرفته از دانشگاه علوم پزشکی ایران و نیز دارای فلوشیپ ناباروری مردان از پژوهشگاه رویان است از نخبه‌ های ارولوژی ایران که دارای شهرت بین المللی است و بیماران زیادی از کشور های دیگر برای درمان بیماری‌ های کلیوی سنگ ، پروستات و ناباروری نزد ایشان مراجعه می کنند .
مقطع پزشکی عمومی خود را در سال 1381 در دانشگاه علوم پزشکی ایران با رتبه ممتاز به پایان رساند و پس از موفقیت آزمون دستیاری در رشته ارولوژی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شد ، پس از موفقیت در آزمونهای ارتقا به عنوان رتبه اول بورد تخصصی ارولوژی از این دانشگاه فارغ تحصیل شد .
پس از دوران طرح تخصصی با رتبه یک و رشته فوق تخصصی اندو یورولوزی و لاپاراسکوپی دانشگاه علوم پزشکی ایران پذیرفته شد و پس از فارغ التحصیلی دوره فلوشیپ ناباروری مردان را در پژوهشگاه رویان گذراند .
از فعالیت های پژوهشی ایشان ارائه سخنرانی و مقالات متعدد داخلی و بین المللی در زمینه جراحی های لاپاراسکوپی ‌و کم تهاجمی در سنگ ها سیستم ادراری و نیز نقش تومور مارکرها در تشخیص سرطان های دستگاه ادراری است .

 • فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری و ناباروری مردان
 • رتبه برتر بورد تخصصی اورولوژی
 • فلوشیپ اندویورولوژی ( جراحی های بسته و لیزری ) و لاپاراسکوپی پیشرفته دانشگاه علوم پزشکی ایران
 • دوره فوق تخصصی ناباروری در مرکز ناباروری رویان
 • عضو انجمن ارولوژی آمریکا ( AUA ) و اروپا ( EUA )
 • درمانهای بسته ، لیزر ، و لاپاراسکوپی سنگهای کلیه ، حالب و مثانه ( PCCI . PCNL .TUL .RIRS )
 • ناتوانی جنسی مردان و زنان و انجام تست ریجی اسکن
 • ناباروری مردان و درمان جراحی واریکوسل به شیوه میکروسکوپیک و لاپاراسکوپیک
 • درمان اندوسکوپی و لیزر بیماری‌های خوش خیم و بدخیم پروستات
 • جراحی های بسته و لاپاراسکوپیک سرطانهای کلیه ، مثانه و بیضه و پروستات
 • جراحی های بسته و لاپاراسکوپیک انواع بی‌ اختیاری مردان و زنان و انجام تست یورودینامیک ( نوار مثانه )
 • جراحی های ترمیمی مجرا و دستگاه تناسلی اطفال و بزرگسالان ( مردان و زنان )
 • جراحی های ترمیمی افزایش سایز آلت و تعبیه پروتز الت
 • شیوه های پیشرفته تشخیصی و درمانی ناباروری ( micro tese pesa / tese / )
 • شیوه های نوین و پیشرفته ناتوانی جنسی و پلاک پیرونی با استفاده از دستگاه ESWT
 • بازگشت باروری مردان به شیوه وازووازوستومی میکروسکوپیک
 • جراحی لاپاراسکوپیک و بسته فتق های کشاله ران

آدرس: خیابان ولیعصر ، توانیر ، میدان توانیر ، ساختمان طلا ، طبقه اول

تلفن تماس :  88203868-021 و 09126590455

وب سایت: drrafati.com

دکتر مجید شیرانی

دکتر مجید شیرانی

دکتر مجید شیرانی، متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری و فلوشیپ پیوند کلیه در اصفهان و یکی از بهترین جراح پروستات در ایران می باشند؛ ایشان یکی از با تجربه ترین و ماهر ترین پزشکان در زمینه جراحی پروستات به شمار می روند. افراد می توانند برای جراحی پروستات و رفع مشکلات کلیه و مجاری ادراری به دکتر شیرانی مراجعه کنند.

خدمات:

 • جراحی پروستات
 • سنگ شکنی کلیه
 • عفونت ادراری در مردان
 • تومور های کلیه
 • سرطان مثانه
 • جراحی فتق
 • سنگ مجاری ادراری

آدرس: اصفهان، دروازه شیراز به طرف سه راه توحید، بلوار دانشگاه، روبروی درب شمالی دانشگاه، مجتمع پردیس 2، طبقه اول، واحد 211

دکتر سید حسن اینانلو

دکتر سیدحسن اینانلو

دکتر سید حسن اینانلو یکی از مجرب ترین جراحان پروستات هستند. ایشان دارای فلوشیپ جراحی درون بین کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) می باشند؛ دکتر اینانلو شهرت و محبوبیت بسیار زیادی بین مردم دارند و تا به امروز جراحی های بسیار زیادی را با موفقیت انجام داده اند؛ و تخصص ویژه ای در درمان عفونت ادراری در مردان دارند.

خدمات:

 • جراحی پروستات
 • سنگ شکنی کلیه
 • تومور های کلیه
 • عفونت ادراری در مردان
 • جراحی فتق
 • سنگ مجاری ادراری

آدرس: کرج، خیابان شهید بهشتی، ساختمان آرین، طبقه7

دکتر صمد هژیرکارزار

دکتر صمد هژیرکارزار

دکتر صمد هژیر کارزار، فلوشیپ سرطان شناسی دستگاه ادراری و تناسلی (اوروانکولوژی)، متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری و تناسلی در شهر تبریزو یکی از بهترین جراح پروستات در ایران می باشند که با 44 سال تجربه کاری خود در این زمینه تجارب بسیاری کسب نموده اند. دکتر هژیر کارزار در زمینه جراحی پروستات و ناباروری در مردان کارنامه بسیار موفقی دارند.

خدمات:

 • سرطان دستگاه تناسلی
 • جراحی آلت تناسلی
 • جراحی پروستات
 • سنگ شکنی کلیه
 • ناباروری در مردان

آدرس: تبریز، چهار راه آبرسانی، جنب حلال احمر، ساختمان ایران کلینیک، طبقه 2

دکتر مهدی شهریور

دکتر مهدی شهریور

دکتر مهدی شهریور متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی در شیراز هستند؛ ایشان در درمان بیماران خود از بهترین امکانات و تکنیک های روز دنیا استفاده می کنند؛ دکتر شهریور بسیار صبور و باحوصله می باشند و مطلب ایشان دارای به روز ترین تجهیزات پزشکی و محیط کاملا بهداشتی است.

خدمات:

 • عفونت مجاری ادراری
 • جراحی پروستات
 • عفونت کلیه
 • سنگ شکن کلیه
 • عفونت مجاری اداری

آدرس: شیراز، خیابان زند، حدفاصل خیابان صورتگر و بیست متری سینما سعدی، ساختمان پزشکان فارس، طبقه 4

دکتر مهدی سبطی

دکتر مهدی سبطی

دکتر مهدی سبطی، متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری در رشت و یکی از بهترین جراح پروستات در ایران می باشند؛ دکتر سبطی خدمات خود را با مجهزترین دستگاه ها و بهترین برند متریال در مطب خود انجام می دهند. ایشان بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانسته اند تخصص خود را دریافت کنند و موفق به کسب بورد تخصصی در زمینه دستگاه تناسلی و مجاری ادراری شدند.

خدمات:

 • درمان بیماری های پروستات
 • سنگ کلیه و مثانه و حالب
 • جراحی بی اختیاری ادراری بانوان و آقایان
 • ناباروری و ناتوانی جنسی
 • جراحی سرطان ها و تومورهای تناسلی و ادراری
 • جراحی کلیه

آدرس: رشت، گلسار، نواب، کوچه آبان، ساختمان ارشان، طبقه 4

دکتر عارف عمیدی

دکتر عارف عمیدی

دکتر عارف عمیدی، متخصص و جراح کلیه و مجاری ادراری و بیماری های تناسلی در گرگان است؛ ایشان در بنیاد ملی نخبگان و همچنین انجمن اورولوژی ایران دارای عضویت هستند. دکتر عمیدی دارای تجربه و سابقه بسیاری در حیطه فعالیت خود هستند و افراد می توانند جهت انجام خدمات مربوط به کلیه و مجاری ادراری به ایشان مراجعه نمایند.

خدمات:

 • عفونت مجاری ادراری و کلیه
 • درمان بیماری های بیضه و پروستات
 • جراحی برداشتن پروستات
 • سنگ کلیه
 • جراحی فتق

آدرس: گرگان، خیابان ولیعصر، مجتمع بزرگ لاله، واحد 217

دکتر سید آرشا تفرشی حسینی

دکتر سید آرشا تفرشی حسینی

دکتر سید آرشا تفرشی، متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و دکترای حرفه‌ای پزشکی در تهران می باشند؛ ایشان یکی از بهترین جراح پروستات در ایران هستند و از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود به شمار می آیند؛ همچنین دکتر تفرشی دارای فلوشیپ اورولوژی می باشد.

خدمات:

 • جراحی پیوند کلیه
 • درمان بیضه
 • جراحی مثانه
 • جراحی پروستات
 • درمان بیماری های کلیه و مجاری ادراری

آدرس: اسلامشهر، شهرک سعیدیه، بلوار سردار شهید برند سیفی، بیمارستان امام رضا (ع) اسلامشهر

چه کسانی در معرض بیماری های پروستات قرار می گیرند؟

چیزی حدود 60 درصد از بیماری‌های پروستات در افراد 65 سال یا بالاتر تشخیص داده می‌شود. بالا رفتن سن، وجود سابقه خانوادگی و عفونت‌های دستگاه ادراری از جمله دلایلی می باشند که افراد را بیشتر در معرض خطر ایجاد بیماری پروستات قرار می‌دهند. مهم‌ترین و اصلی ترین راه پیشگیری از ابتلا به این نوع بیماری، طبق نظر بهترین جراح پروستات در ایران، انتخاب رژیم غذایی و همچنین سبک زندگی سالم و مناسب در کنار انجام آزمایش‌های دوره‌ای و روتین تشخیص بیماری پروستات می باشد.

توصیه های مراقبتی بهترین جراح پروستات در ایران

از مهمترین بخش های درمان پروستات، اقدامات بعد از عمل پروستات است که تاثیر بسیار زیادی در روند بهبودی و گذراندن دوران نقاهت بعد از جراحی خواهد داشت. مهمترین اقدام بعد از جراحی پروستات، استراحت کامل است تا فرد بتواند به بهبودی خود کمک زیادی کند. همین طور موارد دیگری لازم است تا بتوان به بهبودی کامل رسید. این موارد عبارتند از:

 • نیاز است با توصیه های بهترین جراح پروستات در ایران، روزانه محل جراحی ضد عفونی شود و پانسمان آن تعویض شود.
 • بیمار نباید حداقل یک هفته پس از جراحی، اقدام به رانندگی کند.
 • سعس کنید از انجام دادن فعالیت های سنگین به مدت دو ماه بعد از جراحی پرهیز شود.
 • هنگام بالا رفتن از پله، باید احتیاط کامل رعایت شود و بهتر است کمتر از پله رفت و آمد کنید.
 • استفاده از حمام داغ، استخر و شنا ممنوع می باشد.
 • لازم است از نشستن بیشتر از یک ساعت در طول روز خودداری شود.
 • مصرف کردن داروهای تجویز شده توسط پزشک در ساعت تجویز شده الزامی است.

درست ترین کار این است پس از اتمام یک هفته از دوران نقاهت بعد جراحی، فرد پیاده روی بسیار سبک انجام دهد تا بدن بتواند نیروی از دست رفته اش را مجددا به دست آورد. همچنین امکان دارد بیمار بعد از جراحی دچار یبوست شود که پیاده روی می تواند تاثیر بسزایی در کاهش این مسئله داشته باشد. همچنین رعایت رژیم غذایی و مصرف غذاهای فیبر دار به رفع یبوست کمک زیادی می کند. داشتن تورم پس از  پروستات می تواند تا یک بازه زمانی خاص طبیعی باشد و جهت برطرف نمودن این مشکل از کمپرس گرم استفاده نمایید تا سبب کاهش تورم شود.

توصیه های مراقبتی بهترین جراح پروستات در ایران

عوارض جراحی پروستات

همانند هر عمل جراحی دیگری، جراحی پروستات هم امکان دارد، عوارضی به دنبال داشته باشد. در ادامه این عوارض را برای شما ذکر می کنیم:

 • حساسیت به داروی بیهوشی
 • خونریزی
 • عفونت در محل جراحی
 • لخته شدن خون
 • آسیب دیدن اعضا‌ی بدن

علائم وجود عفونت شامل: تب، لزر، ورم و خشکی در محل جراحی می باشد. اگر مثانه شما مسدود شد، حتما با بهترین جراح پروستات در ایران تماس بگیرید. عوارض دیگری که امکان ایجاد آن ها بعد از جراحی پروستات وجود دارد شامل موارد زیر می‌باشد:

مشکلات ادراری: این مشکلات شامل ادرار همراه با سوزش، تکرر ادرار و بی اختیاری ادرار است. این مشکلات تا چند ماه پس از انجام عمل جراحی ادامه دارند.

ناتوانی جنسی: به این خاطر که پزشک غده‌ پروستات شما را برمی دارد ممکن است تغییراتی در ارگاسم تجربه کنید و دچار ناباروری شوید.

مشکلات نعوظ: عدم توانایی در نعوظ 8 تا 12 هفته بعد از انجام عمل جراحی بسیار طبیعی می باشد. با این حال، اگر در طول عمل جراحی عصب آسیب دیده باشند، این احتمال وجود دارد که زمان بیشتری طول بکشد.

سخن پایانی

بهترین جراح پروستات در ایران به بررسی و درمان یکی از مشکلات و بیماری های شایع در بین آقایان یعنی بیماری های پروستات می پردازد. پروستات از غدد بسیار مهم دستگاه تناسلی آقایان است و عملکرد صحیح آن در هنگام ادرار، رابطه جنسی و موارد دیگر بسیار موثر می باشد. عوامل بسیاری می تواند، باعث بروز بیماری های مختلف در پروستات شود که سرطان پروستات از جمله آن است؛ علاوه بر این انجام عمل پروستات و انواع آن نیاز به دقت، تجربه و مهارت بالای پزشک متخصص و همچنین امکانات و تجهیزات درمانی مورد نظر دارد تا بتواند میزان موفقیت آمیز بودن جراحی را افزایش دهد.

از این که وقت گرانبهای خود را به سایت جراحا اختصاص دادید، از شما کمال تشکر را داریم. هدف ما در این مقاله معرفی مجرب ترین جراح پروستات به شما می باشد و از مشاهده نظرات و پیشنهاداتتان در کامنت هایی که برای ما ارسال می کنید، بسیار خرسند خواهیم شد و همواره تلاش می کنیم که در اسرع وقت پاسخگوی آن ها باشیم.

4.4/5 - (5 امتیاز)

نسرین شهری

سلام من نسرین شهری هستم. حدود 2 سال هست که کار نویسندگی و تولید محتوا در حوزه پزشکی انجام می دهم؛ سعی کردم که بهترین مطالب حوزه پزشکی را گردآوری کنم و در اختیارتان قرار دهم. اگر سوال یا پیشنهادی درباره محتوای سایت داشتید خوشحال می شوم از طریق دیدگاه ها با من در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 6 =

دکمه بازگشت به بالا