جراحی زیبایی

بهترین دکتر تزریق چربی در کرج 【سال1402】❤️ + لیست 10 تایی

ما در این مطلب قصد داریم 10 تا از بهترین دکتر تزریق چربی در کرج را به شما معرفی کنیم، بسیار از افراد برای تصحیح فرم صورت خود و برطرف کردن چین و چروک های آن به انواع تزریقات زیبایی روی می آورند. این تزریقات ممکن است از جنس ژل، بوتاکس، فیلر، چربی و … باشند. خوب است بدانید که تزریق چربی بسیار بهتر از موارد دیگر عمل می کند، زیرا بدن راحت تر بافت چربی را در خود می پذیرد و با آن مانند یک جسم خارجی برخورد نمی کند، برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این موضوع تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

تزریق چربی چیست؟

برای تزریق چربی به صورت یا بدن از روش هایی همچون لیپوماتیک چربی های اضافه بدن شما برداشته می شود و به نقاط کم حجم تزریق می شود. همانطور که گفته شد این فرایند برای شما حساسیت ایجاد نمی کند و با این روش شما می توانید علاوه بر تزریق چربی به نقاط مدنظرتان چربی اضافه را از مناطقی مانند شکم و پهلو استخراج کنید، به قول معروف با یک تیر و دو نشان بزنید. این روش در حقیقت پیوند چربی محسوب می شود و کاربردهای زیبایی زیادی دارد.

شما می توانید برای جوانسازی و رفع چین و چروک، زاویه سازی و فرم دهی صورت، حجم دهی و بزرگ کردن برخی نقاط بدن و صورت استفاده کرد و به دلیل بافت و ساختار طبیعی چربی هیچگاه دچار آلرژی و پاسخ های ایمنی نخواهید شد. البته این عمل زیبایی تا زمانی خوب است که شما بتوانید بهترین و قابل اعتماد ترین پزشکان این رشته را بیابید و تحت درمان آن ها قرار بگیرید، زیرا اگر پزشک منتخب شما بی تجربه باشد و یا فرد متخصصی نباشد باید منتظر عوارض بسیار زیادی باشید.

مزایای تزریق چربی به صورت

همانطور که خواندید تزریق چربی نسبت به سایر تزریقات زیبایی مزایای بیشتری دارد، البته اگر این کار را به یک متخصص ماهر و خبره بسپارید. در غیر این صورت نه تنها مزیتی ندارد بلکه ممکن است عوارض و آسیب های جبران ناپذیری برای شما به ارمغان بیاورد. اگر قصد دارید عیوب ظاهری صورت و بدن خود را با تزریق چربی برطرف کنید پیشنهاد می شود ابتدا از مزایا و معایب این اقدام کاملا مطلع شوید، ما نیز برای کمک به شما تعدادی از مزایای تزریق چربی توسط بهترین دکتر تزریق چربی در تهران را فراهم کرده ایم:

 • تزریق چربی با افزایش حجم مناطقی از صورت سبب از بین رفتن چین و چروک ها و جوانسازی صورت می شود.
 • یکی از مهم ترین مزیت تزریق چربی این است که مواد تزریقی از بدن خود فرد گرفته شده و مشکلی برای او ایجاد نمی نماید.
 • تزریق چربی به هیچ وجه برای فرد آلرژی ایجاد نمی کند.
 • در صورت نیاز به تزریق در لایه های عمیق پوست بهتر است برای نتیجه گیری از چربی استفاده شود.
 • علاوه بر کاهش چربی های اضافه اندام ها می توانید از آن ها در صورت یا بدن خود استفاده کنید.
 • دوام تزریق چربی از مواردی مانند ژل و فیلر بسیار بیشتر است و ماندگاری قابل قبولی دارد.
 • هزینه تزریق چربی نسبت به سایر موارد بسیار کم تر است و مقرون به صرفه محسوب می شود.
 • این عمل بسیار کم عارضه بوده و غیرتهاجمی محسوب می شود.
 • در صورت مشاهده نتیجه کم می توانید این اقدام را چندین بار تکرار کنید.

از آنجا که انتخاب یک متخصص خوب مهم ترین بخش تزریق چربی محوب می شود و دسیابی به مزایای فوق بدون این اقدام ممکن نیست، ما در ادامه این مطلب 10 تا از بهترین دکتر تزریق چربی در کرج را برای شما فراهم کرده ایم. علاوه بر آن به توصیف سوابق و رشته تخصص پزشکان و سایر فعالیت های آن ها نیز پرداخته ایم برای انتخاب یک متخصص خوب در این زمینه پیشنهاد می شود تحقیقات گسترده ای از منابع معتبر داشته باشید.

مزایای تزریق چربی به صورت

بهترین کاندیدای تزریق چربی

جراحی های زیبایی با وجود مزایا و معایب کلی که دارند برای یک سری از افراد مناسب و برای برخی دیگر نامناسب هستند. اگر چه در یک جلسه مشاوره درباره تمام این موارد کاملا صحبت می شود، اما ما هم لازم دانستیم که شرایط بهترین کاندیدای تزریق چربی را بیان کنیم تا شما انتخاب راحت تری داشته باشید. بهترین کاندیدای تزریق چربی باید دارای شرایط زیر باشند:

 • کسانی که چین و چروک ها و یا خط های عمیق خنده و پیشانی دارند.
 • کسانی که با چروک شدن دور چشمشان ظاهری شکسته پیدا کرده اند.
 • کسانی که در قسمت ران ها و یا شکم چربی های اضافه دارند.
 • کسانی که جوش های عمیق و پوست صورت آسیب دیده دارند.
 • کسانی که از شکل و فرم گونه های خود رضایت ندارند.
 • کسانی که از فرم اندام های بدن خود راضی نیستند و با حجم کم آن ها مشکل دارند.
 • کسانی که تصمیمی دارند با تزریق چربی شکل و فرم باسن خود را تغییر دهند.

افرادی که دچار مشکلات بالا هستند می توانند به راحتی با تزریق چربی توسط بهترین دکتر تزریق چربی در ایران به اندام و صورت ایده آل خود برسند. برای این کار تنها لازم است از بهترین دکتر تزریق چربی در کرج کمک بگیرند و با استفاده از جلسات مشاوره تصمیم نهایی خود را بگیرند.

مراقبت های بعد از تزریق چربی:

🥰جلوگیری از فشار به ناحیه تزریق شدههیچ گونه فشار به ناحیه ای که ژل تزریق شده وارد نکنید.
💙جلوگیری از خم کردن سرسعی کنید سر خود را اصلا برای انجام کارهای روزانه خم نکنید.
🥰به موقع استحمام کردنپس از گذشت یک روز می توانید استحمام کنید.
💙درست خوابیدنباید چندین بالش زیر سر خود قرار دهید تا سرتان پایین نباشد.

عوارض تزریق چربی از نظر بهترین دکتر تزریق چربی در کرج

مهم ترین بخش هر اقدام جراحی زیبایی که باید در نظر گرفته شود، عوارض و معایب آن است. در صورتی که شما همه عوارض احتمالی و خطرات جراحی را بدانید می توانید به آگاهی بیشتری تصمیم بگیرید که آیا می خواهید این کار را انجام دهید یا نه؟ به همین منظور در ادامه مطلب به ذکر چند مورد از عوارض و خطرات احتمال تزریق چربی پرداختیم که خوب است آن ها را بدانید:

 1. احتمال بروز تغییرات دراز مدت و یا حتی دائمی در محل تزریق یا تخلیه چربی
 2. لزوم انجام جراحی های دیگر روی صورت
 3. این جراحی ها هم خطرات و عوارض جانبی دارند.
 4. مواجهه با صدمات پوستی ناشی از انتقال چربی
 5. باقی ماندن جای زخم و یا بدشکلی که به جراحی ترمیمی در بهترین کلینیک زیبایی در ایران نیاز خواهند داشت.
 6. آسیب دیدگی یک ناحیه از محل تزریق ممکن است سبب سروما شود.
 7. تجمع مایعات در بین پوست و بافت زیرین که سبب تورم و تغییر شکل ناحیه می‌شود.
 8. بروز مشکلات ریوی خطرناک که ممکن است سبب مرگ شود.
 9. تشکیل لخته خونی و نارسائی ریه ها که به بستری شدن و درمان فوری نیاز دارد.
 10. وقوع سندروم آمبولی چربی که یکی از خطرناکترین و نادرترین عوارض است.
 11. نکروز بافت چربی تزریق شده که منجر به بروز بدشکلی صورت و افسردگی بیمار شده است.
عوارض تزریق چربی از نظر بهترین دکتر تزریق چربی در کرج

کلام آخر

تزریق چربی یکی از اقداماتی است که مزایای بسیار زیادی برای افرادی که به دنبال افزایش حجم و فرم دهی نقاطی از صورت و بدن خود هستند به دنبال دارد، اما باید به این نکته توجه داشت که همیشه هم نتیجه خوبی در انتظار متقاضیان این جراحی نیست و ممکن است آن ها تعدادی از عوارض این اقدام را نیز حس کنند. بهترین راه این است که با آگاهی کامل به بهترین متخصص محل زندگی خود مراجعه کنید.

سایت جراحا همواره در تلاش است تا با به اشتراک گذاشتن دانسته های خود زمینه ساز آگاهی مخاطبان باشد و در کاهش عوارض اقدامات زیبایی قدمی هرچند کوچک بردارد. به همین دلیل ما این مطلب از این مجله علمی را به معرفی 10 تا از بهترین دکتر تزریق چربی در کرج اختصاص دادیم، امیدوارم این مطلب برای شما مفید واقع شود، ممنونم که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید.

آیا نتیجه تزریق چربی به صورت طبیعی خواهد بود؟

یکی از مهمترین مزایای تزریق چربی، ظاهر طبیعی است که ایجاد می کند. اگر این فرایند توسط یک جراح متخصص انجام شود، نتایج بهتر و طبیعی تری از ایمپلنت های صورت خواهد داشت.

چقدر طول می کشد که تورم تزریق چربی فروکش کند؟

بخش عمده تورم در یک تا دو هفته اول بعد از تزریق چربی از بین می رود، اما فرایند فروکش کردن تورم تا دو ماه هم طول خواهد کشید که البته ظاهر خیلی متفاوتی هم در این مدت نخواهید داشت.

آیا تزریق چربی به صورت منجر به کوری می شود؟

تزریق چربی به صورت معمولا با نتایج تحسین برانگیزی همراه می شود. اما بروز مشکلات خطرناکی مانند ایسکی مغزی ، کوری و فلج غیرقابل بازگشت و مشکلات همراه آنها نیز ممکن است و نباید نادیده گرفته شود.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا