پزشکان

10 تا از بهترین دکتر تزریق ژل در تهران ❤️【1403】⭐

ما در این مطلب قصد داریم 10 تا از بهترین دکتر تزریق ژل در تهران را به شما معرفی کنیم. مهم ترین نکته در انجام عمل های زیبایی داشتن آگاهی کامل درباره معایب و مزایای آن، نحوه انجام عمل، هزینه و مراقبت های بعد از عمل و … می باشد. قطعا با دانستن همه این موارد و یافتن بهترین کلینیک یا متخصص در شهر خود، می توانید یک عمل کاملا موفق با نتیجه رضایت بخش را تجربه نمایید، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

تزریق ژل چیست؟

پوست انسان یک لایه محافظتی قوی در برابر عوامل محیطی است که به صورت دائمی از لایه های زیرین نگه داری می کند. لایه بیرونی پوست یک لایه شاخی مرده می باشد که هر چند روز یک بار سلول های خود را با سلول های پیر زیرین جابجا می کند. اگر آسیب های پوستی در حد لایه های شاخی پوست باشند با گذر زمان و لایه برداری های ملایم کاملا برطرف می شوند، اما گاهی اوقات این آسیب ها بسیار جدی تر از این حرف ها هستند و برای درمان آن ها باید روش های جدی و موثرتری به کار بست.

تزریق ژل در حقیقت راهی برای بازگرداندن شادابی و نشاط پوست است، نشاطی که طی عواملی مانند اشعه های مضر خورشید، آلاینده ها، میکروب ها و کهولت سن و اعصاب و استرس، مصرف دخانیات، تغذیه ناسالم از دست می روند. همه این عوامل سبب از دست رفتن رطوبت مناسب پوست و کاهش خاصیت کشسانی آن و در نتیجه چین و چروک های مزاحم روی پوست ما می شوند. تزریق ژل در این مواقع به کمک شما می آید تا با افزایش حجم از دست رفته چین و چروک ها را از بین ببرید و از پیری زودرس پوست جلوگیری نمایید.

تزریق ژل چیست؟

توصیه های مراقبتی قبل از تزریق ژل

برای داشتن یک عمل زیبایی موفق لازم است هم شما و هم کادر درمان توصیه هایی را در این باب رعایت کنید تا شاهد یک نتیجه عالی باشید. در ادامه به توضیح این توصیه های قبل از تزریق ژل می پردازیم.

 • نکات مهم قبل از تزریق ژل در اولین قدم؛ ساکن هر منطقه ای که هستید لازم است به دنبال بهترین کلینیک زیبایی در ایران و یا بهترین دکتر تزریق ژل باشید.
 • پس از انتخاب بهترین فرد برای تزریق ژل باید به سراغ پرهیزهای قبل از عمل بروید و از داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین دوری کنید.
 • در قدم بعد بهتر است هر بیماری خاصی که دارید و هر دارویی که مصرف می کنید به صورت کامل لیست کنید و در اختیار پزشک مربوطه قرار دهید.
 • فراموش نکنید در این لیست حساسیت های خود را به هر دارو و ماده ای ذکر کنید تا هنگام عمل مشکلی ظاهر نشود.
 • روز قبل از تزریق ژل بهتر است حتی برای یکی دو روز با الکل خداحافظی کنید، زیرا الکل سبب افزایش کبودی و خونریزی می شود.
 • همچنین زمان درمان های دهان و دندان خود را نزدیک به زمان تزریق انتخاب نکنید، تداخل این دو اقدام در مدت زمان کمتر از دو هفته ممکن است مشکل ساز شود.
 • اگر سابقه تبخال زدن دارید آن را با بهترین دکتر تزریق ژل در ایران در میان بگذارید تا دارویی برای پیشگیری برای شما تجویز کند.
 • معمولا پیش از انجام این عمل برای شما یک نوبت مشاوره در نظر گرفته می شود، در این جلسه شما باید انتظارات خود را از انجام این عمل برای پزشک توضیح دهید و خواسته های خود را بیان کنید.

کاربردهای تزریق ژل چیست؟

تزریق ژل کاربردهای بسیار زیادی دارد که در ادامه می خواهیم آن ها را برای شما شرح دهیم :

1 . تزریق ژل به لب : از جمله تکنیک های زیبایی، بزرگ کردن لب و تزریق کردن ژل به لب می باشد. ژل هایی که دارای هیالورونیک اسید اند، عمدتا در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرند. به طور معمول لب ها تقریبا برای 6 ماه حجیم هستند و پس از آن لازم است تزریق مجددا انجام شود. کسانی که لب های نازک یا بی تقارن دارند، می توانند از این روش کمک بگیرند. ژل لب انواع مختلفی دارد که شامل ژل لب روسی، ژل لب عروسکی، ژل لب قلوه ای است.

2 . تزریق ژل به گونه : در صورتی که گونه های تان کمی برجستگی دارد یا فرورفته است، تزریق ژل به گونه و سایر نواحی صورت ممکن است بهترین گزینه باشد. این تکنیک استخوان گونه را لیفت می کند و گونه ها را برجسته می کند، حجم صورت را می افزاید و خطوط و چین و چروک های ظریف را صاف می کند. اخیرا تزریق ژل گونه بسیار رایج شده است و بانوان جهت زیبایی بیشتر این تزریق را انجام می دهند.

3 . تزریق ژل به سینه : تزریق ژل به طور معمول برای تقویت سینه ها و صاف کردن پوست گردن مورد استفاده قرار می گیرد. ژل های مورد استفاده در این بخش عمدتا دارای اسید هیالورونیک اند. لطفا توجه کنید که هیچ یک از ژل ها جهت استفاده در قفسه سینه مورد تایید FDA نمی باشند ولی پزشکان چند سال است که برای تغییر شکل سینه ها از مارک های متفاوت تزریق ژل استفاده می کنند.

4 . تزریق ژل به صورت : ژل صورت در بخش های متفاوت صورت تزریق می شود و موجب افزایش حجم و کاهش چین و چروک می شود. دکتر متخصص با معاینه کردن صورت، مشخص می کند که کدام قسمت ها را باید تزریق کند. دکتر می تواند از این ژل برای تقویت صورت در بخش هایی از صورت از جمله گونه ها، خط لب، ناحیه چشم، خط فک و چانه و در ضمن جهت تقویت ابروها کمک بگیرد. در این صورت میزان استفاده از مواد زیاد خواهد بود و همه بخش های صورت جهت به وجود آوردن تقارن و از بین بردن چین و چروک های ریز و عمیق تحت این روش زیبایی قرار می گیرند.

5 . تزریق ژل به زیر چشم : اکثر زنان و مردان به دنبال روش های متعدد زیبایی جهت از بین بردن سیاهی زیر چشم می باشند. از جمله روش هایی که اکثر پزشکان توصیه می کنند، تزریق ژل به زیر چشم است. این روش زیبایی ظاهر را افزایش داده و گودی زیر چشم را رفع می کند و با افزایش حجم، منجر به کاهش تیرگی می شود. علاوه بر این به علت حجم داشتن این ناحیه، چین و چروک دور چشم تقریبا برطرف می شود.

6 . تزریق ژل به چانه : تزریق کردن ژل به این بخش از صورت همچنان استقبال بسیار زیادی نداشته است و طرفداران روش های دیگر بیشتر است. هنگامی که ژل به چانه و در ضمن خط فک تزریق می گردد، شکلی زاویه دار روی صورت به وجود می آورد که در این صورت فرم کلی صورت شبیه قلب است. کسانی که چانه شان بسیار کوچک است، می توانند با تزریق ژل به چانه حجم را افزایش داده و در این ناحیه تقارن به وجود آورند. این تکنیک برای کسانی که چانه بلند دارند، توصیه نمی شود.

7 . تزریق ژل به بینی : از ژل بینی برای اصلاح عیوب بینی مانند بیرون زدگی تیغه بینی، نبود تقارن کافی بین دو طرف بینی و رفع افتادگی بینی مورد استفاده قرار می گیرد. کسانی که دارای برجستگی کوچک روی بینی شان هستند، می توانند با کمک تزریق در ناحیه فوقانی و تحتانی برآمدگی، از شر آن خلاص شوند. در ضمن، افتادگی بسیار کم بینی را با کمک تزریق در نوک بینی تا حدی می توان رفع کرد. با تزریق ژل به بینی، خطای دید ایجاد شده و ظاهر آن زیباتر می شود.

8 . تزریق ژل به ناحیه تناسلی : اندام تناسلی هر خانمی در صورت بالا رفتن سن، خاصیت ارتجاعی و حجم گذشته اش را از دست می دهد. به طور معمول ژل ها به لابیا مینور تزریق می شوند. این روش به از بین بردن چین و چروک و تیره شدن آن ها کمک شایانی می کند. این روش برای بانوان مسن مخصوصا بعد از یائسگی توصیه می گردد و خانم های جوان عموما به آن نیازی ندارند.

ماندگاری انواع تزریق ژل:

⭐تزریق ژل لبمدت زمان ماندگاری آن تقریبا 6 الی 18 ماه است.
❤️ تزریق ژل صورتماندگاری این روش برای از بین خطوط صورت 6 الی 18 ماه می باشد
⚡️ تزریق ژل خط اخمتقریبا ماندگاری ژل برای از بین بردن خط اخم 4 الی 9 ماه است.
✅ تزریق ژل گونهتزریق ژل به گونه حداکثر تا 12 ماه ماندگاری دارد.

10 تا از بهترین دکتر تزریق ژل در تهران را بشناسید!

مطب دکتر سوسن احمدی

مطب دکتر سوسن احمدی

مطب دکتر احمدی یکی از بهترین مطب زیبایی در تهران است که با داشتن کادری متعهد و مجرب و پزشکان متخصص با جدیدترین متدها و روش های دانش پزشکی زیبایی روز دنیا می باشد،که با دقت و ظرافت خاص با توجه به سلیقه مراجعه کننده محترم ارایه می شود. همچین در این مطب روش های دیگر جوانسازی و خدمات دیگر پوست و زیبایی به شرح زیر توسط ماخصصین مجرب ارایه میگردد.

خدمات:

 • تزریق ژل
 • تزریق چربی
 • تزریق بوتاکس
 • رفع تاتو
 • خال برداری
 • مزوژل
 • مزوتراپی
 • مادلینگ صورت
 • فیلر

آدرس: نیاوران سه راه مژده خیابان مقدسی نبش امیر احمدی زمانی پلاک 2 طبقه اول واحد 2

شماره تماس: 02188196449 – 02188196551

کلینیک زیبایی برکه

کلینیک زیبایی برکه

کلینیک زیبایی برکه از سال ۱۳۸۸ در حوزه لیزر و زیبایی فعالیت میکند و دارای پزشک و کادری مجرب در حوزه لیزر و زیبایی می باشد. مجموعه مجهز به جدیدترین و قوی ترین تکنولوژی رفع موهای زائد یعنی دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون) ساخت کمپانی زایس آلمان که ملقب به پدر اپتیک جهان است می باشد. خدمات لیزر خانم ها و آقایان توسط تکنسین های مجزا٫ کلیه ایام هفته حتی جمعه ها در مرکز ارائه می گردد.

مهمترین ویژگی دستگاه لیزر مدیواستار:

بدون هیچ گونه درد و التهاب
سرعت بالای انجام کار
بهداشت بالا به دلیل سلفون کشی کامل هندپیس
شات نامحدود
کادر مجرب
دارای منو مخصوص برای رفع موهای نازک
منو کامل برای انواع تایپ های پوستی
محیط مجزا و بهداشتی
نتیجه تضمینی

خدمات:

 • ارائه کلیه خدمات پوست٫ مو٫ زیبایی و لیزر در کلینیک زیبایی برکه:
 • لیزر موهای زائد برای انواع تایپ پوستی با قوی ترین تکنولوژی حیطه لیزر٫ دستگاه الکس مدیواستار (ساخت کمپانی زایس آلمان)
 • خدمات لاغری: درمان سلولیت٫ رفع غبغب٫ مزوتراپی چربی سوز٫ دستگاه اندولیفت (تکنولوژی انحصاری ایتالیا)
 • خدمات زیبایی: تزریق بوتاکس٫ تزریق ژل٫ مزوتراپی٫ میکرونیدلینگ٫ هایفوتراپی٫ اندولیفت٫ لیفت با نخ٫ آراف فرکشنال٫ پلاسما جت٫ تزریق مزوژل ها و پروفایلو ، برداشت خال٫ پیرسینگ٫ رفع پارگی گوش٫ کوچک کردن لاله گوش٫ درمان لک های پوستی
 • و ….

آدرس مرکز: تهران٫ خیابان شریعتی٫ بالاتر از مترو قلهک(دسترسی آسان به مترو)٫ روبروی خیابان دولت٫ کوچه امامزاده٫ جنب فروشگاه جانبو٫ پلاک ۱۴ طبقه ۱ واحد ۱

شماره های تماس:

۰۲۱۲۲۶۱۲۱۰۸
۰۲۱۲۲۶۱۲۱۷۱
۰۹۰۲۷۶۱۰۷۴۸

آدرس وب سایت:

www.Tehranskin.com

لوکیشن کلینیک زیبایی برکه

دکتر سارا بهروان

دکتر سارا بهروان

دکتر سارا بهروان یکی از بهترین دکتر تزریق ژل در تهران هستند. ایشان مدرک دکترای حرفه ای در حوزه پوست، مو و زیبایی دارند و فارغ التحصیل دانشگاه جندی شاپور اهواز می باشند. ایشان در حوزه زیبایی پانزده سال سابقه دارند و با تجهیزات و امکاناتی پیشرفته در حال ارائه خدمات می باشند.

خدمات:

 • درمان های چاقی عمومی و موضعی
 • تزریق فیلر و بوتاکس
 • کربوکسی تراپی
 • لیفت نخ
 • انواع لیزرهای پوست و مو
 • مزوتراپی
 • برجسته سازی گونه ها

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، خیابان منظرنژاد، پلاک 45، مجتمع یاس واحد 4

دکتر خلیل فارسی نژاد

دکتر خلیل فارسی نژاد

دکتر خلیل فارسی نژاد یکی از بهترین دکتر تزریق ژل در تهران اند. وی در سال 1343 متولد شده اند و بعد از طی کردن دوره پزشکی عمومی، دوره تخصصی خود را در گروه پوست دانشگاه تهران آغاز نمودند و در نهایت پس از اخذ مدرک ممتاز مدرک تخصصی خود را در این زمینه کسب کردند.

خدمات:

 • لیزر فرکشنال
 • تزریق فیلر
 • درمان بیماری پوستی
 • تزریق بوتاکس

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، سه راه زعفرانیه، ساختمان زعفرانیه، طبقه 6

دکتر صفیه چعباوی زاده

دکتر صفیه چعباوی زاده

دکتر صفیه چعباوی زاده یکی از بهترین دکتر تزریق ژل در تهران هستند. ایشان متخصص پوست، مو و زیبایی می باشند که در کلینیک خود با شماره سامانه پزشکی 27990 به طبابت مشغول اند . ایشان عضو انجمن متخصصین پوست ایران هستند که با بیست سال سابقه در زمینه درمان پوست و مو خدمت رسانی کرده اند.

خدمات:

 • کاشت مو
 • کاشت ابرو
 • اندولیفت
 • تزریق فیلر

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از ظفر، نیش خیابان ناصری، پلاک 84

دکتر محمد شیزر پور

دکتر محمد شیزر پور

دکتر محمد شیزر پور یکی از بهترین دکتر تزریق ژل در تهران هستند. ایشان در زمینه پوست، مو و زیبایی تخصص چند ساله دارند و در این چند سال به مطب داری مشغول می باشند و با صداقت و اخلاق حرفه ای پزشکی که دارند، بیماران زیادی را درمان کرده و تا پایان درمان و تکمیل زیبایی، آن ها را همراهی و راهنمایی می کنند.

خدمات:

 • تزریق بوتاکس
 • تزریق فیلر
 • هایفوتراپی
 • درمان گر گرفتگی

آدرس: بلوار مرزداران، بین یادگار امام و اشرفی اصفهانی، رو به روی قنادی ماه بانو، پلاک 184، ساختمان ایمان، طبقه چهارم

دکتر مریم صابرراد

دکتر مریم صابرراد

دکتر مریم صابرراد یکی از بهترین دکتر تزریق ژل در تهران هستند. ایشان دو شعبه در تهران تاسیس کرده اند و به علت داشتن کادری مجرب و با تجهیزات نوین علم پزشکی همیشه در خدمت زیبا جویان خود هستند تا مشکلات آن ها را حل کنند.

خدمات:

 • هایفوتراپی
 • تزریق فیلر
 • تزریق ژل
 • تزریق بوتاکس به صورت حرفه ای

آدرس: مرزداران، خیابان ایثار، رو به روی مسجد، ساختمان افرا، واحد 14، طبقه سوم

دکتر ترانه امامی

دکتر ترانه امامی

دکتر ترانه امامی یکی از بهترین دکتر تزریق ژل در تهران هستند که ایشان مدرک فوق تخصص زیبایی پوست و مو دارند. وی در حال حاضر در کلینیک دکتر امامی که مختص به خودشان است مشغول به فعالیت می باشند و شما زیباجویان عزیزان می توانید با مراجعه به این کلینیک از خدمات با کیفیت ایشان بهره مند شوید.

خدمات

 • لیزر موهای زائد
 • لیفت صورت با نخ
 • سابسیژن و تزریق بوتاکس و فیلر
 • تزریق ژل لب و لیزر پوست
 • لیزر کک و مک
 • مزوتراپی و میکرودرم

آدرس: خیابان میرداماد، میدان محسن، کوچه آزیتا، ساختمان گیل، پلاک 11، واحد 4

دکتر مریم دریانی

دکتر مریم دریانی

دکتر مریم دریانی، یکی از بهترین دکتر تزریق ژل در تهران هستند. ایشان هفت سال سابقه بسیار درخشان در حوزه پوست، مو و زیبایی دارند. دکتر دریانی سابقه همکاری با کلینیک زیبایی ایرانیان و همچنین سابقه همکاری با مرکز تحقیقات پوست دانشگاه تهران را دارند. وی مدرک زیبایی از استرالیا دارند. دکتر مریم دریانی دانش آموخته دانشکده پزشکی هستند.

خدمات:

 • تزریق فیلر
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • تزریق چربی
 • درمان ترک های پوستی
 • جراحی افتادگی پلک

آدرس: تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ، بعد از تقاطع رشید، پلاک 79، طبقه 3، واحد 9

توصیه های مراقبتی بعد از تزریق ژل

 1. تورم و درد جزئی از اجزای طبیعی این عمل هستند، برای رهایی زودتر از شر این کبودی ها می توانید از کمپرس سرد استفاده کنید، کمپرس سرد درد و تورم و قرمزی ناشی از تزریق را کاهش می دهد.
 2. بعد از تزریق ژل لازم است از میوه و سبزیجات بیشتری در رژیم غذایی خود استفاده کنید، همچنین از مصرف نمک در غذاها تا حد امکان پرهیز کنید تا سوزش و تورم افزایش نیابد.
 3. تا دو الی سه روز بعد از تزریق ژل سعی کنید در محیط هایی که دمای بالایی دارند مانند سونا، حمام بخار و … شرکت نکنید، زیرا گرما واکنش های بعد از تزریق را تحریک می کند.
 4. تماس با سیگار و حتی دود آن می تواند برای شما خطرناک باشد و سبب ایجاد عفونت شود، به همین خاطر توصیه می شود از استعمال سیگار و دخانیات بپرهیزید و حتی در کنار کسانی که آن را استفاده می کنند نیز قرار نگیرید.
 5. هنگام استراحت دقت کنید روی صورت نخوابید زیرا این امر سبب افزایش مشکلات شده و حتی ممکن است سبب جابجایی ژل در روز های اول بعد از تزریق شود.
توصیه های مراقبتی بعد از تزریق ژل

فرم های مختلف تزریق ژل لب

از آن جا که در انجام عمل های زیبایی همه چیز به سلیقه و علایق شما سپرده می شود، مهم است که شما چه مدلی را برای خود بپسندید. برخی از مدل های تزریق ژل عبارتند از:

 • ژل لب روسی: ژل لب روسی این روزها یکی از پرطرفدار ترین مدل های تزریق ژل لب است، در این مدل از سمت داخل به بیرون و حاشیه لب تزریق می شود و جهت تزریق آن عمودی تزریق است.
 • ژل لب عروسکی: در تزریق ژل لب عروسکی مقدار عمده ژل به لب پایین تزریق می شود تا ظاهری مانند لب عروسک ها پیدا کند.
 • ژل لب طبیعی: در این مدل تزریق، ژل لب کمتری به لب ها تزریق می شود تا فرم طبیعی خود را حفظ کنند و کمی افزایش حجم پیدا کنند.
 • ژل لب قلبی: در این نوع از تزریق ژل لب ها اصطلاحا فرم قلبی پیدا می کنند و میان دو حاشیه بالایی لب فاصله ای ایجاد می شود که حالت زیبایی به لب ها می دهد.

کلام آخر

سایت جراحا همواره در تلاش است تا با معرفی بهترین ها؛ شما همراهان گرامی را در انتخاب یاری کند و با انتشار آگاهی میان هواداران جراحی زیبایی به کاهش عوارض و آثار این عمل های زیبایی کمک کند.

امیدواریم معرفی 10 تا از بهترین دکتر تزریق ژل در تهران برای شما مفید واقع شود. سپاس گزاریم که ما را تا انتهای این مقاله همراهی کردید، مشتاقانه منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستیم.

4.9/5 - (12 امتیاز)

غزاله شهداد

سلام، من غزاله شهداد هستم. حدود ۵ ساله که در زمینه تولید محتوا برای سایت های پزشکی فعالیت می کنم. بخاطر علاقه به این کار همیشه در حال کسب اطلاعات در این حوزه هستم. خوشحال میشم اگه سوال یا پیشنهادی داری برام کامنت بذاری.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا