پروتز سینهجراحی زیبایی

10 تا از بهترین جراح سینه در کرج❤️【سال1403】⭐

یکی از پرکاربردترین خدمات پزشکی، جراحی سینه می‌باشد. افراد زیادی به منظور انجام جراحی‌ زیبایی سینه به بهترین جراح سینه در کرج مراجعه می‌کنند و درخواست جراحی زیبایی سینه مانند لیفت سینه، پروتز سینه و ماموپلاستی را دارند. این جراحی‌ها به منظور زیبایی فرم و سایز سینه صورت می‌گیرد، از طرفی جراحی سینه برای درمان توده‌های خوش خیم و بدخیم به روش لامپکتومی و ماسکتومی انجام می‌شود. هم‌چنین با برداشتن چربی و بافت‌های اضافی سینه جراحی ژنیکوماستی برای مردان انجام می‌شود. ما در این مقاله به بررسی انواع این روش‌های جراحی می‌پردازیم.

جراح سینه کیست؟

جراحان سینه در ارزیابی و درمان طیف وسیعی از مشکلات سینه مانند درد و ترشحات نوک سینه، انجام بیوپسی، مشاوره و آزمایش ژنتیک، مدیریت سرطان سینه، کمک به مشکلات شیردهی و… تخصص دارند. بهترین جراح سینه در کرج بعد از تخصص در جراحی عمومی و گذراندن دوره فلوشیپ در جراحی سینه یا فوق تخصص در جراحی سینه، فعالیت خود را در سه زمینه انجام می‌دهد که شامل: تشخیص تومورهای بدخیم و خوش‌خیم سینه و جراحی زیبایی سینه که شامل: لیفت سینه، پروتز سینه، ماموپلاستی و جراحی ترمیمی سینه می‎‌شود.

این جراح، برای بیمارانی که به دلیل سرطان سینه یا دلایل دیگر قسمتی از بافت سینه آن‌ها برداشته شده است، جراحی بازسازی سینه را انجام می‌دهند. بهترین جراح سینه در کرج با معاینه بیمار و بررسی سابقه سرطان سینه در اعضای خانواده، سلامتی سینه بیمار را بررسی می‌کند. هم‌چنین با انجام سونوگرافی سینه، ماموگرافی و MRI به بیماری‌ها و ناهنجاری های مربوط به سینه پی می‌برد.

بهترین جراح سینه در کرج بعد از تشخیص بیماری، داروهای لازم را برای درمان مشکلات سینه مانند کیست سینه تجویز می‌کند و در صورت لزوم با بیوپسی سینه و تشخیص نوع توده به کمک لامپکتومی توده سرطانی و بافت‌های غیرطبیعی را برمی‌دارد. بدون آن که به فرم سینه آسیبی برساند و یا در صورت لزوم با جراحی ماستکتومی سینه را به طور کامل خارج می‌کند و این روش را برای درمان سرطان سینه به کار می‌برد.

جراح سینه کیست؟

انواع خدمات بهترین جراح سینه در کرج

پروتز سینه: بهترین جراح سینه در کرج به منظور افزایش و بزرگ‌تر کردن حجم سینه برای افرادی که حین حاملگی، شیردهی، کاهش وزن، سرطان یا ضربه، سینه خود را از دست داده‌اند از پروتز سینه استفاده می‌کند. پروتز سینه از نظر ظاهری به دو دسته گرد و قطره اشکی و از نظر جنس به سه دسته پروتز سیلیکونی، آب نمکی و پروتز ثابت تقسیم بندی می‌شود.

پروتزهای سینه دوام همیشگی ندارند. در این جراحی پزشک، برشی را در اطراف هاله سینه یا زیر بغل یا زیر خط چین سینه ایجاد می‌کند و پروتز را از این طریق در داخل سینه قرار می‌دهد و بیمار باید بعد از جراحی، سوتین‌های مخصوص را به مدت 6 ماه ببندد تا فرم سینه او حفظ شود.

ماموپلاستی کاهنده: پزشکان برای تقارن و کوچک کردن سینه‌ها، جراحی ماموپلاستی را انجام می‌دهند. وقتی سینه‌های بیمار بزرگ و سنگین است این عمل در 2 الی 4 ساعت انجام می‌شود و با ایجاد برش‌های طولی در زیر سینه، چربی و بافت اضافی خارج می‌شود که باعث شکل و فرم مناسب برای سینه می‌شود.

این عمل بعد از دوران شیردهی و بارداری توصیه می‌شود و جنبه درمانی هم دارد و برای کسانی که سینه‌های بزرگ و سنگین دارند و فشار زیادی به گردن و سرشانه آن‌ها وارد می‌شود، موجب کاهش درد آن‌ها خواهد شد.

لیفت سینه: بهترین جراح سینه در ایران با بالا کشیدن سینه‌ها که به آن ماستوپکسی گفته می‌شود، پوست شل و چربی‌های اضافه را برمی‌دارد. این عمل برای رفع افتادگی سینه، سفت شدن پوست سینه و بالا رفتن نوک سینه‌ها انجام می‌شود. لیفت سینه به دو روش جراحی و غیر جراحی صورت می‌گیرد.

سرطان سینه: برخی از علائم هشدار دهند برای سرطان سینه شامل: وجود تورم، قرمزی و التهاب در سینه‌ها، تغییر شکل و سایز سینه‌ها، احساس وجود توده در سینه، تغییر رنگ سینه و پوسته پوسته شدن نوک سینه و فرورفتگی و ایجاد گودی در پوست سینه می‌باشد. درمان سرطان سینه با کمک لامپکتومی در مورد تومورهای کوچکی که زود تشخیص داده می‌شود به کار می‌رود.

انواع خدمات بهترین جراح سینه در کرج

ژنیکوماستی چیست؟

ژنیکوماستی به نوعی بیماری پستان گفته می شود که برخی مواقع تنها در یک پستان و برخی مواقع در هر دو سینه (به نسبت یکسان یا متفاوت) مشاهده می گردد. دلیل عمده این مشکل، مختل شدن روند سیستم غدد درون ریز است. در این صورت استروژن در مقایسه با تستوسترون افزایش می یابد که امکان دارد به علت کمتر شدن تستوسترون یا افزایش استروژن در شخص بیمار باشد.

این مشکل به طور معمول در 3 گروه سنی از جمله نوزادان، جوانان و سالمندان اتفاق می افتد که هر یک از آن ها دارای آسیب شناسی های متعددی اند. بعضی مواقع این مشکل به خودی خود رفع می شود و نیازی به درمان کردن به طور به خصوصی ندارد و بعضی مواقع هم می بایست تنها به فکر درمان بود.

علل ابتلا به مشکل ژنیکوماستی متعدد است که در ادامه برخی را شرح خواهیم داد :

1 . تغییرات هورمونی طبیعی : چند هورمون به نام های استروژن و پروژسترون بر ویژگی های جنسی خانم ها و آقایان اثر مستقیمی می گذارند. تستوسترون وظیفه ای بر عهده دارد که شامل کنترل کردن اندازه توده عصلانی و رشد مو در آقایان است و استروژن موظف است که رشد سینه در آقایان را کنترل نماید. بعد از متولد شدن، نوزاد هنوز تاثیراتی از استروژن دریافتی از مادر دریافت می کند.

قابل ذکر است که 50 درصد نوزادان پسر با این عارضه متولد می شوند ولی پس از 2 تا 3 هفته تولد بهبود علائم مشاهده می شود. ما اکثر تغییرات هورمونی را در بازه زمانی بلوغ می بینیم که به طور کلی 6 ماه تا 2 سال پس از ورود به بلوغ بهبود می یابند.

2 . مصرف برخی دارو ها : بعضی از داروها می توانند باعث ژنیکوماستی شوند که شامل:

 • داروهای ضد آندروژن که برای درمان بزرگی پروستات یا سرطان تجویز می شوند
 • داروهای ایدز
 • داروهای ضد اضطراب مانند دیازپام
 • داروهای ضد افسردگی
 • آنتی بیوتیک ها

3 . درمان سرطان مانند شیمی درمانی

4 . برخی اختلالات مرتبط با سلامت جسمانی

افزایش حجم سینه ها با تزریق چربی

تزریق چربی در واقع یک عمل جراحی 2 مرحله ای می باشد که به طور همزمان انجام می گیرد. اول می بایست ساکشن یا استخراج چربی را از قسمت های متعدد بدن مثل ران، شکم، پهلو، باسن و غیره انجام شود. به یاد داشته باشید که با این روش نمی توان از چربی خارج شده از بدن شخص دیگر جهت پیوند استفاده نمود. مهمتر از آن، اولتراسوند می بایست جهت خارج کردن چربی استفاده شود. فقط در این روش هیچ آسیب جدی به سلول های چربی در طول فرآیند استخراج وارد نمی شود. میزان چربی استخراج شده به فرم بدن فرد بستگی دارد.

بعد از پایان یافتن مرحله استخراج، دیگر نمی توان از چربی ها استفاده کرد. ابتدا می بایست مرحله آماده سازی انجام شود و چربی ها با کمک سانتریفیوژها آماده گردند تا به ناحیه مورد نظر استخراج شوند. پس از آماده سازی، پزشک برش های کوچکی در ناحیه قفسه سینه ایجاد می کند و عمل انجام می شود. این جراحی بسیار پیچیده و ظریف است و باید توسط جراح مجرب و با تجربه انجام شود.

ویژگی های بهترین جراح سینه در کرج:

⭐داشتن تجربهجراح باید تجربه و سابقه بسیار خوبی داشته باشد.
❤️استفاده از تجهیزات مناسبجراح باید برای ارائه خدمات از تجهیزات خوب و مناسب استفاده کند.
⚡️داشتن برخورد محترمانهجراح باید با تمامی بیماران رفتار و برخورد محترمانه داشته باشد.
✅داشتن مدرک معتبرجراح باید در این زمینه مدرک معتبر داشته باشد.

10 تا از بهترین جراح سینه در کرج را بشناسید!

دکتر بلال دلشاد

دکتر بلال دلشاد

دکتر بلال دلشاد، پزشک با تجربه و فوق تخصص جراحی پستان هستند. ایشان یکی از بهترین جراح سینه در کرج شناخته می‌شوند و فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه تهران و متخصص جراحی پستان از دانشگاه شهید بهشتی می‌باشند. دکتر دلشاد، خدمات زیبایی را در‌ زمینه پروتز سینه و لیفت سینه برای مراجعین عزیز در محیطی بهداشتی ارائه می‌دهند.     

خدمات:

 • ماموپلاستی
 • پروتز‌سینه
 • لیفت سینه
 • بازسانی سینه
 • پیکرتراشی

آدرس: کرج، بین میدان شهدا و چهار راه طالقانی، جنب بانک سپه، برج زرین گل، طبقه 4، واحد 14

شماره تماس: 09368329595

دکتر رسول خوشنواز

دکتر رسول خوشنواز

دکتر رسول خوشنواز، پزشک متعهد، قابل اعتماد و جراح سینه در کرج هستند. ایشان مهارت بالایی در زمینه ژنیکوماستی دارند و بیش از ده سال سابقه تخصصی در زمینه جراحی سینه دارند. دکتر خوشنواز، عضو انجمن جراحان SLS آمریکا هستند و با استفاده از تکنولوژی و تجهیزات مدرن بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات زیبایی را انجام می‌دهند.

خدمات:

 • جراحی ترمیمی سینه
 • پروتز‌سینه
 • لیفت سینه
 • ژنیکوماستی
 • لیپوماتیک

آدرس: کرج، چهار راه طالقانی، به سمت میدان شهدا، برج راضی، طبقه 8، واحد 83

دکتر روناک تمدن

دکتر روناک تمدن

دکتر روناک تمدن، پزشک حرفه ای، با اخلاق و فوق تخصص جراحی پلاستیک هستند. ایشان یکی از بهترین جراح سینه در کرج شناخته می‌شوند و فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی و متخصص جراحی پلاستیک از دانشگاه قزوین می‌باشند. دکتر تمدن، درحال حاضر در مطب شخصی خود مشغول ارائه خدمات زیبایی برای مراجعین عزیز هستند.  

خدمات:

 • جراحی سینه  
 • پروتز‌سینه
 • تزریق بوتاکس
 • لیفت صورت
 • عمل بلفاروپلاستی

آدرس: کرج، عظیمه، میدان مهران، جنب بانک مسکن، ساختمان میلاد، طبقه 2، واحد 6

دکتر علی کربلایی خانی

دکتر علی کربلایی خانی

دكتر علی كربلایی خانی،  ایشان به عنوان یکی از با تجربه ترین و ماهرترین جراح پلاستیک و زیبایی در کرج شناخته می‌شوند و فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی می باشند. دکتر کربلایی خانی، تمامی خدمات زیبایی در زمینه لیپوساکشن و کوچک و بزرگ کردن سینه را  انجام می‌دهند.

خدمات:

 • لیپوساکشن
 • جراحی پیشرفته بینی
 • بالاکشیدن و لیفت سینه
 • کوچک و بزرگ کردن سینه
 • جراحی زیبایی شکم

آدرس: کرج، چهار راه طالقانی، بالاتر از اداره پست، به سمت میدان شهدا، جنب داروخانه اهورا، ساختمان امید، طبقه 1، واحد 106

دکتر مجتبی احمدی نژاد

دکتر مجتبی احمدی نژاد

دکتر مجتبی احمدی نژاد، متخصص جراح عمومی و پستان هستند. ایشان یکی از بهترین جراح سینه در کرج شناخته می‌شوند و متخصص جراحی پستان از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می‌باشند. دکتر احمدی نژاد، بیش از 50000 جراحی تخصصی و فوق تخصصی در زمینه جراحی سینه را انجام داده‌اند.

خدمات:

 • جراحی زیبایی بینی
 • جراحی سینه
 • ماموپلاستی
 • ابدومینوپلاستی
 • جراحی زیبایی پلک

آدرس: کرج، چهار راه طالقانی، خیابان شهید بهشتی، بعد از زیرگذر، برج شاه کرم، واحد 904

دکتر علیرضا خاک نژاد

دکتر علیرضا خاک نژاد

دکتر علیرضا خاک نژاد، متخصص جراحی عمومی و یکی از بهترین جراح سینه در کرج هستند. ایشان فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی ازدانشگاه شهید بهشتی می‌باشند. دکتر خاک نژاد، 25 سال سابقه جراحی زیبایی و پلاستیک دارند و دارای بورد بورد تخصصی جراحی جنرال می‌باشند و در زمینه راینوپلاستی و پروتز سینه تخصص ویژه‌ای دارند.

خدمات:

 • لیپوماتیک
 • جراحی کانسر (سرطان سینه)
 • پروتز سینه
 • راینوپلاستی 
 • پروتز گونه

آدرس: کرج، چهار راه طالقانی، کوچه یادگاری، ساختمان پزشکان استقلال، طبقه 2، واحد 6

دکتر عیسی جاسم زاده

دکتر عیسی جاسم زاده

دکتر عیسی جاسم زاده،  پزشک حاذق، دانا و متخصص جراحی عمومی هستند. ایشان یکی از بهترین جراح سینه در کرج شناخته می‌شوند و دارای فلوشیپ فوق تخصصی جراحی عمومی و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی هستند. دکتر جاسم زاده، خدمات زیبایی در‌ زمینه  جراحی سینه و پیکرتراشی را در محیطی بهداشتی برای مراجعین عزیز انجام می‌دهند.

خدمات:

 • پیکرتراشی
 • جراحی سینه
 • ابدومینوپلاستی
 • لیپوساکشن
 • بلفاروپلاستی

آدرس: کرج، چهار راه مصباح، به طرف میدان استاندارد، بالای داروخانه دکتر میرانی، طبقه 2

دکتر نیما ختمی

دکتر نیما ختمی

دکتر نیما ختمی، پزشک خوش برخورد، با سواد و متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در کرج هستند. ایشان فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد و متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه شهید بهشتی می‌باشند. دکتر ختمی با علم و آگاهی وافر تمامی خدمات زیبایی در زمینه تزریق فیلر و چربی و پروتز سینه را به صورت جامع و کامل انجام می‌دهند.

خدمات:

 • ماموپلاستی
 • پروتز سینه
 • رینوپلاستی
 • تزریق فیلر و چربی
 • جراحی سینه

آدرس: کرج، چهار راه طالقانی، به سمت شهدا، برج شاه کرم، واحد 403

دکتر مجتبی گلکار  

دکتر مجتبی گلکار  

دکتر مجتبی گلکار، پزشک حاذق و متخصص جراحی پلاستیک است. ایشان یکی از بهترین جراح سینه در کرج شناخته می‌شوند و دارای بورد تخصصی جراحی عمومی نیز هستند. دکتر گلکار، درحال حاضر مشغول فعالیت خدمات زیبایی در زمینه  ژنیکوماستی و لیپوساکشن برای مراجعه کنندگان عزیز می‌باشند. 

خدمات:

 • پیکرتراشی
 • جراحی سینه
 • ژینکوماستی
 • خدمات مربوط به توده های خوش خیم و بدخیم پستان
 • لیپوساکشن

آدرس: کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهار راه طالقانی، ساختمان قائم، جنب ساختمان پزشکان نیلوفر، طبقه 5، واحد 14

دکتر رویا یوسفی

دکتر رویا یوسفی

دکتر رویا سیفی یکی از بهترین جراح سینه در کرج هستند. ایشان تکنیک و تخصص ویژه‌ای در زمینه لیفت سینه و جراحی سینه دارند . دکتر سیفی، هم‌چنین خدمات جراحی زیبایی را در محیطی بهداشتی با بهترین تکنولوژی‌های بروز و روش‌های جدید جراحی انجام می‌دهند هم‌چنین برنامه جامعی را برای مراجعین عزیز انجام می‌دهند.

خدمات:

 • لیفت صورت
 • لیفت سینه
 • ابدومینوپلاستی
 • ماموپلاستی
 • جراحی سینه

آدرس: کرج، خیابان شهید بهشتی، بین جهانشهر و کسری، ساختمان نگین البرز، طبقه 2، واحد 4

نحوه درمان کیست سینه توسط بهترین جراح سینه در کرج

کیست سینه معمولا خطری ندارد و سرطان‌زا نیست. کیست‌های سینه به سه دسته تقسیم می‌شود، کیست ساده که اندازه آن از 3 میلی تا 3 سانتی متر است این کیست‌ها در طول زمان بزرگ و کوچک می‌شوند و دردناک هستند و گاهی خونریزی می‌کنند نوعی دیگری از کیست‌ها، کیست کمپلکس می‌باشد یعنی داخل آن‌ها هم قسمت مایع و جامد وجود دارد.

اگر داخل کیست ضایعه‌ای ایجاد شود یا توده‌ای رشد کند آن کیست، خطرناک است و باید تخلیه شود. لازم است از آن ضایعه یا توده، نمونه برداری شود تا جراح مطمئن شود توده سرطان‌زا هستند یا خیر؟ معمولا وقتی کیست‌ها بزرگ و دردناک هستند، بهترین جراح سینه در کرج مایع داخل آن را با سوزن خارج می‌کند. در صورتی که رنگ مایع خارج شده از کیست سبز، زرد و بی‌رنگ باشند دور ریخته می‌شود ولی در صورتی که این مایع خونی باشد یا توده‌ای در زیر دست لمس شود، برای آزمایش به آزمایشگاه فرستاده می‌شود.

کیست پستان درمانی ندارد و احتیاجی به درمان ندارد، هیچ دارویی نمی‌تواند کیست را درمان کند. کیست‌ها خود به خود به وجود می‌آید و از بین می‌روند در صورت داشتن درد در سینه بهترین جراح سینه در تهران با تجویز ویتامین E یا روغن گل مغربی به کاهش درد سینه شما کمک می‌کند. هم‌چنین با کاهش استرس و عدم مصرف غذاهای چرب، قهوه، چایی و شکلات درد سینه کمتر خواهد شد.

جراحی سینه چه کاربرد هایی دارد؟

بعضی از خانم ها پس از انجام جراحی سرطان سینه به سبب برداشتن سینه با مشکل مواجه می شوند، امروزه پروتز ها جایگزین بسیار مناسبی جهت پرکردن بافت خالی شده ی سینه می تواند باشند. از طرفی دیگر انجام عمل سرطان سینه و برداشتن سینه برای شخص مبتلا مانند گذشته وحشت انگیز و دردناک نخواهد بود .

به صورت کلی جراحی های سینه به منظور آسان کردن مشکلات زیر کاربرد فراوانی دارد:

 • کوچک بودن سایز سینه ها
 • عدم رشد کافی سینه ها
 • افتادگی سینه ها
 • عدم مطابقت سینه ها
 • عدم تناسب میان سایز سینه و سرشانه ها
 • شل بودن سینه ها
 • بدون فرم بودن سینه ها
 • بزرگی و سنگینی بیش از حد سینه ها
نحوه درمان کیست سینه توسط بهترین جراح سینه در کرج

محدودیت های جراحی زیبایی سینه

 • این جراحی ها برای افراد سیگاری به هیچ عنوان توصیه نمی شود. این افراد حداقل از مدت 2 هفته قبل از انجام جراحی نباید سیگار مصرف نمایند.
 • افراد دیابتی در مرحله اول بایستی میزان قند خون خود را کنترل کنند پس از آن جراحی را انجام دهند.
 • افرادی که به بدخيمی های سينه مبتلا می باشند یا كسانی كه تحت درمان های شيمی درمانی و پرتودرمانی هستند جراحی زيبايی را نمی توانید انجام دهند؛ مگر بعد از كنترل بيماری و همینطور کامل کردن دوره درمانی.
 • افرادی كه از مشكلات قلبی و ريوی و عروقی رنج می برند، بایستی تاییدیه متخصص مورد نظر خود را به منظور انجام جراحی داشته باشند.
 • افرادی که دچار چاقی به صورت بیماری هستند پس از اصلاح میزان وزن خود می توانند جراحی های زیبایی مربوطه را دریافت نمایند.

مراقبت‌های بعد از عمل جراحی سینه

 • بعد از عمل ماموپلاستی شما برای 24 ساعت به یک همراه نیاز دارید سعی کنید در منزل حتما راه بروید تا اثر داروی بیهوشی از بدن شما خارج شود.
 • بعد از عمل ماموپلاستی مصرف نمک را به حداقل برسانید و از سوتین طبی به طور مرتب استفاده کنید و تا یک ماه از مصرف دخانیات و الکل را خودداری کنید.
 • بعد از عمل لیفت سینه، هیچ گونه محدودیتی برای ورزش کردن وجود ندارد این عمل بدون درد و بسیار سبک می‌باشد.
 • 48 ساعت بعد از جراحی ماموپلاستی از دوش گرفتن خودداری کنید و به مدت 6 هفته پس از جراحی، اجسام سنگین را بلند نکنید و در هنگام خرید مواد غذایی، بلند کردن کودکان یا شستن لباس‌ها این نکته را در نظر داشته باشید.
 • از تماس مستقیم آب با فشار زیاد به زخم بخیه جلوگیری کنید و هر روز زخم‌ها را از نظر بروز عفونت بررسی کنید.
 • برای کاهش تورم و جلوگیری از ایجاد لخته بعد از عمل لیفت سینه مرتب راه بروید و تا 48 ساعت بعد از جراحی سعی کنید بازوهای خود را زیاد حرکت ندهید و حرکت دست‌هایتان به آرامی صورت گیرد.

کلام آخر

جراحی سینه توسط بهترین جراح سینه در کرج از پیشرفت بیماری‌های بدخیم مثل سرطان سینه جلوگیری خواهد کرد زیرا پزشک با برداشت توده سرطانی با عمل لامپکتومی یا برداشت کامل سینه یا عمل ماستکتومی جان بیمار را نجات می‌دهد علاوه بر این با انجام جراحی‌های زیبایی مانند ماموپلاستی و لیفت سینه و… موجب رفع نقایص سینه و زیبایی فرم سینه در خانم‌ها می‌شود.

از شما عزیزان بسیار سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. امیدواریم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین جراح سینه در کرج یاری کنیم و مطالب ذکر شده مورد توجه شما قرار گرفته باشد در صورتی که هر گونه انتقاد و پیشنهادی دارید از طریق سایت جراحا با ما در میان بگذارید.

4.6/5 - (11 امتیاز)

حدیثه نایبی

سلام، من حدیثه نایبی هستم. سه سال پیش از دانشگاه آزاد تهران رشته میکروبیولوژی فارغ التحصیل شدم. در حال حاضر به خاطر علاقه ای که به تولید محتوا در حوزه سلامت و پزشکی دارم، برای سایت جراحا محتوا میزنم. اگر سوال یا پیشنهادی در این باره داشتید، می تونید از طریق دیدگاه ها با من در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − 5 =

دکمه بازگشت به بالا