جراحی زیبایی

بهترین کلینیک زیبایی در ایران 【سال1402】❤️ + لیست 10 تایی

طبیعتا تمایل و توجه به زیبایی و تلاش برای رسیدن به آن همیشه در ذات مردم وجود داشته و بین تمامی مردم، از هر قومیت و ملیتی وجود داشته و دارد؛ چرا که آدمیزاد از زمانی که پا به عرصه وجود گذاشته است زیبایی طلب بوده و به دنبال راهی برای زیبایی است. امروزه نیز انسان ها همانند نیاکان خود در پی زیبایی ظاهر خود هستند با این تفاوت که علم امروز بسیار پیشرفته تر از زمان های قدیم است و اگر فردی از ظاهر خود ناراضی باشد و برایش آزار دهنده باشد به راحتی و با انجام عمل های جراحی می تواند ظاهر خود را به شکل مورد پسند خود دربیاورد. به همین منظور ما در این مقاله شما را با 10 تا از بهترین کلینیک زیبایی در ایران آشنا می کنیم.

کلینیک زیبایی چیست؟

برای تاسیس یک کلینیک زیبایی به حداقل یک پزشک متخصص احتیاج است. خدمات زیبایی رایج که در کلینیک های زیبایی به مراجعان ارائه می شود عبارت است از: جوانسازی پوست ، مزوتراپی مو، درمان ضایعات عروقی، درمان ریزش موی سر، درمان تعریق با بوتاکس، لاغری موضعی با مزوتراپی، لیزر موهای زائد، تزریق ژل، آبرسانی پوست، تزریق فیلر و… در جهت آشنایی با انواع خدمات زیبایی این مسئله را در نظر بگیرید که خدمات زیبایی یک پروسه طولانی مدرن می باشد.

کلینیک زیبایی چیست؟

انواع خدمات زیبایی

مزوتراپی: در مزوتراپی از طریق سوزن های بسیار ریز، مواد بیولوژیک را به داخل پوست تزریق می کنند؛ این مواد می تواند دارو، انواع ویتامین یا انواع فاکتور رشد باشد. مزوتراپی روشی بدون درد است از این رو احتیاجی به بی حسی نداشته و در زندگی روزمره انسان مشکلی ایجاد نمی کند. سن مناسب شروع مزوتراپی کمتر از سی و پنج سال می باشد؛ البته پزشکان در اروپا این کار را در رده سنی بیست تا سی سال شروع می کنند.

هایفوتراپی: هایفوتراپی یک کاربرد درمانی امواج التراسوند می باشد و برای درمان انواع مختلف مشکلات پزشکی است. هایفوتراپی دچار آسیب دیدگی سلول های بدن می شود؛ شاید به نظر برسد  که این قضیه در تضاد با بهبود پوست باشد اما آسیب به سلول های پوست باعث تحریک تولید کلاژن می شود. افزایش هر چه بیشتر کلاژن در سلول ها باعث می شود پوست صاف، سفت و بدون چروک بشود؛ بهترین دکتر هایفوتراپی در تهران می تواند این روش را به بهترین نحو انجام دهد.

پی آر پی: در پی آر پی هدف ترمیم و جوانسازی پوست از طریق سلول درمانی می باشد. این روش بر اساس مواد موجود در خون فرد است به همین دلیل کمترین میزان ممکن عوارض جانبی را خواهد داشت. برای درمان کبودی و سیاهی دور چشم، افتادگی پوست در ناحیه لبخند و چشم می توان از پی آر پی صورت استفاده کرد.

بوتاکس: با قطع سیگنال های عصبی به سلول ها عضله به طور موقت فلج می شود، در این صورت عضلات بی حرکت می شوند که بدون حرکت عضلات در صورت چین و چروک ها کم می شوند. بوتاکس هم دقیقا از طریق انسداد سیگنال های عصبی در عضلات محل تزریق، در صدد این است که چین و چروک ها را به این شکل از بین ببرد؛ این روش توسط بهترین دکتر بوتاکس در تهران انجام می گیرد.

تزریق ژل (فیلر): ژل یا فیلر، حجم دهنده های پوستی یا پرکننده ها موادی هستند که ساختاری ژل مانند دارند و برای جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرند؛ هدف از تزریق فیلر های پوستی به زیر پوست جبران حجم از دست رفته، بهبود انحنای سطحی صورت و بدن و رفع چین و چروک می باشد.

اگر قصد کاشت مو یا ابرو دارید، می توانید به مقاله بهترین دکتر کاشت مو در ایران مراجعه نمایید و دکتر مورد نظر خود را بیابید.

شرایط راه اندازی کلینیک زیبایی:

💟 دریافت مشاورهیکی از مهم ترین شرایط راه اندازی کلینیک زیبایی؛ حضور مشاور است تا مراجعه کنندگان پیش از اقدام به انجام خدمات زیبایی؛ اطلاعات لازم را کسب نمایند.
💜موقعیت مکانی موقعیت مکانی کلینیک زیبایی باید به گونه ای باشد که همه ی افراد به راحتی با وسایل نقلیه عمومی و شخصی به کلینیک دسترسی داشته باشند.
💟دریافت مجوز برای دریافت مجوز تاسیس کلینیک باید از نظام پزشکی و وزارت بهداشت؛ پروانه خدمات زیبایی را کسب نمود. مجوز تاسیس کلینیک تنها به افراد دارای تخصص اهدا می شود.
💜هزینهتاسیس کننده کلینیک زیبایی باید هزینه خرید مجهزترین دستگاه های زیبایی را برای کلینیک داشته باشد.

10 تا از بهترین کلینیک زیبایی در ایران را بشناسید!

نکات انتخاب بهترین کلینیک زیبایی در ایران

یکی از مهمترین ویژگی هایی که شما به هنگام مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در ایران باید در نظر بگیرید این است که کلینیک زیبایی مورد نظر شما حتما باید زیر نظر پزشک متخصص باشد و پرسنل باید تحت نظر ایشان اقدامات زیبایی را انجام بدهند. از دیگر ویژگی های یک کلینیک زیبایی خوب رعایت بهداشت می باشد؛ تا جایی که امکان دارد باید وسایل مصرفی از جمله روپوش، روتختی و… یک بار مصرف باشند. دستگاه های مصرفی از جمله دستگاه لیزر موهای زائد، دستگاه میکرودرم، دستگاه هایفو تراپی و…باید هر ساله طبق تغییرات به روز شوند.

اگر قصد یافتن کلینیک زیبایی در شهر بزرگ تهران را دارید، می توانید به مقاله بهترین کلینیک زیبایی در تهران مراجعه نمایید.

نکات انتخاب بهترین کلینیک زیبایی در ایران

خدمات لیزر موهای زائد در کلینیک های معتبر

لیزر موهای زائد این روز ها یکی از پر طرفدار ترین اقدامات زیبایی در میان خانم ها و آقایان شده است، پیش از رواج این نوع از خدمات زیبایی مردم همواره از راه حال های متفاوتی برای از بین بردن مو های زائد خود استفاده می کردند. اما چه راه حلی بهتر از از بین بردن آن ها برای همیشه؟ این مهم تنها با روش هایی همچون لیزر کردن ممکن می شود، و می توان گفت نسبت به خدمتی که به مراجعان ارائه می دهد قیمت آنچنانی ندارد.

دستگاه لیزر رفع موهای زائد، دستگاهی است که موهای زائد را با در معرض پالس های نور لیزر قرار دادن از بین میبرد؛ در این فرایند فولیکول مو از بین می رود و باعث عدم رویش مجدد مو می شود. لیزر آرگون، لیزر یاقوت، کریزوبریل، لیزر دیودی و…از انواع لیزر می باشند. غالبا در صورتی که موها سیاه و تیره باشند و رنگ پوست روشن باشد بیشترین نتیجه در کوتاه ترین زمان به دست می آید. لیزر ها روی موهای سفید و قرمز اثری ندارد و برای کسانی که پوست تیره دارند باید با استفاده از وسیله های تخصصی زیر نظر پزشک لیزر انجام شود.

نکات مهم در لیزر موهای زائد:

  1. از دستگاه های استاده کنید که دارای قابلیت خنک سازی هستند
  2. برای کاهش درد و تورم خود می توانید از مسکن استفاده کنید
  3. لیزر خود را زیر نظر پزشک و کارشناس انجام دهید
  4. قیمت پایین همیشه هم خوب نیست به کیفیت دستگاه ها توجه کنید
  5. به بهداشت کلینیکی که در آن لیزر انجام می دهید توجه داشته باشید
  6. کمپرس آب سرد یا دوش آب سرد پس از لیزر بسیار مفید است
  7. قبل از لیزر حتما تست انجام دهید.

بهترین دکتر ریزش مو در تهران این دستگاه را در مطب خود دارد و می تواند این روش را به خوبی برای بیماران خود انجام دهد.

کلام آخر 

بشر ذاتا و از روی فطرت خود کمال طلب است و هرچیزی را در کمال آن می خواهد؛ از آنجایی که زیبایی کمال است پس انسان آن را دوست می دارد. از اینرو دیدن چهره زیبا از لحاظ همین فطرت زیباخواه و زیباشناس تاثیر مثبتی بر روان انسان میگذارد. از طرفی علم روز با پیشرفتی که داشته است می تواند باعث دستکاری و ایجاد تغییرات بسیاری بر چیزهای مختلف در مسیر میل و رغبت انسان شود. زیبایی خواهی و کمال طلبی انسان و مدرن شدن علم و پیشرفت آن باعث سهل شدن مسیر انسان در رسیدن به خواسته های زیبایش است.

درست است که عمل های زیبایی این روزها بسیار پرطرفدار و محبوب شده اند، اما یک اشتباه در انتخاب کلینیک و یا پزشک مربوطه می تواند آسیب های جبران ناپذیری به زیبایی فرد وارد کند. به همین منظور سایت جراحا تلاش می کند تا به انتشار آگاهی درست در زمینه های پزشکی و انجام عمل های جراحی بپردازد، تا با آگاه کردن افرادی که قصد انجام عمل های زیبایی را دارند، خسارات ناشی از آن را به حداقل برساند. ممنونم که مارا تا انتهای این مطلب همراهی کردید، امیدوارم این مقاله برای شما مفید واقع شود.

تعداد جلسات لیزر موهای زائد در کلینیک زیبایی چقدر است؟

تقریبا 8 الی 10 جلسه برای لیزر مورد نیاز است.

آیا کاشت مو در کلینیک زیبایی انجام می گیرد؟

بله کاشت مو با روش های بسیار خوبی در این کلینیک انجام می گیرند.

هزینه بوتاکس در کلینیک زیبایی چقدر است؟

مقدار مبلغی که باید برای بوتاکس پرداخت کرد به موارد مختلفی از جمله میزان ماده بوتاکس، ناحیه تزریق، مهارت جراح و … بستگی دارد.

4.8/5 - (13 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا