پزشکانجراحی زیبایی

10 تا از بهترین جراح بلفاروپلاستی در جردن❤️【سال1403】⭐

طبق تحقیقات انجام شده و گفته های بهترین جراح بلفاروپلاستی در جردن، دلایل بسیاری وجود دارد که شخص می تواند دچار پف، افتادگی پلک ها و دیگر مشکلات زیبایی در ناحیه چشم ها شود. این مشکلات با انجام جراحی زیبایی به آسودگی قابل حل است و کسانی که می خواهند چشمانی زیباتر داشته باشند تا پایان این مقاله با ما همراه باشند تا در این زمینه اطلاعات کافی کسب کنند و از بین لیست 10 تایی معرفی شده، جراح موردنظر خود را به راحتی بیابند.

عمل بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی نام دیگر جراحی زیبایی پلک است که توسط بهترین جراح بلفاروپلاستی در جردن انجام می شود و کمک بسیار زیادی به از بین رفتن و درمان افتادگی و شل شدگی پلک می کند. بسیاری از افراد به دلیل ژنتیکی پلک های پف کرده یا افتاده دارند. همچنین افرادی نیز هستند که به مرور زمان و با ورود به دوره میانسالی دچار علائم پیری در چهره خود می شوند.

یکی از نشانه های قابل توجه پیری در صورت، شل شدگی و افتادگی پوست است. این افتادگی در بخش های متفاوتی از پوست به صورت مختلفی ظاهر می شود. این جراحی جزو جراحی های بسیار رایج برای صورت می باشد که توانسته تا به امروز طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد. این عمل جراحی می تواند تا حدودی به لیفت پوست هم کمک شایانی کند.

عمل بلفاروپلاستی

ویژگی های بهترین جراح بلفاروپلاستی در جردن

به طور کلی پوست صورت مخصوصا پوست نواحی اطراف چشم در صورت افزایش یافتن سن افراد تحت تاثیر قرار می گیرد و پلک افتاده می شود، پوست شل می شود، زیر چشم و دور چشم پف و سیاه می شود. یکی از بهترین و آسان ترین روش های درمانی برای رفع این مشکلات اطراف چشم، عمل بلفاروپلاستی است. همیشه پیدا کردن بهترین دکتر برای عمل های زیبایی بسیار حائز اهمیت است.

الا اگر این عمل مربوط به اندام های بسیار مهم بدن مانند چشم باشد، اهمیت بسیاری پیدا می کند. در صورتی که نتوانید بهترین پزشک را انتخاب کنید و یا در انتخاب خودتان دچار اشتباه شدید، امکان دارد به چشمانتان آسیب های جدی برسانید. حتی اشتباه در انتخاب پزشک ممکن است سبب از بین رفتن بینایی شما نیز شود. البته انتخاب بهترین پزشک برای جراحی بلفاروپلاستی نیز به دلیل وجود پزشکان بسیار زیاد در این زمینه کار دشواری است. اما ما به شما پیشنهاد می کنیم برای جراحی زیبایی پلک خود به بهترین جراح بلفاروپلاستی در جردن مراجعه نمایید.

بهترین جراح بلفاروپلاستی در جردن از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار می باشد که شامل داشتن مدرک تحصیلی حرفه ای، داشتن سابقه طولانی مدت، داشتن مهارت کاری بسیار زیاد، داشتن رفتار و برخورد محترمانه با بیماران، ارائه بهترین و تخصصی ترین خدمات و … است.

ویژگی های بهترین جراح بلفاروپلاستی در جردن:

⭐داشتن تجربهجراح باید تجربه و سابقه بسیار خوبی داشته باشد.
❤️استفاده از تجهیزات مناسبجراح باید برای ارائه خدمات از تجهیزات خوب و مناسب استفاده کند.
⭐داشتن برخورد محترمانهجراح باید با تمامی بیماران رفتار و برخورد محترمانه داشته باشد.
❤️داشتن مدرک معتبرجراح باید در این زمینه مدرک معتبر داشته باشد.

10 تا از بهترین جراح بلفاروپلاستی در جردن را بشناسید!

دکتر حمیدرضا فتحی

دکتر حمیدرضا فتحی

دکتر حمیدرضا فتحی یکی از بهترین جراح بلفاروپلاستی در جردن هستند، ایشان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند که در هیئت علمی دانشگاه تهران و انجمن بین المللی جراحان پلاستیک عضو هستند؛ دکتر فتحی یکی از بهترین جراحان بلفاروپلاستی در تهران اند که توانسته است تا به امروز بهترین و موفق ترین جراحی ها را برای مشتریان خود انجام دهند.

خدمات:

 • جراحی زیبایی بینی
 • جراحی زیبایی پلک(بلفاروپلاستی)
 • جراحی زیبایی گوش
 • جراحی سینه
 • لاغری و پیکر تراشی
 • جراحی زیبایی صورت

آدرس: تهران، بلوار نلسون ماندلا(جردن)، بن بست قبادیان شرقی، پلاک 5، واحد20

دکتر امیر دریانی

دکتر امیر دریانی

دکتر امیر دریانی یکی از بهترین جراح بلفاروپلاستی در جردن است؛ ایشان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند و در ضمن یکی از پزشکان با تجربه تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال و با شماره نظام پزشکی 107553 هستند. ایشان همچنین دارای فلوشیپ جراحی و بازسازی کانسر پستان از ایتالیا می باشند.

خدمات:

 • جراحی زیبایی پلک(بلفاروپلاستی)
 • جراحی زیبایی سینه
 • ابدومینوپلاستی
 • جراحی زیبایی بینی

آدرس: جردن، پایین تر از پل میرداماد نبش سپیدار، جنب بانک پارسیان، ساختمان مهرگان، پلاک 52، طبقه اول، واحد ۲

دکتر افسانه ثنایی

دکتر افسانه ثنایی

دکتر افسانه ثنایی فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی می باشند و ایشان یکی از بهترین جراح بلفاروپلاستی در جردن هستند. وی دارای بورد تخصصی زیبایی می باشند. ایشان در زمینه جراحی زیبایی دوره های علمی بسیاری را برای یادگیری تکنیک های جدید در جراحی پلاستیک در خارج از کشور گذرانده اند، وی بسیار با تجربه هستند و اعتقاد دارند که جراحی های زیبایی نه تنها باعث رفع بسیاری از مشکلات فیزیکی افراد می شود با افزایش اعتماد به نفس، موفقیت بیشتری در زندگی برای آن ها به همراه می آورد.

خدمات:

 • جراحی زیبایی صورت
 • جراحی زیبایی پلک
 • لیفت سینه
 • تزریق ژل، بوتاکس و فیلر
 • جراحی زیبایی شکم

آدرس: تهران، جردن، بالاتر از چهارراه جهان کودک، برج نگین، طبقه 3، واحد 301

دکتر مهدی جعفری

دکتر مهدی جعفری

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در تهران هستند؛ ایشان سابقه ای طولانی در زمینه انواع جراحی زیبایی دارند. لازم به ذکر است که وی در درجه اول سلامت بیماران را در نظر می گیرد و بهترین و تخصصی ترین مشاوره ها را برای انجام جراحی های زیبایی ارائه می دهد؛ دکتر جعفری یکی از بهترین جراح بلفاروپلاستی در جردن است که بسیاری از مردم در تهران ایشان را می شناسند.

خدمات:

 • جراحی زیبایی بینی
 • جراحی زیبایی سینه
 • لیفت سینه
 • جراحی لیپوماتیک
 • پروتز باسن
 • تزریق بوتاکس،ژل و فیلر

آدرس: تهران، جردن، بین میرداماد و چهار راه جهان کودک، برج نگین ،طبقه 11 ،واحد 1103

دکتر سیده مطهره عبداللهی

دکتر سیده مطهره عبداللهی

دکتر سیده مطهره عبداللهی یکی از بهترین جراح بلفاروپلاستی در جردن است؛ ایشان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، فارغ التحصیل رشته جراحی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی بیمارستان شهدا تجریش می باشند. ایشان جزو نفرات برتر بورد جراحی شدند به همین دلیل در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به عنوان استادیار مشغول فعالیت شدند. دکتر عبدالهی در دانشگاه ایران بیمارستان حضرت فاطمه دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک خود را گذرانده است. وی همچنین جزو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد.

خدمات:

 • جراحی زیبایی بینی
 • جراحی پلک
 • لیفت صورت
 • جراحی اتوپلاستی
 • تزریق ژل ،بوتاکس و چربی
 • پیکرتراشی
 • پروتز باسن
 • ابدومینوپلاستی
 • جراحی سینه

آدرس: تهران، جردن، بلوار نلسون ماندلا، نرسیده به بلوار مدرس، طبقه زیر همکف داروخانه شبانه روزی آفریقا

نحوه جراحی بلفاروپلاستی

به طور معمول، عمل بلفاروپلاستی نیازی به بیهوشی عمومی ندارد، گرچه بیهوشی مورد استفاده مناسب با میزان راحتی بیمار و نوع روش جراحی انجام می شود. اگر فقط عمل بلفاروپلاستی انجام می شود، برای جراحی پلک پایین بی حسی موضعی با آرام بخش می تواند گزینه مناسبی باشد، اما اگر با روش های دیگر ترکیب شود (یا اگر بیمار ترجیح دهد) از بیهوشی عمومی استفاده خواهد شد. جراحی پلک به طور متوسط ​​حدود 1 تا 2 ساعت طول می کشد.

بلفاروپلاستی پلک پایین با کمک ایجاد برش های بسیار کوچک پنهان شده در زیر مژه های پلک پایین در بافت پوشش داخل پلک انجام می گیرد. اصلی ترین هدف در این جراحی از بین بردن یا تغییر دادن مکان چربی اضافی برای صاف کردن ناحیه زیر چشم و رسیدن به ظاهری جوان و شاداب تر می باشد. بلفاروپلاستی پلک بالا بطور معمول شامل برداشت پوست و چربی پلک فوقانی است و از طریق برش های کوچک در پلک بالا انجام می پذیرد.

ایجاد زخم برای هر دو روش خیلی ناچیز است، زیرا برش ها کوچک در پلک ها و مژه ها پنهان هستند. ایجاد عوارض جدی در جراحی بلفاروپلاستی بسیار نادر است و این روش خیلی ایمن در نظر گرفته می شود. جراحان باتجربه در اغلب اوقات مراقب هستند تا پوست و چربی معینی را در حین جراحی برای داشتن ظاهری بسیار طبیعی و نتایج زیبا بردارند.

نحوه جراحی بلفاروپلاستی

عوارض عمل بلفاروپلاستی

هر نوع عمل جراحی از جمله عمل های زیبایی و درمانی، ریسک مخصوص به خود را دارند. با کمی تفکر می توانید از نام جراحی زیبایی پلک، بافت هدفی که امکان دارد دچار آسیب یا عارضه شود را شناسایی کنید. بله شما درست حدس زدید. چشم ها در بدن انسان اولین عضوی هستند که در بسیار در معرض آسیب می باشند و ممکن است در حین جراحی بلفاروپلاستی یا پس از آن دچار اختلالات نامطلوبی شوند. یکی از نکته های بسیار موثر برای جلوگیری از عوارض نامطلوب جراحی زیبایی پلک، انتخاب بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران می باشد.

اما با این حال بعضی از عوارض خفیف و موقت ممکن است پس از عمل جراحی زیبایی پلک برای بیمار به وجود بیاید. از جمله عوارض ناخوشایند عمل زیبایی پلک می توان به مواردی زیر اشاره کرد:

 • عدم تقارن پلک ها بعد از جراحی
 • ایجاد ورم و التهاب پلک ها و اطراف چشم ها
 •  بجا ماندن اسکار (باقی ماندن جای برش های عمل جراحی)
 • باقی ماندن جای بخیه ها
 • خونریزی شدید و کاهش بینایی در بیمار
 • ایجاد دوبینی یا تاری دید طولانی مدت و یا موقت

تخصص و تجربه و مهارت پزشک جراح برای تجربه یک عمل جراحی موفقیت آمیز و لذت بردن از نتایج بعد از آن بسیار حائز اهمیت می باشد. مراقبت های بعد از این عمل زیبایی در کاهش زمان عوارض زود گذر و موقت، می تواند تاثیر قابل ملاحظه ای داشته باشد.

کلام آخر

هدف از انجام جراحی زیبایی پلک درمان افتادگی و پف پلک است. این عمل جراحی توسط بهترین جراح بلفاروپلاستی در جردن انجام می شود و سبب ماندگاری طولانی مدت می شود و به بیمار کمک می کند تا علائم پیری را در چهره خود برطرف کند و جوانی و شادابی را به آن برگرداند. بیشتر متقاضیان بلفاروپلاستی، پس از عمل جراحی رضایت کامل از چهره خود دارند و این عمل را راهی برای بازگشت به جوانی و افزایش جذابیت در چهره خود می دانند.

در نهایت از شما همراهان عزیز متشکریم که ما را تا پایان این مطلب همراهی کردید؛ ما در این مقاله درباره جراحی بلفاروپلاستی یا همان جراحی زیبایی پلک به طور کامل صحبت کردیم و 10 تا از بهترین جراح بلفاروپلاستی در جردن را به شما معرفی کردیم. اگر سوالی در رابطه با این مطلب و یا از پزشکان معرفی شده دارید، می توانید از طریق سایت جراحا با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

نسرین شهری

سلام من نسرین شهری هستم. حدود 2 سال هست که کار نویسندگی و تولید محتوا در حوزه پزشکی انجام می دهم؛ سعی کردم که بهترین مطالب حوزه پزشکی را گردآوری کنم و در اختیارتان قرار دهم. اگر سوال یا پیشنهادی درباره محتوای سایت داشتید خوشحال می شوم از طریق دیدگاه ها با من در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا