بوتاکس

10 تا از بهترین دکتر بوتاکس در فردیس⭐【سال1403】❤️

یکی از خدمات زیبایی که در کلینیک های زیبایی انجام می شود، تزریق بوتاکس است. این تزریق برای رفع برخی نواقص چهره و همچنین بهبود و جوان سازی پوست انجام می شود. بوتاکس باید توسط یک فرد متخصص تزریق شود، از این رو باید به نکات مهم در انتخاب بهترین دکتر بوتاکس در فردیس توجه نمود. بوتاکس صورت و بدن توسط فرد خبره قابل انجام است و با توجه به نیاز، تزریق می گردد، تا انتهای این مقاله در سایت جراحا، با ما همراه باشید.

تاثیر بوتاکس بر پوست

در اثر تحرک و انقباض ماهیچه های پوست، چین و چروک ایجاد می شود. این چین و چروک ها، سبب می شود چهره افراد پیرتر شود و زیبایی خود را از دست بدهد. این موضوع، برای هیچ فردی خوشایند نبوده و به دنبال راه حلی برای بازگرداندن جوانی پوست خود می باشد. بوتاکس یک ماده شیمیایی سمی است که با تاثیر بر عضلات، آن ها را فلج نموده و به این ترتیب مانع تحرکات آن ها می شود. نتیجه این عمل، کاهش چین و چروک پوست و رفع آن ها می باشد.

در واقع، ترشح ماده استیل کولین منجر به انقباض ماهیچه می شود. تزریق بوتاکس با متوقف کردن ترشح این ماده، مانع از ارسال پیام انقباض از عصب به ماهیچه می شود. در نتیجه این تغییرات، ماهیچه قادر به انقباض نبوده و چین و چروکی هم ایجاد نمی شود. البته این تاثیر دائمی نیست و پس از مدت معینی از تزریق، ماهیچه ها دوباره استیل کولین را ترشح نموده و سبب انقباض ماهیچه ها می شود. در این شرایط، برای ادامه روند جلوگیری از ایجاد چروک، لازم است تزریق بوتاکس دوباره انجام شود تا این چرخه ادامه یابد. با مطالعه مقاله بهترین دکتر بوتاکس در کوهسار می توانید با پزشکان بوتاکس این منطقه آشنا شوید.

تاثیر بوتاکس بر پوست

نکات مهم در انتخاب بهترین دکتر بوتاکس در فردیس

فردی که تزریق بوتاکس را انجام می دهد، در نتیجه تزریق، تاثیر زیادی دارد؛ از این رو این انتخاب مستلزم دقت بالایی می باشد. لازم است تزریق بوتاکس را یک پزشک متخصص انجام دهد تا هم به صورت اصولی انجام شود و هم عوارض کمتری را به دنبال داشته باشد. موضوع دیگری که در انتخاب دکتر بوتاکس اهمیت دارد این است که وی مجوزهای مربوطه را دریافت نموده و مدارک لازم را برای انجام بوتاکس داشته باشد.

بهترین دکتر بوتاکس در فردیس باید نسبت به رعایت کلیه اصول بهداشتی مقید باشد، در غیر این صورت امکان ایجاد عفونت و عوارض بعدی آن فراهم می شود. در صورتی که مواد بوتاکس را خود پزشک تامین می نماید، توجه شود که این مواد با کیفیت باشد و دارای تاریخ مصرف باشد. حتما به سابقه کاری دکتر دقت کنید و میزان رضایت مندی زیباجویان سابق وی را مورد بررسی قرار دهید. رضایت این افراد نشانه توانایی، تجربه، مهارت و برخورد پزشک می باشد.

10 تا از بهترین دکتر بوتاکس در فردیس را بشناسید!

دکتر مریم خیرآبادی

دکتر مریم خیرآبادی

خانم دکتر مریم خیر آبادی از پزشکان مطرح و توانمند کرج هستند که در حوزه زیبایی فعالیت می کنند. ایشان سال ها است در محله فردیس به ارائه خدمات گوناگون به مردم این منطقه می پردازند. دکتر خیرآبادی دارای تجربه بالایی در انجام انواع روش های زیبایی و به خصوص تزریق بوتاکس هستند. ایشان مجوزهای لازم را از وزات بهداشت دریافت نموده و فعالیت خود را آغاز نموده اند. در کلینیک ایشان در کنار رعایت موارد بهداشتی، از مدرن ترین ابزارها و جدید ترین تکنیک های روز دنیا استفاده می شود.

خدمات:

 • تزریق ژل و فیلر لب و صورت
 • تزریق حرفه ای بوتاکس صورت
 • لیزر موهای زائد
 • مزوتراپی و فیلر مو
 • کربوکسی تراپی

آدرس: کرج، فردیس، فلکه اول، برج نگین البرز، طبقه 4، واحد 17

دکتر محمد باقر احمدی

دکتر محمد باقر احمدی

آقای محمد باقر احمدی پزشک متخصص پوست و مو و دارای شماره نظام پزشکی هستند که در فردیس کرج مشغول فعالیت می باشند. ایشان بهترین خدمات زیبایی را با مدرن ترین تجهیزات و کادری مجرب و کارآزموده به زیباجویان ارائه می کنند. این پزشک باتجربه به دلیل موفقیت های بسیاری که کسب نموده است، عنوان بهترین دکتر بوتاکس در فردیس را به خود اختصاص داده است.

خدمات:

 • تزریق بوتاکس
 • فیشیال تخصصی پوست
 • پاک سازی و جوان سازی پوست

آدرس: البرز، کرج، فردیس، فلکه دوم، خیابان پانزدهم

دکترا سارا محمدی

دکترا سارا محمدی

سرکار خانم سارا محمدی نیز یکی از متخصصان پوست و موی توانمند در کرج هستند. ایشان با سال ها سابقه، انواع خدمات زیبایی گوناگون را به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهند. اخلاق خوب، تخصص و تجربه ایشان منجر به جلب اعتماد و رضایت زیباجویان گردیده است. ایشان از مواد باکیفیت و مورد تایید سازمان غذا و دارد برای انجام کلیه خدمات استفاده می کنند.

خدمات:

 • مزوتراپی
 • هایفوتراپی
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • لیزر موهای زائد

آدرس: کرج، فردیس، بلوار شهدای فردیس، نبش کانال شرقی

دکتر بهزاد میرزایی

دکتر بهزاد میرزایی

آقای دکتر بهزاد میرزایی نیز از پزشکان فعال در عرصه زیبایی هستند که خدمات این حوزه را به متقاضیان ارائه می نمایند. کلینیک ایشان به ابزارهای روز دنیا مجهز است و بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه می کنند. ایشان به صورت رایگان مشاوره های تخصصی را در اختیار زیباجویان قرار می دهند و به همین دلیل هم به عنوان بهترین دکتر بوتاکس در فردیس شناخته شده اند.

خدمات:

 • تزریق ژل و فیلر
 • حذف موهای زائد
 • کربوکسی تراپی
 • تزریق بوتاکس

آدرس: کرج، فردیس، فلکه اول، برج نگین، طبقه 7، واحد 37

دکتر مریم زنگنه

دکتر مریم زنگنه

خانم مریم زنگنه را می توان به عنوان یکی از پزشکان معروف زیبایی در کرج معرفی نمود. ایشان سال ها تجربه و سابقه کاری مفید در زمینه انواع خدمات زیبایی دارند. در کلینیک خانم دکتر زنگنه، تمام موارد بهداشتی به بهترین نحو رعایت می شود تا رضایت مراجعه کنندگان تامین شود. ایشان دوره های آموزشی بسیاری را پشت سر گذاشته اند و به علم روز دنیا در زمینه زیبایی تسلط کامل دارند.

خدمات:

 • تزریق فیلر
 • لایه برداری پوست
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • لیزر موهای زائد صورت و بدن

آدرس: البرز، کرج، فردیس، بلوار شهدا، بین هشتم و برنگی، جنب داروخانه جم

بوتاکس صورت

امکان تزریق بوتاکس در تمامی نواحی بدن و صورت وجود دارد، اما بیشتر افراد برای تزریق بوتاکس در نواحی مختلف صورت، مراجعه می نمایند. تزریق بوتاکس پیشانی از پرطرفدارترین نواحی تزریق بوتاکس است. فعالیت ماهیچه های این ناحیه به دلیل قرار گرفتن در معرض نور و سایر عوامل محیطی بیشتر می باشد و به همین دلیل هم چروک های بیشتری در پیشانی ایجاد می شود.

 چروک های دور چشم هم از دیگر مواردی هستند که افراد را ناچار به مراجعه به بهترین دکتر بوتاکس در فردیس می نمایند. لبخد لثه ای مشکلی است که بسیاری از افراد درگیر آن هستند، این موضوع تاثیر زیادی روی زیبایی چهره در هنگام لبخند زدن دارد. لب بالای این افراد در حین خنده، به مقدار زیادی به سمت بالا حرکت نموده و باعث نمایان شدن قسمت بیشتری از لثه خواهد شد. با تزریق بوتاکس و فلج کردن عضلات این ناحیه، حرکت ماهیچه های لب کاهش یافته و قسمت بیشتری از لثه پوشش داده می شود.

بوتاکس صورت

مراقبت های قبل از بوتاکس

قبل از انجام بوتاکس، لازم است برخی مراقبت ها انجام شود تا نتایج مطلوب حاصل شود. فردی که قصد تزریق بوتاکس دارد، باید از 3 روز قبل، از مصرف سیگار و مشروبات الکی خودداری نماید. برخی داروها مانند آسپرین، ژلوفن و مشتقات آن ها نیز نباید قبل از بوتاکس مصرف شوند. این داروها سبب بالا رفتن گردش خون می شوند و مانع از تاثیر مطلوب بوتاکس می شوند.

برخی خوراکی ها مانند عناب، سیر و زرشک هم باید چند روز قبل از انجام بوتاکس مصرف نشود. فراموش نشود که انجام آزمایشات لازم قبل از تزریق هم ضروری است، تا در صورتی که بنا به دلایل مختلف، بوتاکس خطرناک باشد، از تزریق آن خودداری شود.

کلام آخر

بوتاکس با تاثیر بر ترشح برخی مواد، از تحرک عضلات جلوگیری می کند و سبب جلوگیری از ایجاد چین و چروک ها می شود. در انتخاب بهترین دکتر بوتاکس در فردیس دقت کنید که وی حتما متخصص باشد و تجربه بالایی را در تزریق بوتاکس داشته باشد. امکان تزریق بوتاکس در هر قسمتی وجود دارد، اما بیشترین درصد آن مربوط به صورت و در نواحی پیشانی، دور چشم و اطراف لب می باشد. قبل و بعد از بوتاکس باید مراقبت های مختلفی را انجام داد تا نتایج مطلوبی را کسب نمود. از مصرف برخی خوراکی ها مانند الکل، داروهای خاص، زرشک و موارد مشابه باید خودداری شود. تلاش کردیم اطلاعات مفیدی را در زمینه بوتاکس به شما خوانندگان گرامی ارائه نماییم. از این که به جمع همراهان سایت جراحا اضافه شدید از شما سپاسگزاریم. شما عزیزان می توانید نظرات و پیشنهادات ارزنده خود را برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا