بوتاکس

10 تا از بهترین دکتر بوتاکس در شهرک جهان نما⭐【سال1403】❤️

بوتاکس یکی از روش های جوان سازی پوست از نوع تزریقی و غیرجراحی می باشد. این روش، عوارض کمی دارد و به همین دلیل هم بسیار مورد اقبال قرار گرفته است. مهارت های بهترین دکتر بوتاکس در شهرک جهان نما، در نتیجه این تزریق بسیار تاثیرگذار است. در این مطلب از سایت جراحا به بررسی عوارض این تزریق می پردازیم، با ما همراه باشید.

مهارت های بهترین دکتر بوتاکس در شهرک جهان نما

همه افراد می دانند که تزریق بوتاکس به خصوص در ناحیه صورت، به دلیل حساسیت بالا، باید توسط یک پزشک متخصص انجام شود. این فرد، مهارت های لازم را برای انجام این تزریق دارد و سبب بهترین نتیجه ممکن خواهد شد. یکی از این مهارت ها، آشنایی پزشک با آناتومی صورت است که منجر به تشخیص ناحیه صحیح تزریق می گردد. بهترین دکتر بوتاکس در شهرک جهان نما، میزان دوز تزریقی را به درستی و با توجه به نیاز تشخیص می دهد.

پزشک، اطلاعات کاملی از نحوه و روش تزریق بوتاکس دارد و به همین دلیل هم این تزریق را به شیوه درست و با دستگاه های مجهز و به روز انجام می دهد. وی دانش مطابق با آخرین تحقیقات پزشکی در زمینه بوتاکس دارد و فعالیت های خود را متناسب با آن ها انجام می دهد. تزریق بوتاکس توسط پزشک حرفه ای باعث کاهش عوارض بوتاکس خواهد شد و همچنین بر ماندگاری آن نیز اثر می گذارد. مهارت های ارتباطی خوب هم از دیگر ویژگی های بهترین دکتر بوتاکس در ایران است که باعث برقراری ارتباط دوستانه با متقاضیان می شود. این پزشک توانایی بالایی در تشخیص بوتاکس های اصلی و فیک دارد.

مهارت های بهترین دکتر بوتاکس در شهرک جهان نما

عوارض بوتاکس

بوتاکس یک روش تایید شده و ایمن برای از بین بردن چین و چروک های پوست می باشد؛ اما عوارض خاص خود را هم دارد. لازم به ذکر است، عوارض بوتاکس در حد خفیف هستند و موارد شدید، بسیار نادر می باشند اما نیاز به مراقبت های ویژه دارند. از جمله عوارض بوتاکس می توان به درد در ناحیه تزریق اشاره نمود. در محل بوتاکس، ممکن است کبودی، تورم، قرمزی و خارش هم دیده شود که خطرناک نبوده و طبیعی می باشند. تزریق بوتاکس توسط بهترین دکتر بوتاکس در شهرک جهان نما، باعث کمتر شدن این عوارض خواهد شد.

تاری دید، ناتوانی در تکلم و بلع هم از دیگر عوارض بعد از تزریق بوتاکس می باشند. این موارد هم، تا چند ساعت پس از تزریق از بین می روند اما در صورت ماندگاری بیشتر، باید به پزشک مراجعه شود. در برخی موارد، مشاهده شده است که افراد چندین سال پس از تزریق بوتاکس، عوارض شدیدی را تجربه نموده اند. این موضوع به دلیل تزریق های بیش از اندازه می باشد، میزان تزریق مناسب بوتاکس، دو بار در سال می باشد. در صورت تزریق مداوم و زیاد، ممکن است عوارض بوتاکس بیشتر شود، اما تزریق های توصیه شده، عوارض خاصی ندارند.

10 تا از بهترین دکتر بوتاکس در شهرک جهان نما را بشناسید!

کلینیک هلال

کلینیک هلال

 یکی از مراکز زیبایی در کرج، کلینیک پوست، مو و زیبایی هلال می باشد. این مجموعه در زمینه ارائه انواع خدمات زیبایی فعال است. کلینیک هلال با بهترین پزشکان زیبایی همکاری می نماید و دارای مجوز از وزارت بهداشت می باشد. پرسنل این مرکز بسیار حرفه ای و آموزش دیده می باشند و برخورد مناسبی با مراجعه کنندگان دارند. رعایت اصول بهداشتی در این مرکز به بهترین شکل ارائه می شود تا رضایت و اعتماد زیباجویان جلب گردد.

خدمات:

 • لیزر موهای زائد
 • انجام خدمات بوتاکس و تزریق
 • جوان سازی و پاک سازی پوست

آدرس: کرج، شهرک جان نما، طبقه دوم بانک سپه

دکتر سمانه بیات

دکتر سمانه بیات

سرکار خانم دکتر سمانه بیات، یکی از بهترین دکتر بوتاکس در شهرک جهان نما هستند که در زمینه تزریق بوتاکس هم فعالیت می کنند. ایشان سال ها تجربه تزریق انواع بوتاکس و ژل را دارند که اکثریت آن ها با موفقیت انجام شده است و رضایت متقاضیان را به همراه داشته است. این پزشک با سابقه، در مطب خود از مجهزترین دستگاه ها و مرغوب ترین مواد استفاده می نمایند. اخلاق خوب، تجربه و مهارت از ویژگی های بارز ایشان است.

خدمات:

 • تزریق بوتاکس و ژل
 • لیزر مواهای زائد
 • تخلیه چربی
 • تزریق آنزیم

آدرس: البرز، کرج، شهرک جهان نما، خیابان سرو، کوچه صدف شرقی

دکتر مسلم صفرپور

دکتر مسلم صفرپور

آقای مسلم صفرپور، یکی از پزشکان مطرح در زمینه زیبایی هستند که در حال حاضر در کرج به انجام خدمات می پردازند. ایشان دارای پروانه نظام پزشکی هستند و همچنین کلیه مجوزهای لازم را برای فعالیت خود اخذ نموده اند. بهترین و باکیفیت ترین خدمات توسط این پزشک کارکشته با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و رعایت کامل اصول بهداشتی به متقاضیان ارائه می شود.

خدمات:

 • تزریق بوتاکس
 • لیزر موهای زائد
 • مزوتراپی و میکرودرم
 • جوان سازی و فیشیال تخصصی پوست

آدرس: کرج، طالقانی جنوبی، نبش طهماسبی، ساختمان گروه پزشکی نیک، طبقه 3

دکتر بهزاد شهبندی

دکتر بهزاد شهبندی

جناب آقای دکتر بهزاد شهبندی، یکی از پزشکان متخصص در زمینه بوتاکس می باشد که در انجام کلیه خدمات زیبایی از جمله بوتاکس حرفه ای هستند. مراجعین ایشان از عملکرد و اخلاق ایشان رضایت دارند و به این پزشک حاذق اعتماد دارند. ایشان سال ها است در این زمینه فعالیت می نمایند و آماده ارائه انواع خدمات به مراجعین خود هستند. اخلاق خوب، دریافت هزینه منصفانه، استفاده از مواد مرغوب، دانش و تجربه از ویژگی های بارز ایشان می باشد. دکتر شهبندی به عنوان بهترین دکتر بوتاکس در شهرک جهان نما شناخته شده اند.

خدمات:

 • هایفوتراپی
 • لیفت صورت
 • بلفاروپلاستی
 • لیزر موهای زائد

آدرس: کرج، شهرک جان نما، خیابان شمشاد، ابتدای خیابان سرو، نبش صدف 4 شرقی، واحد 1

دکتر میترا بهاری

دکتر میترا بهاری

دکتر میترا بهاری را می توان در دسته پزشکان توانمند در عرصه زیبایی معرفی نمود. ایشان با در اختیار داشتن بهترین تجهیزات زیبایی و همچنین دانش و تجربه، سال ها است در کرج فعالیت نموده و خدمات زیبایی را به زیباجویان ارائه می نمایند. ارائه مشاوره های زیبایی و انجام خدمات با قیمت مناسب و همچنین داشتن پکیج های تخفیفی از ویژگی های این مجموعه است که رضایت زیباجویان را به همراه داشته است.

خدمات:

 • تزریق ژل و بوتاکس
 • میکرونیدلینگ و مزوتراپی
 • لیفت و فیشیال تخصصی

آدرس: کرج، ساختمان پزشکان ممتاز

نکات مهم در تزریق بوتاکس

افرادی که تصمیم به انجام بوتاکس دارند، باید به موارد مختلفی توجه نمایند. یکی از این موارد، انتخاب پزشک است، حتما توجه شود که تزریق بوتاکس را به یک پزشک متخصص بسپارید. سابقه پزشک را مورد بررسی قرار دهید تا از تجربه و مهارت های او در امر تزریق بوتاکس، اطمینان حاصل کنید. توجه کنید که بوتاکس تهیه شده از مواد اصل بوده و دارای تاریخ مصرف باشد. قبل از انجام بوتاکس، آزمایشات لازم را انجام دهید تا در صورت وجود شرایط خاص، از آن مطلع باشید.

در صورتی که حساسیت خاصی به مواد غذایی و یا دارویی دارید، این موضوع را به بهترین دکتر بوتاکس در شهرک جهان نما، اطلاع دهید. توجه داشته باشید که حساسیت به سم بوتولینوم، شیر و یا محصولات لبنی، ممکن است خطرناک باشد و حتما باید این موضوع به پزشک گزارش داده شود. پس از تزریق هم باید کلیه مراقبت های لازم را به عمل آورد تا تزریق موثر واقع شود. در غیر این صورت ممکن است موارد بوتاکس پخش شده و تاثیر مورد نظر را در ناحیه تزریق ایجاد ننماید.

نکات مهم در تزریق بوتاکس

 تزریق بوتاکس برای درمان تعریق

بوتاکس کاربردهای زیبایی و درمانی زیادی دارد که سبب محبوبیت زیاد آن در میان مردم شده است. یکی از این کاربردها، تزریق بوتاکس برای درمان تعریق است. برخی افراد، تعریق بیش از حد دارند، به صورتی که این تعریق باعث از دست رفتن مواد مغذی و همچنین آب بدن آن ها می شود. چنین افرادی، زود خسته می شوند و توانایی انجام کارهای طولانی را ندارند.

معمولا افزایش تعریق در نواحی مانند کف دست ها و زیربغل بیشتر قابل مشاهده می باشد. با تزریق بوتاکس به این نواحی و فلج کردن عضلات این ناحیه، از تعریق در این قسمت ها جلوگیری می شود. این روش درمانی، بسیار کارساز بوده و نتایج رضایت بخشی را در کاهش تعریق دارد.

کلام آخر

تعداد افرادی که تزریق بوتاکس انجام می دهند، روز به روز در حال افزایش است. این افراد باید در این مسیر دقت داشته باشند که بهترین دکتر بوتاکس در شهرک جهان نما را انتخاب نمایند تا مهارت و سواد کافی برای انجام بوتاکس را داشته باشد. این تزریق عوارض مختلفی دارد که معمولا خطرناک نیستند و در صورتی که توسط یک فرد خبره انجام شود، نتایج بهتری نیز دارد. قبل و بعد از تزیق بوتاکس، باید نکات بسیاری را مورد توجه قرار داد، از جمله این که، از بوتاکس مرغوب استفاده شود، تزریق به میزان لازم صورت بگیرد و این که آزمایشات لازم انجام شود. از کاربردهای درمانی بوتاکس، می توان به تزریق برای کاهش تعریق اشاره نمود. امیدواریم مطالب این مقاله برای شما عزیزان آموزنده بوده باشد. از همراهی شما با سایت جراحا صمیمانه سپاسگزاریم و منتظر کامنت های شما هستیم.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا