بوتاکس

10 تا از بهترین دکتر بوتاکس در شاهین ویلا⚡【سال1403】❤️

بوتاکس، یک پروتئین است که از یک باکتری تولید می شود، این ماده یک سم است که تزریق آن در دوزهای کم خطرناک نیست و با از کار انداختن عضلات، به کاهش چین و چروک های پوست کمک می کند. در این مطلب از سایت جراحا به بررسی مراحل انجام بوتاکس و مقایسه بوتاکس با سایر روش های زیبایی می پردازیم. بهترین دکتر بوتاکس در شاهین ویلا، با تکیه بر تخصص و مهارت خود این تزریق را به بهترین نحو انجام خواهد داد.

بهترین دکتر بوتاکس در شاهین ویلا کیست؟

این سوال همواره برای افرادی که قصد تزریق بوتاکس را دارند، مطرح می شود. دکتر بوتاکس فردی است که تخصص لازم برای انجام روش های زیبایی را به دست آورده باشد. لازم است که این فرد، دوره های آموزشی لازم را گذرانده و تجربه مکفی را در انجام بوتاکس داشته باشد. رعایت اصول بهداشتی باید توسط بهترین دکتر بوتاکس در شاهین ویلا مورد توجه قرار داشته باشد. کوچکترین خطایی در زمینه رعایت بهداشت، ممکن است منجر به برزو عفونت و عواقب بعدی گردد.

یک پزشک بوتاکس سعی می کند نسبت به اصول تزریق دانش به روز داشته باشد. ارائه مشاوره قبل از تزریق از جمله خدماتی است که یک پزشک حرفه ای به مراجعه کنندگان خود ارائه می نماید. پزشکی که به عنوان بهترین دکتر بوتاکس انتخاب می شود، با ارائه بهترین خدمات، رضایت زیباجویان را به دست آورده است و این خود نشانه حرفه ای بودن وی می باشد. شما عزیزان می توانید مقاله بهترین دکتر بوتاکس در جهان شهر را مطالعه نمایید و با سایر پزشکان این حوزه آشنا شوید.

بهترین دکتر بوتاکس در شاهین ویلا کیست؟

مراحل تزریق بوتاکس

برای تزریق بوتاکس نیز باید مراحل مشخصی انجام شود که در این قسمت به بیان این مراحل می پردازیم.

آماده سازی: در مرحله اول فرد باید برای تزریق بوتاکس آماده شود، به این صورت که محل تزریق باید از هر نوع آلودگی پاک گردد. بی حس کننده مورد نظر نیز تزریق شده و در صورت لزوم برای کاهش درد از کیسه آب یخ استفاده می شود.

تزریق: بهترین دکتر بوتاکس در شاهین ویلا، در این مرحله با استفاده از سوزن های ظریف بوتاکس، تزریق را انجام می دهد. تعداد و دوز تزریق، به ناحیه مورد نظر و نواقص آن بستگی دارد. پزشک با توجه به تجربه خود، میزان مناسب تزریق را تشخیص خواهد داد.

مراقبت های پس از تزریق: پس از تزریق، ممکن است پزشک از فشار و یا کیسه یخ در محل تزریق استفاده نماید. این امر برای کاهش کبودی، قرمزی و تورم ناحیه تزریق است. پس از آن هم خود فرد، باید مراقبت های لازم را انجام داده و از فعالیت های سنگین و یا حرکاتی که باعث پخش شدن بوتاکس در سایر نواحی می شود، خودداری نماید.

10 تا از بهترین دکتر بوتاکس در شاهین ویلا را بشناسید!

دکتر سید تورج ریحانی

دکتر سید تورج ریحانی

آقای تورج ریحانی، یکی از پزشکان مطرح در زمینه زیبایی هستند. این پزشک حاذق سال ها است که در کرج به ارائه خدمات زیبایی به مردم شاهین ویلا می پردازند. ایشان دارای پروانه نظام پزشکی هستند و همچنین عضو انجمن لیزر ایران نیز می باشند. بهترین و باکیفیت ترین خدمات توسط این پزشک کارکشته با استفاده از مدرن ترین تجهیزات به زیباجویان ارائه می شود. ایشان 20 سال سابقه طبابت در زمینه بیماری های پوستی و لاغری دارند.

خدمات:

 • تزریق بوتاکس
 • لیزر موهای زائد
 • مزوتراپی و میکرودرم
 • جوان سازی و فیشیال تخصصی پوست

آدرس: کرج، شاهین ویلا، خیابان قلم، بین 14 و 15 غربی

دکتر لیلا صفی

دکتر لیلا صفی

سرکار خانم لیلا صفی یکی دیگر از پزشکان پوست و مو هستند که در امور زیبایی فعال هستند. ایشان رتبه 971 کنکور سراسری را در سال 89 کسب کرده اند. خانم دکتر لیلا صفی در سال 96 در رشته دکتری حرفه ای پزشکی فارغ التحصیل شدند. ایشان در کلینیک خود از به روزترین ابزارها استفاده می کنند و از مواد باکیفیت استفاده می کنند. خوش برخوردی، تسلط بر کار، هزینه مناسب و بسیاری از ویژگی های دیگر سبب کسب عنوان بهترین دکتر بوتاکس در شاهین ویلا توسط ایشان شده است.

خدمات:

 • اراف کویتیشن
 • سوراخ کردن گوش
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • تخصص در لاغری موضعی

آدرس: کرج، خیابان اصلی شاهین ویلا، بین سوم و چهارم شرقی، پلاک 88

مرکز لیزر مهر

مرکز لیزر مهر

مرکز لیزر مهر، یکی از مراکز لیزر موهای زائد است که در زمینه ارائه خدمات زیبایی هم فعالیت می کند. این مجموعه با بهترین پزشکان زیبایی همکاری می نماید و دارای مجوز از وزارت بهداشت می باشد. پرسنل این مرکز بسیار حرفه ای و آموزش دیده می باشند و برخورد مناسبی با مراجعه کنندگان دارند. رعایت اصول بهداشتی در این مرکز به بهترین شکل ارائه می شود تا رضایت و اعتماد زیباجویان جلب گردد.

خدمات:

 • لیزر موهای زائد
 • انجام خدمات بوتاکس و تزریق
 • جوان سازی و پاک سازی پوست

آدرس: البرز، کرج، شاهین ویلا، خیابان 9 شرقی

مرکز پوست و مو درماسنتر

مرکز پوست و مو درماسنتر

از مراکز زیبایی فعال در کرج و محله شاهین ویلا می توان به مرکز پوست و مو درماسنتر اشاره کرد. بهترین دکتر بوتاکس در شاهین ویلا با این مرکز همکاری می کنند تا بهترین خدمات را به متقاضیان ارائه کنند. این مجموعه سال ها سابقه فعالیت در عرصه زیبایی را دارد و رضایت مراجعه کنندگان این مجموعه گویای حرفه ای بودن این مجموعه می باشد.

خدمات:

 • مزوتراپی
 • تزریق بوتاکس
 • کربوکسی تراپی
 • درمان بیماری های پوستی

آدرس: کرج، شاهین ویلا، خیابان شاهین ویلا

کلینیک زیبایی رویال

کلینیک زیبایی رویال

کلینیک زیبایی رویال با در اختیار داشتن بهترین تجهیزات زیبایی و متخصصان حرفه ای پوست و مو، سال ها است در کرج فعالیت می کند. ارائه مشاوره های زیبایی و انجام خدمات با قیمت مناسب و همچنین داشتن پکیج های تخفیفی از ویژگی های این مجموعه است که رضایت زیباجویان را به همراه داشته است.

خدمات:

 • تزریق ژل و بوتاکس
 • میکرونیدلینگ و مزوتراپی
 • لیفت و فیشیال تخصصی

آدرس: البرز، کرج، شاهین ویلا، خیابان 16 متری

مقایسه بوتاکس و سایر روش های زیبایی

روش های زیبایی مختلفی برای از بین بردن چروک های پوست وجود دارد. از جمله این روش ها می توان به تزریق ژل، فیلر، جراحی زیبایی و بوتاکس اشاره کرد. در مقایسه بوتاکس با سایر روش ها، می توان گفت بوتاکس طرفداران زیادی دارد. این روش بر خلاف روش جراحی، سریع انجام شده و هزینه کمتری را به فرد تحمیل می کند. از طرف دیگر، تزریق بوتاکس، درد، بستری شدن، بیهوشی و سایر دشواری های روش های جراحی و کشیدن پوست را ندارد.

نتایج تزریق بوتاکس، بعد از تزریق قابل مشاهده خواهد بود، در صورتی که در جراحی، پس از گذشت مدتی می توان آثار آن را ملاحظه نمود. عوارض تزریق بوتاکس نیز بسیار کمتر از جراحی می باشد و دوران نقاهت کوتاه تری دارد. عوارض بوتاکس به قرمزی، تورم و کبودی محدود می شود که آن هم برای مدت کوتاهی می باشد، اما عوارض جراحی بسیار شدیدتر و طولانی تر است. البته همه این موارد با مراجعه به بهترین دکتر بوتاکس در شاهین ویلا، به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد.

مقایسه بوتاکس و سایر روش های زیبایی

تزریق بوتاکس برای بالا بردن ابرو

 یکی از نواحی تزریق بوتاکس، عضلات پیشانی برای بالا بردن ابروها می باشد. این عضلات در هنگام بالا بردن ابروها فعال می شوند و با تزریق بوتاکس، فعالیت آن ها محدود شده و بالا بردن ابروها سخت و دشوار می شود. این تزریق بسیار حساس می باشد و باید توسط یک فرد متخصص انجام شود.

به دلیل نزدیکی محل تزریق به چشم ها، عوارضی مانند سردرد، خشکی چشم، تاری دید، تورم و خارش در محل تزریق، ممکن است مشاهده شود. این تزریق گاهی ممکن است سبب افزایش سایز چشم ها نیز بشود. در صورت خفیف بودن علائم، مشکل حادی وجود ندارد و این عوارض طبیعی می باشد، اما در صورت تشدید آن ها حتما به پزشک مراجعه نمایید.

کلام آخر

تزریق بوتاکس توسط بهترین دکتر بوتاکس در شاهین ویلا انجام می شود تا آثار آن قابل ملاحظه باشد. این فرد در رشته پزشکی تحصیل کرده و کلیه مدارک و مجوزهای لازم برای فعالیت را کسب نموده است. مراحل تزریق بوتاکس به سه دسته آماده سازی، تزریق و مراقبت های پس از آن تقسیم می شود. این روش در مقایسه با روش  جراحی بسیار کم هزینه و ایمن می باشد. تزریق بوتاکس برای بالا بردن ابرو یکی از کاربردهای آن است که بسیار حساس است و عوارض بیشتری دارد. ما در سایت جراحا تلاش می کنیم اطلاعات کاربردی و آموزنده ای را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم و منتظر کامنت های شما خوانندگان گرامی هستیم. 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا