پزشکانجراحی زیبایی

10 تا از بهترین دکتر کانتورینگ و مادلینگ در سعادت آباد❤️【سال1403】⚡

عوامل زیادی موجب افتادگی پوست صورت می‌شود، اما خانم‌ها و برخی از آقایان با زاویه سازی و تغییر حجم اجزای صورت خود، شادابی و طراوت را به چهره خود باز می‌گردانند و به بهترین دکتر کانتورینگ و مادلینگ در سعادت آباد مراجعه می‌کنند تا با تزریق فیلرهای مناسب، جراحی و یا کاشت ایمپلنت در گونه‌ها و فک خود چهره‌ای جذاب‌تر داشته باشند، همراه ما باشید تا به معرفی مجرب‌ترین دکتر کانتورینگ و مادلینگ بپردازیم و شما را با مزایا و انواع روش‌های زاویه سازی صورت آشنا کنیم.

دکتر کانتورینگ و مادلینگ مجرب کیست؟

کانتورینگ به معنای ایجاد خطوط و زوایای دلخواه در صورت و بدن برای ایجاد تناسب بین اجزای مختلف آن می باشد، بهترین دکتر کانتورینگ و مادلینگ در سعادت آباد با تزریق فیلر که معمولا ژل حاوی هیالورونیک اسید است به حجم دهی گونه‌ها، لب‌ها، رفع چین چروک پوست صورت، گردن و دست‌ها کمک می‌کند؛ همچنین از تزریق چربی برای حجم دهی به گونه‌ها، فک و چانه استفاده می‌کند؛ ازطرفی او از تزریق بوتاکس برای زاویه سازی فک یا رفع چین و چروک صورت استفاده می‌کند.

روش‌های جراحی نظیر: لیفت صورت، لیپوساکشن، جراحی زیبایی بینی، جراحی چانه و فک به زاویه سازی و کانتورینگ بدن کمک می کند، اما هدف مادلینگ تغییر کلی ظاهر و فرم بدن و صورت است که با تزریق چربی، بوتاکس، فیلر یا جراحی پلاستیک انجام می‌شود؛ در واقع کانتورینگ بخشی از مادلینگ است؛ بنابراین دکتر کانتورینگ و مادلینگ باید دانش کافی درمورد آناتومی صورت و بدن داشته باشد تا هنگام جراحی بینی یا تزریق ژل به لب‌ها بین اجزای صورت نوعی هماهنگی ایجاد شود.

بهترین کلینیک زیبایی در تهران با آنالیز چهره فرد، انتظاراتی را که باید از این روش زیبایی داشته باشد را برای او بیان می کند. این کلینیک مجهز به دستگاه‌های مدرن برای زاویه سازی صورت است. متخصصین این کلینیک با انواع فیلرهای صورت و کاربرد آن‌ها آشنایی دارند؛ به طور مثال اسید هیالورونیک را برای رفع چین و چروک و کلسیم هیدروکسیل آپاتیت را برای کانتور کردن خط فک و افزایش حجم گونه‌ها همچنین از تزریق پلی-ال-لاکتیک استد برای حجم دهی صورت افراد مسن استفاده می‌کنند.

دکتر کانتورینگ و مادلینگ مجرب کیست؟

اهمیت انتخاب بهترین دکتر کانتورینگ و مادلینگ در سعادت آباد

تجربه و تخصص: انتخاب دکتر کانتورینگ و مادلینگ مجرب، تضمین کننده سلامتی شما است و موجب می‌شود به نتیجه مورد انتظار خود برسید. او با آناتومی صورت و بدن به طور کامل آشنا است و هنگام تزریق ژل لب یا گونه و… به اعصاب و رگ‌های این نواحی آسیب نمی‌رساند؛ از طرفی تجربه او در انجام خدمات جوانسازی برای افراد گوناگون موجب می‌شود، بهترین روش را برای زاویه سازی و فرم دهی صورت یا بدن شما انتخاب کند و به ایجاد تقارن و تناسب در صورت و بدن شما کمک کند.

توجه به کیفیت مواد و رعایت بهداشت: بهترین دکتر کانتورنیگ و مادلینگ در سعادت آباد از محصولاتی با کیفیت و دارای مجوز از وزارت بهداشت برای تزریق استفاده می‌کند تا احتمال بروز عوارض جانبی را به حداقل برساند؛ از طرفی از به روزترین تکنیک‌های تزریق استفاده کرده تا از هدر رفتن مواد تزریقی و عدم تقارن صورت جلوگیری کند؛ همچنین توجه به رعایت نکات بهداشت و استفاده از دستکش، ماسک، وسایل یک بار مصرف و استریل مانع عفونت و عوارض جانبی خواهد شد.

مشاوره و راهنمایی: دکتر مجرب قبل از انجام هر اقدامی با شما مشورت می‌کند تا علاوه بر این که از انتظارات شما آگاهی یابد، تشخیص دهد با توجه به آناتومی صورت شما انجام زاویه سازی صورت و مادلینگ برای شما مناسب است یا خیر؟ از طرفی در مورد مراقبت‌های قبل و بعد از کانتورینگ و مادلینگ توضیحات لازم را به شما ارائه می دهد.

10 تا از بهترین دکتر کانتورینگ و مادلینگ در سعادت آباد را بشناسید!

دکتر علی پرند

دکتر علی پرند

دکتر علی پرند، متخصص پوست، مو و زیبایی و یکی از بهترین دکتر کانتورینگ و مادلینگ در سعادت آباد هستند. ایشان در زمینه جراحی های زیبایی و مادلینگ و کانتورینگ صورت تخصص و تبحر فراوانی را دارند. دکتر پرند به ارائه مشاوره های پزشکی به مراجعین اهمیت ویژه ای می دهند. وی عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران نیز می باشد.

خدمات:

 • کانتورینگ و زاویه ساری صورت
 • جراحی بینی و بلفاروپلاستی
 • تزریق فیلر لب و بوتاکس
 • لیفت و جوانسازی صورت

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار درختی، خیابان سپهر

دکتر مجتبی شیرالی

دکتر مجتبی شیرالی

دکتر مجتبی شیر الی، دکتر حاذق و با سابقه در زمینه کانتورینگ و مادلینگ صورت می باشد. ایشان در زمینه لیفت صورت و غبغب و زاویه سازی فک خدمات ارزنده ای را به مراجعین ارائه می دهند. دکتر شیرالی با شناخت کامل از آناتومی صورت به مراجعین در زمینه جراحی های زیبایی مشاوره های تخصصی می دهد.

خدمات:

 • تزریق ژل
 • کانتورینگ و مادلینگ صورت
 • هایفوتراپی
 • زاویه سازی فک و صورت

آدرس: تهران، سعادت آباد، سرو غربی، خیابان شکوفه، خیابان صنوبر، پلاک 22

دکتر الهیار طاهری

دکتر الهیار طاهری

دکتر الهیار طاهری، پزشک برجسته و متخصص پوست، مو و زیبایی هستند. ایشان به عنوان بکی از بهترین دکتر کانتورینگ و مادلینیگ در سعادت آباد شناخته می شوند. دکتر طاهری با توجه به آناتومی صورت افراد، بهترین روش را برای کانتورینگ و مادلینگ به آن ها پیشنهاد می دهد.

خدمات:

 • زاویه سازی صورت با فیلر
 • کانتورینگ و مادلینگ صورت
 • بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین
 • لیفت صورت با نخ

آدرس: تهران، سعادت آباد، علامه شمالی، نبش 18 شرقی ساختمان یاس، طبقه 2 واحد 5

دکتر نسرین عطائی فر

دکتر نسرین عطائی فر

دکتر نسرین عطائی فر، پزشک حاذق و متخصص در زمینه زاویه سازی و کانتورینگ صورت می باشد. ایشان دارای 10 سال تجربه در زمینه اصلاح و رفع نقایص صورت می باشند. وی با انجام مشاوره و بررسی آناتومی صورت مراجعین بهترین راهکار و تکنیک ها را به منظور کانتورینگ و مادلینگ صورت ارائه می دهد.

خدمات:

 • جراحی پروتز فک
 • کانتورینگ و مادلینگ صورت
 • درمان بیماری های پوستی
 • اصلاح فرم بینی با فیلر

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، بلوار 24 متری، نبش چهارم شرقی، پلاک 14، طبقه دوم، واحد 20

دکتر ابوالفضل حکیم پور

دکتر ابوالفضل حکیم پور

دکتر ابوالفضل حکیم پور، یکی از بهترین دکتر کانتورینگ و مادلینگ در سعادت آباد هستند. ایشان تمامی تلاش خود را برای استفاده از روش های کم تهاجمی نظیر: هایفوتراپی، فیلر و بوتاکس را برای اصلاح فرم صورت و کانتورینگ صورت انجام می دهند

خدمات:

 • هایفوتراپی صورت
 • برجسته ساری گونه با فیلر
 • کانتورینگ و مادلینگ صورت
 • لیفت غبغب با نخ

آدرس: تهران ،بلوار سعادت آباد، پایین تر از تقاطع هاشمی ،نبش کوچه کنعانی مقدم شرقی، پلاک 36،ساختمان بهاران، واحد 19

مناسب‌ترین روش‌ها برای کانتورینگ و مادلینگ صورت

لیفت صورت با نخ: لیفت با نخ روشی کم تهاجمی برای جوانسازی پوست است که در آن از نخ‌های قابل جذب برای بالا بردن و سفت کردن پوست استفاده می‌شود که باعث رفع افتادگی گونه‌ها، ابروها، غبغب و خطوط گردن می‌شود. بهترین دکتر کانتورینگ و مادلینگ در سعادت آباد از سوزن‌های نازکی برای لیفت صورت استفاده می‌کند و کشیدن نخ‌ها و تنظیم آن‌ها به بالا رفتن و سفت شدن پوست کمک خواهد کرد.

تزریق چربی: در این روش پزشک از چربی بدن خود فرد برای فرم دهی نواحی مختلف صورت و بدن استفاده می‌کند. این چربی پس از استخراج به روش لیپوساکشن و تصفیه و آماده سازی برای بهبود کانتور و برجسته کردن گونه ها، ایجاد خط فک و افزایش حجم لب ها و… همچنین برای بازسازی بافت‌های آسیب دیده در اثر جراحی یا سرطان به کار می‌رود.

کانتورینگ استخوان فک و چانه: معمولا در این روش جراح با تغییر شکل و جا به جایی استخوان‌ها به متعادل سازی چهره فرد می‌پردازد، این کار با پیوند استخوان انجام می‌شود؛ به طور مثال اگر صورتی بیضی شکلی دارید با جراحی می‌توانید، تمام خطوط صورت را کانتور کنید، اما اگر صورتی گردی دارید، زاویه سازی بر روی استخوان فک و چانه متمرکز می‌شود و در صورتی مربعی شکل جراح استخوان‌های گوشه‌های صورت را صاف و استخوان گونه و چانه را برجسته می‌کند.

کانتورینگ با کاشت ایمپلنت: ایمپلنت صورت معمولا از جنس سیلیکون یا پلی اتیلن است و جراح کاشت آن را در گونه‌ها و فک‌ها یا چانه انجام می‌دهد؛ در این روش او با توجه به آناتومی صورت فرد و توجه به ایجاد تقارن در صورت، کاشت ایمپلنت را برای کانتورینگ صورت انجام می‌دهد. این روش دائمی است و برخلاف ژل و بوتاکس نیاز به تکرار ندارد.

مناسب‌ترین روش‌ها برای کانتورینگ و مادلینگ صورت

مزایای مراجعه به بهترین دکتر کانتورینگ و مادلینگ در سعادت آباد

زاویه سازی صورت و ایجاد هماهنگی و تعادل در ضروت و بدن مزایای زیادی دارد، برخی از این مزایا شامل موارد زیر است:

 • معمولا مادلینگ صورت نتایج فوری دارد؛ به طور مثال با تزریق فیلر به سرعت چین و چروک پوست از بین می‌رود؛ از طرفی دوره نقاهت بسیار کوتاهی دارد و فرد می‌تواند بعد از چند ساعت به فعالیت‌های روزمره خود ادامه دهد.
 • برجسته کردن نقاط قوت و پنهان کردن ضعف چهره یکی دیگر از مزایای کانتورینگ و مادلینگ صورت است؛ به طور مثال: حجم دهی به چانه افراد لاغر، رفع عدم تقارن و کج بودن چانه همگی از مزایای کانتورینگ و مادلینگ می‌باشد.
 • انجام کانتورینگ و مادلینگ صورت باعث جذابیت بیشتر فرد و افزایش اعتماد به نفس او می شود به طوری که از ظاهر خود راضی بوده و با اطمینان بیشتری در جامعه حضور می‌یابد.
 • جوانسازی چهره و رفع خطوط و چین و چروک صورت و گردن همچنین بهبود گودی چشم ها، برجسته کردن گونه‌های چهره فرد را زیباتر و جوان‌تر نشان می‌دهد.
 • بهترین دکتر کانتورینگ و مادلینگ در سعادت آباد از این روش برای رفع ناهنجاری‌های مادرزادی افراد استفاده می کند.
 • زمانی که از چربی به عنوان فیلر استفاده می‌شود؛ به علت سازگاری با بافت های بدن کمترین عوارض زیر پوستی را ایجاد می کند.

سخن پایانی

بهترین دکتر کانتورینگ و مادلینگ در سعادت آباد با استفاده از روش‌های غیر تهاجمی نظیر: تزریق ژل، چربی و لیفت با نخ یا از طریق جراحی به برجسته کردن چانه، ایجاد خط فک، رفع چین و چروک صورت می‌پردازد و شما را سال‌ها جوان‌تر می کند؛ علاوه بر این به افرادی که به طور مادرزادی دچار ناهنجاری‌هایی در استخوان فک یا گونه هستند، کمک می‌کند تا ظاهری طبیعی‌تر داشته باشند.

سایت جراحا از همراهی شما با این مقاله بسیار سپاس گزار است و تلاش کرده است تا مجرب‌ترین دکتر کانتورینگ و مادلینگ را به شما معرفی کند. ما از مشاهده کامنت های شما استقبال خواهیم کرد و در اسرع وقت پاسخگویی آن ها خواهیم بود.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا