دندانپزشکی

بهترین دندانپزشک زیبایی در سعادت آباد【سال1403】⭐ + لیست 5 تایی

ما امروز قصد داریم شما را با بهترین دندانپزشک زیبایی در سعادت آباد آشنا کنیم. دندانپزشک زیبایی کسی است که دندان های فرد را به بهترین شکل برای یک لبخند زیبا، ترمیم و آماده می کند. برای انجام خدمات زیبایی دندان باید به بهترین دندانپزشک مراجعه نمایید. خدمات زیبایی دندان شامل لمینت دندان، کامپوزیت دندان، ارتودنسی، بلیچینگ و … می باشد. ما در این مقاله لیستی از بهترین دندانپزشک زیبایی در سعادت آباد را در اختیار شما قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

دندانپزشک زیبایی کیست؟

دندانپزشک زیبایی کسی است که دندان های فرد را به بهترین شکل برای یک لبخند زیبا ترمیم و آماده می کند. علاوه بر آن دندانپزشک زیبایی تخصص و دانش علمی در زمینه دندانپزشکی نیز دارد. دندانپزشک زیبایی و ترمیمی تفاوتی باهم دارند. دندانپزشک زیبایی به علوم ترمیمی دندان آگاه است ولی دندانپزشک ترمیمی دوره های آموزشی مربوط به دندانپزشکی زیبایی را نگذرانده است. وظیفه دندانپزشک زیبایی بهبود ظاهر دندان ها و همچنین زیبایی لبخند می باشد. افرادی که قصد انجام خدمات زیبایی دندان ها را دارند می توانند به بهترین دندانپزشک در سعادت آباد مراجعه کنند. برخی از خدمات زیبایی دندان شامل کامپوزیت دندان، لمینت، ارتودنسی دندان، بلیچینگ یا سفید کردن دندان و … می باشند. افراد می توانند برای انجام چنین خدماتی به بهترین دندانپزشک زیبایی مراجعه کنند.

دندانپزشک زیبایی کیست؟

ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی در سعادت آباد

خدمات زیبایی دندان امروزه محبوبیت بسیاری بین افراد دارند. برای انجام خدمات زیبایی دندان سعی کنید بهترین دندانپزشک را انتخاب کنید. با مراجعه به بهترین دندانپزشک می توانید به نتایج مطلوبی دست یابید. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

 • اولین و مهم ترین ویژگی بهترین دندانپزشک زیبایی در سعادت آباد داشتن مدرک و تخصص می باشد. این ویژگی جزء مهم ترین ویژگی های هر پزشکی در هر زمینه ای است. سعی کنید توجه بسیاری به مدرک و تخصص دندانپزشک داشته باشید.
 • از دیگر ویژگی های بهترین دندانپزشک سابقه پزشک و همچنین تجربه کافی وی می باشد. به دندانپزشکی مراجعه کنید که تجربه بسیاری در حیطه فعالیت خود داشته است. اگر دندانپزشک تجربه بسیاری داشته باشد نتیجه خدمات زیبایی بسیار مطلوب خواهد بود.
 • یکی از ویژگی های بسیار مهم بهترین دندانپزشک زیبایی در سعادت آباد برخورد مناسب ایشان با مراجعین می باشد. به دندانپزشکی مراجعه کنید که با صبر و حوصله به سوالات مراجعین پاسخ می دهد.
 • بهترین دندانپزشک همواره از بهترین و مرغوب ترین مواد برای ارائه خدمات به افراد استفاده می کند.

5 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی در سعادت آباد را بشناسید!

دکتر مهدی کریمی

دکتر مهدی کریمی

دکتر مهدی کریمی جراح دندانپزشک به شماره نظام پزشکی ۱۲۷۹۳۸ می باشند ایشان بعد از فارغ التحصیلی در سال ۱۳۸۹ به منظور افزایش دانش و تخصص خود در اکثر دروه های زیبایی و ایمپلنت دندانی شرکت نموده اند.
ایشان دارای مدرک فلوشیپ زیبایی از دانشگاه Genova ایتالیا می باشند و عضو ITI(international team for implantology) می باشند و همچنین در حال حاضر دوره فلوشیپ لیزر (Laser) دندانپزشکی از دانشگاه Aachen آلمان را می گذراند. درمان های دندانپزشکی در محیط آرام وبدون درد و با رعایت اصول استریلیزاسیون انجام می شود

خدمات:

 • ایمپلنت دندان(اشترومن سوئیس) با روکش تمام سرامیک ( CAD-CAM)
 • طراحی لبخند (Smile design)
 •  لمینیت های (veneers) سرامیکی
 •  لمینیت های (veneers)کامپوزیتی
 • روکش های تمام سرامیک (زیرکونیا و
  Emax)
 • درمان زیبایی لثه(اصلاح تیرگی ها و فرم لثه)
 • ترمیم های سرامیکی ساخته شده با تکنولوژی CAD-CAM (اینله وآنله)
 •  ترمیم های کامپوزیتی(هم رنگ دندان)
 • دندانپزشکی پیشگیرانه

شماره تماس:

۰۲۱-۲۲۰۸۰۰۹۰
۰۹۱۲-۰۳۳-۰۶۵۰

آدرس: سعادت آباد، خ سرو غربی،خ بخشایش، پایین تر از بیمارستان عرفان ،ساختمان افتخار،پ۵۶، ط۴، واحد 402

اینستاگرام: doctor_mehdikarimi

وب سایت: dr-mkarimi.com

دکتر مهدی صابری

دکتر مهدی صابری

دکتر مهدی صابری متخصص جراحی زیبایی، فک و صورت هستند. ایشان یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی در سعادت آباد به شمار می روند. دکتر صابری یکی از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود می باشند، همچنین ایشان تا کنون بیش از 5000 ایمپلنت دندانی موفق را انجام داده اند. ایشان در انجمن جراحی دهان، فک و صورت ایران عضو هستند. ایشان از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان فارغ التحصیل شده اند و موفق به کسب بورد تخصصی می باشند. دکتر صابری مدیریت گروه بخش جراحی دهان، فک و صورت دانشگاه را بر عهده دارند.

خدمات دکتر مهدی صابری:

 • جراحی فک
 • ایمپلنت دندان
 • جراحی بینی

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج اول، سرو شرقی، پلاک 78، ساختمان سعادت، ورودی شرقی، طبقه دوم، واحد 15

دکتر زهرا زندیه

دکتر زهرا زندیه

دکتر زهرا زندیه متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی هستند. ایشان همچنین یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی در سعادت آباد به شمار می روند. دکتر زهرا زندیه عضو هیئت علمی دانشگاه هستند. ایشان دارای تجربه بسیاری در حیطه فعالیت خود می باشند. دکتر زهرا زندیه 15 سال سابقه در حیطه فعالیت خود دارند. ایشان توانستند بورد تخصصی دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی را دریافت نمایند.

خدمات دکتر زهرا زندیه:

 • کامپوزیت ونیر
 • لمینت سرامیکی
 • طرح لبخند
 • بلیچینگ
 • ترمیم های ساده
 • درمان دندان های حساس
 • ترمیم های پیچیده
 • ترمیم تاج دندان های اندو شده
 • روکش دندان
 • بستن فضاهای بین دندانی
 • اسپلینت دندان های لق

آدرس: سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای بلوار سرو غربی، جنب ایستگاه اتوبوس، پلاک 11، ساختمان پزشکان سینا، طبقه سوم، واحد 21

دکتر محسن پور حقیقی

دکتر محسن پور حقیقی

دکتر محسن پور حقیقی یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی در سعادت آباد هستند. ایشان متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی می باشند. وی دکترای دندانپزشکی خود را از دانشگاه تهران دریافت نمودند. دکتر پور حقیقی دوره تخصصی ترمیمی و زیبایی را در همان دانشگاه در سال 1379 به پایان رساندند. ایشان توانستند بورد تخصصی خود را در رشته ترمیمی و زیبایی کسب نمایند. ایشان دوره ایمپلنت را در سال 1385 در دانشگاه تهران گذراندند. دکتر پور حقیقی دوره فلوشیپ لیزر را با همکاری دانشگاه تهران و دانشگاه جنوای ایتالیا سپری نمودند. دکتر پور حقیقی یکی از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود می باشند، ایشان دارای 20 سال سابقه در زمینه ترمیمی و زیبایی هستند.

خدمات دکتر محسن پور حقیقی:

 • لمینت دندان
 • ایمپلنت دندان
 • کامپوزیت
 • پر کردن دندان
 • عصب کشی

آدرس: تهران، سعادت آباد، سرو غربی، انتهای بخشایش، ساختمان افتخار

دکتر غزال آرش راد

دکتر غزال آرش راد

دکتر غزال آرش راد یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی در سعادت آباد هستند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه شهید بهشتی گذراندند. دکتر آرش راد تحصیلات تخصصی خود را در رشته پروتزهای دندانی و ایمپلنت در دانشگاه شهید بهشتی در سال 1389 به اتمام رساندند. ایشان موفق به کسب بورد تخصصی در حیطه فعالیت خود می باشند. دکتر غزال آرش راد یکی از با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود می باشند. ایشان در هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی عضو بوده اند و همچنین سخنرانی های متعددی در کنگره های علمی دندانپزشکی تا کنون داشته اند.

خدمات دکتر غزال آرش راد:

 • لمینت کامپوزیتی و سرامیکی
 • جرم گیری
 • ترمیم یا پر کردن دندان ها
 • ایمپلنت دندان

آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان سرو غربى، خیابان بخشایش، خیابان پانزده غربی، رو به روی بیمارستان عرفان، ساختمان پزشکان سینام، طبقه سوم، واحد یازده

برخی خدمات زیبایی دندان

کامپوزیت دندان

کسانی که دچار مشکلاتی مانند رنگ بد دندان، دندان ترک خورده و لب پر شده، ناصافی جزئی و فاصله ی بین دندانی هستند می توانند با مراجعه به بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تهران از روش کامپوزیت دندان استفاده کنند. متخصص دندانپزشک مواد کامپوزیت دندان را به طور مستقیم روی دندان قرار می دهند و توسط ابزار مختلف به آن شکل می دهند.

بلیچینگ یا سفید کردن دندان

بلیچینگ دندان و یا سفید کردن آن روشی موقتی برای سفید کردن و از بین بردن لک دندان ها می باشد. برخی از افراد به دلیل استفاده از برخی مواد غذایی مانند زردچوبه، قهوه و … دچار لکه هایی در دندان شده اند که می توانند با مراجعه به دندانپزشک از این روش استفاده کنند و لک ها را از بین ببرند.

لمینت دندان

کسانی که دارای دندان های ناصافی هستند و کسانی که دچار لکه هایی در دندان شده اند می توانند از روش لمینت دندان استفاده کنند. روکش لمینت دندان روشی موثر برای از بین بردن مشکلاتی مانند، لک، ترک خوردگی و ناصافی دندان ها می باشد. در این روش مینای دندان آماده می شود و برای قرار دادن لمینت تراشیده می شود.

روکش دندان

در روش روکش دندان تنها قسمت بیرونی و ظاهر دندان ها پوشیده می شوند. روکش یا تاج، همه دندان ها را می پوشاند. این روش برای کسانی که دارای مشکلات پیچیده تر و پوسيدگي بیش تر دندان هستند می تواند روشی مناسب باشد. برای انجام روکش دندان به بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تهران مراجعه کنید.

برخی خدمات زیبایی دندان

هزینه خدمات زیبایی دندان

هزینه خدمات زیبایی دندان به عوامل متعددی بستگی دارد. هر کدام از خدمات زیبایی هزینه متفاوتی با یکدیگر دارند. یکی از عواملی که تاثیر بسیاری در هزینه دارد، استفاده از مواد با کیفیت و مرغوب برای ارائه خدمات می باشد. اگر دندانپزشک از مواد بسیار با کیفیتی استفاده کند قطعا هزینه بالاتر می باشد. از دیگر عواملی که در هزینه تاثیر می گذارد می توان به تجربه دندانپزشک اشاره کرد. همچنین موقعیت مکانی کلینیک و تجهیزات پیشرفته آن از عواملی هستند که می توانند در هزینه خدمات زیبایی تاثیر داشته باشند.

کلام آخر

دندانپزشک زیبایی کسی است که دندان های فرد را به بهترین شکل برای یک لبخند زیبا ترمیم و آماده می کند. علاوه بر آن دندانپزشک زیبایی تخصص و دانش علمی در زمینه دندانپزشکی را نیز دارد. برای انجام خدمات زیبایی دندان سعی کنید به بهترین دندانپزشک مراجعه کنید. از شما بسیار سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحا همواره سعی داشته شما را با بهترین دندانپزشک زیبایی در سعادت آباد آشنا کند. در صورت داشتن هرگونه نظر وارد سایت شوید.

5/5 - (52 امتیاز)

نسرین شهری

سلام من نسرین شهری هستم. حدود 2 سال هست که کار نویسندگی و تولید محتوا در حوزه پزشکی انجام می دهم؛ سعی کردم که بهترین مطالب حوزه پزشکی را گردآوری کنم و در اختیارتان قرار دهم. اگر سوال یا پیشنهادی درباره محتوای سایت داشتید خوشحال می شوم از طریق دیدگاه ها با من در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 16 =

دکمه بازگشت به بالا