پزشکانجراحی زیبایی

 بهترین دکتر لیفت صورت در اصفهان【سال1402】❤️ + لیست 10 تایی 

ما در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین دکتر لیفت صورت در اصفهان را به شما عزیزان معرفی نماییم؛ از دست دادن کلاژن که بعد از سن 30 سالگی اتفاق می افتد، مسئول بروز اتفاقات و نگرانی‌های بسیار مختلفی می باشد. این نگرانی‌ها شامل چین و چروک، نبود استحکام پوست و مواردی از این قبیل هستند.البته باید گفت داشتن این نگرانی کاملا طبیعی است. برای این که اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید پیشنهاد می کنیم در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

لیفت صورت چیست؟

افرادی که به دوره میانسالی می رسند اغلب اوقات از ظاهر چهره خود به علت افتادگی و شل شدگی پوست ناراضی می باشند چون به دلیل افزایش سن عضلات صورت میزان استحکام خود را تا حد زیادی از دست می دهد و در نهایت پوست دچار آویزانی و شل شدگی می شود که در این صورت بهترین روش جهت رفع این مشکل جراحی لیفت صورت می باشد.

البته روش های کم تهاجمی تری برای رفع و از بین بردن افتادگی و آویزانی پوست صورت ارائه گردیده است که جراحی لیفت صورت در مقایسه با دیگر روش ها بهتر می باشد به این خاطر که سایر روش ها به صورت کاملا موقتی مشکل افتادگی و آویزانی پوست را رفع می کنند و در نهایت بعد از گذشت مدتی بطور مجدد پوست دچار شلی و افتادگی نیز می شود.

اما جراحی لیفت صورت به عنوان یک روش کاملا دائمی محسوب می شود . در جراحی لیفت صورت بسته به میزان افتادگی و شل شدگی پوست صورت از تکنیک های گوناگونی همچون مینی لیفت و لیفت کلاسیک استفاده می شود که در صورتی که میزان افتادگی از شدت بالایی برخوردار باشد؛ لیفت کلاسیک که میزان برش بیشتری دارد، مورد استفاده قرار می گیرد و در مواردی که میزان افتادگی خفیف و جزئی باشد، از مینی لیفت استفاده می شود که در این تکنیک جهت لیفتینگ صورت از برش های خیلی کمتری استفاده می شود.

لیفت صورت برای جوانسازی صورت و گردن استفاده می شود. لیفت صورت، بهترین دکتر لیفت صورت در تهران با کشیدن پوست صورت و گردن، جوانی مجدد را می تواند به فرد بازگرداند. داشتن دقت کافی در انتخاب جراح و همچنین نحوه انجام جراحی حین عمل، تاثیرات چشمگیری در میزان موفقیت این عمل زیبایی می تواند داشته باشد.

لیفت صورت پوست آویزان و افتاده اطراف گردن را بالا کشیده و همینطور موجب تغییر در حالت چشم و ابرو ها هم می شود، در این صورت فرد حدود 10 تا 15 سال جوانتر و شاداب تر خواهد شد و البته چهره او بطور کامل جوانسازی می گردد.

لیفت صورت چیست؟

انواع روش های لیفت صورت

روش ها و شیوه های بسیار گوناگونی برای لیفت صورت هستند که روی نتیجه جراحی تاثیرگذار می باشد. برعکس روش های قدیمی‌تر لیفت صورت که تنها بر روی سفت شدن پوست توجه ویژه ای دارند، روش‌های مدرن و پیشرفته به حفظ ویژگی‌های صورت کمک فراوانی می‌کنند و حجم لازم را به منظور رسیدن به ظاهری جوان و شاداب و همچنین طبیعی بازیابی می‌کنند. در ادامه به روش های گوناگون و انواع لیفت صورت می پردازیم. این روش ها عبارتند از:

لیفت صورت بدون جراحی

برای چندین سال روشی به نام لیفت صورت بدون انجام جراحی اصلا وجود نداشت. هر شخصی که تمایل به انجام دادن لیفت صورت را داشت، تنها روشی ایده آل برای لیفت کامل صورت بود. این شیوه از جهت های بسیار متعددی عالی و مطلوب نبود. در عصر جدید ما طیف بسیار وسیعی از گزینه ها را در اختیارمان داریم و کم تهاجمی ترین تکنیک لیفت صورت بدون جراحی می باشد.

کسانی که این روش را برای لیفت صورت برمی گزینند، به دنبال چهره ای با نشاط هستند ولی آمادگی جهت انجام عمل جراحی ندارند یا به نتایج بهتر یک روش جراحی نیازی ندارند. لیفت صورت بدون جراحی بدون هیچ گونه اسکار لیفت صورت و حتی بدون برش لیفت صورت می باشد. این روش حاصل چندین روش اولتراپی، بوتاکس و فیلرهای صورت است.

لیفت صورت با نخ

نخ در تکنیک لیفت صورت با نخ از قلاب‌های ریز روی آن برخوردار می باشد و این قلاب‌ها به رفع شل شدگی پوست کمک فراوانی می‌کنند. این یک روش با میزان تهاجم کمتر در مقایسه با جراحی لیفت کامل صورت است و نخ در جای خود ثابت می ماند تا پوست تان صاف و جوان به نظر بیاید. بیشتر کسانی که لیفت با نخ را انجام می دهند، در طول جراحی می توانند به هوش بمانند و بطور کلی هیچ دردی حس نمی‌کنند، اما نتیجه را در حین انجام عمل هم می توانند مشاهده کنند.

لیفت صورت که با روش نخ سنتی انجام می گیرد، در حال حاضر گزینه پرطرفداری نیست به این خاطر که ما روش های کم تهاجمی دیگری نیز داریم که نتایج بهتر و مطلوب تری را می تواند به شما ارائه بدهد. اخیرا چندین نوع مدرن تر لیفت با نخ در دسترس همگان هستند و قسمتی از بخش گسترده ای از گزینه‌ها هستند که امکان دارد انتخاب‌های خوبی برای افرادی باشد که تمایل دارند از اسکار و جای زخم لیفت صورت یا هر زمان بهبودی لیفت صورت در امان کنند.

لیفت کامل صورت

صحیح ترین و مناسب ترین تکنیک لیفت صورت، لیفت کامل صورت می باشد که ترکیبی از لیفت صورت بالا، میانی و پایین است. این تکنیک از انواع لیفت صورت برای کسانی که پیری زیادی در تمام پوست صورت شان دارند و به نتایج مورد نظر علاقه دارند، بهترین گزینه لیفت صورت است. لیفت صورت ترکیبی که برای همه بخش های صورت است، تقریبا موجب بهبود یافتن بهتر و ظاهری زیباتر می شود، از این رو اشخاص کمی نگران اند که نتیجه لیفت صورت غیرعادی به نظر بیاید.

لیفت آندوسکوپی صورت

لیفت صورت آندوسکوپی از جمله انواع لیفت صورت با کمترین درجه تهاجم می باشد که می تواند به وسیله چندین برش کوچک انجام پذیرد. ما می توانیم این برش ها را طوری پنهان کنیم که جای زخم لیفت صورت اصلا دیده نشود. لیفت صورت آندوسکوپی شامل استفاده از یک دوربین کوچک و ابزارهای کوچکی می شود که به وسیله این برش‌های کوچک وارد پوست می‌شود.

لیفت صورت با کشیدن پوست صورت

لیفت صورت با روش کشیدن پوست صورت نسبت به تکنیک های نوین تر از انواع لیفت صورت قدیمی محسوب می شود. در صورتی که بیشتر جراحان پلاستیک صورت دیگر لیفت صورت را تنها با کشیدن پوست انجام نمی دهند، بعضی از پزشکان که از تخصص کمتر برخوردار هستند در جراحی پلاستیک صورت هنوز هم آن را پیشنهاد می کنند. این شیوه کمتر مطلوب می باشد به این خاطر که می تواند موجب غیرطبیعی و مصنوعی دیده شدن ظاهر فرد شود.

لیفت صورت با اندولیفت

اندولیفت به عنوان یکی از روش های لیفت صورت می باشد که از روش های بدون جراحی به شمار می رود. در این روش شخص بیهوش نمی شود و بدون هیچ گونه زخم و اسکار لیفت صورت انجام می گیرد. در تکنیک لیفت صورت با اندولیفت از یک لیزر استفاده می شود که به بافت های زیرین پوست نفوذ می کند و موجب از بین بردن سلول های چربی می شود و فیبرهای کلاژن بافت پوست را تحریک می کند. روش لیفت صورت با اندولیفت جزو بهترین روش لیفت صورت برای کسانی محسوب می شود که ترس از روش جراحی و بروز زخم و اسکار دارند.

لیفت صورت با هایفوتراپی

از جمله روش های لیفت صورت، روش هایفوتراپی است. در روش هایفوتراپی جوانسازی و لیفت صورت بدون نیاز به هیچ گونه جراحی انجام می گیرد. در روش لیفت صورت با هایفوتراپی چین و چروک ها را می توان بطور کامل از بین برد و لیفت گونه و لیفت ابرو را هم در پی دارد.

لیفت صورت با کربوکسی تراپی

در تکنیک لیفت صورت با کمک کربوکسی تراپی که جزو لیفت صورت می باشد، با تزریق مقدار اندکی از CO2 به پوست موجب تحریک شدن میزان کلاژن سازی و شکستن رسوبات چربی در زیر پوست می گردد. همچنین روش لیفت صورت با کربوکسی تراپی سبب بیشتر شدن خاصیت ارتجاعی پوست شده و به جوانسازی پوست و از بین بردن چین و چروک هم کمک شایانی خواهد کرد.

10 تا از بهترین دکتر لیفت صورت در اصفهان را بشناسید!

دکتر ندا ادیبی

دکتر ندا ادیبی

دکتر ندا ادیبی متخصص پوست، مو و زیبایی می باشند. ایشان یکی از با تجربه ترین و بهترین دکتر لیفت صورت در اصفهان به شمار می روند. دکتر ادیبی پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصص خود را به اتمام برسانند و همچنین موفق به کسب بورد تخصصی در زمینه فعالیت خود نیز شدند. ایشان همینطور عضو انجمن متخصصین پوست آمریکا و متخصصین پوست، مو و زیبایی در ایران هستند.هم هستند.

خدمات :

 • تزریق ژل و بوتاکس
 • لیزر جوانسازی
 • هایفوتراپی
 • شفافیت پوست
 • کاشت مو و ترمیم مو
 • لیزر موهای زائد
 • آبرسانی و مراقبت های پوست

آدرس: اصفهان، چهار راه توحید، خیابان توحید میانی، طبقه فوقانی بانک ملت

شماره تماس: 03136264272

دکتر محمدجواد طباطبایی

دکتر سید محمدجواد طباطبایی

دکتر محمد جواد طباطبایی متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی و همچنین متخصص جراحی عمومی می باشند. ایشان خدمات خود را با بالاترین سطح کیفیت به مراجعه کنندگان ارائه می دهند. دکتر طباطبایی یکی از مجرب ترن و حرفه ای ترین پزشکان در حوزه فعالیت خود محسوب می شوند.

خدمات :

 • تزریق ژل و بوتاکس
 • جراحی زیبایی پهلو
 • جراحی زیبایی شکم
 • جراحی زیبایی گونه، پلک و چانه
 • جراحی پلاستیک و زیبایی صورت
 • لیفت صورت

آدرس: اصفهان، خیابان شمس آبادی، رو به روی بیمارستان سینا، ساختمان 174، طبقه دوم

شماره تماس: 03132336349

دکتر علیرضا واعظ شوشتری

دکتر علیرضا واعظ شوشتری

دکتر علی رضا واعظ شوشتری متخصص پوست، مو و زیبایی می باشند. ایشان در سال 1371 در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران پذیرفته شدند. سپس در سال 1378 با مدرک دکترای پزشکی فارغ التحصیل شدند و در سال 1381 مدرک تخصص رشته پوست، مو و زیبایی خود را کسب کردند. ایشان همچنین عضو انجمن پوست اروپا نیز هستند. کلینیک دکتر شوشتری دارای مجهز ترین و پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات روز دنیا می باشد.

خدمات:

 • پروتز با تزریق ژل
 • تزریق بوتاکس و چربی
 • لیزر مو های زائد
 • درمان جوش و آکنه
 • کاشت مو
 • رفع لک پوست
 • فرم دهی صورت و زاویه سازی
 • کرایوتراپی
 • لیفت صورت

آدرس: اصفهان، خیابان توحید میانی، قبل از چهار راه پلیس، مقابل اداره ثبت، ساختمان آریا، طبقه اول

شماره تماس: 03191620100

دکتر شهاب خسروی

دکتر شهاب خسروی

دکتر شهاب خسروی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان یکی از بهترین دکتر لیفت صورت در اصفهان به شمار می روند. دکتر خسروی پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی سپس دوره تخصص خود را پشت سر بگذارند و موفق شدند بورد تخصصی خود را اخذ نمایند. دکتر خسروی همچنین دوره فوق تخصص جراحی پلاستيک و ترميمی را در اصفهان به اتمام رساندند.

خدمات :

 • تزریق ژل و بوتاکس
 • جراحی پلک
 • پروتز های صورت
 • جراحی شکم و بینی
 • جراحی لیفت صورت
 • جراحی سینه

آدرس: اصفهان، چهار باغ بالا، روبروی شرکت زمزم، مجتمع پارسیان، واحد 301

شماره تماس: 03136283256

دکتر مرجان حدادی

دکتر مرجان حدادی

دکتر مرجان حدادی متخصص پوست و مو و زیبایی هستند. ایشان جزو با تجربه ترین و با سابقه ترین پزشکان در زمینه پوست، مو و زیبایی شناخته می شوند. دکتر حدادی بعد از گذراندن دوره عمومی توانستند دوره تخصص خود را نیز با موفقیت به پایان برسانند. دکتر حدادی خدمات خود را با کیفیت بسیار بالایی در اختیار مراجعه کنندگان خود قرار می دهند.

خدمات :

 • تزریق ژل
 • مزوتراپی
 • خال برداری
 • میکرونیدلینگ
 • لیزر موهای زائد
 • میکرودرم و پاکسازی
 • لیفت صورت و گردن

آدرس: اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید، طبقه سوم، واحد 311

شماره تماس: 03136281305

دکتر مصطفی رجبی

دکتر مصطفی رجبی

دکتر مصطفی رجبی متخصص جراحی زیبایی و پلاستیک می باشند. ایشان همچنین دارای تخصص در زمینه جراحی عمومی نیز می‌باشند. دکتر رجبی با داشتن بهترین رتبه بورد تخصصی جراحی پلاستیک، خدمات بسیار متعددی در حوزه جراحی لیفت صورت، جراحی زیبایی بینی و گوش ارائه می‌دهند. با توجه به میزان تخصص، تجربه و مهارت دکتر رجبی، می‌توان به او عنوان یکی از بهترین دکتر لیفت صورت در اصفهان اختصاص داد.

خدمات:

 • تزریق ژل و بوتاکس
 • جراحی پلک
 • پروتز های صورت
 • جراحی شکم و بینی
 • جراحی لیفت صورت
 • جراحی سینه
 • جراحی پلاستیک صورت

آدرس: اصفهان، خیابان وحید، چهارراه خاقانی، نبش باغ دریاچه، ساختمان پزشکان پاستور، طبقه 3 واحد 7

شماره تماس: 09373222539

دکتر الهه بهزادفر

دکتر الهه بهزادفر

دکتر الهه بهزادفر متخصص بیماری های پوست، مو و درماتولوژی می باشند. ایشان یکی از مجرب ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود هستند. وی همچنین عضو انجمن لیزر ایران، لیزر جهانی (WALT) و انجمن لیزر اروپا (EMLA) می باشند. دکتر بهزادفر از مدرن ترین و پیشرفته ترین متد روز دنیا برای ارائه خدمات با بالاترین کیفیت به مراجعین استفاده می کنند. ایشان پس از گذراندن دوره عمومی توانستند دوره تخصص خود را هم با موفقیت به اتمام برسانند و بورد تخصصی خود را اخذ کنند.

خدمات :

 • تزریق ژل، چربی و بوتاکس
 • لیزر فرکشنال
 • جوانسازی و لیفت صورت
 • پی آر پی دست، صورت و گردن
 • کاشت طبیعی ابرو، سبیل و ریش
 • مزوتراپی و میکرونیدلینگ

آدرس: اصفهان، ابتدای خیابان چهار باغ بالا، مجتمع اداری تجاری کوثر، فاز 2، طبقه 5، واحد 716

شماره تماس: 03136204912

دکتر مسعود جعفری پور

دکتر مسعود جعفری پور

دکتر مسعود جعفری پور متخصص گوش، حلق و بینی و دارای فلوشیپ جراحی زیبایی و پلاستیک نیز می باشند. ایشان دوره فلوشیپ خود را در امریکا و در دانشگاه هاروارد زیر نظر اساتید برتر و نام آشنا سپری کرده اند. دکتر جعفری پور پزشک بسیار مجرب و با سابقه ای در زمینه تخصص خود هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر لیفت صورت در اصفهان محسوب می شوند.

خدمات:

 • جراحی لیفت صورت
 • جراحی زیبایی بینی
 • جراحی اتوپلاستی
 • جراحی بلفاروپلاستی

آدرس: اصفهان، خیابان توحید ، ساختمان ژیوار طبقه 2

تلفن تماس: 03131312355

دکتر مهریار زرین جویی

دکتر مهریار زرین جویی

دکتر مهریار زرین جویی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند. ایشان از سال 1384 تا به امروز در اورژانس بیمارستان تخصصی عسگریه مشغول به فعالیت می باشند. دکتر زرین جویی با موفقیت گواهینامه انجام پزشکی های سرپایی را از دانشگاه شهید بهشتی و همینطور گواهینامه تخصصی مراقبت های پوست و زیبایی را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کردند. ایشان دارای 14 سال سابقه درخشان در زمینه زیبایی و پوست و مو هستند و جزو بهترین دکتر لیفت صورت در اصفهان به شمار می روند.

خدمات :

 • تزریق ژل و بوتاکس
 • لیفت صورت و گردن
 • میکرونیدلینگ
 • بلفاروپلاستی
 • جراحی بوکال فت
 • میکرودرم ابریژن
 • مزوتراپی و پاکسازی

آدرس: اصفهان، میدان آزادی، ساختمان آزادی، بلوک B، طبقه 3، واحد 21

شماره تماس: 03136623651

دکتر ابوالفضل جویا

دکتر ابوالفضل جویا

دکتر ابوالفضل جویا متخصص و جراح پوست، مو و زیبایی هستند. ایشان عضو انجمن متخصصین پوست و مو و زیبایی آمریکا و اروپا نیز می باشند. ایشان پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی و دریافت مدرک عمومی توانستند دوره تخصص خود را نیز به اتمام برسانند و موفق به کسب بورد تخصصی در زمینه فعالیت خود شدند. ایشان دوره های تکمیلی کاشت مو و لیزر و داروهای گیاهی درماتولوژیک را در کشور های آلمان، استرالیا، اسپانیاو فرانسه گذرانده اند. دکتر جویا یکی از بهترین دکتر لیفت صورت در اصفهان می باشند.

خدمات :

 • تزریق ژل و بوتاکس
 • مزوتراپی
 • پیوند مو
 • بلفاروپلاستی
 • میکرودرم ابریژن
 • رفع چین و چروک و لیفتینگ

آدرس: اصفهان، دروازه شیراز، مجتمع سپهر، طبقه اول، واحد 5

شماره تماس: 03136692974

مزایای لیفت صورت

پوست صورت کم کم با بالا رفتن سن یا بر اثر عوامل محیطی گوناگونی یا سبک زندگی نادرست شل شده و چربی‌های زیرپوستی خود را از دست می‌دهد. این عامل موجب بروز افتادگی در بعضی نقاط مانند کناره چشم‌ها یا گوشه لب‌ها و بینی شده یا گاها به صورت پوست اضافه در قسمت غبغب نمایان می شود. هنگامی که این اتفاق برای چهره شما بیفتد، می توانید با استفاده از انواع روش‌های لیفت صورت پوست خود را به سمت بالا کشیده و حالت چهره خود را حفظ کنید. از مهمترین و اصلی ترین مزایای لیفت صورت می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • سفت‌تر شدن پوست
 • حفظ شادابی و طراوت و نشاط پوست صورت
 • جوان‌سازی چهره و افزایش میزان اعتماد به نفس
 • از بین بردن چروک های سطحی نقاط مختلف صورت و چهره
 • از بین بردن غبغب
 • روشی کاملا ایمن با عوارض جانبی خیلی کم و جزئی یا بدون عوارض جانبی
مزایای لیفت صورت

چه کسانی کاندیدای لیفت صورت هستند؟

اکثرا افرادی کاندیدای جراحی لیفت صورت می شوند که در سن میانسالی قرار دارند یعنی سن آن ها بین 40 تا 60 می باشد. البته این نکته را باید خاطر نشان شویم که عمل لیفت صورت در هر سنی امکان پذیر می باشد اما بیشتر این افراد دچار افتادگی پوست نیز می شوند.

در روش عمل لیفتینگ صورت چربی های مازاد بطور کامل برداشته می شود و عضلات لایه زیرین سفت و مستحکم می شوند و همینطور پوست صورت و گردن هم کشیده می شود. با انجام این عمل نشانه های افزایش سن در فرد بطور کامل از بین خواهد رفت و شخص چند سال جوان تر و با نشاط تر به نظر خواهد رسید.

لیفت صورت می تواند به عنوان یکی از بهترین روش های جوان سازی صورت باشد و همه خانم ها و آقایانی که دارای چین و چروک های عمیقی در پوست خود هستند و تمایل دارند که جوان تر و جذاب تر به نظر برسند، گزینه بسیار مناسبی به منظور عمل لیفت صورت می توانند باشند.

 • افرادی که مقدار وزن بسیار زیادی را از دست می دهند و به همین سبب پوست صورت شل و افتاده می شود.
 • بیمارانی که متقاضی انجام عمل لیفت صورت هستند بایستی به صورت کامل از نظر جسمانی سالم باشند.

بیشتر افراد قصد کشیده تر شدن پوست خود را دارند تا بتوانند نشانه های پیری را در صورت و گردن خود بهبود ببخشند. افرادی که تصمیم به عمل جراحی لیفتینگ صورت دارند بایستی از لحاظ جسمانی در وضعیت کاملا مناسبی باشند. افراد کاندیدای عمل لیفتینگ صورت بطور کلی پوست هایی با چین و چروک زیاد و شل و افتاده دارند.

در چه مواردی پزشک توصیه می‌کند عمل لیفتینگ انجام ندهید؟

پزشک با توجه به موارد زیر، لیفت صورت را انجام نمی دهد:

 •  داروها یا مکمل‌های رقیق کننده خون: مصرف داروها یا مکمل‌هایی که موجب رقیق شدن خون را رقیق می‌ شوند روی میزان توانایی لخته‌شدن خون تأثیر مستقیم بگذارد. آن ها خطر هماتوم بعد از جراحی نیز می توانند افزایش دهند. این داروها شامل مواردی از جمله رقیق کننده‌های خون، آسپرین، داروهای ضدالتهابی غیراستروئیدی (NSAIDs)، جینسینگ، جینکو بیلوبا، روغن‌ماهی می شود.
 • شرایط پزشکی: برخی از شرایط پزشکی امکان دارد خطر بهبود ضعیف زخم، هماتوم یا بروز عوارض قلبی را افزایش دهند. آن ها شامل مواردی مانند دیابت کنترل نشده و فشار خون بالا هستند.
 • سیگار کشیدن: سیگار کشیدن از جمله مواردی است که خطر بهبود ضعیف زخم، هماتوم و همچنین از دست دادن پوست بعد از لیفت صورت را افزایش می‌دهد.
 • تغییر وزن: اگر سابقه افزایش و کاهش وزن مکرر را دارید، امکان دارد از نتیجه طولانی مدت جراحی رضایت نداشته باشید. تغییرات وزن روی فرم صورت و وضعیت پوست تاثیر بسزایی می‌گذارد.

کلام آخر

لیفت صورت که یکی از عوامل بسیار موثر و مهم در رفع افتادگی پوست و چین و چروک است از مهمترین خدمات لیفت محسوب می شود. لیفت صورت با استفاده از روش های مختلفی انجام می شود که همه این روش ها به جوانسازی پوست شما کمک بسیاری می کند. در این مطلب سعی بر این داشتیم که شما عزیزان را با تمام نکات مهم در این زمینه آشنا کنیم و روش های مختلف لیفت صورت را برایتان بیان کنیم.

امیدواریم مطالب برایتان مفید واقع شده باشد از این که تا پایان مقاله ما را همراهی کردید از شما سپاسگزاریم؛ حال اگر انتقاد یا پیشنهادی در رابطه با بهترین دکتر لیفت صورت در اصفهان دارید می توانید از طریق سایت جراحا با ما در میان بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا