پزشکانجراحی زیبایی

بهترین جراح زیبایی زنان در شمال تهران【سال1403】⭐ + لیست 5 تایی

ما امروز قصد داریم شما را با بهترین جراح زیبایی زنان در شمال تهران آشنا کنیم. افراد ممکن است به دلایل مختلفی از ظاهر واژن خود رضایت نداشته باشند که در این صورت می توانند با مراجعه به بهترین جراح زیبایی زنان از روش های زیبایی استفاده کنند. برای جراحی باید دقت داشته باشید تا بهترین جراح را انتخاب کنید. ما در این مقاله لیستی از بهترین جراح زیبایی زنان در شمال تهران را در اختیار شما قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

جراحی زیبایی زنان چیست؟

جراحی زیبایی زنان برای اصلاح و بهبود ظاهر واژن و همچنین بهبود رابطه جنسی انجام می شود. افرادی که به دلایل مختلفی از واژن خود رضایت ندارند می توانند با مراجعه به بهترین جراح زیبایی زنان در سعادت آباد از این جراحی استفاده کنند. برخی از بانوان ممکن است به دلایل مختلفی دچار گشادی واژن شده باشند و برخی دیگر به دلایل مختلفی از لابیاهای خود رضایت نداشته باشند. این افراد می توانند با مراجعه به بهترین جراح زیبایی زنان از جراحی زنان استفاده کنند. ما در ادامه مقاله به انواع مختلف جراحی زیبایی زنان پرداخته ایم، پس تا پایان همراه ما باشید.

جراحی زیبایی زنان چیست؟

انواع جراحی زیبایی زنان

واژینوپلاستی: خانم هایی که عضلات واژنشان به دلایل مختلفی مانند افزایش سن و یا دیگر دلایل شل و ضعیف شده است، می توانند از این جراحی استفاده کنند و با انجام این عمل به حالت اولیه باز گردند.

پرینوپلاستی: خانم هایی که دچار پارگی پرینه شده اند و یا به دلایل مختلفی مانند زایمان های متعدد و زایمان طبیعی دچار گشادی واژن شده اند می توانند از این روش استفاده کنند. برای انجام این جراحی می توانید به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه کنید.

تنگ کردن واژن با نخ: تنگ کردن واژن با نخ با استفاده از نخ های واژینال انجام می شود. در گذشته از نخ برای لیفت صورت و غبغب استفاده می شد ولی امروزه با استفاده از روش های جدید می توان از نخ برای زیبایی واژن استفاده کرد. عمل تنگ کردن واژن با نخ کاملا سرپایی و بدون بیهوشی می باشد، همچنین این عمل هیچ خونریزی ندارد.

تنگ کردن واژن با لیزر: عمل تنگ کردن واژن با لیزر یکی از روش های بسیار پرطرفدار می باشد. در روش تنگ کردن واژن با لیزر هیچ برشی روی واژن ایجاد نمی شود و اعصاب حسی واژن آسیب نمی بینند و دوران نقاهت این روش بسیار کوتاه می باشد. برای انجام این روش سعی کنید به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید.

تزریق چربی به واژن: از این روش برای جوانسازی و سفت کردن واژن استفاده می شود. در این روش چربی را از نواحی دیگر بدن فرد مانند ران ها، باسن و … می گیرند و بعد از آماده سازی به واژن افراد تزریق می کنند.

5 تا از بهترین جراح زیبایی زنان در شمال تهران را بشناسید!

دكتر فاطمه خانی زاده

دکتر فاطمه خانی زاده

دكتر خانی زاده بهترین جراح زیبایی زنان در شمال تهران می باشند. ایشان در سال 1389 رتبه اول در رشته زنان و زايمان دانشگاه علوم پزشكی شهيد بهشتی را کسب نمودند و دوره تخصصی خود را در بيمارستان مهديه تهران آغاز كردند. دکتر خانی زاده یکی از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود می باشند. ایشان دارای گواهينامه لاپاروسكوپی وهيستروسكوپی از دانشگاه تهران و همچنین دارای گواهينامه سونوگرافی از انجمن علمی كم تهاجمی ايران و گواهينامه كولپوسكوپی از دانشگاه علوم پزشكی شهيد بهشتی می باشند. افراد می توانند برای انجام جراحی های زیبایی زنان به دکتر خانی زاده  مراجعه نمایند.

خدمات دکتر فاطمه خانی زاده :

 • لابياپلاستی
 • درمان زگیل تناسلی و كولپوسكوپی
 • تزربق بوتاكس جهت رفع واژينيسموس
 • تزريق ژل و چربی به ناحيه تناسلی جهت جوانسازی
 • بيوفيدبک و فيزيوتراپی كف لگن جهت تقويت عضلات و رفع يبوست و رفع واژينيسموس و درد در زمان نزديكی و درمان های جراحی بی اختياری ادراری و درمان های غير جراحی به روش بيوفيدبک

آدرس: تهران، جردن، خيابان پديدار،پلاک 62، واحد 13

دکتر حبیبه احمدی

دکتر حبیبه احمدی

دکتر حبیبه احمدی جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی می باشند. ایشان یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در شمال تهران به شمار می روند. دکتر احمدی جزء با تجربه ترین جراحان در زمینه فعالیت خود می باشند. دکتر احمدی دکترای عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران دریافت کردند. ایشان دکترای تخصصی زنان، زایمان و نازایی را از دانشگاه علوم پزشکی مشهد اخذ نمودند. افراد می توانند برای انجام جراحی های زیبایی زنان به ایشان مراجعه نمایند. دکتر احمدی موفق به کسب فلوشیپ جراحی زیبایی زنان شدند. ایشان از سال 1396 تا 1398 در کنگره های مامایی و زنان شرکت نموده اند.

خدمات دکتر حبیبه احمدی:

 • تنگ کردن واژن
 • درمان خشکی واژن
 • درمان ناباروری
 • عفونت ادراری
 • جراحی لابیاپلاستی
 • درمان زگیل تناسلی
 • سفید کردن واژن
 • جوانسازی واژن

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، بلوار سرو غربی، نبش مروارید، پلاک 2، طبقه سوم، واحد 22

دکتر حاجیه سادات اسماعیل لو

دکتر حاجیه سادات اسماعیل لو

دکتر حاجیه سادات اسماعیل لو متخصص زنان و زایمان و جراح زیبایی زنان هستند. ایشان یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در شمال تهران به شمار می روند. دکتر اسماعیل لو یکی از با تجربه ترین جراحان در حیطه فعالیت خود می باشند. ایشان بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی، دوره تخصص خود را نیز سپری کردند و موفق به کسب بورد تخصصی شدند. دکتر حاجیه سادات اسماعیل لو فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند.

خدمات دکتر حاجیه سادات اسماعیل لو:

 • لابیاپلاستی
 • جوانسازی واژن
 • زایمان طبیعی و سزارین
 • جراحی زیبایی زنان
 • مراقبت های بارداری

آدرس: بیمارستان عرفان سعادت آباد

دکتر فاطمه امیدی فر

دکتر فاطمه امیدی فر

دکتر فاطمه امیدی فر، جراح و متخصص زنان، زایمان و زیبایی و یکی از بهترین جراح زیبایی در شمال تهران می باشند. ایشان یکی از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود هستند. دکتر امیدی فر توانستند بورد تخصصی خود را از دانشگاه شهید بهشتی تهران دریافت نمایند. ایشان بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی موفق شدند دوره تخصص خود را با موفقیت پشت سر بگذارند و بورد تخصصی خود را دریافت کنند.

خدمات دکتر فاطمه امیدی فر:

 • درمان بیماری های زنان
 • زایمان طبیعی و سزارین
 • واژینوپلاستی
 • لابیاپلاستی
 • واکسن hpv

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، ساختمان سعادت، طبقه 4، واحد 34

دکتر طاهره فروغی فر

دکتر طاهره فروغی فر

دکتر طاهره فروغی فر جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند. ایشان یکی از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود به شمار می روند. دکتر فروغی فر توانستند فلوشیپ فوق تخصصی زنان و زایمان را دریافت نمایند. ایشان بعد از سپری کردن دوره پزشکی عمومی موفق به گذراندن دوره تخصصی خود شدند و بورد تخصصی خود را کسب نمودند. دکتر فروغی فر دارای فلوشیپ فوق تخصصی جراحی های کف لگن هستند. ایشان بورد تخصصی زنان، زایمان و نازایی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند.

دکتر طاهره فروغی فر در انجمن زنان و زایمان کشور عضو هستند. ایشان دارای فلوشیپ فوق تخصصی جراحی های لگن در زنان و همچنین دارای فلوشیپ فوق تخصصی زنان از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند. ایشان مدرس دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز می باشند.

خدمات دکتر طاهره فروغی فر:

 • لابیاپلاستی
 • درمان مشکلات و بیماری های زنان
 • زایمان طبیعی و سزارین
 • جراحی های زیبایی زنان

آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان علامه طباطبایی جنوبی، خیابان چهلم مرکزی، پلاک 8، واحد 4

ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان در شمال تهران

برای انجام جراحی زیبایی زنان باید به بهترین جراح مراجعه کنید. برای انتخاب بهترین جراح باید ویژگی های بهترین و با تجربه ترین پزشک را به خوبی بشناسید. ما در این قسمت برخی از ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان در شمال تهران را در اختیار شما قرار داده ایم، این ویژگی ها عبارتند از:

 • اولین و مهم ترین ویژگی هر پزشکی مدرک و تخصص وی می باشد. به پزشکی مراجعه نمایید که دارای تخصص در حیطه فعالیت خود باشد و مدرکی معتبر از دانشگاهی معتبر داشته باشد.
 • از دیگر ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان در شمال تهران می توان به تجربه و سابقه کاری ایشان اشاره کرد. بهترین جراح قطعا دارای تجربه کافی در حیطه فعالیت خود می باشد.
 • برخورد مناسب پزشک یکی از ویژگی های بسیار مهم به شمار می رود. بهترین پزشک باید با صبر و حوصله به تمامی سوالات افراد پاسخ دهد.
 • بهترین جراح زیبایی زنان در شمال تهران همواره سلامت بیماران خود را اولویت قرار می دهد. پس به تمامی ویژگی های ذکر شده به خوبی توجه داشته باشید تا بتوانید به بهترین و با تجربه ترین پزشک مراجعه نمایید تا به نتایج مطلوبی دست یابید.
ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان در شمال تهران

مزایای و معایب جراحی زیبایی زنان

جراحی زیبایی زنان دارای مزایای بسیاری می باشد. از مزایای جراحی زیبایی زنان می توان به  کاهش درد و عدم راحتی در ناحیه تناسلی اشار کرد. همچنین با انجام این جراحی عملکرد جنسی و حساسیت ناحیه تناسلی، شکل و حجم ناحیه تناسلی و جذابیت ظاهری، کیفیت روابط جنسی، زندگی جنسی و رضایت جنسی بهبود می یابد و همچنین عوارض جانبی مرتبط با بعضی از مشکلات ناحیه تناسلی مانند التهابات و خارش کاهش می یابد. با انجام این جراحی اعتماد به نفس و رضایت از بدن افزایش می یابد. همچنین این جراحی دارای معایبی نیز می باشد که از معایب آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خطر عفونت و التهابات پس از عمل
 • هزینه بالای جراحی و نیاز به تکرار آن در صورت عدم رضایت از نتایج
 • احتمال تغییر در شکل و حجم ناحیه تناسلی به صورت نامناسب
 • بروز عوارض جانبی مانند خونریزی، ساییدگی و درد شدید
 • محدودیت در فعالیت‌ های روزمره و جنسی برای مدتی
 • احتمال تغییر در حساسیت ناحیه تناسلی و کاهش لذت جنسی

کلام آخر

جراحی زیبایی زنان برای اصلاح و بهبود ظاهر واژن و همچنین بهبود رابطه جنسی انجام می شود. افرادی که به دلایل مختلفی از واژن خود رضایت ندارند می توانند از این جراحی استفاده کنند. جراحی زیبایی زنان دارای انواعی است که از انواع آن می توان به واژینوپلاستی، لابیاپلاستی، تزریق چربی به واژن، تنگ کردن واژن و … اشاره کرد. این جراحی دارای مزایا و معایبی می باشد. برخی از مزایای این جراحی بهبود ظاهر واژن، بهبود کیفیت رابطه و … می باشد.

از شما بسیار سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحا همواره سعی داشته شما را با بهترین جراح زیبایی زنان در شمال تهران آشنا کند. امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشند. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد وارد سایت شوید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (12 امتیاز)

نسرین شهری

سلام من نسرین شهری هستم. حدود 2 سال هست که کار نویسندگی و تولید محتوا در حوزه پزشکی انجام می دهم؛ سعی کردم که بهترین مطالب حوزه پزشکی را گردآوری کنم و در اختیارتان قرار دهم. اگر سوال یا پیشنهادی درباره محتوای سایت داشتید خوشحال می شوم از طریق دیدگاه ها با من در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + ده =

دکمه بازگشت به بالا