پزشکانجراحی زیبایی

بهترین جراح زیبایی زنان در شهریار【سال1403】✅ + لیست 5 تایی

ما امروز قصد داریم شما را با بهترین جراح زیبایی زنان در شهریار آشنا کنیم. بانوانی که به دلیل زایمان طبیعی و زایمان های متعددی که انجام داده اند دچار گشادی واژن شده اند می توانند از جراحی پرینورافی استفاده کنند. جراحی های زیبایی زنان دارای مزایایی می باشند که در ادامه مقاله با مزایای آن آشنا می شوید. ما در این مقاله لیستی از بهترین جراح زیبایی زنان در شهریار را در اختیار شما قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

جراحی های زیبایی زنان

جراحی قسمت داخلی واژن: جراحی قسمت داخلی واژن سبب بهتر شدن وضعیت ظاهری و همچنین زیبایی واژن می شود. این جراحی می تواند تاثیر بسیاری بر کیفیت رابطه جنسی نیز داشته باشد. کسانی که به صورت مادرزادی افتادگی لگن دارند و یا به دلیل زایمان های متعدد این اتفاق برای آن ها افتاده است می توانند از این جراحی استفاده کنند.

جراحی تنگ کردن واژن یا پرینورافی: بانوانی که به دلیل زایمان طبیعی و زایمان های متعددی که انجام داده اند دچار گشادی واژن شده اند می توانند از این جراحی استفاده کنند. این جراحی در زیبایی و بهبود کیفیت رابطه جنسی تاثیر بسیاری دارد.

جراحی لابیاپلاستی: جراحی لابیاپلاستی برای بهتر شدن ظاهر دستگاه تناسلی انجام می شود. جراحی لابیاپلاستی برای افرادی که دارای لابیای تیره و نا متقارن هستند، بسیار مناسب می باشد. افرادی که دارای لابیاهای بزرگی هستند دچار مشکلاتی هنگام ورزش می شوند که می توانند با این روش مشکلات خود را رفع کنند.

 تزریق چربی به واژن: تزریق چربی به واژن سبب جوانسازی و حجم دهی به واژن می شود. چربی از نواحی دیگر بدن گرفته می شود و به واژن تزریق می شود. چربی هایی که از دیگر قسمت های بدن گرفته می شود قبل از تزریق آماده سازی و تصفیه می شود.

جراحی های زیبایی زنان

ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان در شهریار

جراحی زیبایی زنان یکی از پر طرفدار ترین جراحی ها بین بانوان به شمار می رود. افراد باید به بهترین دکتر زنان در شهریار جهت انجام جراحی مراجعه کنند. در این قسمت برخی از ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان در شهریار را در اختیار شما قرار داده ایم، این ویژگی ها عبارتند از:

مدرک و تخصص پزشک: اولین و مهم ترین ویژگی بهترین جراح زیبایی زنان در شهریار مدرک و تخصص جراح می باشد. پزشک باید تخصص جراحی زنان داشته باشد.

تجربه کافی: از دیگر ویژگی های بهترین پزشک تجربه کافی و سابقه کاری پزشک می باشد. به پزشکی مراجعه کنید که دارای تجربه بسیاری در حیطه فعالیت خود باشد. در این صورت نتایج جراحی شما مطلوب خواهد بود.

برخورد مناسب: از دیگر ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان در شهریار برخورد مناسب پزشک است. پزشک باید دارای رفتاری بسیار مناسب و خوب با مراجعین باشد و با صبر و حوصله به تمامی سوالات آن ها پاسخ دهد.

تجهیزات کلینیک: بهترین دکتر باید در کلینیکی فعالیت داشته باشد که دارای تجهیزات بسیار مناسب و پیشرفته جهت ارائه با کیفیت ترین خدمات به افراد باشد.

5 تا از بهترین جراح زیبایی زنان در شهریار را بشناسید!

دکتر مهرنوش مهدی نیا رود سری

دکتر مهرنوش مهدی نیا رود سری

دکتر مهرنوش مهدی نیا رود سری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند. ایشان یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در شهریار به شمار می روند. دکتر رود سری فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند. ایشان یکی از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود به شمار می روند. دکتر رود سری بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت پشت سر بگذارند. ایشان دارای گواهینامه لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی و جراحی های زیبایی زنان و لیزر هستند.

خدمات دکتر مهرنوش مهدی نیا رود سری:

 • واژینوپلاستی
 • هودوپلاستی
 • درمان نازایی
 • زایمان طبیعی و سزارین
 • لاپاراسکوپی

آدرس: شهریار، خیابان ولیعصر، کوچه صداقت پیشه، رو به روی داروخانه شبانه روزی شهریار

دکتر شروین مهدی زاده طهرانی

دکتر شروین مهدی زاده طهرانی

دکتر شروین مهدی زاده طهرانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند. ایشان یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در شهریار به شمار می روند. دکتر مهدی زاده طهرانی بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت پشت سر بگذارند. ایشان یکی از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود هستند. دکتر مهدی زاده طهرانی عضو کادر رسمی بیمارستان ولیعصر ناجا هستند. ایشان خدمات خود را با جدیدترین تکنیک ها به افراد ارائه می دهند.

خدمات دکتر شروین مهدی زاده طهرانی:

 • تزریق ژل و چربی به واژن
 • جراحی ترمیمی زنان
 • کربوکسی تراپی واژن
 • درمان بیماری های زنان
 • لابیاپلاستی
 • واژینوپلاستی

آدرس: شهریار، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان امام، کوچه آقاجانلو، جنب تصویر برداری کوثر، طبقه سوم

دکتر فاطمه امیدی فر

دکتر فاطمه امیدی فر

دکتر فاطمه امیدی فر جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند. ایشان بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی، توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت سپری کنند. دکتر امیدی فر دارای مدرک تخصص زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه شهید بهشتی هستند. ایشان بعد از دریافت مدرک دکترای پزشکی عمومی، بورد تخصصی زنان، زایمان و نازایی را در سال 1394 دریافت کردند. ایشان یکی از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود هستند.

خدمات دکتر فاطمه امیدی فر:

 • لاپاراسکوپي
 • هيستروسکوپي
 • کولپوسکوپي
 • زایمان طبیعی و سزارین
 • جراحی های زیبایی زنان

آدرس: شهریار، خیابان ولیعصر، جنب بانک ملی مرکزی، کوچه آقاجانلو، ساختمان پزشکان مرکزی

دکتر اکرم قرا محمدی

دکتر اکرم قرا محمدی

دکتر اکرم قرا محمدی جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند. ایشان یکی از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود هستند. دکتر قرا محمدی یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در شهریار هستند. ایشان مدرک دکترای پزشکی عمومی خود را از دانشگاه تهران دریافت کردند. دکتر قرا محمدی مدرک دکترای تخصصی زنان، زایمان و نازایی خود را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کردند. دکتر اکرم قرا محمدی جراحی زیبایی زنان را با پیشرفته ترین دستگاه ها و همچنین بهترین روش ها انجام می دهند.

خدمات دکتر اکرم قرا محمدی:

 • لابیاپلاستی
 • کرایوتراپی
 • درمان نازایی
 • زایمان طبیعی و سزارین

آدرس: شهریار، خیابان ولیعصر، ضلع غربی چهارراه مخابرات، ساختمان نیازی، طبقه پنجم، واحد 21

دکتر سمیه علایی نسب

دکتر سمیه علایی نسب

دکتر سمیه علایی نسب جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند. ایشان یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در شهریار به شمار می روند. دکتر سمیه علایی نسب از دانشگاه پزشکی شهید بهشتی در مقطع دکترای عمومی و هم در مقطع تخصص فارغ التحصیل شدند. ایشان بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی و سپری کردن دوره تخصص بورد تخصصی خود را دریافت نمودند. دکتر سمیه علایی نسب یکی از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود می باشند.

خدمات دکتر سمیه علایی نسب:

 • زایمان طبیعی و سزارین
 • کربوکسی تراپی
 • تزریق ژل و چربی به واژن
 • لابیاپلاستی
 • لاپاراسکوپی
 • هیستروسکوپی

آدرس: شهریار، خیابان ولیعصر، چهارراه مخابرات، مخابرات غربی(شهید بهشتی غربی)، طبقه پنجم داروخانه هستی

مزایای جراحی زیبایی زنان

جراحی های زیبایی زنان دارای مزایای بسیاری می باشد. در این قسمت برخی از مزایای جراحی زیبایی زنان را در اختیار شما قرار داده ایم. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

 • بانوانی که افتادگی واژن دارند می توانند با استفاده از جراحی زیبایی زنان واژن خود را لیفت و سفت کنند.
 • یکی از مزایای بسیار مهم جراحی زیبایی زنان بهبود کیفیت روابط جنسی افراد می باشد. با انجام جراحی زیبایی زنان می توانید رابطه جنسی خود را بهبود ببخشید.
 • کسانی که به دلایل مختلفی از ظاهر واژن رضایت ندارند و این امر سبب کاهش اعتماد به نفس آنان شده می توانند با استفاده از جراحی های زیبایی اعتماد به نفس خود را افزایش دهند.
 • با انجام جراحی زیبایی زنان افرادی که دارای بی اختیاری ادرار و مدفوع هستند می توانند این مشکل را برطرف کنند.
 • یکی از مزایای جراحی زیبایی زنان روشن و سفید کردن واژن می باشد.
مزایای جراحی زیبایی زنان

کاندیدای نامناسب جراحی زیبایی زنان

جراحی زیبایی زنان برای اغلب بانوان مناسب است ولی برخی از افراد نمی توانند از این جراحی استفاده کنند و کاندیدای مناسبی برای انجام این جراحی نمی باشند. افرادی که سابقه بیماری زمینه ای دارند افراد مناسبی برای انجام این جراحی نیستند، همچنین کسانی که به داروهای بیهوشی و بی حسی آلرژی دارند نباید از این جراحی استفاده کنند. کسانی که دارای سن کم تر از 20 سال هستند کاندیدای مناسبی برای انجام این جراحی نیستند، زیرا رشد لابیا ها و همچنین بلوغ جنسی تا سن 20 سالگی طول می کشد.

کسانی که از ظاهر واژن خود راضی هستند و مشکلی با آن ندارند بهتر است از این جراحی استفاده نکنند، زیرا هر جراحی ممکن است دارای عوارضی باشد. بانوانی که دارای زگیل تناسلی روی واژن خود هستند کاندیدای مناسبی برای این جراحی نیستند زیرا ممکن است با انجام جراحی این زگیل ها تحریک شوند و روی بدن افراد پخش شوند. کسانی که دارای عفونت و زخم هستند باید ابتدا زخم و عفونت را درمان کنند و بعد، از این جراحی استفاده کنند. کسانی که دارای سن 55 به بالا هستند نباید از این روش استفاده کنند، زیرا بعد از این سن بازسازی بدن کاهش می یابد و زخم ها دیر تر بهبود می یابند.

کلام آخر

افرادی که از ظاهر واژن خود رضایت ندارند و دارای مشکلات مربوط به واژن هستند می توانند از این جراحی استفاده کنند. جراحی زیبایی زنان برای اغلب بانوان مناسب است ولی برخی از افراد نمی توانند از این جراحی استفاده کنند و کاندیدای مناسبی برای انجام این جراحی نمی باشند. افرادی که سابقه بیماری زمینه ای دارند افراد مناسبی برای انجام این جراحی نیستند. جراحی زیبایی زنان دارای مزایایی است، یکی از مزایای جراحی زیبایی زنان روشن و سفید کردن واژن می باشد.

از شما بسیار سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحا همواره سعی داشته شما را با بهترین جراح زیبایی زنان در شهریار آشنا کند. امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشند. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد وارد سایت شوید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (5 امتیاز)

نسرین شهری

سلام من نسرین شهری هستم. حدود 2 سال هست که کار نویسندگی و تولید محتوا در حوزه پزشکی انجام می دهم؛ سعی کردم که بهترین مطالب حوزه پزشکی را گردآوری کنم و در اختیارتان قرار دهم. اگر سوال یا پیشنهادی درباره محتوای سایت داشتید خوشحال می شوم از طریق دیدگاه ها با من در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × دو =

دکمه بازگشت به بالا