جراحی زیبایی

 بهترین جراح زیبایی زنان در تبریز【1402】⭐+ لیست 10 تایی

ما در این مقاله قصد د اریم شما را با 10 تا از بهترین جراح زیبایی زنان در تبریز آشنا کنیم؛ همه ما به صورت کاملا غریزی زیبایی و زیباتر شدن را دوست داریم و امکان دارد جهت رسیدن به آن عمل‌های زیبایی مختلفی را تجربه نماییم. بعضی از خانم‌ها از فرم و ظاهر واژن خود ناراضی هستند. خوشبختانه امروزه می توان به سادگی با انجام عمل زیبایی واژن این مشکل را رفع نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

لابیا پلاستی یا عمل جراحی زیبایی واژن چیست؟

زیبایی به عنوان یکی از امیال غریزی انسان‌ها محسوب می شود که تعداد زیادی از افراد با هدف برطرف کردن این غریزه و همچنین دستیابی به احساس بهتری نسبت به خود، اقدام به انجام عمل‌های زیبایی می‌کنند. در همین رابطه، اکثر خانم‌ها تصور می‌کنند که فرم و ظاهر واژن آن ها موجب ناراحتی یا خجالت می باشد. اما در حال حاضر چندین روش جراحی زیبایی وجود دارد که اعتمادبه‌نفس و در عین حال راحتی جسمی خانم‌ها را در این ناحیه می تواند بهبود بخشد.

لابیاپلاستی که به‌عنوان یکی از عمل‌های زیباسازی و همچنین جوان‌سازی واژن محسوب می شود که به معنی اصلاح فرم و ظاهر و برش قسمتی از لب‌های درونی واژن (لابیامینور) و یا لب‌های بیرونی واژن (لابیاماژور) می باشد.

اما لابیاپلاستی معمولا روی بخش لابیامینور واژن که نزدیک‌ترین چین‌ها به کلیتوریس است، صورت می گیرد تا فرم و ظاهری مناسب‌تر و زیباتر روی واژن بوجود آورد. هدف اصلی از انجام این روش کاهش اندازه‌ لابیامینور به طوری می باشد که در زیر بخش لابیاماژور آویزان نشوند. لابیاپلاستی امکان دارد جهت برطرف کردن عدم تقارن لابیاها هم انجام شود.

اگر ساکن تهران هستید و قصد مراجعه به جراح زیبایی زنان را دارید می توانید به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه کنید.

عمل جراحی زیبایی واژن چیست

انواع روش های جراحی زیبایی

1. جراحی لابیاپلاستی

لابیاپلاستی (عمل زیبایی واژن) رایج ترین و شایع ترین و پرطرفدارترین عمل جراحی زیبایی تناسلی زنان به شمار می رود که جهت بهبود دهی به فرم و ظاهر خارجی دستگاه تناسلی و از بین بردن و برداشتن بافت‌های اضافی اطراف ورودی واژن به منظور افزایش میزان رضایت در طول داشتن مقاربت یا کاهش درد و آزار پوستی بر اثر اصطکاک یا عفونت صورت می گیرد.

جراحی کوچک کردن لبیا مینور اولین بار به عنوان یک نوع جراحی زیبایی معرفی شد. جهت انجام لابیاپلاستی روش‌ های بسیار مختلف و متنوعی وجود دارد از قبیل روش برش خطی، برداشتن وِج یا گوه‌ای لبیا مینور. اگر بیمار میل به حذف بافت‌های تیره تر داشته باشد، انجام روش خطی برای او مناسب تر و موثرتر می باشد.
در روش گوه‌ای، نتیجه نهایی به حالت طبیعی و اولیه شبیه تر بوده و همینطور بخشی از بافت ‌های تیره تر هم باقی خواهد ماند.

در این روش ترمیم با دقت و کنترل خونریزی در هنگام انجام عمل بسیار حائز اهمیت است، به این خاطر که امکان دارد بعد از عمل زخم خوب جوش نخورد و یا به صورت شکل و فرم بد بهبود یابد. میزان دقت و تجربه ی پزشک در گرفتن نتیجه ی مطلوب و ایده آل از عمل بسیار مهم است.

2. واژینوپلاستی (تنگ کردن واژن)

نوعی عمل جراحی مرتبط با قسمت ورودی و داخل واژن محسوب می شود و مشکل گشاد بودن ورودی و همچنین کانال واژن را تا میزان مطلوب و قابل ملاحظه ای برطرف می کند. این روش اندکی با ترمیم کف لگن متفاوت بوده و درصورت وجود نقص در قسمت کف لگن (افتادگی ارگان‌های لگن مانند مثانه، رحم یا روده) و همینطور علائم غیر قابل تحمل آن برای بیمار، بهترین کار این است با مشاوره گرفتن از پزشک خود جراحی درمانی مورد نیاز مربوط به کف لگن هم انجام شود نه فقط جراحی زیبایی و ترمیم واژن.

البته این نکته لازم به ذکر است که احتمال این که انتظارات بیمار از جراحی واژینوپلاستی اندکی غیر واقعی باشد وجود دارد. این مسئله در طول مشاوره اولیه بایستی در نظر گرفته شود.

3. لابیاماژورپلاستی (کوچک کردن لابیا ماژور)

این روش به منظور کاهش اندازه و سایز لابیا ماژورها که بزرگ تر و یا چروکیده به نظر می‌رسد کاربرد دارد. در این روش جراحی پوست اضافی و در صورت نیاز و با توجه به تشخیص پزشک بافت چربی زیر پوست بطور کامل برداشته می ‌شود.

البته در بیش از 90 درصد موارد، تنها قسمت هایی از پوست لابیا ماژورا برداشته می ‌شود. از روش لبیا ماژورپلاستی جهت برطرف کردن مشکلات و اختلالات ناشی از بیماری‌ هایی از قبیل لنف ادم مادرزادی یا هایپرپلازی مادرزادی غده آدرنال هم استفاده شده و جنبه ی درمانی نیز دارد.

4. پرینوپلاستی با پرینورافی

پرینوپلاستی به نوعی عمل جراحی زیبایی مرتبط با ترمیم ورودی واژن و در عین حال فضای میان واژن و دهانه مقعد اطلاق می شود. در واقع می توان گفت پرینوپلاستی یک روش مکمل به منظور جراحی افتادگی (پرولاپس) لگن و واژینوپلاستی به شمار می رود.

این جراحی جهت ایجاد زیبایی ظاهری در پرینه با بالا بردن پرینه و دستیابی به رضایت جنسی بیشتر به وسیله افزایش سطح تماس واژن با آلت مردانه انجام می گیرد. این عمل بیشتر یک جراحی مکمل به منظور جراحی های واژن محسوب می شود تا یک جراحی زیبایی به تنهایی.

البته در بیشتر موارد که جای زخم ناشی از برش اپیزیوتومی یا برش در هنگام زایمان شدید باشد یا فرد دارای پارگی ترمیم نشده در طول زایمان باشد یا در مواقعی که پس از زایمان طبیعی بخیه ها باز شده و ورودی واژن خیلی باز می باشد به تنهایی می تواند انجام پذیرد.

5. هودوپلاستی

این روش کار كاهش پوست روی کلیتوریس و همینطور در طرفین آن را انجام می دهد. هودوپلاستی برای آشکار شدن و نمایان شدن بیشتر کلیتوریس و رسیدن به تحریک جنسی بیشتر می باشد.

6. بزرگ کردن لابیا ماژور

هدف اصلی و مهم از انجام این روش بهبود بخشیدن ظاهر لابیا ماژورای کوچک در صورت چروکیدگی و افتادگی می باشد. در این روش اکثر انواع پرکننده ها (فیلر) از قبیل چربی یا ژل اسید هیالورونیک مورد استفاده قرار می گیرد. جهت پیوند چربی اتولوگ، ناحیه ی مبدا برای تزریق چربی می تواند هر ناحیه ‌ای سرشار از بافت چربی باشد، اما بیشتر نقاط مورد انتخاب ران و بخش داخلی زانو یا پهلو ها می باشند.

بافت چربی که از این نواحی بدست آمده ب استفاده از روش سانتریفیوژ و نانو جدا شده و به لبیا ماژور تزریق می ‌گردد. البته امکان دارد چربی تزریق شده با گذشت زمان جذب شده و به منظور دستیابی به نتیجه مطلوب و دلخواه بیمار نیاز به انجام یک جلسه ی دیگر هم باشد.
همینطور استفاده از ژل به عنوان فیلر هم به عنوان یک تکنیک جوان سازی (غیرجراحی) به شمار می رود. استفاده از ژل در این ناحیه از بدن به سبب میزان حساسیت بالا نیاز به دقت بالا و همچنین تجربه ی پزشک می باشد. روش های مخصوص پزشک و تجهیزات مناسب و بروز او از ایجاد التهاب مثل تشکیل گرانولوما می توانند جلوگیری کنند.

البته این نکته لازم به ذکر است که بزرگ کردن لبیاماژور با فیلر، جراحی محسوب نمی شود و یک تکنیک زیبایی غیر جراحی می باشد و نتیجه نهایی آن به مهارت‌های عملی و همینطور میزان تجربه ی جراح بستگی دارد. این پروسه سرپایی بوده و با تزریق داروی بی حسی موضعی قابل انجام می باشد و بستری و دوره نقاهت به خصوصی ندارد.

10 تا از بهترین جراح زیبایی زنان در تبریز را بشناسید!

دکتر ناهید صفا

دکتر ناهید صفا

دکتر ناهید صفا جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی می باشند و همینطور دارای بورد تخصصی نیز هستند. همیشه هدف اصلی و مهم ایشان به عنوان یکی دیگر از بهترین جراح زیبایی زنان در تبریز ارائه خدمات متنوع و با سطح کیفیت بالا در زمینه درمانی و زیبایی با بهره مندی از پیشرفته ترین و مدرن ترین دستگاه های پزشکی و همچنین تشخیص درست و اصولی می باشد.

خدمات:

 • مراقبت های دوران بارداری
 • مراقبت های دوران زایمان
 • تعیین جنسیت
 • جراحی زیبایی زنان

آدرس: تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، رو به روی بستنی وحید، ساختمان 2002

دکتر معصومه دوپور

دکتر معصومه دوپور

دکتر معصومه دوپور دارای مدرک تخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و همچنین دارای فلوشیپ ناباروری، ivf، هیستروسکوپی و لاپاروسکوپی نیز می باشند. ایشان به عنوان یکی از جوانان موفق کشومان شناخته می شوند که با تشخیص و در عین حال درمان به موقع توانسته اند بیماران بسیار زیادی را درمان کرده و رضایت عموم آن ها را نسبت به خود جلب کنند.

خدمات:

 • درمان خشکی واژن
 • درمان افتادگی رحم و مثانه
 • جراحی زیبایی زنان
 • لابیاپلاستی

آدرس: تبریز، مابین چهار راه آبرسان و چهار راه عباسی، جنب بیمارستان شمس، ساختمان پزشکان شمس

دکتر شرمین پژواک

دکتر شرمین پژواک

دکتر شرمین پژواک جراح و متخصص بیماری های زنان،زایمان و نازایی بوده و همینطور متخصص جراحی های زیبایی زنان و لابیاپلاستی نیز می باشند. ایشان دارای بورد تخصصی هم هستند و در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در تبریز مشغول به فعالیت و ارائه خدمات ارزنده می باشند.

خدمات:

 • مراقبت های دوران بارداری
 • تشخیص و درمان بیماری های زنان
 • درمان عدم کنترل ادرار
 • جراحی زیبایی زنان

آدرس: تبریز، خیابان پاستور جدید، رو به روی کلینیک پردیس، ساختمان بهنام، طبقه چهارم

دکتر زهرا امدادی

دکتر زهرا امدادی

دکتر زهرا امدادی متخصص زنان، زایمان و نازایی می باشند که با نمرات بالا از دانشگاه تحصیلات خود را به پایان رسانده و سپس مطب شخصی خود را افتتاح کردند و بعد از آن به درمان بیماران و در صورت نیاز و ضرورت، جراحی آن ها پرداختند و اکنون به عنوان یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در تبریز محسوب می شوند.

خدمات:

 • مشاوره قبل از بارداری
 • آزمایش پاپ اسمیر
 • تشخیص و درمان بیماری های عفونی زنان
 • جراحی زیبایی زنان

آدرس: تبریز، پایین تر از بیمارستان شمس، نرسیده به پل عباسی، نبش بیلانکوه، جنب قنادی زیتون، ساختمان 514

دکتر لیلی شکور شهابی

دکتر لیلی شکور شهابی

دکتر لیلی شکور شهابی جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند که با شماره نظام پزشکی 83311 چندین سال می باشد که مشغول طبابت و جراحی و ارائه خدمات نیز هستند که دوستان گرامی در صورت لزوم با تعیین وقت قبلی می توانند به مطب ایشان مراجعه کرده و بعد از انجام معاینات لازم، درمان خود را شروع کنند.

خدمات:

 • درمان بیماری های زنان
 • درمان چسبندگی رحم
 • آموزش روش های کنترل بارداری
 • جراحی زیبایی زنان

آدرس: تبریز، کمربندی آزادی، رو به روی گلگشت، ساختمان بهاران

دکتر پریا صادقی شبستری

دکتر پریا صادقی شبستری

دکتر پریا صادقی شبستری جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی می باشند که با شماره نظام پزشکی 128400 به طبابت و جراحی در زمینه زنان می پردازند. ایشان به عنوان یکی دیگر از بهترین جراح زیبایی زنان در تبریز همیشه سعی و تلاش خود را کرده تا خدمات متنوع و مختلفی را در زمینه زیبایی و همچنین درمان با سطح کیفیت بالا و با بهره مندی از علم روز پزشکی به بانوان کشور خود ارائه نماید.

خدمات:

 • جراحی زیبایی زنان
 • درمان نازایی
 • درمان زگیل تناسلی
 • تعیین جنسیت نوزاد

آدرس: تبریز، خیابان آزادی، سه راهی گلگشت، ساختمان بهاران، طبقه 6، واحد 8

دکتر کلارا منظمی

دکتر کلارا منظمی

دکتر کلارا منظمی به عنوان یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در تبریز شناخته می شوند. ایشان جراح و متخصص زنان، زایمان، نازایی و جراحی زیبایی زنان هستند که دوره مقدماتی و تکمیلی لاپاراسکوپی را به اتمام رساندند و در طول مدت دوران طبابت و فعالیت خود بیش از 6000 عمل جراحی موفق انجام داده اند که شامل انواع جراحی زنان در حوزه زیبایی و درمانی نیز می باشند.

خدمات:

 • انجام زایمان طبیعی و سزارین
 • درمان نازایی
 • درمان زگیل تناسلی
 • جراحی زیبایی زنان

آدرس: تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، برج آذربایجان، طبقه ششم

دکتر لعیا فرزدی

دکتر لعیا فرزدی

دکتر لعیا فرزدی متخصص زنان و زایمان و همینطور دارای مدرک تخصص IVF می باشند که در زمینه درمان و جراحی ناباروری و همچنین جراحی زیبایی مشغول به طبابت و ارائه خدمات می باشند. دکتر فرزدی در زمینه تخصصی خود بسیار مجرب و باسواد و متخصص هستند و همینطور خیلی مهربان و دلسوز و خوش برخورد بوده و زمان کافی و لازم را برای بیماران خود اختصاص می دهند.

خدمات:

 • درمان افتادگی رحم
 • درمان نازایی
 • مراقبت های دوران بارداری
 • جراحی زیبایی زنان

آدرس: تبریز، خیابان پاستور جدید، ساختمان پردیس، طبقه 4

دکتر پروین باستانی

دکتر پروین باستانی

دکتر پروین باستانی علمداری دارای مدرک فلوشیپ اورولوژی زنان، جراحی ترمیمی لگن و همینطور متخصص زنان و زایمان هستند که به عنوان یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در تبریز محسوب می شوند که با تشخیص و در عین حال درمان صحیح و به موقع بیماران خود خدمت رسانی می نمایند.

خدمات:

 • جراحی زیبایی زنان
 • درمان ناباروری
 • پرینورافی
 • واژینوپلاستی

آدرس: تبریز، خیابان 17 شهریور جدی

دکتر سولماز یوسف زاده خیابانی

دکتر سولماز یوسف زاده خیابانی

دکتر سولماز یوسف زاده خیابانی متخصص زنان، زایمان و نازایی و همینطور دارای مدرک جراحی های زیبایی زنان (مونالیزا تاچ) می باشند که خدمات درمانی و زیبایی بسیار متنوعی را با استفاده از دستگاه های پیشرفته و مدرن و همچنین علم روز پزشکی به بیماران و زیباجویان خود ارائه می دهند.

خدمات:

 • لابیاپلاستی
 • کولپوسکوپی
 • انجام آی وی اف
 • جراحی زیبایی زنان

آدرس: تبریز، تقاطع 17 شهریور جدید و طالقانی، به سمت مصلی، ساختمان پارسا

مراقبت‌های بعد از عمل لابیاپلاستی

همان گونه که قبلا هم گفتیم، عمل جراحی لابیاپلاستی بطور معمول یک عمل سرپایی به شمار می رود؛ بدین معناست که شما با استراحت خوب و کافی در منزل خود بهبود خواهید یافت، اما این به این معنا نیست که این عمل سبک و ساده می باشد و نیازمند هیچ گونه مراقبتی نمی باشد. اکثر پزشکان جهت کاهش خطر بروز عفونت و التهاب واژن و همچنین کاهش میزان درد، به بیماران آنتی بیوتیک تجویز می‌کنند. همینطور به افراد توصیه می‌گردد که بعد از انجام عمل جراحی لابیاپلاستی:

 • حداقل به مدت 3 تا 7 روز در منزل استراحت کافی داشته باشند.
 • به منظور جلوگیری از بروز اصطکاک و درد بیش از حد معمول، لباس گشاد و راحت بپوشند.
 • سعی کنید تغذیه سالم حاوی میوه و سبزیجات تازه در رژیم غذایی روزانه خود داشته باشند.
 • تا مدتی از انجام ورزش و فعالیت‌های پرفشار و سنگین اجتناب کنند.
 • حداقل به مدت 4 تا 6 هفته، از مصرف تامپون و همینطور برقراری رابطه جنسی پرهیز نمایند.
مراقبت های بعد از عمل لابیاپلاستی

مزایای عمل زیبایی واژن برای زنان چیست؟

عمل زیبایی زنان علاوه بر به ارمغان آوردن زیبایی، مشکلات و اختلالات بسیار زیادی از زنان را برطرف می کند. مزایای اصلی و مهم جراحی زیبایی برای زنان به صورت زیر می باشد:

 • خلاص شدن از شر خارش، سوزش و احساس ناراحتی در قسمت واژن، در زمان انجام ورزش و فعالیت بدنی
 • در مواردی به منظور کاهش میزان عفونت که به سبب لابیاهای بزرگ رخ می دهد.
 • زیبایی بخشیدن به واژن در کمترین زمان ممکن
 • افزایش میزان لذت جنسی
 • افزایش اعتماد به نفس و همینطور رضایت شریک جنسی
 • قابل انجام بودن برای همه افراد متقاضی(به جز موارد نادر و محدود)

کلام آخر

در نهایت بایستی این نکته ی بسیار حائز اهمیت را افزود که انجام جراحی زیبایی واژن با توجه به مزایای متعددی برخوردار می باشد اما این عمل، عمل ساده و آسانی نیست و تحقیق و بررسی زیادی را نیاز دارد. شما می بایست حتما قبل از انجام این عمل ها از یک پزشک متبحر و همینطور بهترین جراح و متخصص زنان مشورت لازم را گرفته تا نوع عمل مناسب خود را پیدا کنید و از شرایط آن اطلاع کافی بدست بیاورید.

امیدواریم مطالب برایتان مفید واقع شده باشد از این که تا پایان مقاله ما را همراهی کردید کمال تشکر را داریم؛ حال اگر انتقاد یا پیشنهادی در رابطه با بهتربن جراح زیبایی زنان در تبریز دارید می توانید از طریق سایت جراحا با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا