پزشکانجراحی زیبایی

بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران 【سال1403】⭐ + لیست 10 تایی

ما در این مقاله قصد داریم بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران را به شما معرفی کنیم معمولا با افزایش سن به تدریج عضلات پیشانی ضعیف می‌شود و از طرفی چربی زیر پوستی کاهش می‌یابد و جاذبه زمین هم به افتادگی پوست پیشانی کمک می‌کند که نتیجه آن آشکار شدن خطوط و چین و چروک بر پیشانی، ایجاد خطوط اخم، افتادگی ابروها و پلک‌ها می‌باشد که در مجموع صورت شما را غمگین، اخمو و افسرده نشان می‌دهد، لیفت پیشانی که به روش جراحی و غیر جراحی انجام می‌شود راهی برای جوانسازی پوست پیشانی می‌باشد و دوباره جوانی و زیبایی را به شما بازمی‌گرداند.

لیفت پیشانی چیست؟

لیفت پیشانی یک روش جراحی زیبایی برای جوانسازی است که مزایای زیادی دارد در واقع لیفت ابرو و پیشانی یک عمل زیبایی است که با برداشتن پوست اضافه پیشانی وضعیت چین و چروک‌ها در پیشانی را اصلاح می‌کند و موجب لیفت ابرو می‌شود. این روش برای کسانی که دچار افتادگی ابرو هستند و به این دلیل چهره‌شان عبوس و غمگین به نظر می‌رسد بسیار مناسب است زیرا با لیفت پیشانی و ابروها خطوط اخم و چین و چروک پیشانی از بین می‌رود هم‌چنین برای انجام لیفت پیشانی روش‌های جراحی و غیرجراحی موجود است.

بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران، ماهیچه‌ها و بافت‌هایی را که باعث ایجاد خطوط یا افتادگی پوست پیشانی شده‌اند را برمی‌دارد و یا آن‌ها منظم کرده و تغییر شکل می‌دهد تا پیشانی صاف شده و ابروها لیفت شود هم‌چنین خطوط اخم کاهش یابد معمولا لیفت پیشانی را همراه با بلفاروپلاستی پلک انجام می‌دهند تا فرد نتیجه‌ای مطلوب‌تر بدست آورد از طرفی برای انجام لیفت پیشانی به روش جراحی از بی‌حسی موضعی همراه با داروی آرامبخش استفاده می‌شود و در برخی موارد بیهوشی عمومی انجام می‌شود.

لیفت پیشانی به روش‌های جراحی باز(کلاسیک)، لیفت اندوتاین پیشانی، لیفت اندوسکوپی و لیفت پیشانی با برش محدود و روش‌های غیرجراحی مانند: لیفت با نخ، لیفت با فیلر و تزریق بوتاکس انجام می‌شود برای کسانی که خطوط واضح افقی بر روی پیشانی دارند، لیفت اندوسکوپی روش مناسبی نمی‌باشد اما این روش برای لیفت ابرو مناسب است و مشکل بی‌حسی پوست سر در روش کلاسیک را ندارد. لازم است که قبل از انجام لیفت پیشانی با بهترین جراح پلاستیک در ایران مشورت کنید.

کاندیدای مناسب لیفت پیشانی

لیفت پیشانی عمدتاً در افراد میانسال انجام می گیرد تا اثرات مشهود پیری به کمترین حد برسد. با این وجود، این روش می تواند به کسانی در هر سنی که به علت استرس یا فعالیت عضلانی دارای خطوط ریز یا چین و چروک هستند، کمک کند. کسانی که از بیماری های ژنتیکی مثل ابروهای نازک و پرپشت یا چین و چروک بالای بینی رنج می برند می توانند با استفاده از این لیفت، ظاهری شاداب تری داشته باشند.

اگر ابروهای شما به حدی افتاده است که احساس خستگی و ناراحتی می کنید، جراحی لیفت پیشانی برای شما مناسب است. علاوه بر این، اگر چین و چروک های پرعمق در پیشانی یا خطوط اخم فوقانی بینی و بین ابروهای خود دارید، لیفت پیشانی توصیه می گردد. بیشتر مواقع لیفت پیشانی با لیفت صورت ترکیب می گردد تا ظاهری زیباتر را به صورت بازگرداند.

جراحی بلفاروپلاستی نیز می تواند در یک زمان با لیفت پیشانی انجام گیرد، مخصوصا اگر فرد برآمدگی قابل توجهی در پلک فوقانی داشته باشد. برخی مواقع بیمارانی که تصور می کنند به جراحی پلک فوقانی نیاز دارند، متوجه می شوند که لیفت اهداف جراحی آن ها را برآورده می کند. کسانی که سرشان طاس است، خط رویش موها عقب رفته یا در گذشته جراحی پلاستیک پلک فوقانی داشته اند، امکان دارد که کاندید های مناسبی برای لیفت پیشانی باشند. جراح به راحتی ناحیه برش را دست خوش تغییرات می کند یا روش بهتر و ایمن تری را انجام می دهد.

جهت درک بهتر اینکه در چه صورت لیفت پیشانی می تواند ظاهر تان را تغییر دهد و چهره شما بعد از جراحی چگونه است، به آینه زل بزنید و کف دست خود را روی لبه های بیرونی چشم، بالای ابروها قرار دهید و به آرامی پوست را به سمت پایین بمالید. ناحیه ابرو و پیشانی همان کاری است که لیفت ابرو برای شما انجام می دهد.

کاندیدای مناسب لیفت پیشانی

انواع لیفت توسط بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران

لیفت کلاسیک: بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران برش وسیعی به شکل تاجی از پشت یک گوش و در بالای پیشانی در پشت خط رویش موها تا گوش دیگر ایجاد می‌کند تا محل زخم‌‌ها قابل مشاهده نباشد سپس جراح، پوست پیشانی را بر می‌گرداند و با برطرف کردن افتادگی ماهیچه‌ها و حذف پوست‌های اضافه و ایجاد تغییرات لازم در بافت پیشانی عمل لیفت پیشانی را انجام می‌دهد و در انتها محل برش را بخیه می‌زند به دلیل ایجاد بی‌حسی در پوست سر در اثر قطع اعصاب هم‌چنین به علت وسیع بودن محل بخیه‌ها ممکن است رشد مو در محل برش‌ها متوقف شود و امروزه کمتر این روش به کار می‌رود.

لیفت آندوسکوپی پیشانی: در این روش بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران در پشت خط رویش مو یک برش طولی و هم‌چنین 3 تا 5 برش کوتاه ایجاد می‌کند و آندوسکوپ را از طریق یکی از برش‌ها به داخل پوست و ماهیچه وارد می‌کند تا تمام وضعیت ماهیچه‌ها و بافت‌های زیر پوست را بر روی مانیتور مشاهده کند سپس با استفاده از ابزار دیگری که از محل یکی از برش‌ها وارد پوست و بافت ماهیچه‌ای می‌کند پوست پیشانی را بلند کرده و ماهیچه‌ها و بافت‌های زیر پوست را لیفت می‌دهد و افتادگی آن را از بین می‌برد و زمانی که برش‌ها را بخیه می‌زند، ابروها نیز لیفت داده می‌شود.

لیفت پیشانی با برش محدود: در این روش با ایجاد برش‌های کوچکی در داخل موها بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران، ماهیچه‌ها را کشیده و به این ترتیب ابروها نیز لیفت داده می‌شود. لیفت پیشانی با برش محدود برای رفع چین و چروک گوشه چشم و خطوط پنجه کلاغی موثر است معمولا این نوع لیفت با جراحی بلفاروپلاستی پلک همزمان انجام می‌شود تا علاوه بر لیفت ابروها افتادگی پلک نیز برطرف شود.

لیفت پیشانی با اندوتاین: اندوتاین یک قطعه مثلثی شکل کوچک است که دارای تعدادی خار است که درون چربی و بافت زیر پوست قرار می‌گیرد و از جنس اسید پلی لاکتیک است که بعد از مدتی جذب پوست می‌شود از اندوتاین کوچک در قسمت بالای ابرو و زیر پوست برای لیفت ابروها و پلک بالایی استفاده می‌شود که معمولا 3 خار دارد که در بافت زیر پوست فیکس می‌شود و جراح با دادن فشار مناسب به لیفت ابروها کمک می‌کند.

اندوتاین‌هایی که 5 خار دارند برای لیفت پیشانی به کار می‌روند ابتدا جراح 3 تا 5 برش کوچک در محل رویش موها در بالای پیشانی و ناحیه شقیقه‌ها ایجاد می‌کند و اندوتاین را در زیر پوست قرار داده و با فیکس کردن آن پوست را لیفت می‌دهد.

ویژگی های بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران:

⭐داشتن تجربهدکتر باید تجربه و سابقه بسیار خوبی داشته باشد.
⭐استفاده از تجهیزات مناسبدکتر باید برای ارائه خدمات از تجهیزات خوب و مناسب استفاده کند.
⭐داشتن برخورد محترمانهدکتر باید با تمامی بیماران رفتار و برخورد محترمانه داشته باشد.
⭐داشتن مدرک معتبردکتر باید در این زمینه مدرک معتبر داشته باشد.

10 تا از بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران را بشناسید!

دکتر شهرام فاضلی

دکتر شهرام فاضلی

دکتر شهرام فاضلی، فوق تخصص جراحی زیبایی، پلاستیک در اصفهان هستند. ایشان تکنیک و تخصص منحصربه فردی درزمینه جراحی زیبایی بینی و جراحی لیفت ابرو دارند و فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه اصفهان می‌باشند. دکتر فاضلی، بورد تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی را از دانشگاه اصفهان اخذ نمودند.

خدمات:

 • جراحی لیفت ابرو
 • جراحی زیبایی بینی
 • بلفاروپلاستی
 • لیفت پیشانی
 • جراحی زیبایی شکم

آدرس: اصفهان، خیابان توحید میانی، چهار راه مهرداد، ساختمان الهیه، طبقه 5

دکتر یوسف شفائی

دکتر یوسف شفائی

دکتر یوسف شفائی خانقاه با کد نظام پزشکی 85487، فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی است. از سال ۱۳۹۴ لغایت ۱۳۹۵ عضو هیئت علمی رسمی بیمارستان شهید مطهری تهران و از سال ۱۳۹۵ تا به اکنون عضو هیئت علمی رسمی بیمارستان حضرت فاطمه (س) تهران است. همچنین دکتر یوسف شفائی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، انجمن جراحان دست و پلاستیک است.

خدمات:

 • انجام جراحی های زیبایی صورت و بدن
 • لیفت صورت، لیفت ابرو و پیشانی، لیفت شقیقه
 • جراحی بینی استخوانی،بینی گوشتی، ترمیم بینی
 • ماموپلاستی
 • پروتز سینه
 • ابدومینوپلاستی
 • لیپوساکشن
 • ژنیکوماستی
 • بلفاروپلاستی و …

آدرس: تهران، خیابان مطهری، نرسیده به فجر، پلاک۲۸۲، ساختمان پزشکان کوه نور، طبقه۴،واحد۱۴

شماره تماس:

09912551226 – 02188840167

وب سایت: drshafaee.com

دکتر اسماعیل فرزاد فرد

دکتر اسماعیل فرزاد فرد

دکتر اسماعیل فرزاد فرد، پزشک حاذق، ماهر و متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی در مشهد هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران و متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی از دانشگاه شیراز می‌باشند و با علم و تخصص وافر خود در حوزه جراحی زیبایی بهترین نتایج جراحی را ارائه می‌دهند.

خدمات:

 • جراحی زیبایی بینی
 • لیفت پیشانی
 • پروتز سینه
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • ابدومینوپلاستی

آدرس: مشهد، حاشیه اصلی خیابان پرستار، بین احمدآباد و پرستار 1، ساختمان پورسینا، طبقه 1

دکتر حمیرا رشدی

دکتر حمیرا رشدی

دکتر حمیرا رشدی، بهترین و ماهرترین متخصص جراحی پلاستیک هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران شناخته می‌شوند و هم چنین موفق به اخذ بورد تخصصی گوش و حلق و بینی و دوره تکمیلی پرزرویشن از استانبول شدند. دکتر رشدی خدمات زیبایی در زمینه پروتز گونه و لیفت پیشانی را در محیطی آرام وبهداشتی برای مراجعین عزیز انجام می‌دهند.

خدمات:

 • جراحی انحراف بینی
 • لیفت پیشانی
 • تزریق فیلر
 • پروتز گونه
 • اتوپلاستی  

آدرس: تبریز، سربالایی ولیعصر، تقاطع خیابان نظامی، ساختمان پزشکان صدر، طبقه 3

دکتر محمدرضا آخوندی نسب

دکتر محمدرضا آخوندی نسب

دکتر محمدرضا آخوندی نسب، پزشک مجرب، قابل اعتماد و متخصص جراحی پلاستیک در تهران هستند. ایشان در زمینه لیفت پیشانی و اتوپلاستی تخصص ویژه‌ای دارند و هم چنین موفق به اخذ مدرک دکترا جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شدند و خدمات زیبایی را به شما مراجعین عزیز ارائه می‌دهند.

خدمات:

 • لیفت پیشانی
 • جراحی زیبایی پلک
 • ابدومینوپلاستی
 • اتوپلاستی
 • لیپوماتیک

آدرس: تهران، بلوار آفریقا، روبروی بلوار گلشهر، کوچه مریم، پلاک 5، واحد 2

دکتر فرخ کامران خواجوی

دکتر فرخ کامران خواجوی

دکتر فرخ کامران خواجوی، جراح پلاستیک و زیبایی هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران شناخته می‌شوند و دارای بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی و بورد تخصصی جراحی عمومی می‌باشند. دکتر خواجوی، عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران هستند و دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک را در دانشگاه علوم پزشکی ایران گذرانده‌اند.

خدمات:

 • لیفت پیشانی
 • جوانسازی پوست
 • رینوپلاستی
 • لیفت سینه
 • لاغری و پیکرتراشی

آدرس: گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت 22، نبش خرداد یکم، ساختمان پزشکان سرو، طبقه 4، واحد 14

دکتر همایون زهتاب

دکتر همایون زهتاب

دکتر همایون زهتاب، پزشک صبور، با حوصله و متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در اهواز هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران می‌باشند و تخصص و مهارت ویژه‌ای در زمینه پروتز چانه و گونه و لیفت پیشانی دارند و هم‌چنین عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران نیز هستند.

خدمات:

 • ابدومینوپلاستی
 • لیفت پیشانی
 • لیپوساکشن
 • تزریق بوتاکس
 • پروتز چانه و گونه

آدرس: اهواز، کیانپارس، نبش 6 غربی، پلاک 90

دکتر آریو شهبازی مقدم

دکتر آریو شهبازی مقدم

دکتر آریو شهبازی مقدم، پزشک درجه یک و متخصص جراحی زیبایی و پلاستیک هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران شناخته می‌شوند و هم چنین دارای مدرک جراحی پلاستیک و زیبایی می‌باشند. دکتر شهبازی مقدم، عضو انجمن جراحان پلاستیک زیبایی ایران و امریکا هستند و خدمات زیبایی و برنامه جامعی برای مراجعین عزیز انجام می‌دهند.   

خدمات:

 • درمان ریزش مو
 • جراحی زیبایی پلک
 • لیفت ابرو و پیشانی
 • عمل زیبایی بینی
 • پیکرتراشی

آدرس: رشت، چهار راه گلسار، خیابان نواب، ساختمان پزشکان پارس، طبقه 2

دکتر بنیامین رحمتی  

دکتر بنیامین رحمتی  

دکتر بنیامین رحمتی، یکی از با تجربه ترین متخصصین گوش و حلق و بینی در اراک هستند. ایشان مهارت بالایی در زمینه عمل بینی و تزریق چربی صورت دارند و فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه اراک می‌باشند هم چنین ایشان با بهره‌گیری از تجهیزات و تکنولوژی بروز، خدمات بسیار متنوع و جامعی برای مراجعین عزیز انجام می‌دهند.

خدمات:

 • عمل بینی
 • اتوپلاستی
 • تزریق چربی صورت
 • لیفت شقیقه و پیشانی
 • پروتز چانه

آدرس: اراک، خیابان شهید شیرودی، کوچه امانی راد، پلاک 4، طبقه 5، واحد 17

روش‌های غیر جراحی لیفت پیشانی

لیفت پیشانی با نخ: بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران، نخ‌های قابل جذب را مانند نخ پرولن که نوعی نخ دندانه‌دار است به کمک سوزن‌های مخصوص در زیر پوست پیشانی قرار می‌دهد که علاوه بر لیفت پوست پیشانی موجب تحریک کلاژن‌سازی پوست نیز می‌شود. پزشک ابتدا محل ورود و خروج نخ‌ها را نشانه‌گذاری می‌کند و سپس داروی بی‌حسی را در نقاطی که نخ‌ها ورود و خروج می‌کنند، تزریق کرده و نخ‌ها را به کمک سوزن‌های بسیار زیر و توخالی در قسمت‌های نشانه گذاری شده وارد می‌کند. نخ‌های دندانه‌دار به بافت زیر پوست می‌چسبد و بهترین دکتر لیفت با نخ در کرج به کمک آن‌ها پوست را بالا کشیده و لیفت می‌دهد.

لیفت پیشانی با فیلر: تزریق فیلر بعد از بی‌حسی توسط کرم‌های مخصوص در نقاط مشخص شده از پیشانی انجام می‌شود اغلب فیلرها از جنس هیالورونیک اسید هستند که به آبرسانی پوست و تولید الاستین و کلاژن پوست کمک می‌کنند و به این ترتیب موجب کشیده شدن و رفع چین و چروک پوست پیشانی می‌شوند پزشک فیلر را در نقاط مشخص شده تزریق می‌کند و با ماساژ دادن آرام آن را به طور یکنواخت در زیر پوست پخش می‌کند. مزایای این روش صاف شدن چین و چروک، افزایش حجم و از بین رفتن خطوط اخم می‌باشد.

لیفت پیشانی بوتاکس: بوتاکس که همان سم بوتولینوم است به عضلاتی از پیشانی که دچار افتادگی هستند تزریق می‌شود هم‌چنین برای رفع افتادگی ابروها آن را به عضله بالای دم ابرو تزریق می‌شود و با فلج کردن این عضلات، ابروها به صورت موقتی حدود 3 تا 4 ماه بالا کشیده می‌شود هم‌چنین بوتاکس در مقادیر بسیار کم در نقاطی مشخص شده از پیشانی تزریق می‌شود تا خطوط پیشانی و هم‌چنین خط اخم از بین رود و در کل جوانسازی ناحیه پیشانی انجام شود.

روش‌های غیر جراحی لیفت پیشانی

توصیه‌های مراقبتی بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران

 • یک ماه قبل از جراحی از کشیدن سیگار و الکل هم‌چنین از مصرف آسپرین و داروهای ضد التهابی که امکان خونریزی را افزایش می‌دهند حتما خودداری کنید.
 • در لیفت پیشانی اندوتاین، سر خود را به مدت 2 تا 3 روز بعد از جراحی بالا نگه دارید و از کمپرس سرد برای کمک به کاهش تورم استفاده کنید معمولا کبودی و تورم پس از دو هفته از بین می‌رود.
 • ممکن است 24 تا 48 ساعت بعد از جراحی دچار سردرد شوید که معمولا بعد از سه هفته برطرف خواهد شد.
 • بعد از روز دوم و سوم جراحی می‌توانید استحمام کنید هم‌چنین در اطراف برش‌ها در لیفت اندوتاین پیشانی ممکن است احساس بی‌حسی و ناراحتی کنید که با تجویز داروها توسط بهترین دکتر لیفت پیشانی این مشکل کنترل می‌شود و بعد از رفع بی‌حسی ممکن است در پوست احساس خارش ایجاد شود.
 • پس از جراحی فرد باید از خم شدن و بلند کردن اجسام خودداری کند و حداقل تا یک هفته بعد از عمل به استراحت بپردازید.
 • پس از جراحی، پوست پیشانی شما حساس تر است. باید از محصولات خاصی که پزشک شما توصیه می‌کند برای مراقبت از پوست استفاده کنید.
 • حداقل تا یک ماه پس از عمل از مصرف الکل و سیگار و رفتن به سونا و رنگ کردن و بستن موها خودداری کنید.

کلام آخر

لیفت پیشانی توسط بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران به روش‌هایی مانند: لیفت پیشانی کلاسیک، لیفت اندوتاین پیشانی، لیفت با اندوسکوپی و با برش محدود یا به روش‌های غیر جراحی مانند: لیفت با فیلر، نخ یا با تزریق بوتاکس انجام می‌شود و در تمامی این روش‌ها به جوانسازی پوست پیشانی شما و رفع خطوط اخم هم‌چنین افتادگی ابروها کمک می‌شود اما این نکته را باید در نظر داشته باشید تخصص جراح، جنس پوست شما و وضعیت سلامتی شما در موفقیت آمیز بودن لیفت پیشانی موثر است.

بسیار سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید. امیدواریم در انتخاب بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران شما را یاری کرده باشیم و مطالب ذکر شده مورد توجه شما قرار گرفته باشد در صورتی که هر گونه انتقاد و پیشنهادی دارید از طریق سایت جراحا با ما در میان بگذارید.

5/5 - (6 امتیاز)

حدیثه نایبی

سلام، من حدیثه نایبی هستم. سه سال پیش از دانشگاه آزاد تهران رشته میکروبیولوژی فارغ التحصیل شدم. در حال حاضر به خاطر علاقه ای که به تولید محتوا در حوزه سلامت و پزشکی دارم، برای سایت جراحا محتوا میزنم. اگر سوال یا پیشنهادی در این باره داشتید، می تونید از طریق دیدگاه ها با من در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا