پزشکان

10 تا از بهترین دکتر تزریق ژل در مرزداران⚡【سال1403】⭐

بهترین دکتر تزریق ژل در مرزداران با جدیدترین تکنیک‌ها و محصولات برند، بدون عوارض احتمالی تزریق ژل را برای حجم دهی به لب‌ها و گونه‌ها، زاویه سازی فک و.. انجام می‌دهد؛ اگر چه تزریق ژل نسبت به روش‌های جراحی، عوارض جانبی کمتری دارد و زمان بهبودی آن سریع‌تر است، اما در صورت مراجعه به افراد غیر متخصص، امکان بروز عوارض جانبی و عدم تقارن در اجزای صورت وجود خواهد داشت، ما در این مقاله  برای آگاهی بیشتر شما به معرفی بهترین دکتر تزریق ژل، چگونگی تاثیر ژل بر رفع عیوب صورت می‌پردازیم.

بهترین دکتر تزریق ژل در مرزداران کیست؟

تزریق ژل برای رفع چین و چروک و افتادگی پوست، افزایش حجم لب و گونه، فرم دادن به بینی و زاویه سازی صورت  و… انجام می‌شود، اما برای این که مراجعین بهترین نتیجه را از تزریق ژل به دست آورند، بهترین دکتر فیلر در تهران باید دارای دانش و تجربه کافی در این زمینه باشد؛ بنابراین لازم است، دوره‌های تخصصی شامل: آموزش تکنیک‌های مختلف تزریق ژل، آشنایی با انواع محصولات برند و بهداشتی و مدیریت عوارض احتمالی را در مراکز معتبر علمی پزشکی که مورد تایید وزارت بهداشت و درمان باشد را با موفقیت بگذراند.

او باید مجوزهای قانونی لازم را از مراجع ذی صلاح و نظام پزشکی دریافت کند؛ از طرفی به صورت دوره‌ای در کارگاه‌ها و سمینارهای تخصصی مرتبط با تزریق ژل شرکت کند تا علم و مهارت پزشکی خود را در این زمینه به روزرسانی کند؛ علاوه بر این عضویت در انجمن جراحان پلاستیک یا متخصصین پوست و مو نشان دهنده مهارت پزشک و تعهد او به استانداردهای حرفه‌ای می‌باشد. معمولا بهترین دکتر تزریق ژل در مرزداران متخصص پوست، جراحی پلاستیک و زیبایی، جراح عمومی یا جراح فک و صورت می‌باشد.

بنابراین توانایی لازم در ایجاد تقارن صورت و برجسته کردن فک و چانه را دارد؛ از طرفی مهارت خاصی در پر کردن فرورفتگی‌های پوست نظیر جای زخم‌‍‌ها و جوش‌ها دارد و همواره تلاش می‌کند که عوارض جانبی ناشی از تزریق ژل را به حداقل برساند. او قبل از اقدام به هر گونه تزریقی با افراد مشاوره می‌کند تا از بیماری‌های زمینه‌ای، داروهای مصرفی و حساسیت‌های پوستی آن‌ها اطلاع یابد؛ همچنین از بیمار می‌خواهد با توجه به شکل ظاهری صورت خود، انتظار واقع بینانه‌ای از نتایج تزریق داشته باشد.

بهترین دکتر تزریق ژل در مرزداران کیست؟

تاثیر تزریق ژل بر رفع عیوب صورت

رفع چین و چروک صورت: رفع چین و چروک صورت با تزریق ژل یک روش کاربردی برای جوانساری پوست است؛ در این روش از ژل‌‎هایی از جنس کلسیم هیدروکسی آپاتاید، اسید هیالورونیک یا کلاژن استفاده می‌شود و بهترین دکتر تزریق ژل در مرزداران آن را به نقاط مختلف پوست نظیر: خط اخم، خط لبخند، نقاط پنجه کلاغی و… تزریق می‌کند که به علت تحریک پوست به  کلاژن سازی و آب رسانی این چین و چروک‌ها کاهش می‌یابد.

حجم دهی لب‌ها و گونه‌ها:  زمانی که ژل به لب‌ها تزریق می شود، لب‌ها زیبا‌تر و پرتر به نظر می‌رسند. تزریق ژل به لب‌ها توسط پزشک متخصص و از طریق سرنگ‌های ظریف انجام می‌شود و به صورت دوره‌ای تکرار خواهد شد. تزریق ژل به گونه‌ها نیز برای حجم دهی به گونه‌های تحلیل رفته مناسب است و نوعی لیفت برای چین و چروک ناحیه تحتانی صورت محسوب می‌شود.

اصلاح فرم بینی: استفاده از ژل برای اصلاح فرم بینی، رینوپلاستی با ژل نامیده می‌شود، در این روش، دکتر متخصص پس از مشاوره با فرد،  ژل را با استفاده از سوزن یا کانول به زیر پوست بینی تزریق می‌کند و به این ترتیب  قوز بینی یا افتادگی نوک بینی را بدون جراحی برطرف می‌کند، اما این روش موقتی بوده و نیاز به تزریق‌های دوره‌ای و مجدد دارد.

رفع گودی زیر چشم: پزشک برای تزریق ژل به ناحیه زیر چشم از فیلر با غلظت کمتر استفاده می‌کند و این روش به تزریق فیلر زیر چشم معروف است که هدف اصلی آن پرکردن فضای فرو رفته زیر چشم است که به دلیل کاهش کلاژن و الاستین در زیر چشم ایجاد شده است، این تزریق موجب افزایش حجم پوست و بافت‌های زیر چشم می‌شود که توسط متخصصین پوست و زیبایی انجام می‌شود و لازم است؛ به صورت دوره‌ای تکرار شود.

10 تا از بهترین دکتر تزریق ژل در مرزداران را بشناسید!

دکتر زکیه گنجه‌ای

دکتر زکیه گنجه‌ای

دکتر زکیه گنجه‌ای، متخصص پوست، مو و زیبایی و یکی از بهترین دکتر تزریق ژل در مرزداران هستند. ایشان پزشکی حاذق و با اخلاق می‌باشند. وی در زمینه تزریق ژل و بوتاکس تخصص و مهارت ویژه‌ای دارد و اکثر مراجعین از نتایج خدمات زیبایی و درمانی ایشان راضی هستند.

خدمات:

 • تزریق ژل
 • تزریق بوتاکس
 • جوانسازی صورت
 • تزریق فیلر زیر چشم

آدرس: تهران، بلوار مرزداران، بین اشرفی اصفهانی و ناهید، مرکز جراحی درمانی بهار مرزداران، کلینیک پوست، مو و زیبایی

دکتر علیرضا قریب

دکتر علیرضا قریب

دکتر علیرضا قریب، متخصص پوست، مو و زیبایی و یکی از مجرب‌ترین پزشکان در زمینه خدمات زیبایی از جمله: تزریق ژل و بوتاکس هستند. ایشان خدمات جوانسازی پوست از جمله: هایفوترابی، مزوترابی و لیفت صورت را انجام می‌دهند. دکتر قریب از محصولات برند و تکنیک‌های نوین در زیباسازی و جوانسازی پوست استفاده می کنند.

خدمات:

 • هایفوتراپی دابلو گلد
 • بلفاروپلاستی
 • تزریق بوتاکی و ژل
 • لیفت اختصاصی بینی با نخ

آدرس: تهران، مرزداران شرقی، ابتدای خیابان پورجعفری، ساختمان افرا، پلاک 5، طبقه 3، واحد 16

دکتر آرزو سبطی

دکتر آرزو سبطی

دکتر آرزو سبطی، متخصص پوست، مو و زیبایی و لیزر هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر تزریق ژل در مرزداران می‌باشند که در زمینه تزریق ژل لب و لیفت با نخ مهارت دارند. وی از مجهزترین و به روز‌ترین دستگاه‌ها و محصولات برند برای جوانسازی پوست استفاده می‌کند. دکتر سبطی تخصص ویژه‌ای در برداشتن خال و میخچه و لیزر موهای زائد دارند.

خدمات:

 • تزریق بوتاکس و لب
 • کاشت مو و ابرو
 • زاویه سازی و لیفت با نخ
 • فیلر لب و خط خنده

آدرس: تهران، بلوار مرزداران، نبش تقاطع خیابان ابوالفضل، پلاک 2، ساختمان رسا، طبقه 5، واحد 8

دکتر محمد شیزرپور

دکتر محمد شیزرپور

دکتر محمد شیزرپور، متخصص در زمینه تزریق ژل در نواحی گونه، خط اخم و خط خنده هستند. ایشان در زمینه پوست، مو و زیبایی تخصص دارند و از تزریق بوتاکس برای کاهش چین و چروک صورت و درمان سردرد‌های میگرنی استفاده می‌کنند. 

خدمات:

 • تزریق چربی
 • تزریق ژل و پروفایلو
 • فیلر لب و خط خنده
 • لیفت با نخ

آدرس: تهران، مرزداران، بین بزرگراه یادگار و اشرفی اصفهانی، روبروی شیرینی فروشی ماه بانو، ساختمان ایمان، طبقه 4 شرقی، واحد 17

دکتر فاطمه حسین زاده

دکتر فاطمه حسین زاده

دکتر فاطمه حسین زاده، متخصص پوست، مو و زیبایی و یکی از بهترین دکتر تزریق ژل در مرزداران می‌باشند. ایشان تخصص ویژه‌ای در زاویه سازی فک و تزریق ژل لب دارند و از جدیدترین تکنیک‌ها برای تزریق ژل استفاده می‌کنند. ایشان کلیه خدمات زیبایی را در مطلب خود در محیطی بهداشتی انجام می‌دهند.

خدمات:

 • تزریق چربی، ژل و بوتاکس
 • هایفوتراپی
 • لیفت صورت با نخ
 • مزوترابی مو

آدرس: تهران، بلوار مرزداران، نرسیده به پل یادگار امام، ساختمان پزشکان نگین آسمان، بلوک d، طبقه 2، واحد 5

آیا تزریق ژل فقط برای خانم‌ها مناسب است؟

تزریق ژل تنها برای خانم‌ها انجام نمی‌شود؛ بلکه روشی غیر جراحی و کم تهاجمی برای مردان، جهت بهبود ظاهر آن‌ها است. پوست مردان نیز با گذشت زمان دچار کاهش کلاژن و الاستین می‌شود و به تدریج چین و چروک و خطوط ریز بر روی صورت آن‌ها ظاهر می‌شود، اما این مشکلات با تزریق ژل قابل حل است؛ بنابراین بهترین دکتر تزریق ژل در مرزداران ژل را به لایه‌های عمیق پوست تزریق می‌کند، معمولا ژل حاوی هیالورونیک اسید است که با جذب آب به میزان 1000 برابر وزن خود موجب هیدراته شدن پوست می‌شود.

هیالورونیک اسید با تحریک پوست به کلاژن ساری به استحکام و انعطاف پذیری پوست نیز کمک می‌کند؛ بنابراین با تزریق ژل خطوط و چین‌ و چروک‌های پوست کاهش می‌یابد؛ از طرفی برخی از آقایان از حجم و فرم صورت خود راضی نیستند؛ زیرا به علل مختلف از جمله فرآیند پیری، کاهش چربی‌های زیر پوست و الاستین و کلاژن پوست حجم صورت آن‌ها کاهش می‌یابد؛ با تزریق ژل توسط متخصص فیلر با تجربه، حجم از دست رفته صورت آن‌ها جبران می‌شود؛ از طرفی با افزایش الاستین و کلاژن پوست، ظاهری جوان‌تر خواهند داشت.

برخی از آقایان نیز برای تقویت خط فک و برجسته سازی فک تمایل به تزریق ژل دارند؛ همچنین برجسته سازی چانه برای حفظ تعادل و تناسب صورت و از بین بردن چروک اطراف چشم، خطوط لبخند و … نیز از دیگر دلایل تزریق ژل برای آقایان است.

آیا تزریق ژل فقط برای خانم‌ها مناسب است؟

نکات کلیدی در انتخاب بهترین دکتر تزریق ژل در مرزداران

انتخاب دکتر مناسب برای تزریق ژل منجر به نتایج طبیعی و کاهش عوارض احتمالی می‌شود؛ بنابراین لازم است، در انتخاب بهترین دکتر تزریق ژل در مرزداران به نکات زیر توجه کنید:

 • مشاوره حضوری با دکتر تزریق ژل اهمیت زیادی دارد، شما باید اطلاعات لازم درمورد فرآیند تزریق، نوع فیلرها و عوارض احتمالی و نتایج مورد انتظارتان را کسب کنید.
 • لازم است، قبل از انتخاب دکتر متخصص، از تجربه او در زمینه پوست و زیبایی یا جراحی پلاستیک اطمینان حاصل کنید؛ همچنین دکتر مورد نظر شما باید در زمینه تزریق ژل نمونه کارهای موفقی داشته باشد.
 • حتما سعی کنید که از نظرات آنلاین بیماران قبلی در سایت مربوط به پزشک یا شبکه‌ اجتماعی او آگاه شوید و نمونه کارهای قبل و بعد از تزریق ژل توسط پزشک را مشاهده کنید.
 • مطمئن شوید که کلینیکی که در آن تزریق ژل انجام می‌شود، دارای تجهیزات مدرن و استانداردهای بهداشتی است تا در صورت بروز عوارض به خصوص واکنش‌های آلرژیک یا نکروز بافت، سریعا تحت درمان قرار گیرد؛ از طرفی پزشک درمورد مراقبت‌های بعد از تزریق باید به شما راهنمایی‌های لازم را ارائه دهد.
 • پزشکی را انتخاب کنید که به او اعتماد دارید و با او احساس راحتی می‌کنید تا بتوانید خواسته‌ها و انتظاراتتان را با او در میان بگذارید؛ از طرفی از پزشک بخواهید که در مورد هزینه تزریق ژل و نحوه پرداخت با شما کاملا شفاف باشد.

سخن پایانی 

بهترین دکتر تزریق ژل در مرزداران با استفاده از به روز‌ترین تکنیک‌ها در تزریق ژل و به کارگیری محصولات برند و مورد تایید وزارت بهداشت اقدام به جوانسازی پوست صورت، دست‌ها، گردن و… می‌کند و جوانی و اعتماد به نفس  را دوباره به شما باز می‌گرداند.

از همراهی شما با سایت جراحا کمال تشکر را داریم، ما تلاش کردیم تا بهترین دکتر تزریق ژل را به شما معرفی کنیم و نکات کلیدی در تزریق ژل را برایتان شرح دهیم و منتظر مشاهده کامنت‌های شما هستیم تا در اسرع وقت به آن‌ها پاسخ دهیم.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − هفت =

دکمه بازگشت به بالا