پزشکان

10 تا از بهترین دکتر تزریق ژل در سعادت آباد❤️【سال1403】⚡

یکی از روش‌های محبوب جوانسازی و زیبایی، تزریق ژل برای رفع خطوط چین و چروک صورت، برجسته سازی گونه‌ها و لب‌ها همچنین زاویه سازی صورت است. بهترین دکتر تزریق ژل در سعادت آباد به افراد اطمینان می‌دهد؛ علاوه بر این که از محصولات برند برای تزریق ژل استفاده می‌کند، از عوارض جانبی احتمالی نظیر: کبودی، قرمزی، گرانولوم (ایجاد توده‌های کوچک در محل تزریق) جلوگیری خواهد کرد. ما برای آشنایی بیشتر شما، در این مقاله به رایج‌ترین مدل‌های تزریق ژل لب و دلایل نکروز بافت بعد از تزریق می‌پردازیم.

بهترین دکتر تزریق ژل در سعادت آباد کیست؟

دکتر تزریق ژل متخصص پوست، مو و زیبایی یا جراح پلاستیک می‌باشد که دارای مدرک پزشکی معتبر و مجوزهای لازم همچنین تجربه کافی در تزریق انواع فیلر‌ها است. او انواع ژل‌‌ها را برای رفع چین و چروک صورت، حجم دادن به لب‌ها و گونه‌ها، جوانسازی پوست، زاویه سازی فک و… به کار می‌برد. اکثر ژل‌های مورد استفاده بهترین دکتر تزریق ژل در سعادت آباد بر پایه اسید هیالورونیک ساخته می‌شود، اما او از ‌ژل‌های حاوی اسید هیدروکسی آپاتیت نیز برای تزریق استفاده می‌کند.

معمولا ژل‌های مورد استفاده او برای تزریق شامل: ژل ژوویدم برای حجم دهی به گونه‌ها، رستیلن برای تزریق زیر چشم و خط خنده و ژل ریوانس برای رفع چین و چروک و خطوط صورت می‌باشد که همگی آن‌ها از جنس هیالورونیک اسید هستند؛ از طرفی در برخی موارد پزشک از ژل رادیس که حاوی اسید هیدروکسی آپاتیت است نیز برای رفع چین و چروک صورت و حجم دهی به نواحی مختلف بدن استفاده می‌کند؛ از طرفی دکتر تزریق ژل به آناتومی صورت و نحوه تزریق ژل به نقاط مختلف صورت تسلط  کاملی دارد.

او ارتباط خوبی با بیماران دارد و به تمامی سوالات آن‌ها درباره تزریق ژل پاسخ می‌دهد؛ همچنین در مورد خطرات و عوارض احتمالی تزریق ژل با آن‌ها صادق است و دستورالعمل‌های لازم برای مراقبت‌های بعد از تزریق ژل را به آن ها می‌دهد تا از بروز عوارض احتمالی جلوگیری کند؛ اگر چه عوارضی نظیر: تورم، قرمزی، درد، بی حسی، خارش و گرما بعد از تزریق ژل موقتی است و به زودی بر طرف می‌شود، اما رعایت مراقبت‌های بعد از تزریق ژل از عفونت در ناحیه تزریق، نکروز و حرکت ژل به نقاط دیگر بدن جلوگیری می‌کند.

بهترین دکتر تزریق ژل در سعادت آباد کیست؟

رایج‌ترین مدل‌های تزریق ژل لب

ژل لب روسی:  بهترین دکتر تزریق ژل در سعادت آباد، با تمرکز تزریق ژل در قسمت مرکزی لب بالایی آن را به شکل V در می‌آورد و موجب ایجاد قوس واضحی در این ناحیه می‌شود، اما حجم دهی به لب پایین را به میزان کمتری انجام می‌دهد.

ژل لب قلبی: هدف از تزریق ژل در این مدل، ایجاد ظاهری شبیه به قلب در لب‌ها است که به مدل روسی شباهت دارد، اما برجسته سازی بیشتر در مرکز لب‌ها و به هدف تقویت قوس کوپید است؛ همچنین حجم دهی به لب بالایی و پایینی تقریبا به یک میزان می‌باشد.

فیلر لب عروسکی: تزریق ژل لب عروسکی یکی از روش‌های محبوب برای افزایش حجم و برجسته کردن لب‌ها است در این مدل پزشک مقدار زیادی ژل را در هر دو لب بالایی و پایینی تزریق می‌کند؛ به طوری که لب‌ها تقریبا شبیه مدل لب روسی می‌شود، اما حجم لب پایینی نسبت به لب بالایی بیشتر است.

ژل لب طبیعی: بهترین دکتر تزریق ژل در تهران، این مدل تزریق ژل لب را مناسب افرادی می‌داند که خواستار لب‌های طبیعی و کمی حجیم‌تر از حالت لب عادی هستند و علاقه‌ای به لب‌های خیلی حجیم ندارند؛ بنابراین در این تزریق نوعی تعادل بین اندازه لب پایینی و بالایی وجود دارد.

10 تا از بهترین دکتر تزریق ژل در سعادت آباد را بشناسید!

دکتر میلاد گندمی

دکتر میلاد گندمی

دکتر میلاد گندمی، متخصص پوست، مو و زیبایی و دارای مدرک زیبایی از بیوکر انگلستان می‌باشند. ایشان یکی از بهترین دکتر تزریق ژل در سعادت آباد هستند. دکتر گندمی در تزریق ژل لب، برجسته سازی گونه‌ها، رفع سیاهی زیر چشم تخصص و تبحر دارند. وی در برداشتن خال و تزریق مزوژل نیز مهارت ویژه‌ای دارد.

خدمات:

 • تزریق فیلر لب و بینی
 • لایه برداری و جوانسازی پوست
 • برجسته سازی گونه‌ها
 • تزریق کلاژن و بوتاکس

آدرس: تهران، سعادت آباد، پایین‌تر از میدان کاج، انتهای کنعانی مقدم شرقی، پلاک 36، ساختمان بهاران، واحد 19

دکتر الهیار طاهری

دکتر الهیار طاهری

دکتر الهیار طاهری، متخصص پوست، مو و زیبایی هستند. ایشان در زمینه تزریق ژل برای زاویه سازی و رفع چین و چروک صورت تبحر و تخصص ویژه‌ای دارند. دکتر طاهری عضو هیئت علمی دانشگاه شهید پزشکی می‌باشند و دوره تخصصی خود را نیز در این دانشگاه گذرانده‌اند. وی در تزریق بوتاکس، لیزر موهای زائد و لیپولیز مهارت منحصر به فردی دارد.

خدمات:

 • درمان بیماری های پوستی
 • تزریق ژل، بوتاکس و مزوژل‌ها
 • انجام جراحی بلفاروپلایستی و رینوپلاستی
 • کاشت مو و ریش

آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان علامه شمالی، خیابان 18 شرقی، پلاک 37

دکتر مرتضی جلالی فخر

دکتر مرتضی جلالی فخر

دکتر مرتضی جلالی فخر، یکی از بهترین دکتر تزریق ژل در سعادت آباد هستند و از با تجربه‌ترین پزشکان در زمینه جوانسازی صورت محسوب می‌شوند. لیفت و جوانسازی با نخ، فیلر چشم و هایفوتراپی همچنین مزوتراپی مو و پلاسما چت از خدمات زیبایی این پزشک برجسته می‌باشد.

خدمات:

 • تزریق فیلر، بوتاکس و چربی
 • زاویه ساری صورت با ژل
 • اصلاح عیوب بینی با تزریق فیلر
 • هایفوتراپی و کربوکسی تراپی

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار پاک نژاد، خیابان 18 متری مطهری، پلاک 28

دکتر نگار بحرالعلومی

دکتر نگار بحرالعلومی

دکتر نگار بحرالعلومی، دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران و متخصص پوست و مو می‌باشند. ایشان در تزریق ژل لب و زاویه سازی صورت تخصص دارند؛ همچنین در درمان بیماری‌های پوست، مو و ناخن و مزوژل تبحر ویژه‌ای دارند. مشاوره‌های پزشکی ایشان با تعیین وقت قبلی و به صورت حضوری برای تشخیص بیماری‌های پوستی و خدمات زیبایی انجام می‌شود.

خدمات:

 • تزریق بوتاکس میگرن
 • تزریق چربی، ژل و پروفایلو
 • لیفت صورت با نخ و جراحی
 • جوانسازی پوست با هایفوتراپی

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار محمدعلی کشاورز، بین چهارم و پنجم شرقی، ساختمان پاسارگاد، پلاک 27، واحد 14

دکتر سارا آقائی

دکتر سارا آقائی

دکتر سارا آقائی، متخصص بیماری‌های پوست، مو و ناخن و یکی از بهترین دکتر تزریق ژل در سعادت آباد می باشند. ایشان فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و دارای بورد تخصصی هستند. دکتر آقائی خدمات جوانسازی پوست صورت را با تزریق ژل، مزوتراپی و لیزر انجام می‌دهند.

خدمات:

 • تزریق فیلر لب، گونه، خط خنده
 • مزوتراپی پوست و مو
 • لیفت گونه و زاویه ساری فک
 • بلفاروپلاستی و لیفت شقیقه

آدرس: تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج (طهرانی مقدم)، ابتدای خیابان نهم، پلاک 3، واحد 1 جنوبی

چه زمانی ژل نکروز می‌کند؟

نکروز ژل به معنی مرگ بافت و سیاه شدن آن است که با علائمی نظیر: بی حسی یا گزگز در آن ناحیه، زخم و تب و لرز بروز می‌کند. این عارضه‌ بسیار نادر اما جدی است. اگر تزریق ژل خیلی عمیق باشد، می‌تواند خون رسانی به بافت را قطع کند و موجب ایجاد نکروز شود، عامل دیگر ایجاد نکروز، تزریق ژل توسط افراد غیر متخصص و انجام آن در شرایط غیر استریل است؛ به این ترتیب خطر ایجاد عفونت و به دنبال آن نکروز بافت افزایش می‌یابد.

استفاده از ژل‌های تاریخ گذشته یا غیر استاندارد می‌تواند، خطر نکروز را افزایش دهد؛ علاوه بر این افرادی که دارای بیماری‌های خاص نظیر دیابت و بیماری‌های خود ایمنی هستند، بیشتر در خطر ابتلا به نکروز بعد از تزریق ژل می‌باشند. گاهی اوقات تزریق ژل توسط افراد غیر متخصص باعث ورود و تجمع ژل در رگ‌ها و جمع شدن خون در آن نقطه از بدن و در نتیجه نرسیدن اکسیژن و مواد مغذی به  آن  و نکروز بافت می‌شود.

بهترین دکتر تزریق ژل در سعادت آباد برای رفع این عارضه از تزریق آنزیم هیالورونیداز برای حل شدن ژل‌های تجمع یافته استفاده می‌کند تا این عارضه بر طرف شود و این در صورتی است که 24 ساعت بیشتر از نکروز بافت نگذشته باشد، اما با گذشت زمان درمان سخت‌تر خواهد شد و نیاز به درمان‌های اختصاصی با لیزر یا انجام PRP و گاهی اوقات جراحی برای رفع این مشکل می‌باشد.

چه زمانی ژل نکروز می‌کند؟

معرفی خدمات بهترین دکتر تزریق ژل در سعادت آباد

دکتر تزریق ژل پس از مشاوره با افراد و بررسی وضع سلامت آن‌ها همچنین آگاهی از تاریخچه بیماری‌ها و حساسیت‌های افراد، برحسب تقاضای آن‌ها، خدمات جوانسازی پوست نظیر: کاهش چین و چروک، تزریق ژل در خطوط اخم و خنده، خطوط پنجه کلاغی و… را انجام می‌دهد؛ همچنین به رفع افتادگی پوست در نواحی گونه‌ها، زیر چشم و شقیقه‌ها اقدام می‌نماید.

برخی افراد برای اصلاح افتادگی نوک بینی یا رفع قوز بینی به دکتر تزریق ژل مراجعه می‌کنند؛ علاوه بر این او از تزریق ژل  برای رفع چین و چروک پوست دست نیز استفاده می‌کند، اما کاربرد تزریق ژل به موارد ذکر شده محدود نمی‌شود؛ بلکه برای حجم دهی به گونه‌ها و چانه‌ها، ایجاد تعادل در صورت و زاویه سازی فک برای کشیده‌تر شدن آن و برای حجم دهی به لب‌ها استفاده می‌شود.

بهترین دکتر تزریق ژل در سعادت آباد دستورالعمل‌های لازم را برای مراقبت‌های بعد از تزریق ژل به بیماران می‌دهد که شامل: دوری از قرار گرفتن در مقابل نور خورشید، استفاده از کمپرسی سرد برای 24 تا 48 ساعت اول بعد از تزریق جهت کاهش تورم و کبودی، دست نزدن به محل تزریق و خودداری از مصرف الکل، دخانیات و فعالیت‌های بدنی شدید همچنین خوابیدن به پهلو یا پشت و… می‌باشد.

سخن پایانی 

بهترین دکتر تزریق ژل در سعادت آباد از ژل به عنوان فیلر پوستی برای حجم دهی به نواحی مختلف صورت و رفع چین و چروک پوست استفاده می‌کند، ماده اصلی ژل، هیالورونیک اسید است که به آبرسانی و تولید کلاژن و الاستین در نتیجه سفتی و شادابی پوست کمک می‌کند، انتخاب و آماده سازی محل تزریق، مهارت در تزریق همچنین مراقبت‌های بعد از آن از وظایف دکتر تزریق ژل است تا از بروز عوارض احتمالی جلوگیری شود.

از این که همراه سایت جراحا بودید از شما بسیار ممنونیم. ما در این مقاله به معرفی دکتر تزریق ژل مجرب و کاربردهای تزریق ژل در جوانسازی و زیبایی پرداختیم. شما می‌توانید نظرات و سوالات خود را برای کامنت بگذارید تا در کمترین زمان به آن‌ها پاسخ دهیم.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا