پزشکانجراحی درمانی

10 تا از بهترین جراح عمومی در تهران❤️【1403】✅

ما امروز قصد داریم شما را با بهترین جراح عمومی در تهران آشنا کنیم. جراحی اندام های شکمی مانند مری، معده، روده باریک، روده بزرگ، کبد، لوزالمعده، کیسه صفرا و مجرا های صفرا و غده تیروئید برعهده جراح عمومی می باشد. دامنه فعالیت ها و توانایی های یک جراح عمومی بسیار وسیع و گسترده می باشد. برای انجام جراحی سعی کنید بهترین جراح را انتخاب کنید تا عمل شما موفقیت آمیز و به دور از خطر باشد. ما در این مقاله لیستی از بهترین جراح عمومی در تهران را در اختیار شما قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

جراح عمومی کیست؟

جراح عمومی متمرکز بر اندام ‌های شکمی می باشد. اندام های شکمی از جمله مری، معده، روده باریک، روده بزرگ، کبد، لوزالمعده، کیسه صفرا و مجرا های صفرا و غده تیروئید می‌ شود. افرادی که در معده، روده و … دچار مشکل می شوند و نیاز به جراحی دارند باید به جراحان عمومی مراجعه کنند. یک جراح عمومی با بیماری‌ های پوست، سینه و فتق سروکار دارد. جراح عمومی با تنه سر و کار دارد.

دامنه فعالیت ها و توانایی های یک جراح عمومی بسیار وسیع و گسترده می باشد. بعضی از جراحی ها به جراحانی نیاز دارند که دارای تخصص در زمینه خاصی مانند قلب یا مغز باشند، به عنوان مثال فردی که دارای مشکلات کلیه است می تواند به بهترین جراح عمومی در ایران مراجعه نماید، ولی بیش تر عمل ها شامل این دسته نیستند. دسته بزرگ تری از ارگان های بدن که به جراحی نیاز دارند در دسته جراحی های عمومی قرار می گیرند.

جراح عمومی کیست؟

ویژگی های بهترین جراح عمومی در تهران

برای انجام جراحی هایی از قبیل جراحی معده، روده، کبد و … باید به جراح عمومی مراجعه کنید. باید توجه داشته باشید تا برای انجام چنین جراحی هایی به با تجربه ترین جراح مراجعه کنید. ما در این قسمت برخی از ویژگی های بهترین جراح عمومی در تهران را در اختیار شما قرار داده ایم، برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

مدرک و تخصص پزشک: اولین و مهم ترین ویژگی بهترین جراح عمومی در تهران مدرک و تخصص پزشک می باشد. به پزشکی مراجعه کنید که دارای مدرکی معتبر است.

تجربه کافی و سابقه کاری: از دیگر ویژگی های بسیار مهم تجربه کافی پزشک و همچنین سابقه کاری ایشان می باشد. اگر به پزشکی مراجعه کنید که دارای تجربه کافی در حیطه فعالیت خود باشد، جراحی شما بدون هیچ مشکل و عوارضی انجام می شود.

برخورد مناسب: بهترین جراح عمومی در تهران دارای رفتاری بسیار مناسب در برخورد  با مراجعین خود می باشد. به پزشکی مراجعه کنید که به سوالات بیماران خود به خوبی پاسخ دهد و نکات مور نیاز را برای بیماران بیان نماید.

تجهیزات مناسب: بهترین جراح عمومی در تهران در کلینیک و مرکزی فعالیت می کند که دارای تجهیزات بسیار پیشرفته و مناسب برای درمان و جراحی مراجعین باشد. به تمامی ویژگی های ذکر شده توجه بسیاری داشته باشید.

موقعیت مکانی مناسب: کلینیک بهترین پزشک باید در موقعیتی باشد که افراد بتوانند به راحتی به آن مراجعه نمایند و همچنین محیط و ابزارها باید همواره استریل شوند. حتما این ویژگی ها را در نظر بگیرید و با توجه به این ویژگی ها جراح را انتخاب کنید.

وظایف جراح عمومی چیست؟

شخصی که در زمینه جراحی عمومی متخصص است وظایف مختلفی دارد که باید آن ها را به بهترین شکل انجام دهد. اصلی ترین تخصص این دکتر متخصص، جراحی اندام های شکمی است که قسمت های مختلف بدن را درگیر می کند. در بسیاری از مراکز در سراسر جهان، این گروه از پزشکان از بیماران تصادفی و اورژانس های تهدید کننده زندگی مراقبت می کنند. حوزه فعالیت آن ها بسیار گسترده است و در واقع بسیاری از مداخلات جراحی و حتی زنان را انجام می دهند.

به دلیل آن که جراح عمومی می تواند همه قسمت های بدن بیمار را جراحی کند، به او جراح عمومی نیز گفته می شود. یک جراح عمومی همه اعضای بدن را می شناسد و به درستی می داند که برای جراحی هر قسمت از بدن چه مراحلی را باید طی کند. پس از اتمام تخصص، جراح عمومی می تواند برای تخصص حرفه ای خود اقدام کند. در واقع، این آموزش برای همه پزشکانی که مایلند جراح متخصص شوند ضروری تلقی می شود.

انواع جراحی های عمومی

برخی از انواع جراحی های عمومی بسیار رایج اند. در ادامه برخی از این جراحی ها را برای شما نام خواهیم برد :

جراحی روده بزرگ: هر یک از جراح عمومی انواع متعددی از بیماری های بزرگ و جزئی روده بزرگ از جمله بیماری های ملتهب شدن روده، سرطان روده بزرگ و راست روده، خونریزی کردن دستگاه گوارش و بواسیر را نیز می تواند درمان کنند.

جراحی های اورژانسی : برخی مواقع چندین علائم در بدن رخ می دهد که می توانند بسیار مهم تلقی شوند. این علائم شامل خونریزی، عفونت، انسداد روده و سوراخ شدن اعضای بدن باشند که نیاز به درمان توسط یک جراح عمومی دارند.

لاپاراسکوپی: با کمک این تکنیک می توان بسیاری از بیماری های مرتبط با کیسه صفرا، زائده ها و روده بزرگ، فتق و چاقی را درمان کرد. در این تکنیک با استفاده از دوربین ها و ابزار ها استفاده می شود.

جراحی پستان: جراح عمومی اکثر امور جراحی غیر زیبایی پستان را از لامپکتومی تا ماستکتومی مخصوصا در زمینه سرطان سینه را انجام می دهد.  

جراحی عروق: بهترین جراح عمومی در ایران در ضمن می تواند اختلالات و مشکلات کوچک عروقی را نیز درمان کند.

جراحی غدد درون ریز: جراح جهت حذف همه یا بخش از غده های تیروئید و پاراتیروئید در گردن و غدد فوق کلیوی می توانند اقدام کنند.

جراحی پیوند: جراح عمومی همه امور مراقبتی در جراحی های پیوندی را می تواند انجام دهد.

آنکولوژی : این نوع جراحی برای درمان سرطان انجام می گیرد.

ویژگی های بهترین جراح عمومی در تهران:

⭐ داشتن تجربهبهترین جراح عمومی در تهران باید تجربه و سابقه بسیار خوبی داشته باشد.
❤️ استفاده از تجهیزات مناسببهترین جراح عمومی باید برای ارائه خدمات از تجهیزات خوب و مناسب استفاده کند.
⚡️ داشتن برخورد محترمانهجراح عمومی باید با تمامی بیماران رفتار و برخورد محترمانه داشته باشد.
✅ داشتن مدرک معتبربهترین جراح عمومی در تهران باید در این زمینه مدرک معتبر داشته باشد.

10 تا از بهترین جراح عمومی در تهران را بشناسید!

دکتر مجتبی احمدی زیویاری

دکتر مجتبی احمدی زیویاری(متخصص جراحی عمومی و لاپاروسکوپی)،
دارای 20 سال سابقه طبابت و جراحی،
دارای بورد تخصصی جراحی عمومی و لاپاروسکوپی،
اگر شما هم برای انجام عمل جراحی خود بدنبال جراحی دقیق، ماهر و خوش برخورد هستید که دارای بالاترین درصد رضایتمندی بیماران و کمترین درصد عوارض جراحی باشد قطعا جناب آقای دکتر مجتبی احمدی زیویاری یکی از بهترین گزینه ها می باشند. داشتن تیم پشتیبانی و مشاوره برای همراهی و راهنمایی بیماران از قبل تا بعد از عمل، تیم جراحی و بیهوشی قوی و ورزیده و انجام تمامی اعمال جراحی لاپاروسکوپی، چاقی و عمل های جراحی عمومی در بیمارستان فوق تخصصی مدرن و مجهز با هزینه مناسب از دیگر نقاط قوت آقای دکتر مجتبی احمدی می باشد.

خدمات:

 • انجام تمامی انواع اعمال جراحی چاقی(اسلیو معده، بای پس معده، مینی بای پس معده، ساسیج، ساسی و…) به روش لاپاروسکوپیک
 • انجام اعمال جراحی عمومی و لاپاروسکوپی(جراحی کیسه صفرا، جراحی انواع فتق های کشاله ران، نافی، جدار شکم، جراحی معده، روده کوچک، روده بزرگ، آپاندیس، کیست مویی، جراحی تیروئید و پاراتیروئید، جراحی بافت نرم، جراحی سرطان)

آدرس مطب: تهران، بزرگراه همت غرب، خیابان کبیری طامه (شاهین شمالی)، خیابان بهار، پلاک 17 ، بیمارستان عرفان نیایش، طبقه دوم، کلینیک تخصصی

شماره تماس و واتساپ:
09193779007

شماره مطب:

021-26741854

دکتر کیوان مهدی نژاد

دکتر کیوان مهدی نژاد

دکتر کیوان مهدی نژاد متخصص جراحی عمومی، لاپاراسکوپی و زیبایی هستند. ایشان یکی از بهترین جراح عمومی در تهران می باشند. دکتر کیوان مهدی نژاد از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شده اند. ایشان یکی از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود هستند. ایشان دوره جراحی را زیر نظر پروفسور تیمتالینز بلژیکی گذرانده اند. دکتر مهدی نژاد دوره جراحی زیبایی را در دانشگاه تهران سپری نموده اند.

خدمات:

 • لیپوماتیک
 • جراحی سینه
 • ابدومینوپلاستی
 • جراحی لاغری اسلیو
 • جراحی های تیروئید و پاراتیروئید
 • جراحی های سرطان دستگاه گوارش

آدرس: تهران، نارمک، هفت حوض، گلبرگ شرقی، پلاک 437، ساختمان پزشکان ایران زمین، طبقه2، واحد 4

دکتر پروانه منصوری

دکتر پروانه منصوری

دکتر پروانه منصوری متخصص جراح عمومی هستند. وی دارای تخصص جراحی نشیمنگاه، جراحی هموروئید داخلی و خارجی با لیزر و … هستند. دکتر منصوری یکی از بهترین جراح عمومی در تهران به شمار می روند. ایشان یکی از با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود هستند. دکتر منصوری بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصصی خود را با موفقیت پشت سر بگذارند و بورد تخصصی خود را کسب کنند.

خدمات :

 • جراحی سینه
 • لیپوماتیک
 • ابدومینوپلاستی
 • جراحی هموروئید
 • جراحی کیست مویی
 • درمان بیماری نشیمنگاه

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان طهرانی مقدم، ابتدای سرو شرقی، پلاک 78ساختمان سعادت، آسانسور شرقی، طبقه چهارم شرقی، واحد 30 شرقی

دکتر فرزان نقش وار

دکتر فرزان نقش وار

دکتر فرزان نقش وار در حوزه جراحی عمومی مدرک تخصصی دارند. ایشان یکی از بهترین جراح عمومی در تهران به شمار می روند. دکتر نقش وار متخصص بیماری های نشیمنگاه نیز می باشند. ایشان سابقه بسیاری در درمان بیماری های بواسیر، فیستول و … دارند. دکتر فرزان نقش وار یکی از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود هستند. ایشان درمان بیماری ها و خدمات را با به روز ترین دستگاه ها انجام می دهند.

خدمات :

 • جراحی کیست مویی
 • لیفت صورت و ابرو
 • جراحی هموروئید
 • بلفاروپلاستی
 • رفع غبغب

آدرس: سعادت آباد، میدان طهرانی مقدم(کاج سابق)، ابتدای بلوار سرو شرقی، پلاک 78، ساختمان سعادت، ورودی طبقه یک غربی، واحد 10  

دکتر اعظم رحیمی

دکتر اعظم رحیمی

دکتر اعظم رحیمی متخصص جراحی عمومی هستند. ایشان یکی از بهترین جراح عمومی در تهران به شمار می روند. دکتر رحیمی دوران پزشکی عمومی شان را در دانشگاه مازندران طی کرده اند. ایشان فارغ التحصیل جراحی عمومی از دانشگاه تهران هستند. دکتر رحیمی دارای فلوشیپ فوق تخصصی جراحی کولورکتال از دانشگاه تهران هستند. ایشان یکی از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود می باشند. برای انجام جراحی می توانید به دکتر اعظم رحیمی مراجعه نمایید.

خدمات :

 • درمان اختلالات دفع و بی اختیاری مدفوعی
 • جراحی سرطان های دستگاه گوارش و روده
 • جراحی های بیماری های نشیمنگاهی
 • معاینه و درمان یبوست

آدرس: پونک، انتهای سردار جنگل جنوبی، نرسیده به نیایش، ساختمان پزشکان آرتمیس، طبقه سوم

دکتر امیرحسین پیروز

دکتر امیرحسین پیروز

دکتر امیرحسین پیروز متخصص جراحی عمومی هستند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه تهران گذرانده اند و موفق به کسب بورد تخصصی جراحی عمومی از همان دانشگاه شدند. دکتر امیر حسین پیروز یکی از بهترین جراح عمومی در تهران به شمار می روند. ایشان از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود هستند.

خدمات :

 • جراحی دستگاه گوارش
 • جراحی کیسه صفرا
 • جراحی سینه
 • ابدومینوپلاستی
 • لیپوساکشن شکم
 • بلفاروپلاستی

آدرس: تهران، بیمارستان میلاد

دکتر ابوالفضل رخشان

دکتر ابوالفضل رخشان

دکتر ابوالفضل رخشان متخصص جراحی عمومی هستند. ایشان یکی از بهترین جراح عمومی در تهران به شمار می روند. دکتر رخشان سال 1386 از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شدند. ایشان یکی از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود می باشند. دکتر ابوالفضل رخشان بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت پشت سر بگذارند. ایشان موفق به کسب بورد تخصصی شدند.

خدمات :

 • جراحی تیروئید
 • جراحی سینه
 • بلفاروپلاستی
 • لیفت صورت
 • تمامی اعمال سرپایی
 • تزریق ژل و بوتاکس

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بین میرداماد و مترو شریعتی، کوچه شریفی، پلاک شش، طبقه همکف

دکتر بتول طاهری

دکتر بتول طاهری

دکتر بتول طاهری متخصص جراحی عمومی و زیبایی هستند. ایشان یکی از بهترین جراح عمومی در تهران به شمار می روند. دکتر طاهری فارغ التحصیل دانشگاه تهران هستند. ایشان دوره جراحی عمومی خود را در دانشگاه تهران گذرانده اند. دکتر طاهری یکی از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود می باشند. ایشان دارای 24 سال سابقه در زمینه فعالیت خود می باشند.

خدمات :

 • جراحی هموروئید و بواسیر با لیزر
 • جراحی شقاق کیست مویی با لیزر
 • جراحی کوچک کردن سینه 
 • پیکرتراشی و لیپوماتیک
 • ابدومینوپلاستی
 • لیفت سینه

آدرس: تهران، ضلع شرقی فلکه دوم صادقیه، ابتدای جناح، خیابان نوزدهم، پلاک 18، طبقه 4

دکتر پدرام طالبیان

دکتر پدرام طالبیان

دکتر پدرام طالبیان یکی از بهترین جراح عمومی در تهران به شمار می روند. ایشان دارای فلوشیپ فوق تخصصی جراحی درون بین و جراحی چاقی و متابولیک هستند. دکتر طالبیان عضو فدراسیون بین المللی جراحی چاقی و متابولیک هستند. ایشان یکی از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود هستند. دکتر طالبیان در انجمن جراحان درون بین ایران عضویت دارند.

خدمات :

 • عمل های چاقی
 • انجام جراحی لاپاراسکوپی

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر (عج)، بین میرداماد و ظفر، مقابل بیمارستان ناجا، برج پیروز، واحد 206

دکتر علی محمد مرادی

دکتر علی محمد مرادی

دکتر علی محمد مرادی متخصص جراحی عمومی هستند. ایشان دارای فلوشیپ فوق تخصصی پیوند کبد و پانکراس و جراحی های کبد و لوزالمعده از دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشند. دکتر مرادی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند. ایشان تخصص جراحی خود را از دانشگاه شیراز دریافت نموده اند و دارای بورد تخصصی جراحی هستند. دکتر علی محمد مرادی یکی از بهترین جراح عمومی در تهران هستند.

خدمات :

 • جراحی غدد آدرنال
 • جراحی توده های کبدی
 • جراحی توده های پانکراس
 • جراحی کیسه صفرا و مجاری صفراوی
 • جراحی های سرطان های گوارشی و لاپاراسکوپی

آدرس: تهران، انتهای بلوار کشاورز، بین جمالزاده و قریب، پلاک 35، طبقه دوم، واحد 26

چگونه جراح عمومی شویم؟

این متخصصین، پزشکانی می باشند که به صورت کاملا خاص و ویژه در زمینه درمان بیماری ها و جراحات آموزش می بینند. بیشتر آن ها آموزش خود را با ورود به دانشکده پزشکی آغاز می نمایند، با مدرک MD فارغ تحصیلات خود را به اتمام می رسانند و قبل از درخواست گواهینامه پزشکی، مجوز جراحی خود را تکمیل می کنند. به منظور شروع فعالیت به عنوان یک جراح عمومی، یک پزشک می بایست موارد زیر را تکمیل نماید:

 • حداقل پنج سال تحصیل مترقی در یک برنامه معتبر
 • مدرک واجد شرایط جراحی عمومی
 • مدرک معتبر جراحی عمومی

بعد از پایان تحصیل، جراحان عمومی هفت سال زمان لازم را دارند تا در امتحانات خود موفق شوند. پزشکانی که مجوزهای جراحی عمومی را تکمیل می نمایند، امکان دارد در یکی از مواردی که در زیر ذکر می کنیم به آموزش و دریافت مدارک فوق تخصصی بپردازند:

 • جراحی عروق
 • جراحی اطفال
 • جراحی دست
 • مراقبت های ویژه جراحی
 • بیمارستان و طب تسکینی
 • انکولوژی عمومی و جراحی پیچیده

دلایل مراجعه افراد به جراحان عمومی چیست؟

توصیه پزشک به جراحی

اگر پزشک به بیمار توصیه کند که درمان ‌های غیر جراحی برای وی کافی نیست و بیمار باید برای جراحی به جراح عمومی مراجعه کند، بیمار به بهترین جراح عمومی مراجعه می کند. در این شرایط که تنها راه درمان بیمار به انجام جراحی است، بیمار با تشخیص پزشک معالج به جراحی توصیه می شود.

زمانی که وضعیت بیمار اورژانسی باشد

همانطور که گفتیم دانش جراح عمومی بسیار گسترده می باشد به همین دلیل انواع عمل‌ های اورژانسی را انجام می ‌دهند. در صورتی که شخص دچار آپاندیس، انواع فتق، سنگ کیسه صفرا یا حتی زخم عمیق شده باشد، به جراح عمومی ارجاع داده می‌ شود.

زمانی که خود فرد به دنبال جراحی باشد

زمانی که فرد قصد انجام جراحی داشته باشد، به‌ عنوان‌ مثال، فرد می ‌تواند برای انجام جراحی شکم به جراح عمومی مراجعه کند.

لایل مراجعه افراد به جراحان عمومی چیست؟

رایج ترین جراحی هایی که جراح عمومی انجام می دهد

 • آپاندکتومی جراحی برداشت ضایعات آپاندیس (سیستم شکمی) که به دلیل التهاب آپاندیس (آپاندیسیت) انجام می شود و توسط یک جراح عمومی، این جراحی انجام می شود.
 • کولوستومی جراحی برداشتن کولون (قسمت انتهایی روده بزرگ) است که توسط جراح عمومی انجام می شود و بیماران با مشکلاتی همچون بیماری التهابی روده بزرگ یا تشدید علائم سندرم روده تحریک پذیر (IBS) تحت عمل قرار می گیرند.
 • جراحی برداشت عروق بیرونی زیاد که معمولا به عنوان واریس در جراحی ها شناخته شده است یکی دیگر از جراحی هایی است که توسط جراح عمومی انجام می گیرد.
 • جراحی کیسه صفرا برای برداشتن سنگ ها یا تخلیه صفرا در صورت کیسه صفرا خارج از حالت عادی که توسط جراح عمومی انجام می شود.
 • جراحی های لاغری مانند لیپوماتیک و پیکرتراشی که برای بهبود تناسب اندام و برداشت چربی های اضافه انجام می شود و باعث کاهش وزن و کنترل چاقی می شود، توسط جراحان عمومی انجام می شود و یکی از بهترین و سریع ترین روش ها برای لاغری و تناسب اندام می باشد.
 • جراحی ناحیه سینه شامل جراحی برداشتن توده های خطرناک، تشخیص سرطان سینه و غیره که ممکن است توسط جراح عمومی انجام شود.
 • لاپاراسکوپی یک روش جراحی است که بر روی ناحیه شکمی انجام می شود و با استفاده از دوربین و وسایل کوچک، جراحی های متعددی از جمله برداشت ضایعات، فتق و جراحی های دیگر را آسان تر می سازد و عموما توسط اغلب متخصصان نظیر متخصص زنان و زایمان مورد استفاده قرار می گیرد.
 • جراحی ترمیمی برای ترمیم آسیب های ناشی از تروما نظیر شکستگی استخوان ها، آسیب به عروق داخلی یا جراحی های بعد از عمل ممکن است جراح عمومی انجام شود.
 • کیستکتومی جراحی برداشت کیست های موجود در تخمدان و اندام تناسلی زنان می باشد. این جراحی برای تشخیص و درمان کیست های بدخیم و خوش خیم مورد استفاده قرار می گیرد.

مراقبت های قبل و بعد از جراحی

قبل و بعد از جراحی افراد باید مراقبت هایی را انجام دهند تا دچار هیچ آسیب و عوارضی نشوند. برخی از این اقدامات عبارتند از:

 • قبل از انجام جراحی نباید از قرص هایی مانند آسپرین استفاده کنید. این قرص ها و داروها می توانند منجر به خونریزی در حین و بعد از عمل شوند.
 • از دخانیات قبل و بعد از عمل استفاده نکنید، زیرا استفاده از دخانیات منجر به کند شدن روند بهبود می شود.
 • به محل جراحی فشاری وارد نکنید و سعی کنید طوری استراحت کنید که فشاری بر محل وارد نشود.
 • بعد از انجام جراحی به هیچ عنوان فعالیت های سنگین انجام ندهید.

هزینه انجام جراحی های عمومی در تهران

هر فردی که به منظور انجام جراحی های عمومی در تهران اقدام می نماید بایستی هزینه هایی را پرداخت کند که جراح یا کلینیک مورد نظر جراحی را بتواند به خوبی انجام دهند و اقدام نمایند؛ البته نکته حائز اهمیت این است که هزینه انجام جراحی عمومی بستگی مستقیم به موارد گوناگونی دارد که بایستی شما از آن ها اطلاع کافی داشته باشید؛ به عنوان نمونه نوع جراحی و مشکلی که بیمار می تواند داشته باشد، تاثیر مستقیمی روی هزینه جراحی دارد.

از دیگر موارد موثر به موقعیت مکانی کلینیک یا مطب جراح مورد نظر می توان اشاره نمود به این خاطر که هر چه مطب ایشان در موقعیت مکانی یا جغرافیایی بهتر و مناسب تری باشد امنکان دارد که هزینه ها هم افزایش یابد؛ در ضمن میزان تجربه و سابقه جراح هم روی مبلغی که می بایست فرد پرداخت کند تاثیر می گذارد.

کلام آخر

جراح عمومی بر اندام ‌های شکمی تمرکز دارد. اندام های شکمی شامل مری، معده، روده باریک، روده بزرگ، کبد، لوزالمعده، کیسه صفرا و مجرا های صفرا و غده تیروئید می‌ شود. برای انجام جراحی باید سعی کنید به بهترین جراح عمومی مراجعه نمایید. اقداماتی قبل و بعد از جراحی باید انجام دهید که پزشک و جراح شما این اقدامات را به طور کامل برای شما بیان می کند. سعی کنید به خوبی این اقدامات را رعایت نمایید تا دچار مشکلی نشوید.

از شما عزیزان بسیار ممنونیم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحا همواره سعی داشته شما را با بهترین جراح عمومی در تهران آشنا کند. امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشند. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد وارد سایت شوید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (27 امتیاز)

نسرین شهری

سلام من نسرین شهری هستم. حدود 2 سال هست که کار نویسندگی و تولید محتوا در حوزه پزشکی انجام می دهم؛ سعی کردم که بهترین مطالب حوزه پزشکی را گردآوری کنم و در اختیارتان قرار دهم. اگر سوال یا پیشنهادی درباره محتوای سایت داشتید خوشحال می شوم از طریق دیدگاه ها با من در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 5 =

دکمه بازگشت به بالا