پزشکانکاشت مو

10 تا از بهترین دکتر کاشت مو در ولیعصر⭐【سال1403】❤️

مو یکی از مهم ترین بخش های چهره محسوب می شود که تاثیر بسزایی در زیبایی ظاهری دارد و بالعکس ریزش مو پدیده ای ناراحت کننده بوده و در صورتی که به موقع درمان نشود منجر به طاسی خواهد شد؛ البته این مشکل در برخی افراد ژنتیکی است. خوشبختانه امروزه با ایجاد روشی نوین به نام کاشت مو این امکان برای افرادی که با طاسی و کم پشتی مو مواجه شده اند؛ وجود دارد تا با مراجعه به بهترین دکتر کاشت مو در ولیعصر مجددا از طریق این درمان زیبایی نظاره گر رشد موهای کاشته شده به صورت طبیعی باشند.

بهترین دکتر کاشت مو در ولیعصر چه ویژگی هایی دارد؟

پزشکی که به صورت حرفه ای و پیشرفته در زمینه کاشت مو فعالیت دارد و اغلب مراجعینی که نزد او تحت این درمان قرار گرفته اند از نتیجه کاشت رضایت دارند را می توان به عنوان بهترین دکتر کاشت مو در ولیعصر معرفی نمود. به طور قطع پیدا کردن بهترین دکتر کاشت مو در شهری مانند تهران کاری سخت و دشوار خواهد بود اما با رعایت برخی نکات و دقت می توان انتخاب درستی داشته باشید؛ لذا در ادامه به برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر کاشت مو در ولیعصر اشاره می کنیم:

 • مهارت و تجربه: دکتر کاشت مو باید دوره های تخصصی این درمان زیبایی را با موفقیت پشت سر گذاشته و سالیان زیادی در ارائه این خدمات فعالیت داشته و تجربه کسب نماید. زیرا تنها از این طریق می توانند به مهارت های لازم برای انجام درمان کاشت مو با نتیجه ای رضایت بخش و موفقیت آمیز دست پیدا کنند.
 • استفاده از تکنیک های جدید: بهترین دکتر کاشت مو در ولیعصر باید دانش پزشکی خود را در این حوزه به روز نگه دارد و از جدیدترین تکنیک های کاشت مو مطلع شده و دوره های آموزشی آن را با شرکت در کنگره های بین المللی بیاموزد و در ارائه خدمات خود این شیوه های نوین را به کار برد و بدین ترتیب میزان خطا در کاشت مو را تا حد ممکن کاهش دهد.
 • ارتباط دوستانه با متقاضی: پزشک کاشت مو از طریق برقراری ارتباط صمیمانه با بیمار ضمن ارائه اطلاعات لازم در مورد این درمان زیبایی، اعتماد او را نیز جلب نموده و از سطح انتظارات او از نتیجه این درمان مطلع می گردد. علاوه بر این بیمار نیز از این طریق به میزان تجربه و تبحر دکتر کاشت مو پی می برد.
بهترین دکتر کاشت مو در ولیعصر چه ویژگی هایی دارد؟

اهمیت دکتر متخصص در انجام  مراحل کاشت مو

انتخاب بهترین دکتر کاشت مو در ولیعصر می تواند تاثیر زیادی در نتیجه نهایی این درمان زیبایی داشته باشد و درصد بالایی از فولیکول های مو کاشته شده در نواحی تحت درمان با موفقیت پیوند داده می شوند. هرچقدر که تبحر و تجربه پزشک برای این درمان بیشتر باشد فولیکول های پیوندی نیز موفق به رشد شده و نتیجه نهایی درمان در آینده نیز پرپشتی موهای بیمار خواهد بود.

دکتر متخصص کاشت مو باید زاویه مناسب کاشت را برای هر کدام از نواحی تحت درمان به درستی تشخیص دهد و با در نظر گرفتن جهت خواب مو، فولیکول ها را در جهت و مسیر درست کاشت کند. توجه داشته باشید در صورت اشتباه و عدم دقت پزشک در این مرحله موهای کاشته شده بعد از رشد حالت غیر طبیعی خواهد داشت.

بهترین دکتر کاشت مو در ولیعصر تمام جزئیات این جراحی زیبایی را به طرز صحیحی انجام داده و ریسک هرگونه عارضه و خطر جانبی را نیز به حداقل ممکن می رساند.

10 تا از بهترین دکتر کاشت مو در ولیعصر را بشناسید!

دکتر ایمان روغنی

دکتر ایمان روغنی

دکتر ایمان روغنی یکی از پزشکان متخصص زیبایی و عضو آکادمی پوست آمریکا و اروپا می باشند. ایشان همواره از جدیدترین متدها و فناوری پزشکی در زمینه زیبایی مطلع بوده و برای مراجعین خود از این متدهای نوین در ارائه خدمات زیبایی استفاده می کنند و به عنوان یکی از بهترین دکتر کاشت مو در ولیعصر فعالیت داشته و اکثریت مراجعینی که این درمان زیبایی را نزد دکتر روغنی انجام داده اند از نتیجه نهایی بعد از عمل رضایت داشته اند.

خدمات:

 • کاشت مو، ابرو، ریش، مزوتراپی موی سر
 • زاویه سازی فک، تزریق ژل و چربی، لیفت صورت با نخ
 • بلفاروپلاستی، هایفوتراپی، درمان بیماری های پوستی

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان ولی نژاد، رو به روی بیمارستان هاشمی نژاد

دکتر مهسا میرحاجی مغانجوقی

دکتر مهسا میرحاجی مغانجوقی

دکتر مهسا میرحاجی مغانجوقی به عنوان یکی از بهترین دکتر کاشت مو در ولیعصر فعالیت دارند. ایشان دارای تخصص پوست، مو و زیبایی بوده و مدرک دکترای حرفه ای پزشکی خود را نیز اخذ نموده اند. دکتر میرحاجی در ارائه کلیه خدمات زیبایی مربوط به پوست و مو سوابق درخشانی را در کارنامه کاری خود دارند و تاکنون عمل های موفقیت آمیز زیادی را نیز در زمینه کاشت مو و پیوند مو داشته اند.

خدمات:

 • کاشت مو، مزوتراپی و تزریق هیرفیلر مو
 • پی آر پی و لیزر موهای زائد
 • جوانسازی پوست، تزریق ژل و مزوژل مو

آدرس: تهران، ولیعصر، خیابان فیاضی، خیابان بیدار، نبش مریم غربی، پلاک 29

دکتر سید هادی سادات امینی

دکتر سید هادی سادات امینی

دکتر سید هادی سادات امینی دارای مدرک دکترای تخصصی پوست، مو و زیبایی بوده و در زمینه ارائه خدمات زیبایی در زمینه های مختلف از جمله کاشت و پیوند مو فعالیت دارند. ایشان با تمامی روش های کاشت مو مطابق با فناوری و متدهای روز دنیا آشنایی کاملی داشته و با توجه به تجربه و تخصصی که در این حوزه دارند برای هرکدام از بیماران با در نظر گرفتن نتیجه معاینات و آزمایشات اولیه، روش مناسب را به کار برده و این امر موجب جلب رضایت اکثریت مراجعین این درمان زیبایی شده است.

خدمات:

 • کاشت مو، ابرو، ریش
 • تزریق بوتاکس، فیلر، چربی
 • مزوتراپی و لیزر موهای زائد
 • جوانسازی پوست، زوایه سازی فک

آدرس: تهران، میدان ولیعصر، بلوار کشاورز، بعد از چهار راه فلسطین

دکتر صفیه چعباوی زاده

دکتر صفیه چعباوی زاده

دکتر صفیه چعباوی زاده متخصص پوست، مو زیبایی با 20 سال سابقه در ارائه خدمات زیبایی می باشند. ایشان در زمینه کاشت و پیوند مو نیز به صورت تخصصی فعالیت داشته و در طی سالیان تجربه کاری خود، بیماران زیادی را در جهت انجام این درمان زیبایی پذیرش کرده و با کسب نتیجه نهایی موفق، رضایت آنان را جلب نموده اند.

خدمات:

 • درمان بیماری های پوستی
 • کاشت مو، ابرو و ریش
 • مزوتراپی و لیزر موهای زائد
 • تزریق ژل و بوتاکس

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از ظفر، نیش خیابان ناصری، پلاک 84

دکتر حمید وحیدی

دکتر حمید وحیدی

دکتر حمید وحیدی یکی از بهترین دکتر کاشت مو در ولیعصر هستند. ایشان دارای تخصص پوست، مو و زیبایی از دانشگاه اهواز هستند و در زمینه ارائه خدمات کاشت و پیوند مو از مهارت و تجربه بالایی برخوردارند و در این زمینه ضمن اطلاع و تسلط بر کلیه روش های پیوند مو از تجهیزات مدرن و پیشرفته نیز بهره مند می باشند.

خدمات:

 • کاشت مو، ابرو و لیزر موهای زائد
 • لیفت با نخ و زاویه سازی فک
 • بلفاروپلاستی، مزوتراپی و هایفوتراپی
 • درمان بیماری های پوستی

آدرس: تهران، بالاتر از میدان ونک، ولیعصر شمالی، خیابان دامن افشار، پلاک 56، واحد همکف

آیا کاشت مو عوارض دارد؟

کاشت مو نیز جزو یکی از درمان های زیبایی محسوب می شود که دارای مزایای زیادی بوده و فرد بعد از انجام موفقیت آمیز این درمان زیبایی اعتماد به نفس بالایی از نظر ظاهری به دست می آورد. ولیکن این عمل زیبایی ممکن است دارای عوارضی به قرار ذیل نیز باشد:

 • خارش و التهاب از عوارض جانبی این جراحی است که بیمار در هفته اول کاشت آن را تجربه می کند که بهترین دکتر کاشت مو در ولیعصر برای این عوارض جانبی داروهای ضد خارش و ضد التهاب تجویز می کند.
 • امکان بروز عفونت در ناحیه کاشت در صورت عدم رعایت توصیه های پزشک بعد از جراحی وجود دارد که البته پزشک متخصص به منظور جلوگیری از بروز این عارضه مصرف آنتی بیوتیک را تجویز می کند.
 • عدم رشد مو و یا رشد نامنظم مو
آیا کاشت مو عوارض دارد؟

مراقبت های بعد از کاشت مو کدام است؟

مراقبت های توصیه شده توسط بهترین دکتر کاشت مو در ولیعصر به قرار ذیل است:

 • بعداز این جراحی زیبایی با توجه به شرایط جسمی و همچنین اندازه ناحیه تحت درمان، باید 6 الی 15 روز استراحت کنید و توصیه می شود که تا زمان بهبودی کامل از محل کار خود مرخصی بگیرید که البته در این زمینه نظر پزشک معالج حائز اهمیت است.
 • به مدت دو هفته از شنا کردن به خصوص در استخرهای عمومی اجتناب کنید.
 • بعد از کاشت مو، پوست ناحیه تحت درمان متورم شده و لازم است که حداقل 3 روز بعد از عمل در زمان استراحت با  کمک چند بالش سر را بالاتر از بدن قرار دهید تا میزان تورم کاهش یابد.
 • در اولین روز بعد از کاشت مو، باید موها را به آرامی شستشو دهید توجه داشته باشید که آب نباید به طور مستقیم با ناحیه پیوند شده تماس پیدا کند و بعد از گذشت یک هفته می توانید در زمان دوش ناحیه پیوند شده را با نوک انگشتان بشویید.
 • استفاده از سشوار بعد از کاشت مو به دلیل آسیب رساندن به فولیکول های مو ممنوع می باشد.
 • احساس خارش در ناحیه پیوند شده در هفته اول بعد از درمان کاملا طبیعی بوده و نشان دهنده بهبود زخم ناشی از این جراحی زیبایی است.

سخن پایانی

در این مقاله به بررسی ویژگی های بهترین دکتر کاشت مو در ولیعصر و اهمیت مراجعه به پزشک متخصص برای این درمان زیبایی پرداختیم. با توجه به این که کاشت مو جزو یکی از عمل های بسیار حساس محسوب می شود و نتیجه موفق آن تاثیر بسزایی بر سلامت و زیبایی ظاهری بیمار دارد لذا توصیه می شود که در انتخاب دکتر کاشت مو دقت لازم را داشته باشید.

از این که برای کسب اطلاعات درمانی و زیبایی سایت جراحا را انتخاب کرده اید از شما سپاس گزاریم. نظرات و انتقادات خود را از طریق کامنت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا