پزشکاندندانپزشکی

بهترین دکتر ایمپلنت در تجریش【سال1403】⭐ + لیست 5 تایی

ما امروز قصد داریم شما را با بهترین دکتر ایمپلنت در تجریش آشنا کنیم. ایمپلنت دندان جایگزینی برای دندان‌ های از دست رفته افراد می ‌باشد. افرادی که به دلایل مختلفی دندان ‌های خود را از دست داده ‌اند کاندیدای مناسبی برای انجام ایمپلنت دندان هستند. ایمپلنت دندان با بدن افراد سازگاری دارد. افراد برای استفاده از این روش باید بهترین پزشک را انتخاب کنند. ما در این مقاله لیستی از بهترین دکتر ایمپلنت در تجریش را در اختیار شما قرار داده ‌ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

ایمپلنت دندان چیست؟

برخی از افراد به دلایل مختلفی دندان‌ های خود را از دست می ‌دهند و این امر سبب کاهش اعتماد به نفس آنان می ‌شود. ایمپلنت دندان روشی برای پر کردن جای خالی دندان‌ ها می ‌باشد. این روش روشی با دوام است که افراد می‌ توانند با مراجعه به بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تهران از این روش استفاده کنند. ایمپلنت دندان همانند دندان ‌های طبیعی فرد عمل می ‌کند. افراد می ‌توانند با استفاده از این روش اعتماد به نفس خود را افزایش دهند. این روش دارای  مزایای بسیاری است و همانگونه که دارای مزایای بسیاری است، معایبی نیز دارد. افراد باید سعی کنند بهترین و با تجربه ‌ترین پزشک را انتخاب کنند. در ادامه مقاله ویژگی ‌های بهترین دکتر ایمپلنت در تجریش را در اختیار شما قرار داده ‌ایم.

ایمپلنت دندان چیست؟

ویژگی ‌های بهترین دکتر ایمپلنت در تجریش

در این قسمت برخی از ویژگی‌ های بهترین دکتر ایمپلنت در تجریش را در اختیار شما قرار داده‌ ایم با مطالعه این قسمت سعی کنید بهترین و با تجربه‌ ترین پزشک را انتخاب کنید تا به نتایجی مطلوب دست یابید. برخی از این ویژگی.‌ها عبارتند از:

میزان تحصیلات دندانپزشک: میزان تحصیلات دندانپزشک یکی از مواردی است که بسیار حائز اهمیت است. بهترین دکتر ایمپلنت در تجریش دارای مدرک و تخصص در حیطه فعالیت خود می‌ باشد، پزشکی را انتخاب کنید که دارای مدرکی معتبر از دانشگاهی معتبر است.

تجربه و مهارت دندانپزشک: از دیگر ویژگی ‌هایی که دارای اهمیت بسیاری است تجربه و مهارت دندانپزشک می ‌باشد. باید به پزشکی مراجعه نمایید که دارای تجربه کافی و همچنین مهارت در زمینه فعالیت خود باشد. در این صورت به نتایج بسیار مطلوبی خواهید رسید.

کلینیک مجهز: از دیگر ویژگی ‌های بهترین دکتر ایمپلنت در تجریش فعالیت در کلینیک مجهز می‌ باشد به پزشکی مراجعه کنید که در کلینیک مجهزی مشغول فعالیت است. کلینیک بهترین دکتر ایمپلنت در تجریش دارای ابزار و دستگاه‌ های پیشرفته و مناسب برای ارائه بهترین خدمات به افراد می ‌باشد.

برخورد مناسب: بهترین پزشک باید همواره برخوردی بسیار مناسب با بیماران خود داشته باشد. سعی کنید به پزشکی مراجعه کنید که دارای رفتاری خوب با بیمار است و تمامی نکات مورد نیاز را برای بیمار بیان می ‌کند.

سلامت بیماران: بهترین دکتر ایمپلنت در تجریش سلامت بیماران خود را از هر مسئله ‌ای مهم‌ تر می‌ داند پس به پزشکی مراجعه کنید که سلامت بیماران خود را اولویت قرار خواهد داد.

5 تا از بهترین دکتر ایمپلنت در تجریش را بشناسید!

دکتر سامان ساعتچی تهرانی

دکتر سامان ساعتچی تهرانی

دکتر سامان ساعتچی تهرانی، جراح و دندانپزشک هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در تجریش به شمار می روند. دکتر ساعتچی تهرانی در انجمن دندانپزشکان آمریکا عضویت دارند. ایشان جزء با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود به شمار می روند. دکتر ساعتچی در کلینیک خود بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به مراجعین ارائه می دهند. ایشان یکی از با سابقه ترین پزشکان در زمینه دندانپزشکی هستند. افراد می توانند برای انجام ایمپلنت دندان به ایشان مراجعه نمایند.

خدمات دکتر سامان ساعتچی تهرانی:

 • ایمپلنت دندان
 • کامپوزیت دندان
 • ارتودنسی دندان
 • لمینت دندان
 • اصلاح ناهنجاری های فک و صورت

آدرس: تهران، تجریش، سه راه عمار، خیابان علیرضا افشار، به سمت نیاوران، پلاک 6، طبقه همکف

دکتر مریم کاردان

دکتر مریم کاردان

دکتر مریم کاردان متخصص جراحی لثه و ایمپلنت هستند. ایشان متولد سال 1360 می باشند. دکتر کاردان یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در تجریش به شمار می روند. ایشان در سال 1384 دندانپزشکی عمومی را به اتمام رساندند و همچنین در سال 1398 دوره تخصصی پریودنتیکس را به اتمام رساندند. دکتر مریم کاردان موفق به کسب بورد تخصصی پریودنتیکس از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می باشند. ایشان دارای فلوشیپ لیزر از دانشگاه آخن (RWTH Aachen University) آلمان هستند. افراد می توانند برای انجام ایمپلنت دندان به دکتر مریم کاردان مراجعه نمایند.

خدمات دکتر مریم کاردان:

 • جراحی لثه
 • ایمپلنت دندان
 • جراحی دندان عقل

آدرس: تهران، تجریش، خیابان فناخسرو، پلاک 10

دکتر محمدرضا حضرتی

دکتر محمدرضا حضرتی

دکتر محمدرضا حضرتی متخصص ایمپلنت هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در تجریش به شمار می روند. دکتر محمدرضا حضرتی بعد از گذراندن دوره عمومی توانستند دوره تخصص ایمپلنت را با موفقیت پشت سر بگذارند. ایشان موفق به کسب بورد تخصصی ایمپلنت دندان می باشند. دکتر محمدرضا حضرتی جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود می باشند. ایشان دارای تجربه و سابقه بسیاری هستند. دکتر حضرتی در کلینیک خود از بهترین و مرغوب ترین مواد و بهترین تجهیزات برای ارائه خدماتی با کیفیت به مراجعین استفاده می کنند. کلینیک ایشان دارای پزشکانی بسیار مجرب می باشد.

خدمات دکتر محمدرضا حضرتی:

 • ایمپلنت دندان
 • ترمیمی و زیبایی
 • درمان ریشه
 • دندانپزشکی اطفال
 • پروتز ثابت و متحرک دندان
 • جراحی تخصصی دندان

آدرس: خیابان ولیعصر، بعد از زعفرانیه، روبروی قنادی لادن، کوچه سعدی، پلاک 2، واحد 2

دکتر مهدی صابری

دکتر مهدی صابری

دکتر مهدی صابری متخصص جراحی زیبایی، فک و صورت و یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در تجریش هستند. ایشان یکی از با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. دکتر صابری در انجمن جراحی دهان، فک و صورت ایران دارای عضویت می باشند. ایشان همچنین فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی اصفهان هستند. دکتر صابری مدیر گروه بخش جراحی دهان، فک و صورت دانشگاه می باشند. ایشان به مدت دو سال استاد دانشگاه علوم پزشکی بوده اند. دکتر صابری تمام تلاش خود را می کنند تا خدمات را با کیفیت بالایی به افراد ارائه دهند. ایشان بیش از پنج هزار ایمپلنت دندانی تا کنون انجام داده اند.

خدمات دکتر مهدی صابری:

 • ایمپلنت دندان
 • جراحی دندان عقل
 • جراحی بینی
 • جراحی فک

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج ،اول سرو شرقی، پلاک 78، ساختمان سعادت ورودی شرقی، طبقه دوم، واحد 15

دکتر میلاد افشار

دکتر میلاد افشار

دکتر میلاد افشار دندانپزشک و جراح متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی و یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در تجریش می باشند. ایشان جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود شمار می روند. دکتر افشار بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی موفق به گذراندن دوره تخصص خود شدند و توانستند بورد تخصصی خود را کسب نمایند. ایشان دارای کلینیکی بسیار مجهز هستند. دکتر افشار تمام تلاش خود را می کنند تا خدمات خود را با کیفیت بالایی به مراجعین ارائه دهند. افراد می توانند برای انجام ایمپلنت دندان و دیگر خدمات زیبایی دندان به ایشان مراجعه نمایند.

خدمات دکتر میلاد افشار:

 • ایمپلنت دندان
 • اصلاح طرح لبخند
 • انجام ارتودنسی
 • جرم گیری دندان

آدرس: تهران، اقدسیه، خیابان موحد دانش، نبش کوچه نیلوفر، ساختمان پزشکان صاحبقرانیه

کاندیدای نامناسب ایمپلنت دندان

برخی از افراد کاندیدای مناسبی برای انجام ایمپلنت دندان نیستند. شما باید سعی کنید قبل از مراجعه به دندانپزشک جهت انجام ایمپلنت دندان به خوبی این مطالب را مطالعه کنید. افرادی که شیمی درمانی انجام داده ‌اند نباید از این روش استفاده کنند زیرا احتمال موفقیت کاشت ایمپلنت در چنین افرادی کاهش می ‌یابد. کسانی که به پوکی استخوان مبتلا هستند نباید از این روش استفاده کنند حتماً قبل از انجام این روش به پزشک خود اطلاع دهید. کسانی که استخوان ‌های فک آنان قدرت نگهداری ایمپلنت را ندارد افراد نامناسبی برای انجام این روش هستند.

با مراجعه به بهترین دکتر ایمپلنت می ‌توانید متوجه شوید که آیا فرد مناسبی برای انجام ایمپلنت هستید یا خیر. همچنین کسانی که از دخانیات استفاده می ‌کنند باید از آن پرهیز کنند زیرا استعمال دخانیات سبب جلوگیری از موفقیت درمان می‌ شود. قبل از انجام این روش دندانپزشک جلسه مشاوره‌ ای را با شما قرار می ‌دهد که تمامی موارد در آن جلسه بیان می ‌شود.

کاندیدای نامناسب ایمپلنت دندان

هزینه کاشت ایمپلنت

هزینه ایمپلنت دندان در هر کلینیک دندانپزشکی متفاوت از دیگر کلینیک می ‌باشد. افراد با مراجعه به بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران می‌ توانند از این روش استفاده کنند. هزینه کاشت ایمپلنت دندان به عوامل مختلفی مانند تحصیلات و مهارت متخصص ایمپلنت بستگی دارد. اگر پزشکی که به ایشان مراجعه می ‌کنید دارای تحصیلات بسیار بالا از برترین دانشگاه‌ ها باشد و مهارت بسیاری در انجام ایمپلنت داشته باشد هزینه بالاتر می ‌باشد. همچنین تکنولوژی و تجهیزات مورد استفاده در کلینیک‌ ها می ‌تواند بر هزینه تاثیر داشته باشد.

اگر به کلینیکی مراجعه کنید که دارای تجهیزات بسیار پیشرفته باشد هزینه بیش تر است. اگر دندان‌ های شما دارای پوسیدگی باشد باید قبل از انجام ایمپلنت، پوسیدگی‌ ها برطرف شوند و این امر می ‌تواند در هزینه تاثیرگذار باشد. همچنین تصویربرداری از دندان ‌ها یکی از عواملی است که تاثیر بسیاری در هزینه دارد. سعی کنید برای پرداخت هزینه کم تر به کلینیک نا معتبر مراجعه نکنید و تمام تلاش خود را بکنید تا به کلینیکی مراجعه کنید که بسیار معتبر است.

کلام آخر

برخی از افراد به دلایل مختلفی دندان‌ های خود را از دست می ‌دهند و این امر سبب کاهش اعتماد به نفس آنان می ‌شود. ایمپلنت دندان روشی برای پر کردن جای خالی دندان‌ ها می ‌باشد. این روش روشی با دوام است که افراد می‌ توانند با مراجعه به بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی از این روش استفاده کنند. ایمپلنت دندان همانند دندان ‌های طبیعی فرد عمل می ‌کند. هزینه کاشت ایمپلنت دندان به عوامل مختلفی مانند تحصیلات و مهارت متخصص ایمپلنت بستگی دارد. اگر پزشکی که به ایشان مراجعه می ‌کنید دارای تحصیلات بسیار بالا از برترین دانشگاه‌ ها باشد و مهارت بسیاری در انجام ایمپلنت داشته باشد هزینه بالاتر می ‌باشد.

از شما بسیار سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحا همواره سعی داشته شما را با بهترین دکتر ایمپلنت در تجریش آشنا کند. امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشند. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد وارد سایت شوید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (64 امتیاز)

نسرین شهری

سلام من نسرین شهری هستم. حدود 2 سال هست که کار نویسندگی و تولید محتوا در حوزه پزشکی انجام می دهم؛ سعی کردم که بهترین مطالب حوزه پزشکی را گردآوری کنم و در اختیارتان قرار دهم. اگر سوال یا پیشنهادی درباره محتوای سایت داشتید خوشحال می شوم از طریق دیدگاه ها با من در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا