پزشکانجراحی درمانی

بهترین جراح سنگ کلیه در شمال تهران【سال1403】❤️ + لیست 5 تایی

ما امروز قصد داریم شما را با بهترین جراح سنگ کلیه در شمال تهران آشنا کنیم. سنگ کلیه توده ای بسیار سخت است که در ادرار به وجود می آید. سنگ کلیه کوچک ممکن است از طریق ادرار خارج شود ولی سنگ های بزرگ از این طریق نمی توانند از بدن خارج شوند. تا زمانی که این سنگ ها حرکت نکنند علائم آن ها ممکن است پدیدار نشود. ما در این مقاله لیستی از بهترین جراح سنگ کلیه در شمال تهران را در اختیار شما قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

سنگ کلیه چیست؟

توده ای سخت از موادی که در ادرار وجود دارند، سنگ کلیه می باشد. سنگ کلیه در اندازه های مختلفی وجود دارد که اندازه کوچک آن می تواند از طریق ادرار از بدن فرد خارج شود، ولی سنگ کلیه بزرگ تر، به دلیل اندازه بزرگ، از این راه نمی تواند خارج شود. سنگ کلیه، از کلیه تا مثانه افراد را تحت تاثیر قرار می دهد. یکی از عوامل ایجاد سنگ کلیه کم ادرار کردن در طول روز می باشد. کم ادراری در طول روز، باعث ایجاد سنگ کلیه می شود. پس سعی کنید به طور مرتب ادرار خود را خالی کنید تا مبتلا به سنگ کلیه نشوید. تا زمانی که سنگ کلیه حرکت نکند ممکن است علائم سنگ کلیه، خود را نشان ندهند و شما متوجه این بیماری نشوید. برای درمان سنگ کلیه به بهترین دکتر مراجعه کنید.

سنگ کلیه چیست؟

ویژگی های بهترین جراح سنگ کلیه در شمال تهران

برای درمان سنگ کلیه باید به بهترین دکتر کلیه در تهران مراجعه نمایید. برخی از ویژگی های بهترین دکتر سنگ کلیه را در اختیار شما قرار داده ایم، این ویژگی ها عبارتند از:

 • مدرک و تخصص بهترین جراح سنگ کلیه در شمال تهران باید از بهترین و معتبر ترین دانشگاه باشد و همچنین پزشک باید دارای تخصص در حیطه فعالیت خود باشد.
 • از دیگر ویژگی ها می توان به تجربه کافی جراح اشاره کرد. بهترین جراح دارای تجربه و سابقه در زمینه فعالیت خود می باشد.
 • برخورد مناسب جراح از دیگر ویژگی های بهترین جراح سنگ کلیه در شمال تهران می باشند. بهترین جراح سنگ کلیه باید به تمامی سوالات بیماران با صبر و حوصله بسیاری پاسخ دهد.
 • بهترین پزشک همواره سلامت بیماران خود را اولویت قرار می دهد و تمام تلاش خود را می کند تا جراحی را به خوبی انجام دهد و هیچ خطری سلامت بیمار را تهدید نکند.

5 تا از بهترین جراح سنگ کلیه در شمال تهران را بشناسید!

دکتر محمد جعفر کیانی

دکتر محمد جعفر کیانی

دکتر محمد جعفر کیانی، یکی از بهترین جراح سنگ کلیه در شمال تهران هستند. ایشان متولد سال 1332 می باشند. دکتر کیانی متخصص اورولوژی هستند. ایشان در رشته پزشكى كاتانياى ايتاليا پذیرفته شدند. دکتر کیانی یکی از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود به شمار می روند. دکتر محمد جعفر کیانی، در سال 1363 توانستند پایان نامه پزشکی عمومی خود را دریافت کنند. افراد می توانند برای جراحی سنگ کلیه به ایشان مراجعه نمایند.

خدمات دکتر محمد جعفر کیانی:

 • درمان بیماری تراجنسی
 • درمان زگیل تناسلی
 • جراحی سنگ کلیه
 • جراحی پروستات
 • جراحی واریکوسل
 • جراحی سرطان کلیه
 • درمان ناباروری

آدرس: تهران، 35 متری قیطریه، حد فاصل اتوبان صدر و پارک قیطریه، پلاک 30، طبقه 3

دکتر حسن اینانلو

دکتر سیدحسن اینانلو

دکتر حسن اینانلو، متخصص اورولوژی می باشند. ایشان یکی از بهترین دکتر سنگ کلیه در شمال تهران می باشند. دکتر اینانلو، جزء با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود می باشند. ایشان در انجمن اورولوژی اروپا عضو هستند. دکتر حسن اینانلو، رتبه سوم بورد تخصصی اروپا را کسب نمودند. ایشان در هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران عضویت دارند. دکتر حسن اینانلو دارای 16 سال سابقه جراحی در حیطه فعالیت خود می باشند. ایشان مقالات بسیاری را در برترین مجلات پزشکی جهان به چاپ رساندند.

خدمات دکتر حسن اینانلو:

 • درمان سنگ کلیه
 • درمان سرطان مثانه
 • سرطان های دستگاه ادراری
 • درمان تومور کلیه
 • درمان سرطان پروستات
 • جراحی ناباروری

آدرس: تهران، نرسیده به چهارراه فرمانیه، بیمارستان فرمانیه

دکتر کیوان آقا محمد پور

دکتر کیوان آقا محمد پور

دکتر کیوان آقا محمد پور یکی از بهترین جراح سنگ کلیه در شمال تهران می باشند. ایشان مدرک پزشکی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نموده اند. دکتر آقا محمد پور پس از دریافت مدرک پزشکی عمومی خود تصمیم به دریافت مدرک تخصصی خود در زمینه جراحی کلیه و مجاری ادراری اورولوژی گرفتند. ایشان بعد از گذراندن دوره عمومی توانستند دوره تخصص خود را نیز پشت سر بگذارند. دکتر آقا محمد پور چندین لوح تقدیر از سوی ریاست دانشگاه دریافت کرده اند. ایشان دوره فلوشیپ فوق تخصصی جراحی های آندوسکوپی و لاپاراسکوپی خود را در دانشگاه علوم پزشکی ایران گذراندند. ایشان در انجمن اورولوژی ایران، اروپا و آمریکا دارای عضویت می باشند.

خدمات دکتر کیوان آقا محمد پور:

 • درمان  زگیل تناسلی
 • درمان مشکلات مربوط به پروستات
 • درمان سنگ کلیه و مشکلات مثانه
 • درمان بی اختیاری ادراری و تمامی مشکلات جنسی
 • درمان مشکلات مربوط به مجرای ادراری و یا ناباروری

آدرس: میدان ونک، بلوار میرداماد، تقاطع ولیعصر، روبروی آزمایشگاه مسعود، مرکز جراحی میرداماد

دکتر مهری مهراد

دکتر مهری مهراد

دکتر مهری مهراد یکی از بهترین جراح سنگ کلیه در شمال تهران هستند. ایشان فارغ التحصیل رشته اورولوژی از دانشگاه علوم پزشکی ایران می باشند. دکتر مهراد جزء با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود هستند. ایشان موفق به کسب مدرک فوق تخصص هستند. دکتر مهراد بیش از 50 مقاله بین المللی در معتبرترین مجلات به چاپ رسانده اند.

خدمات دکتر مهری مهراد:

 • عفونت های تناسلی و مقاربتی
 • درمان سنگ کلیه
 • درمان مشکلات جنسی
 • درمان نارسایی کلیوی

آدرس: تهران، خیابان زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، پلاک 100

دکتر مجتبی عاملی

دکتر مجتبی عاملی

دکتر مجتبی عاملی، یکی از بهترین جراح سنگ کلیه در شمال تهران به شمار می روند. ایشان متولد سال 1360 می باشند. دکتر عاملی عضو بنیان ملی نخبگان می باشند. ایشان از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شده اند. دکتر عاملی در سال 1388 در رشته اورولوژی دانشگاه علوم پزشکی مشهد قبول شدند و تحصیلات تخصصی خود را آغاز کردند. دکتر مجتبی عاملی، در سال 1392 موفق به کسب رتبه 4 کشور در بورد تخصصی ناسیونال شدند. ایشان دارای مقاله های متعددی در زمینه فعالیت خود هستند. دکتر عاملی جزء با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود می باشند. ایشان عضو انجمن اندواورولوژی جهانی و ایران هستند.

خدمات دکتر مجتبی عاملی:

 • مشاوره مشکلات جنسی و ناباروری برای زوجین
 • جراحی تنگی مجرای کودکان
 • سنگ مثانه
 • ختنه نوزادان و کودکان
 • جراحی پروستات
 • جراحی سنگ های کلیوی

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، کوچه مجد

انواع سنگ کلیه

سنگ کلیه دارای انواع مختلفی است که ما در این قسمت انواع آن را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. انواع سنگ کلیه عبارتند از:  

کلسیم: بیش تر سنگ های کلسیمی از اگزالات کلسیم به وجود می آیند. این سنگ ها جزء شایع ترین سنگ های کلیه می باشند. سعی کنید از مواد غذایی که دارای اگزالات هستند کم تر مصرف کنید تا بتوانید از سنگ کلیه جلوگیری نمایید.

استرویت: سنگ های استرویت، بیش تر در خانم هایی که به عفونت ادراری مبتلا شده اند مشاهده می شود. اگر افراد در کلیه های خود عفونت داشته باشند این بیماری ایجاد می شود. پس درمان این عفونت ها، موجب جلوگیری از تشکیل این سنگ ها می شود.

اسید اوریک: برخلاف سنگ استرویت که در خانم ها بیش تر دیده می شود، اسید اوریک در آقایان بیش تر مشاهده می شود. در افرادی که تحت شیمی درمانی یا مبتلا به نقرس هستند، این سنگ ها دیده می شود . زمانی که اسید ادرار بسیار زیاد باشد، اسید اوریک تشکیل می شود.

کیستین: سنگ های کیستین در افرادی که به اختلال ژنتیکی سیستینوری مبتلا هستند، مشاهده می شود. این سنگ ها به ندرت در افراد به وجود می آیند. سنگ کیستین از دیگر انواع سنگ کلیه می باشد.

انواع سنگ کلیه

آزمایشات انجام شده توسط بهترین جراح سنگ کلیه در شمال تهران

آزمایش ادرار: برای تشخیص سنگ کلیه، این آزمایش انجام می شود. در آزمایش ادرار 24 ساعته میزان ادرار و میزان موادی که دفع می شود به خوبی مشخص می شود.

آزمایش خون: این آزمایش نشان دهنده مقدار اسید اوریک و کلسیم در خون افراد می باشد. آزمایش خون، سبب بررسی سایر شرایط پزشکی توسط پزشک نیز می شود.

سونوگرافی (تصویر برداری): در آزمایش تصویر برداری یا سونوگرافی ممکن است سنگ کلیه نشان داده شود. سونوگرافی، یکی از گزینه های تصویر برداری برای تشخیص سنگ کلیه است.

آنالیز سنگ های دفع شده: زمانی که ادرار می کنید، از یک صافی استفاده می کنید تا به سنگ های خارج شده از ادرار دسترسی پیدا کنید. این سنگ ها نشان دهنده، ترکیب آن ها می باشد. بهترین جراح سنگ کلیه در شمال تهران از طریق ترکیبات سنگ کلیه برنامه ای برای جلوگیری از این بیماری برای شما ارائه می دهد. در صورت مشاهده علائم سنگ کلیه هر چه سریع تر به پزشک مراجعه نمایید.

کلام آخر

توده ای سخت از موادی که در ادرار وجود دارند، سنگ کلیه می باشد. سنگ کلیه در اندازه های مختلفی وجود دارد که اندازه کوچک آن می تواند از طریق ادرار از بدن فرد خارج شود، ولی سنگ کلیه بزرگ تر، به دلیل اندازه بزرگ، از این راه نمی تواند خارج شود. سنگ کلیه، از کلیه تا مثانه افراد را تحت تاثیر قرار می دهد. برای جراحی سنگ کلیه سعی کنید به بهترین جراح سنگ کلیه در شمال تهران مراجعه کنید، تا بدون هیچ مشکلی بیماری شما درمان شود.

از شما بسیار ممنونیم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحا همواره سعی داشته شما را با بهترین جراح سنگ کلیه در شمال تهران آشنا کند. امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشند. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد وارد سایت شوید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (8 امتیاز)

نسرین شهری

سلام من نسرین شهری هستم. حدود 2 سال هست که کار نویسندگی و تولید محتوا در حوزه پزشکی انجام می دهم؛ سعی کردم که بهترین مطالب حوزه پزشکی را گردآوری کنم و در اختیارتان قرار دهم. اگر سوال یا پیشنهادی درباره محتوای سایت داشتید خوشحال می شوم از طریق دیدگاه ها با من در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × پنج =

دکمه بازگشت به بالا