دندانپزشکی

10 تا از بهترین دکتر لمینت در رباط کریم⭐【سال1403】❤️

برای استفاده از خدمات باکیفیت دندانپزشکی باید به دنبال یک دکتر خوب بود. بسیاری از زیباجویان در یافتن دندانپزشک موردنظر خود دچار تردید و بلاتکلیفی هستند. دانش بهترین دکتر لمینت در رباط کریم نسبت به کار و تخصصش منجر به افزایش بازدهی و نتایج موثر درمانی می شود. لمینت یک روش زیباسازی طرح لبخند است که جنبه درمانی نیز داشته و بسیاری به سمت آن سوق یافته اند. تعویض یا ترمیم لمینت دندان یکی از چالش های دندانپزشکان در این حوزه است. البته با انتخاب دکتر خوب می توان از بروز این مشکل جلوگیری کرد.

دانش بهترین دکتر لمینت در رباط کریم

تفاوت یک دندانپزشک با دکتر لمینت در اطلاعات و دانش وی است. بنابراین می توان گفت که میزان دانش و سطح اطلاعات پزشکی- دندانپزشکی شخص از اهمیت بالایی برخوردار است. بهترین دکتر لمینت در تهران باید نسبت به پیچیدگی های اجرای لمینت دندان آگاهی داشته و جزئیات را درنظر بگیرید. دانش کافی نسبت به ویژگی های لمینت و مطابقت آن با ویژگی های جسمانی و سلامت دهان و دندان فرد از عوامل موثر در درمان موفق است.

علم دندانپزشکی دائما در حال تغییر بوده و مطابق با تکنولوژی روز دنیا پیش می رود. یک دندانپزشک خوب باید دانش خود در زمینه شناخت انواع عارضه ها، درمان بیماری ها، روش های خلاقانه و نوین، دستگاه و تجهیزات مورد استفاده و عوامل موثر در درمان را افزایش دهد. مواد و متریال مورد استفاده در دندانپزشکی ترکیبات ویژه ای دارد که ارزیابی کیفیت این مواد و شناخت برندها و ترکیبات بهتر جزو دانش تکمیلی دندانپزشک است.

دانش بهترین دکتر لمینت در رباط کریم از تحصیلات وی و سایر اطلاعات او در زمینه دندانپزشکی از تجربیات و سابقه کاری او به دست آمده است. لمینت به زیباسازی دندان و بهبود وضعیت ظاهری آن ها می انجامد. شناخت محدودیت های لمینت و راهکارهایی برای از بین بردن این محدودیت ها به میزان دانش و اطلاعات دندانپزشک بر می گردد. سوابق تحصیلی دندانپزشک در دوره تحصیل نشان دهنده سطح سواد علمی و عملی وی می باشد.

دانش بهترین دکتر لمینت در رباط کریم

لمینت دندان ها چگونه انجام می شود؟

لمینت نوعی روکش است که روی دندان ها قرار گرفته و مشکلات زیبایی و کارایی دندان ها را برطرف می کند. غالبا نصب لمینت نیاز به بی حسی ها ندارد و دارای طول درمان کوتاهی می باشد. ابتدا دندانپزشک باید از سلامت دندان ها اطمینان یابد. سپس با استفاده از جرم گیری و مواد سطح دندان ها را به طور کامل تمیز کند. به طوری که روکش لمینت روی آن ها به درستی قرار بگیرد.

برای این که لمینت روی دندان ها به خوبی قرار گرفته و جا به جا نشود؛ باید مینای دندان را تراش داد. البته این کار باعث ایجاد پیوند میان دندان ها و لمینت شده تا هم دوام و ماندگاری خوبی داشته باشد و هم زیادی برجسته نباشد. بهترین دکتر لمینت در رباط کریم  با استفاده از ابزار و تجهیزات در اختیار قالب متناسب با دندان های بیمار را ساخته و یا از لابراتوار تهیه می نماید. سپس وارد مرحله نصب می شود.

در مدت زمانی که قالب گیری برای دندان ها انجام می شود، روکش موقت در وسط دندان قرار می گیرد که پس از آماده سازی لمینت ها برداشته می شود. لمینت ها با چفت شدن با دندان ها استقرار یافته و ثابت می شوند. در این مرحله سطح لمینت دندان صیقلی شده و لبه های آن تنظیم می شود. در نهایت با استفاده از پالیش ها دندان ها ظاهری زیبا و درخشان می یابند.

10 تا از بهترین دکتر لمینت در رباط کریم را بشناسید!

دکتر سمیه امینی

دکتر سمیه امینی

بیماران و زیباجویان با مراجعه به مطب خانم دکتر سمیه امینی می توانند از کلیه خدمات زیبایی و ترمیمی دندانپزشکی بهره مند شوند. برای این کار باید به صورت اینترنتی نوبت دریافت کرده و به موقع در مطب حضور یافت. دکتر امینی به دندانپزشکی نوین معتقد بوده و از تجهیزات و سیستم های مدرن استفاده می نماید.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • فیشورسیلانت
 • لمینت و ونیر کامپوزیت

آدرس: رباط کریم

دکتر حامد همت

دکتر حامد همت

دکتر همت در دانشگاه علوم پزشکی تهران تحصیل کرده و مهارت زیادی در اصلاح طرح لبخند دارند. پروانه طبابت ایشان به شماره نظام 143242 صدور یافته است. آقای حامد همت عضو انجمن زیبایی دندانپزشکان عمومی بوده و در کار خود بسیار دقیق و جدی هستند.

خدمات:

 • ترمیم دندان
 • لمینت و ایمپلنت
 • عصب کشی و باندینگ
 • روکش و جرم گیری دندان

آدرس: رباط کریم، بلوار آزادگان، بعد از خیابان موسی بن جعفر، جنب زیرگذر، پلاک 139، طبقه 1

دکتر مینا یمینی

دکتر مینا یمینی

خانم یمینی موفق به کسب رتبه فوق العاده ای در کنکور سراسری شده و به واسطه سوابق تحصیلی درخشان شان عضو بنیاد ملی نخبگان می باشد. ایشان فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده و جزو بهترین دکتر لمینت در رباط کریم به شمار می رود.

خدمات:

 • جراحی های لثه
 • عصب کشی و کشیدن دندان
 • لمینت، کامپوزیت و بلیچینگ

آدرس: رباط کریم، بلوار امام خمینی، نرسیده به میدان امام خمینی، جنب مسجد امام علی، رو به روی بیمه ایران، پلاک 36

دکتر ساشا سیاح پور

دکتر ساشا سیاح پور

دکتر سیاح پور دارای 10 سال سابقه حرفه ای دندانپزشکی بوده و جزو بهترین دکتر لمینت در رباط کریم به حساب می آیند. ایشان با بیمه های متعددی قرارداد داشته و خدمات دندانپزشکی را با هزینه کم تری ارائه می دهند. برای استفاده از خدمات ایشان باید از قبل به صورت اینترنتی یا تلفنی نوبت دریافت کرد.

خدمات:

 • کاشت دندان
 • دندانپزشکی اطفال
 • درمان ریشه و پوسیدگی
 • جراحی افزایش طول تاج

آدرس: رباط کریم، خیابان ملکی، رو به روی پاساژ زرافشان

دکتر حسین اسمعیلی طاهری

دکتر حسین اسمعیلی طاهری

این دندانپزشک ماهر در حوزه ترمیم و زیبایی دندان ها دارای سابقه خوبی بوده و تعداد بالایی مراجعه کننده دارند. آقای اسمعیلی طاهری به رعایت بهداشت و اصول دندانپزشکی واقف بوده و خود را موظف به اجرای آن ها می دانند. دکتر حسین اسمعیلی طاهری دارای تعرفه های مناسبی بوده و در قیمت گذاری منصف هستند.

خدمات:

 • عصب کشی و پرکردگی
 • جراحی لثه و دندان های نهفته
 • بلیچینگ، لمینت و ایمپلنت

آدرس: رباط کریم، خیابان مصلی، نبش کوچه اداره پست، ساختمان آپادانا، واحد 11

مهارت مدیریتی بهترین دکتر لمینت در رباط کریم

یک دندانپزشک خوب باید مهارت های مدیریتی مناسبی داشته باشد. در محیط مطب باید به نحوی مدیریت امور را انجام داده که کلیه کارها روی نظم و ترتیب انجام شود. مطب های خصوصی، درمانگاه های کوچکی هستند که باید سازماندهی شده و با برنامه ریزی منظم پیش بروند. به همین خاطر موسس مطب یا کلینیک باید به عنوان یک مدیر مهارت هایی داشته باشد. مدیریت جو مطب و کنترل روابط میان کارکنان و بیماران با یک دیگر یکی از مهم ترین جایگاه هایی است که دندانپزشک باید مهارت های لازمه را به کار ببندد.

محیط و فضای کلینیک یا مطب دندانپزشکی باید به صورتی باشد که بیمار در بدو ورود احساس خوبی داشته و استرس و نگرانی های خود را فراموش کند. هنگامی که دندانپزشک بر روابط و ارتباطات بیماران با پرسنل خود نظارت داشته باشد این مهم رخ می دهد. از طرفی بهترین دکتر لمینت در رباط کریم باید بتواند مدیریت زمانی خوبی داشته تا در زمان مشخص بتواند بیماران خود را ویزیت کرده و پاسخگوی آن ها باشد.

در مواردی بیمار شرایط جسمانی سختی داشته و درمان وی با مشکلاتی همراه است؛ همچنین ممکن است ساختار دندان های وی برای انجام لمینت ضعیف بوده و شرایط دشواری را به وجود اورد. دندانپزشک در این میان باید با به کارگیری مهارت های مدیریتی خود کنترل اوضاع را در دست گرفته و بر استرس و نگرانی خود غلبه کند تا بتواند آن گونه که شایسته است راهکار درمان را بیابد.

مهارت مدیریتی بهترین دکتر لمینت در رباط کریم

تعویض یا ترمیم لمینت دندان

گاهی اوقات پیش می آید لمینت دندان ها روی دندان های خراب و آسیب دیده قرار گرفته و یا دندان ها پس از انجام لمینت دچار مشکلات متعددی شده اند؛ تعویض یا ترمیم لمینت در این حالت بسیار ضروری است. لمینت دندان در اثر وارد شدن ضربات یا اعمال فشار زیاد در هنگام جویدن ممکن است دچار ترک خوردگی ها، شکستگی ها یا لب پریدگی ها شود. بی توجهی به این حالت لمینت دندان ها را هم مورد هدف قرار داده و آن ها را از بین می برد.

چنان چه آسیب وارده شده به لمینت زیاد باشد امکان ترمیم آن وجود ندارد گاهی اوقات بهترین دکتر لمینت در رباط کریم با خلاقیت خود شرایط ترمیم لمینت یا تعویض تک واحدی آن را به وجود می آورد. برای تعویض ابتدا باید روکش قدیمی از دندان ها جدا شده به صورتی که صدمه ای به دندان وارد نشود. سپس دندان را تمیز کرده و به واسطه چسب های مخصوص به ونیز لمینت اتصال دهد. پس از نصب لمینت روی دندان ها باندینگ انجام شده تا لمینت تعویض شده همانند سایر دندان ها شود.

کلام آخر

جراحا در این مقاله به موضوع دندانپزشکی و لمینت دندان ها پرداخت. لمینت روکشی زیبا و سفید است که روی دندان های کج، تیره، شکسته، لب پریده، لکه دار یا فاصله قرار گرفته و ظاهر آن ها را بهبود می بخشد. مراجعه به بهترین دکتر لمینت در رباط کریم به طول عمر بیش تر لمینت دندان ها کمک می کند. این اشخاص با شناخت عوامل موثر و دقت بالا در هنگام نصب لمینت ماندگاری آن را دوچندان می کنند. لمینت برای افرادی مناسب است که از اندازه، رنگ و فاصله بین دندان های خود ناراضی هستند. از این که تا پایان این مقاله همراه ما بودید؛ سپاس گزاریم.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا