لیزر موهای زائد

10 تا از بهترین کلینیک لیزر آقایان در شمال تهران⚡️【سال1403】❤️

از بین بردن موهای زائد بدن یکی از نکات مهم رعایت بهداشت و نظافت فردی است. این موها برای همگان ظاهری ناخوشایند داشته و آن ها را ناراضی کرده است. امروزه لیزر و کاربردهای آن در پزشکی به کمک عموم افراد آمده و منجر به بهبود سطح سلامت فرد می شود. استفاده از لیزر برای از بین بردن موهای زائد به طوری که نتایج مطلوب را به همراه داشته باشد، به تخصص و مهارت احتیاج دارد. تجهیزات بهترین کلینیک لیزر آقایان در شمال تهران از دیگر پیش نیازهای یک مجموعه درمانی و زیبایی است.

لیزر و کاربردهای آن در پزشکی

لیزر نوعی سیستم بازتاباننده نور است که با طول موج های مختلف پرتوهایی را از خود گسیل می دارد که می تواند در پزشکی مفید واقع شود. در پزشکی نوآورانه از لیزر و خواص آن به نحوه احسنت استفاده می شود. چشم پزشکان برای درمان ضایعات و مشکلات بینایی از لیزر استفاده کرده و بهبود اولیه را از این طریق به بیماران خود اهدا می کنند. در واقع لیزرتراپی این امکان را فراهم می آورد که پزشکان بدون آسیب رسانی به بافت های دیگر، هدف خود را بررسی و درمان کنند.

درمان واریس، برداشتن تومورها و سنگ کلیه، برداشتن پروستات، ترمیم شبکیه و جراحی پوست از دیگر کاربردهای لیزر در پزشکی به شمار می رود. به کمک این دستگاه انواع مشکلات پوستی اعم از ضایعات، تیرگی ها، لکه ها و موهای زائد بدن قابل برطرف کردن هستند. بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران با استفاده از این ویژگی پوست درمانی لیزر برای رفع موهای زائد بهره می گیرد.

به طور اختصاصی کاربرد لیزر برای پوست شامل رفع موهای زائد می شود. علاوه بر این مورد افرادی که از جای جوش های صورت و بدن خود ناراضی بوده و یا می خواهند آکنه ها و لکه های پوستی را از بین ببرند از این روش کمک می گیرند. بهترین کلینیک لیزر آقایان در شمال تهران با لیزر تتوهای بدن را پاک کرده و با لایه برداری از پوست به رفع چین و چروک ها و جوان سازی کمک می کند.

لیزر و کاربردهای آن در پزشکی

تجهیزات بهترین کلینیک لیزر آقایان در شمال تهران

در یک کلینیک لیزر معتبر باید انواع و اقسام امکانات و تجهیزات مورد نیاز برای ارئه خدمات پوستی فراهم باشد. غالبا این امکانات به دستگاه های لیزر مختلف مربوط می باشد. دستگاه های لیزر در مدل ها و کاربردهای گوناگون برای رفع موهای زائد بدن در کلینیک موجود می باشند. مهم ترین آن ها دستگاه اس اچ آر و الکساندرایت می باشد. این دونوع دستگاه برای از بین بردن موهای زائد توسط پزشکان مورد استفاده قرار می گیرند.

همچنین دستگاه لیزر موهای زائد دایود، ایلایت، فرکشنال، کیوسوئیچ و آر اف فرکشنال از تجهیزات ضروری بهترین کلینیک لیزر آقایان در شمال تهران است. سایر تجهیزات و ابزارهای پزشکی بسته به نوع فعالیت های پزشک و خدمات تعیین و تهیه می شود. هایفوتراپی یکی دیگر از خدمات کلینیک های زیبایی است که به دستگاه هایفو احتیاج دارد. پس از انجام لیزر اقداماتی باید صورت بگیرد که عوارض حاصل را کاهش دهد. برخی از این اقدامات پاک سازی پوست و باز کردن منافذ آن است. بنابراین دستگاه میکرودرم آبرژن باید در کلینیک موجود باشد.

دستگاه رادیوفرکانس، مزوتراپی، کرایولیپولیز، اکسیژنوتراپی، اکسیمتری و سایر تجهیزات با توجه به مهارت و خدمات پزشک در مطب تهیه و به کار گرفته می شوند. هر چه تجهیزات نوین تر و امکانات برای زیباجویان فراهم باشد، مجموعه با اعتبار و عناوین بهتری خوانده می شود. در تمام لاین های زیبایی حفظ حریم شخصی زیباجو از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین داشتن لاین های جداگانه برای ارائه خدمات از امکانات ضروری یک کلینیک لیزر و زیبایی است.

10 تا از بهترین کلینیک لیزر آقایان در شمال تهران را بشناسید!

کلینیک شید

کلینیک شید

این کلینیک یکی از مراکز زیبایی باسابقه در تهران است که دارای گواهینامه ISO می باشد. کارکنان این کلینیک با رعایت بهداشت و موازین آن در محیطی کاملا استیریلیزه خدمات متفاوت زیبایی به آقایان و بانوان ارائه می دهند. کلینیک زیبایی شید از وزارت بهداشت و درمان کشور دارای مجوز رسمی بوده و به نحوه احسنت از تجهیزات و امکانات در اختیار برای رضایت زیباجویان بهره می گیرد.

خدمات:

 • لیزر موهای زائد
 • جوان سازی و رفع سلول های مرده
 • تزریق ژل، چربی و بوتاکس صورت

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، ما بین خیابان الف و ب، پلاک 140

کلینیک دوما

کلینیک دوما

مجموعه زیبایی و درمانی دوما جزو مجهزترین و بهترین کلینیک لیزر آقایان در شمال تهران می باشد. در این مرکز کلیه تجهیزات و دستگاه های مورد استفاده بر اساس متد روز دنیا تهیه شده است. کارکنان کلینیک دوما بسیار خوش برخورد و محترم بوده و با گشده روی به زیباجویان خدمات ارائه می دهند. آمار رضایت مراجعین این کلینیک نشان دهنده مهارت و دانش پزشکان و کادر مجموعه دوما می باشد.

خدمات:

 • مزوتراپی
 • کربوکسی و کرایوتراپی
 • لیزر موهای زائد و رفع تیرگی

آدرس: تهران، خیابان جردن، کوچه گلفام، پلاک 5، واحد 1

کلینیک تانسو

کلینیک تانسو

سال ها است که از تاسیس کلینیک تانسو گذشته و با این وجود کلیه خدمات و تجهیزات موجود در این مجموعه از مدرن ترین و پیشرفته ترین سیستم های دنیا هستند. پزشکان مشغول به کار در این مجموعه همواره در حال آموزش و یادگیری بیش تر بوده و از روش های مناسب و کوتاه مدت برای ارائه خدمات زیبایی استفاده می کنند. نرخ خدمات در کلینیک زیبایی تانسو منصفانه بوده و با کیفیت خدمات برابری می کند.

خدمات:

 • جوان سازی
 • کرایوتراپی
 • لیزر موهای زائد
 • لیفت، بوتاکس و تزریق فیلر

آدرس: تهران، شریعتی، پایین تر از متروی قیطریه

کلینیک هیلدا

کلینیک هیلدا

مجموعه زیبایی هیلدا با دعوت از اپراتورهای لیزر و پزشکان مجرب یکی از بهترین کلینیک لیزر آقایان در شمال تهران به شمار می رود. این کلینیک از تنوع خدمات بالایی برخوردار بوده و در لاین های متفاوت در خدمت مراجعین گرامی می باشد. کلیه امکانات و تجهیزات مرکز زیبایی هیلدا برای رفاه مراجعین فراهم شده و زیباجو می تواند با مشاوره از متخصصان مجموعه به درستی راهنمایی شود. برخی از آقایان برای انجام خدمات فیشیال پوست و لیزر تتو به هیلدا سنتر مراجعه می نمایند.

خدمات:

 • فیشیال پوست
 • اسیدتراپی و لایت تراپی
 • جوان ساازی، پلاژن تراپی و کربوکسی

آدرس: تهران، جنب مترو میرداماد، خیابان کازرون شمالی، کوچه نیک رای، پلاک 2، واحد 11

کلینیک کالیستو

کلینیک کالیستو

این کلینیک ارائه دهنده کلیه خدمات زیبایی تخصصی می باشد. کالیستو در محیطی کاملا ایمن و بهداشتی در فضای شخصی زیباجو به از بین بردن موهای زائد می پردازد. در این مرکز تست لیزر به صورت رایگان انجام شده و کادر در ارائه مشاوره پیش و پس از لیزر فعالیت دارند. کارکنان کلینیک کالیستو در فضای دوستانه و با مهربانی به ارائه خدمات مشغول می باشند. طراحی دکور کلینیک و امکانات رفاهی برای زیباجویان فراهم می باشد.

خدمات:

 • آراف جوان سازی
 • پلاسماتراپی و برداشتن خال ها
 • آنزیم تراپی، مزوتراپی و لیفت

آدرس: تهران ، پیروزی ، خیابان پنجم نیروهوایی، فلکه دوم نیروهوایی، کوچه منادی ۵/۳۰،پلاک ۶،طبقه دوم‌

کلینیک مروارید

کلینیک مروارید

بیش از 10 سال است که مجموعه زیبایی مروارید کار خود را آغاز کرده و در ارائه خدمات زیبایی به بانوان و آقایان پیشرو هستند. کادر کلینیک مروارید از حرفه ای ها بوده و در زمینه فعالیتی خود جزو بهترین ها هستند. خدمات مشاوره در ابتدا به هر زیباجو داده شده تا مراجعه کننده با دید باز برای استفاده از خدمات اقدام نماید. نظم و ترتیب امور در مجموعه زیبایی مروارید یکی از موارد مهمی است که باید توسط تمامی کارکنان رعایت شود.

خدمات:

 • لیزر کل بدن
 • لیزر صورت
 • از بین بردن جای تتو و جوش
 • جوان سازی و رفع چین و چروک پوستی

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان سرو غربی، تقاطع مروارید، مجتمع مروارید سعادت، طبقه همکف، واحد سوم

کلینیک لیزر سنتر

کلینیک لیزر سنتر

کلینیک لیزر سنتر دارای مجوز وزارت بهداشت و درمان بوده و از تجهیزات مدرن بهره گرفته است. زیباجویان این مرکز می توانند با دریافت نوبت به صورت تلفنی و اینترنتی از خدمات زیبایی مجموعه استفاده کنند. بهترین کلینیک لیزر آقایان در شمال تهران باید به اصول نظافتی و رعایت پروتکل های بهداشتی پایبند باشد. این مجموعه از سیستم های استریلیزه پیشرفته کمک گرفته و در فضایی کاملا شخصی خدمات لیزر و زیبایی را ارائه می دهد.

خدمات:

 • پیرسینگ
 • جوان سازی
 • هایفوتراپی و فیشیال
 • پروفایلو، مزوتراپی و لیزر

آدرس: تهران، زعفرانيه، خيابان مقدس، بين كيهان و پسيان، ساختمان اكياس

کلینیک ایران درما

کلینیک ایران درما

ایران درما، بهترین کلینیک لیزر آقایان در شمال تهران بوده که بدون هیچ عوارضی موهای زائد بدن را از بین می برد. نتایج کلیه مراجعین به نحوه دلخواه بوده و رضایت آن ها را در پی داشته است. تعرفه خدمات کلینیک ایران درما بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

خدمات:

 • هایفوتراپی
 • فیلرگونه
 • کانتورینگ چهره
 • لیزر با الکساندرایت

آدرس: تهران، تقاطع کاوه، اندرزگو بالای ایران برگر، درب ورودی از کوچه، پلاک 2، واحد 103

عوارض خطرناک و فواید انجام لیزر برای آقایان

از آن جایی که دستگاه های لیزر بر روی فولیکول های موها اثر داشته و به همین واسطه آن ها را از بین می برد، مشاهده برخی عوارض طبیعی است. قرمزی و حساسیت پوستی در برخی از آقایان و بانوان پس از انجام لیزر دیده می شود. این عارضه موقت بوده و پس از مدتی از بین می رود. خشکی و پوسته پوسته شدن یکی از عوارض لیزر پوست آقایان است که با مصرف لوسیون ها و مواد بهداشتی رفع می شود.

برخی از افراد پس از انجام لیزر متوجه تغییر رنگ پوست شان می شوند. این تغییرات ناشی از تحریک رنگ دانه های پوست بوده و با گذشت زمان پوست به حالت اولیه خود باز می گردد. عفونت، آسیب های چشمی، سوختگی و تاول، ایجاد زخم و خارش از دیگر عوارض لیزر در آقایان است. البته با انتخاب بهترین کلینیک لیزر آقایان در شمال تهران می توان تا حدودی این عوارض را کنترل کرده و از مهارت پزشک متخصص بهره برد.

از فواید انجام لیزر می توان به کاهش تعریق و بوی نامطبوع بدن، از بین بردن موهای زائد در هر ناحیه، رفع موهای زیرپوستی، رشد مجدد موها، پیشگیری از تحرکات پوستی و رعایت بهداشت نام برد. افرادی که دچار لکه ها و جوش های پوستی هستند با این روش می توانند سطح پوست خود را پاک سازی کرده و از لطافت پوست خود لذت ببرند. انجام لیزر به از بین بردن سلول های مرده پوست و جوان سازی کمک می کند.

عوارض خطرناک و فواید انجام لیزر برای آقایان

پیشنهادات بهترین کلینیک لیزر آقایان در شمال تهران

برای حفظ و ارتقا سلامت پوست پس از انجام لیزر بهتر است به پیشنهادات و توصیه های بهترین کلینیک لیزر آقایان در شمال تهران توجه داشت. با استفاده از کمپرس های یخ روی نواحی لیزر شده می توان التهاب و خارش آن را کنترل کرد. پس از لیزر ممکن است موهایی روی سطح پوست پوست مشاهده شود؛ جدا از کندن این موها خودداری کنید زیرا این کار مراحل از بین بردن موهای زائد را با شکست مواجه می کند. قرارگیری در نور آفتاب پوست را تحریک کرده و زمینه بروز مشکلات پوستی می باشد.

استفاده از محصولات مراقبتی و آبرسان به تسریع روند بهبود پوست کمک می کند. همچنین مصرف این محصولات بهداشتی به کاهش التهابات و خشکی پوست می انجامد. پوشیدن لباس های گشاد و نخی تا زمان پشت سر گذاشتن دوره نقاهت از خارش و سوزش بدن جلوگیری می کند. آقایانی که در دوره نقاهت لیزر مجبور به ترک منزل هستند باید از لباس های پوشیده استفاده کرده تا معر نور آفتاب قرار نگیرند. همچنین از ضدآفتاب ها برای جلوگیری از آسیب های پوستی استفاده نمایند.

کلام آخر

لیزر یک روش کم خطر و دائمی برای رفع موهای زائد بدن است. اما این روش تا زمانی بی خطر خواهد بود که به یک پزشک و مرکز زیبایی قابل اعتماد مراجعه کرد. متاسفانه برخی از زیباجویان به علت مراجعه به پزشکان نابلد و غیر متخصص دچار آسیب های پوستی غیر قابل جبران شده اند. پیش از حضور در هر کلینیک زیبایی از مهارت پرسنل و پزشک آن باید اطمینان یافت. جراحا در این مقاله تعدادی از بهترین کلینیک لیزر آقایان در شمال تهران را بررسی نمود. امیدواریم این اطلاعات به شما کاربران عزیز کمک کننده بوده باشد. با ارسال دیدگاه خود در بخش کامنت ها ما را از نظرات خودتان مطلع کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا