لیزر موهای زائد

10 تا از بهترین مرکز لیزر موهای زائد در هفت تیر⚡️【سال1403】❤️

برای از بین بردن موهای زائد بدن می توان از روش لیزر استفاده کرد. درمان قطعی و رفع دائمی موها به پزشک و مجموعه ی انتخابی بستگی دارد. با مشاوره بهترین مرکز لیزر موهای زائد در هفت تیر می توان در مسیر صحیح درمان قرار گرفت. کاندیدای مناسب انجام لیزر و درصد موفقیت آن در مشاوره اولیه از اپراتور مشخص می شود. پس از آن می توان برای از بین بردن موهای زائد وارد فاز عملی شد. جراحا هر آنچه لازم است در مورد لیزر بدانید را در این مقاله شرح داده؛ از این رو تا انتهای مقاله با ما باشید.

هدف بهترین مرکز لیزر موهای زائد در هفت تیر

در دستگاه های لیزر مکانیزمی طراحی شده است که توسط اشعه ساطع شده از آن می توان فولیکول مو را ضعیف کرده و در نتیجه مو را از بین برد. مراکز لیزر مو همگی در تلاش برای جلب رضایت مشتریان شان هستند. زمانی می توان نظر مثبت یک زیباجو را به خود جلب کرده که دغدغه های یکسان داشته و توقعات آن ها را برآورده ساخت. اکثر مراجعین مراکز لیزر هدف رفع موهای زائد بدن را دنبال می کنند.

در واقع بهترین مرکز لیزر موهای زائد در هفت تیر می خواهد با حذف موهای زائد بدن لطافت و شادابی را برای عموم مردم به وجود آورد. با ارائه خدمات لیزر به روش اصولی می توان نتایج دائمی را برای زیباجو به ارمغان آورد. موهای زیرپوستی در هیچ روشی به جز لیزر قابل حذف نیستند. این موها در زیر پوست قرار گرفته و علاوه بر ناپسند کردن و زبری پوست ممکن است مشکلاتی چون سینوس پیلونیدال به وجود آورند.

کلینیک های زیبایی با استفاده از تجهیزات بهداشتی و دستگاه های لیزری به سلامت پوست کمک می کند. این کار لایه برداری و رفع تیرگی های پوست را انجام داده و مقرون به صرفه می باشد. زمانی که مراجعه کنندگان بهترین مرکز لیزر موهای زائد در عظیمیه از خدمات آن رضایت کافی را داشته و در شرایط آسوده ای دریافت خدمات کنند، هدف مجموعه میسر شده است.

هدف بهترین مرکز لیزر موهای زائد در هفت تیر

کاندیدای مناسب انجام لیزر و درصد موفقیت

همان طور که می دانید رفع موهای زائد بدن یک عمل بهداشتی بوده که در مردان و زنان رایج می باشد. بنابراین افرادی که به دنبال یک روش قطعی و دائمی برای حذف موها هستند می توانند لیزر کنند. البته ممکن است منعیاتی برای افراد وجود داشته باشد که توسط پزشک یا اپراتور بهترین مرکز لیزر موهای زائد در هفت تیر به اطلاع زیباجویان می رسد.

تاکنون هیچ منع و دستورالعملی در جهت مضر بودن لیزر وجود نداشته و همین امر سبب شده تا همگان بتوانند برای خلاصی از شر موهای زائد خود به سمت لیزر روی بیاورند. افرادی که موهای تیره و ضخیمی دارند که پس از اصلاح جای آن ها باقی مانده بهترین کاندید برای انجام لیزر می باشد. درصد موفقیت انجام لیزر در چنین افرادی بسیار بالا بوده و از رویش مجدد موهای آن ها جلوگیری می شود.

با توجه به گفته های پزشکان و متخصصان همه افراد مجاز به لیزر هستند مگر کسانی که منع شده باشند. افرادی که مبتلا به بیماری های پوستی هستند، خانم های باردار و شیرده، افرادی که پوست حساس دارند، اشخاصی که به تازگی تتو یا خالکوبی انجام داده اند و کسانی که از خدمات برنزه کردن پوست قبل از جلسات درمانی استفاده کرده اند از جمله افراد منع شده از لیزر می باشند.

10 تا از بهترین مرکز لیزر موهای زائد در هفت تیر را بشناسید!

مرکز لیزر روشا

مرکز لیزر روشا

این مجموعه دارای پرسنل خوش برخورد و کاربلد بوده که هر کدام در زمینه پوست و مو دوره دیده و دارای دانش مکفی هستند. مرکز لیزر روشا در محیطی امن و بهداشتی خدمات پوست و لیزر را به مراجعین ارائه می کند. کسانی که به این کلینیک مراجعه کرده اند از دقت و سرعت العمل بالای اپراتور ابراز رضایت نموده اند.

خدمات:

 • لیزر موهای زائد
 • جوان سازی و رفع چین و چروک
 • فیشیال پوست، مزوتراپی و تزریق ژل

آدرس: هفت تیر، ابتدای بلوار دانش آموز، جنب پل عابر پیاده، کوچه قاسمی، ساختمان پزشکان آراد

مرکز لیزر لاوندر

مرکز لیزر لاوندر

در این کلینیک زیبایی نظرات و انتقادات مراجعین ارج نهاده و از آن ها در جهت مثبت استفاده می شود. مشاوره و دریافت نوبت از مرکز لیزر لاوندر به صورت اینترنتی و تلفنی امکان پذیر می باشد. کلیه امکانات بهداشتی و سیستم های به روز از بین برنده موهای زائد در این مجموعه فراهم می باشد.

خدمات:

 • درمان لکه های پوستی
 • رفع موهای زائد و جای تتو
 • مزوتراپی، هایفوتراپی و فیشیال

آدرس: چهارراه هفت تیر، ساختمان بورس، طبقه 6، واحد 39

مرکز لیزر رز اسکین

مرکز لیزر رز اسکین

رز اسکین یکی از بهترین مرکز لیزر موهای زائد در هفت تیر بوده که بدون هیچ درد و عوارضی رفع موهای زائد و لکه های پوستی را انجام می دهد. اپراتورهای این مجموعه به صورت تخصصی دوره های لیزر را پشت سر گذاشته و در این زمینه مهارت فوق العاده یا دارند. قیمت تعرفه های کلینیک رز اسکین مقرون به صرفه و معقول می باشد. توصیه های مراقبتی پس از انجام لیزر به صورت کامل توسط مشاور و اپراتور لیزر مجموعه به اطلاع مراجعین می رسد.

خدمات:

 • لیزر
 • تزریق ژل
 • بوتاکس و لیفت

آدرس: چهارراه هفت تیر، بلوار دانش آموز، ساختمان ژست 2، طبقع 4، واحد 15

مرکز لیزر دکتر زهرا مهدی نژاد

مرکز لیزر دکتر زهرا مهدی نژاد

خانم دکتر زهرا مهدی نژاد دارای یکی از بهترین مرکز لیزر موهای زائد در هفت تیر می باشد. ایشان از افراد تحصیل کرده و حرفه ای در تشکیل تیم درمانی خود استفاده کرده اند. خدمات با تعرفه و کیفیت مناسبی در اختیار مراجعه کنندگان قرار می گیرد. کلیه خدماتی که در این کلینیک زیبایی به مراجعین ارائه می شود به صورت تخصصی بوده و بر مبنای علم و دانش پزشک است.

خدمات:

 • میکرولیدینگ
 • فیشیال و جوان سازی پوست
 • از بین بردن موهای زائد بدن بانوان و آقایان

آدرس: حد فاصل هفت تیر و چهار راه طالقانی، رو به روی بانک اقتصاد نوین، ساختمان آروین، طبقه 1، واحد 1

مشاوره بهترین مرکز لیزر موهای زائد در هفت تیر

کسانی که قصد دارند لیزر موهای زائد بدن انجام دهند، سوالاتی دارند که باید از یک منبع آگاه پاسخ های آن را دریافت نمایند. بنابراین با مشاوره از بهترین مرکز لیزر موهای زائد در هفت تیر می توان به تمام مجهولات ذهن خود درباره لیزر پاسخی یافت. در جلسات اولیه زیباجو با پزشک یا اپراتور لیزر شخص می تواند از خدمات مجموعه، دستگاه ها و روش های لیزر موها کسب اطلاعات کند.

گاهی اپراتور لیزر برای آشنایی بیش تر مراجعه کننده، نحوه عملکرد دستگاه لیزر و فرآیند از بین بردن موهای زائد را توضیح می دهد. سپس شرایط کلیه کسانی که مجاز به استفاده از لیزر نیستند برای زیباجو توضیح داده می شود. چنان چه مراجعه کننده تمایل داشته می تواند توسط پزشک یا اپراتور ویزیت شده و در مورد انجام لیزر خود و درصد موفقیت آن اطلاع یابد. باتوجه به وضعیت پوست و موی زیباجو اپراتور می تواند تعداد جلسات درمانی و درصد موفقیت لیزر را تخمین بزند.

همچنین در جلسات مشاوره نکات مراقبتی پس از لیزر بررسی شده و بایدها و نبایدهای مراقبت از پوست برای جلوگیری از ایجاد عوارض به زیباجو آموزش داده می شود.

مشاوره بهترین مرکز لیزر موهای زائد در هفت تیر

لیزر فول بادی بدن چگونه انجام می شود؟

اجزای بدن به مناطق مختلفی تقسیم بندی شده و بر اساس بازدهی که دارند، اولویت بندی می شوند. گاهی اوقات فرد می خواهد تنها یک بخش از بدن خود را لیزر کرده و موهای آن را از بین ببرد؛ در این شرایط اپراتور تنها قسمت مورد نظر را لیزر می کند. در مقابل افرادی هستند که می خواهند موهای زائد کل بدن شان را حذف کنند، در این جا اپراتور از لیزر فول بادی کمک می گیرد.

لیزر فول بادی روش سریع، آسان و ایمنی است که به حذف موهای نقاط مختلف بدن می انجامد. هر ناحیه از بدن به تعداد جلسات متفاوتی نیاز دارد و برای حذف موهای زائد کل بدن به طور متوسط 6 تا 8 جلسه در نظر گرفته شده است. مناطق حساس بدن که پوست نازکی داشته و ممکن است که دردهایی را متحمل زیباجو کند با استفاده از بی حس های موضعی انجام می دهند. مدت زمان لیزر جز به جز یا کل نقاط بدن توسط حجم موهای بدن و ضخامت آن مشخص می شود.

کلام آخر

جراحا در این مقاله تمام تلاش خود را در جهت ارائه اطلاعات مکفی درباره لیزر و انتخاب مجموعه مورد اطمینان به کار گرفته است. امروزه لیزر موهای زائد بدن با اهداف گوناگونی در میان زن و مرد با استقبال بی نظیری مواجه شده است. همین امر سبب شده تا افراد غیر حرفه ای بتوانند به این حوزه ورود کنند. بنابراین انتخاب بهترین مرکز لیزر موهای زائد در هفت تیر جزو یکی از اقدامات دشوار لیزر درمانی و حذف موهای زائد است. با مطالعه رزومه و سابقه کار هر مجموعه می توان اطلاعات مفیدی از آن به دست آورده و گزینش کرد. امیدواریم از این مطلب لذت برده باشد. هرگونه نظر یا پیشنهادی که دارید را از طریق ارسال دیدگاه ها با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا