لیزر موهای زائد

10 تا از بهترین مرکز لیزر موهای زائد در محمدشهر⚡️【سال1403】❤️

استفاده از روش های قدیمی و طبیعی برای از بین بردن موهای زائد خیلی موفق عمل نکرده و باعث روی کار آمدن روش جدید و نوآوردانه ای تحت عنوان لیزر موهای زائد شد. فواید موزدایی بدن آن قدر زیاد است که پاسخ پرسش چرا باید موهای زائد بدن را از بین برد؟ را می دهد. لیزرتراپی موهای زائد روشی بی خطر و کم عوارض است؛ چنان چه با علم بر خصوصیات بهترین مرکز لیزر موهای زائد در محمدشهر برای انتخاب آن وارد عمل شد. با جراحا همراه شوید تا در ادامه بیش تر در مورد لیزرتراپی بدانید.

چرا باید موهای زائد بدن را از بین برد؟

امروزه استفاده از انواع روش ها برای از بین بردن موهای زائد رواج دارد. اما چرا باید موهای زائد بدن را از بین برد؟ مهم ترین دلیل برای حذف موهای بدن رعایت بهداشت است. ورزشکاران برای کاهش و کنترل شدت تعریق شان موهای بدن خود را می زدایند. موهای برخی از نقاط بدن مستعد افزایش تعریق در بدن انسان شده و با از بین بردن آن ها می توان بوی نامطبوع بدن و شدت عرق را کاهش دهد. به همین خاطر ورزشکاران به لیزر بدن خود اهمیت می دهند.

موهای زائد بدن خبر از سلامت و تغییرات هورمونی افراد دارند. با نگاهی عمیق و دقیق تر به موها می توان مشکلات هورمونی را که باعث ایجاد پرمویی در زنان و مردان می شود را تشخیص داده و برای درمان آن اقدام کرد. گاهی با حذف و لیزر موهای زائد می توان بر رویش مجدد و پرمویی بدن کنترل یافت. البته وجود موهای زائد روی سطح پوست خیلی خوشایند نبوده و افراد را به شکل نامرتب و غیربهداشتی جلوه می دهد.

اپلاسیون موهای زائد به کاهش رطوبت و چربی پوست کمک کرده و در نتیجه از جوش زدن جلوگیری می کند. گاهی اوقات افراد برای مصرف پمادها و کرم های مخصوص برای بیماری های پوستی شان باید به طور مستقیم به پوست دست یابند. به همین خاطر باید برای از بین بردن موهای زائد اقدام کنند. بهترین مرکز لیزر موهای زائد در محمدشهر استفاده از دستگاه های لیزر برای حذف همیشگی موها را پیشنهاد می دهد.

چرا باید موهای زائد بدن را از بین برد؟

خصوصیات بهترین مرکز لیزر موهای زائد در محمدشهر

مجموعه زیبایی که برای دریافت خدمات انتخاب می کنید باید در تمام لاین ها پاسخگوی نیاز شما باشد. به طور کلی افرادی که به مراکز لیزر مراجعه می کنند برای رفع موهای زائد اقدام کرده اند؛ اما یک کلینیک حرفه ای در تمام زمینه های لیزر خدمات متنوعی را برای مراجعه کنندگان در نظر می گیرد. لیزر پوست برای از بین بردن ضایعات، خال های گوشتی، موزدایی و پاکسازی تتو کاربرد دارد. به همین خاطر یک مجموعه خوب باید تمام این موارد را شامل شود.

کلیه کارکنان و اپراتور دستگاه لیزر باید با رعایت اصول مشتری مداری با مراجعین خود ارتباط برقرار کنند. در واقع یکی از مهم ترین خصوصیات بهترین مرکز لیزر موهای زائد در محمدشهر رعایت احترام به زیباجو و خوش رفتاری با وی می باشد. مرکز لیزر معتبر امین مراجعین بوده و صرفا به جهت ورود به فضای شخصی آن ها به حریم شان دست درازی نمی کند. حفظ حریم مشتری اهمیت خیلی زیادی دارد.

کلینیک یا مرکز لیزر خوب از اپراتورهای پزشک یا آموزش دیده باصلاحیت همکاری داشته و با سلامت زیباجویان بازی نمی کند. خدمات مشاوره از دیگر خصوصیات بهترین مرکز لیزر موهای زائد در فردیس می باشد. چنین مراکزی باید به صورت جدی نکات بهداشتی و موازین ایمنی در هنگار لیزر را رعایت کرده تا آسیبی متوجه زیباجو نشود. به کارگیری تجهیزات نوین و به روزترین دستگاه در کلینیک یکی دیگر از نشانه های بهترین بودن مجموعه است.

10 تا از بهترین مرکز لیزر موهای زائد در محمدشهر را بشناسید!

مرکز لیزر لبخند

مرکز لیزر لبخند

کلینیک زیبایی لبخند متشکل از اپراتورهای آموزش دیده و حرفه ای بوده که با تکنیک های لیزرتراپی به طور کامل آشنایی دارند. در این مجموعه رعایت بهداشت یک مهم است و کارکنان در ایجاد پاکیزگی و نظافت همکاری دارند. دستگاه های مورد استفاد در این مجموعه از برندهای بهترین سال با کیفیت مقبول هستند.

خدمات:

 • لیزر مو
 • لیزر خال های گوشتی
 • از بین بردن ضایعات و جای جوش

آدرس: محمدشهر

مرکز لیزر ناهید

مرکز لیزر ناهید

این مجموعه توسط خانم دکتر عاطفه پرآذران تاسیس شده و ارائه دهنده خدمات لیزر و زیبایی پوست و مو می باشد. این مجموعه دارای دستگاه های به روز و مدرن بوده و در تعداد جلسه کوتاه تری درمان را تکمیل می نمایند.

خدمات:

 • بوتاکس
 • تزریق ژل و فیلر
 • میکرونیدلینگ
 • لیزر موهای زائد

آدرس: محمدشهر، ابتدای بلوار دشت بهشت، جنب بستنی نعمت، پلاک 20

مرکز لیزر درنیکا

مرکز لیزر درنیکا

این مجموعه سال ها است که فعالیت خود را آغاز کرده و با اصول لیزرتراپی و مشتری مداری آشنایی دارد. درنیکا یکی از بهترین مرکز لیزر موهای زائد در محمدشهر کرج شناخته شده و تعداد بالایی مراجعه کنند در روز دارد. برای مراجعه بهتر است از قبل نوبت دریافت کرد.

خدمات:

 • لیزر موهای زائد
 • فیشیال پوست و جوان سازی
 • از بین بردن جای لک و جوش

آدرس: محمدشهر، بلوار امام خمینی، نبش بلوار دشت بهشت؛ برج قائم، طبقه 4، واحد 26

مرکز لیزر دکتر فرشته برنگی

مرکز لیزر دکتر فرشته برنگی

خانم برنگی دارای پروانه پزشکی بوده و کلیه تاییدیه های وزارت بهداشت و درمان کشور برای لیزرتراپی را دارا می باشد. ایشان تخصص و مهارت بالایی داشته و مجموعه شان جزو بهترین مرکز لیزر موهای زائد در محمدشهر می باشد. کارکنان این مجموعه دارای مهارت و سابقه کار بوده و از حرفه ای های حوزه زیبایی هستند.

خدمات:

 • تزریق ژل
 • بوتاکس و مزوتراپی
 • رفع موهای زائد صورت و بدن

آدرس: محمدشهر، نبش بلوار دشت بهشت، برج قائم، طبقه 3، واحد 21

مرکز لیزر دکتر علیرضا زین الدینی میمند

مرکز لیزر دکتر علیرضا زین الدینی میمند

جناب آقای زین الدینی میمند دارای یکی از مجهزترین مراکز لیزر کرج می باشند. ایشان به طور اختصاصی امور لیزرتراپی انجام داده و خطرات و عوارض آن را به شدت کاهش داده اند. دکتر علیرضا زین الدینی میمند متخصص پوست و مو بوده و در لاین های دیگر زیبایی هم فعال هستند.

خدمات:

 • لیفت
 • مزوتراپی
 • هایفوتراپی
 • رفع موهای زائد

آدرس: محمدشهر، ساختمان بوعلی سینا

نکات مهم در هنگام مراجعه به بهترین مرکز لیزر موی زائد محمدشهر

 • به مدت 2 ماه قبل از اولین جلسه لیزر از اپلاسیون موهای بدن با روش هایی چون بندانداختن، وکس و موم جلوگیری کنید. زیرا استفاده از این روش ها به اثر لیزر بر روی فولیکول مو تسلط یافته و در نهایت نمی تواند موها را از بین ببرد.
 • تا به امروز لیزر یکی از بهترین و دائمی ترین روش ها برای رفع موهای زائد است. با رعایت زمان بندی جلسات و غیبت نکردن می توان از خدمات قطعی موزدایی لیزرتراپی نهایت استفاده را داشت.
 • حداقل 5 هفته پیش از اولین جلسه لیزر نباید در معرض نور شدید خورشید به منظور برنزه کرده و حمام آفتاب قرار گرفت. به علاوه استفاده از خدمات سولاریوم برای تیره کردن پوست هم در این مدت زمان مجاز نمی باشد. زیرا پس از این ادام پوست حساس شده و ممکن است به لیزرتراپی واکنش نشان دهد.
 • از بین بردن موهای زائد با استفاده از تیغ یا ژیلت تا 24 ساعت قبل از مراجعه به بهترین مرکز لیزر موهای زائد در محمدشهر مانعی ندارد. تصور این که شیونکردن موها تاثیرات بهتر لیزر را در پی دارد را دور بریزید.
 • سطح پوست باید در هنگام مراجعه به مرکز لیزر پاکیزه باشد اما لازم به حمام داغ نیست. استفاده نکردن از لوازم بهداشتی و شستشوی پوست با آب ولرم کافی است.
نکات مهم در هنگام مراجعه به بهترین مرکز لیزر موی زائد محمدشهر

آیا لیزر تاثیری در باروری دارد؟

برخی بر این باورند که استفاده از لیزر برای از بین بردن موهای لیزر در نواحی تناسلی ممکن است در باروری مشکلاتی را ایجاد کند. لیزر بر اساس طول موج های نور مرئی کارکرد داشته و تنها هدف آن رنگدانه های ملانین مو است و حتی به سلول های پوست هم نرسیده و به آن ها آسیبی وارد نمی کند. بنابراین در پاسخ قطعی به عدم باروری در صورت استفاده از لیزر باید بگوییم خیر هیچ مشکلی در باروری بانوان و آقایان در لیزرتراپی وجود ندارد.

طبق تحقیقات انجام شده لیزرتراپی موهای زائد هیچ گونه تاثیری در انواع سرطان، ناباروری و مشکلات پوستی ندارد. زیرا عوارض لیزر به هیچ عنوان به اندام های داخلی سرایت نمی کند. چه بسا در دوره بارداری، لیزر مادر خطری برای جنین به وجود نمی آورد. توصیه نشدن آن در این هنگام به علت استرس و اضطرابی است که مادر در طول لیزرتراپی در بهترین مرکز لیزر موهای زائد در محمدشهر داشته که می تواند منجر به زایمان زودرس یا دیررس شود.

کلام آخر

ملانین های مو پرتوهای تابیده شده لیزر را دریافت کرده و به تدریج فولیکول ها در اثر این پرتوها ضعیف شده و از بین می روند. عوارض خاصی با رعایت کردن نکات مراقبتی قبل و بعد از لیزر برای افراد وجود ندارد. البته این اطمینان خاطر زمانی وجود دارد که فرد به بهترین مرکز لیزر موهای زائد در محمدشهر مراجعه کرده باشد. در غیر این صورت امکان سوختن پوست و عوارضی مانند بیماری های شایع پوستی میسر می شود. جراحا توصیه می کند قبل از انتخاب کلینیک زیبایی یا مراکز لیزر رزومه آن ها را بررسی کرده و تقیقات لازم را به عمل آورید. از همراهی تان سپاس گزاریم.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا