لیزر موهای زائد

10 تا از بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شاهین ویلا⚡️【سال1403】❤️

فناوری لیزر در علم پزشکی کاربردهای بسیار جذاب و موثری دارد. لیزر موهای زائد به صورت دائمی یک راه مناسب و بهداشتی برای بانوان و آقایان می باشد. حذف موهای زائد صورت و بدن با لیزر به اشکال متفاوتی انجام می شود. اپراتور بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شاهین ویلا باید این راه ها را شناخته و آن ها را به کار بگیرد. رعایت نکات مهم در لیزر موهای زائد درمان موفقیت آمیز و موثری را در برمی گیرد. هدف زمانی حاصل می شود که مرکز لیزر مطمئن و خوبی را انتخاب کرد.

لیزر موهای زائد به چه صورت است؟

لیزر به چندین شکل متفاوت قابل اجرا است. لیزر کاربردی به نوعی می گویند که اپراتور تنها برخی از نقاط خاص بدن را لیزر می کند. از بین بردن موهای زائد زانو به پایین، مچ تا آرنج، بیکینی، زیر بغل و صورت لیزر کاربردی را تشکیل می دهد. در این نوع از لیزر، اپراتور نقاطی که بیش تر مستعد رویش موها بوده و دارای موهای ضخیمی هستند را از بین می برد.

نوع دیگری از لیزر که فول بادی نام دارد، لیزر موهای زائد تمام نواحی بدن را در برمی گیرد.. موهای زائد تمامی نواحی بدن از جمله دست و پاها، زیر بغل، مثلث کمر، مثلث شکم، بیکینی، پشت لب و چانه در فول بادی توسط بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شاهین ویلا از بین می رود. هنگامی که زیباجو بخواهد تمام بدن خود را لیزر کند از لیزر توتال استفاده می کند. در لیزر توتال نواحی بدن لیزر نمی شود بلکه همه نقاط بدن موزدایی می شود.

رفع موهای زائد بدن با تاباندن پالس های نوری به سطح پوست انجام می شود. بنابراین زیباجو می تواند به انتخاب خود برخی از مناطق بدن را لیزر کند و هیچ محدودیتی ندارد. گاهی اوقات ممکن است زیباجو درخواست لیزر را تنها در دست و پاها ارائه دهد و گاهی قصد انجام لیزر توتال را داشته باشد. همه خدمات به سلیقه و نظر زیباجو در مراکز لیزر موهای زائد بستگی دارد.

لیزر موهای زائد به چه صورت است؟

اپراتور بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شاهین ویلا

اپراتورهای دستگاه های لیزر در سالن های زیبایی و برخی از مراکز لیزر به صورت تجربی مهارت کسب کرده و هیچ آموزش خاص یا دوره ای را پشت سر نگذاشته اند. مراجعه به چنین مراکزی می تواند خطراتی را برای زیباجو به همراه داشته باشد. اگر چه لیزر موهای زائد روشی کم خطر و بدون آسیب است. این افراد با کارآموزی در مجموعه های زیبایی به صورت تجربی مهارت هایی را به دست آورده که آن ها را برای ادامه فعالیت آماده می کند.

برخی دیگر از افراد هستند که در دوره های آموزشی کار با دستگاه های لیزر شرکت کرده و به صورت علمی و تجربی این مهارت ها را کسب می نمایند. این افراد به نسبت گروه قبلی معتبرتر بوده و می توانند در بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شاهین ویلا مشغول به کار شوند.

مراکز لیزر و کلینیک های زیبایی که توسط پزشکان تاسیس شده از اعتبار خوبی برخوردار بوده و اپراتورهای قابلی دارد. معمولا اپراتورهای مجموعه های این چنینی پزشکان عمومی یا متخصصان پوست و مو هستند. این پزشکان به صورت آکادمیک آموزش دیده و مهارت های عملی بالاتری دارند. مراجعه به بهترین مرکز لیزر موهای زائد در مهرویلا زیباجو را از خدمات تخصصی تر لیزر و بدون عوارض پزشک بهره مند می کند.

10 تا از بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شاهین ویلا را بشناسید!

مرکز لیزر گلشید

مرکز لیزر گلشید

این مجموعه یکی از بزرگ ترین و بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شاهین ویلا می باشد. دستگاه های لیزر مورد استفاده در این کلینیک زیبایی بر اساس استانداردهای وزارت بهداشت و درمان تهیه شده است. مراجعین با دریافت وقت به صورت تلفنی و اینترنتی می توانند بدون معطلی در مرکز حضور یابند. رعایت بهداشت یکی از ویژگی های بارز مرکز لیزر گلشید به شمار می رود.

خدمات:

 • لیزر موهای زائد
 • پاک سازی تتو
 • میکرونیدلینگ
 • از بین بردن خال های گوشتی

آدرس: شاهین ویلا، بین دوم غربی و سوم غربی

مرکز لیزر رزالین

مرکز لیزر رزالین

مرکز لیزر رزالین دارای کارکنان مجرب و متعهدی است که با خوش رفتاری با مراجعین ارتباط می گیرند. اپراتور این مجموعه پیش از هر اقدامی به زیباجویان خدمات مشاوره ارائه کرده و آن ها را درجریان امور و مراحل لیزر قرار می دهد. رزالین دارای امکانات پیشرفته لیزرتراپی بوده و از سابقه بالایی برخوردار است.

خدمات:

 • تزریق ژل
 • فیشیال پوست
 • لیزرتراپی
 • مزوتراپی

آدرس: شاهین ویلا، ابتدای خیابان نهم شرقی، پلاک 2

مرکز لیزر درماسنتر

مرکز لیزر درماسنتر

این مرکز لیزر بدون انجام تست حساسیت وارد فرآیند از بین بردن موهای زائد نمی شود. کلیه تکنیک ها و اصول رفع موهای زائد در استفاده از لیزر رعایت شده و تنها موها از ریشه و برای همیشه تخریب می شوند. اپراتورهای لیزر درماسنتر پس از ارائه خدمات نکات مراقبتی و توصیه های پزشکی را به زیباجویات متذکر می شوند.

خدمات:

 • پاکسازی پوست
 • رفع تیرگی ها
 • لاغری با دستگاه
 • از بین بردن موهای زائد صورت و بدن

آدرس: شاهین ویلا، خیابان قلم

مرکز لیزر دکتر لیلا صفی

مرکز لیزر دکتر لیلا صفی

همان طور که گفته شد مراکزی که توسط پزشک افتتاح شده و مشغول به کار می باشند از اعتبار بهتری برخوردار است. کلینیک زیبایی دکتر لیلا صفی مجهز به انواع سیستم های مدرن درمانی بوده و اقدامات و خدمات توسط ایشان ارائه می گردد. خدمات لیزر در جلسات کوتاه و بدون بازگشت انجام می پذیرد. مجموعه دکتر لیلا صفی، بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شاهین ویلا کرج می باشد.

خدمات:

 • مزوتراپی
 • تزریق بوتاکس
 • لیفت با نخ، فیشیال و درمان ضایعات پوستی
 • از بین بردن موهای زائد با دستگاه الکساندرایت و دایود

آدرس: خیابان اصلی شاهین ویلا، بین سوم و چهارم شرقی، پلاک ۸۸

مرکز لیزر دکتر تورج ریحانی

مرکز لیزر دکتر تورج ریحانی

دکتر ریحانی به نظرات مراجعین خود توجه کرده و به همین سبب در صدد افزایش تنوع خدمات می باشد. ایشان در مجموعه خود از انواع و اقسام روش های زیباسازی چهره و بدن استفاده کرده و رضایت مندی را به مراجعین شان هدیه می دهند. اپراتور لیزر این مرکز خود دکتر تورج ریحانی بوده که مهارت بالایی در لیزر موهای زائد داشته و بدون هیچ خطر و آسیبی با بالاترین بازدهی حذف موهای زائد را انجام می دهد.

خدمات:

 • لیزر موی زائد
 • تزریق ژل و فیلر
 • درمان مشکلات پوستی

آدرس: شاهین ویلا، خیابان قلم، بین ۱۴ و ۱۵ غربی

محیط بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شاهین ویلا

یک مرکز لیزر خوب باید در محلی واقع شده باشد که دسترسی به آن از طریق انواع وسایل نقلیه آسان باشد. کلینیک های زیبایی و مراکز لیزر همانند مراکز درمانی و درمانگاه ها بوده و باید در محیطی آرام و بی سروصدا واقع شده باشد. مراجعه کنندگان باید حس آرامش را در مرکز لیزر و مطب زیبایی تجربه کند. بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شاهین ویلا در ناحیه شمالی شهر کرج واقع شده و خدمات باکیفیت و مقرون به صرفه ای دارند.

محیط یک مرکز لیزر خوب تعیین کننده مراجعین آن است. دکوراسیون یک مرکز لیزر باید شایسته و درخور ارائه خدمات به مراجعه کنندگان باشد. محیط یک کلینیک زیبایی باید به نحوی آراسته شود که مراجعین حس امنیت و آرامش داشته باشد. همچنین باید دارای تمام امکانات از جمله اتاق درمان، سالن انتظار، بخش پذیرش و اتاق پزشک باشد. یکی دیگر از عواملی که روی محیط مرکز زیبایی تاثیر می گذارد، برخورد کارکنان مجموعه با یک دیگر است. محیط یک کلینیک لیزر نباید متشنج و پرحاشیه باشد؛ بلکه باید جو دوستانه و صمیمانه ای داشته باشد.

البته محیط کلینیک باید پاسخگوی تمامی نیاز زیباجویان باشد تا بتواند رضایت آن ها را کسب کند. محیط باید به لحاظ ایمنی، راحتی، امکانات و بهداشت در بهترین حالت خودش باشد.

محیط بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شاهین ویلا

نکات مهم در لیزر موهای زائد

 • نتایج در افراد مختلف متفاوت است؛ بنابراین زیباجویان نباید نتایج اقدامات خود را با سایرین مقایسه کنند.
 • رنگدانه های پوست و مو و ضخامت آن در نتایج و اثربخشی لیزرتراپی موثر است.
 • اگر قصد انجام لیزرتراپی را دارید باید به مدت یک الی دو ماه قبل، از برنزه کردن پوست و یا اپلاسیون گذشته باشد.
 • تفاوتی ندارد که چه منطقه ای از بدن لیزر می شود، زیباجو باید چند جلسه به بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شاهین ویلا مراجعه کند.
 • به هیچ عنوان نباید در جلسات لیزرتراپی غیبت کرد. زمانی می توان نتایج مثبت را مشاهده کرد که به طور منظم روند درمانی را دنبال کرد.
 • قبل از جلسه لیزر موهای زائد را باید با ژیلت شیو کرد به شکلی که هیچ مویی باقی نماند. این کار علاوه بر تاثرات مثبت درمانی اقدام غیر بهداشتی و ناشایستی است.
 • در هنگام لیزر پوست باید پاکیزه و عاری از هرگونه مواد آرایشی باشد.
 • کسانی که پوست حساسی داشته و یا دردهای شدیدی را هنگام لیزر موهای زائد احساس می کنند می توانند از بی حسی های موضعی استفاده کنند.

کلام آخر

لیزر روشی است که مستقیما روی فولیکول های موهای زائد اثر گذاشته و بدون عوارض آن ها را از بین می برد. این دستگاه ها هیچ اثر مخربی بر پوست نداشته و به بهبود وضعیت آن هم کمک می کند. زمانی باید انتظار عوارض و پیامدهای مخرب داشت که نسبت به انتخاب مجموعه درمانی و زیبایی بی توجهی کرد. با دقت به ملاک های انتخاب می توان از خدمات بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شاهین ویلا بهره گرفت. جراحا تلاش دارد با ارائه مقاله های مفید به زیباجویان در انتخاب مرکز زیبایی مورد نظرشان کمک کند. امیدواریم از مطالب فوق نهایت لذت را برده باشید. با تبادل نظرات و پیشنهادات تان همراه ما باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا