لیزر موهای زائد

10 تا از بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شهرک ولیعصر⚡️【سال1403】❤️

لیزر در علم پزشکی نقش های زیادی دارد که نتیجه تمامی آن ها بهبود وضعیت سلامت و بهداشت عموم مردم است. این بار لیزر با قدرت رفع موهای زائد و ضایعات پوستی در اختیار بانوان و آقایان قرار می گیرد. تفاوت از بین بردن موی زائد در بانوان و آقایان به صورتی است که نمی توان آن ها را از دریافت خدمات لیزر محروم کرد. در واقع افرادی که مجاز به لیزر کردن نیستند توسط خود کلینیک ها پذیرش نمی شوند. یکی از مشخصات بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شهرک ولیعصر توجه به همین بایدها و نبایدهای لیزر است.

لیزر موهای زائد چیست؟

اصلاح موهای زائد صورت و بدن یک امر بهداشتی و نظافتی است که به صورت فردی انجام می شود. در میان تمام روش های موجود هیچ یک به جز لیزر دائمی نیستند. به همین خاطر امروزه از بین بردن موهای زائد با استفاده از دستگاه های لیزر مورد توجه قرار گرفته است. مکانیزم اصلی دستگاه های لیزری بر اساس طول موج های گسیل شده بوده و پالس های نوری آن موجب رفع موی زائد می شوند.

در فولیکول مو ماده ای وجود دارد که آن را ملانین می خوانند. این ماده دارای بخش تیره ای بوده که واکنش زودهنگامی به گرما نشان می دهد. اثر گرمایشی لیزر پیش از این که پوست را تحت تاثیر قرار بدهد این بخش را مو را هدف قرار داده و از بین می برد. بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شهرک ولیعصر با استفاده از این خاصیت ملانین ها طبق رنگدانه های پوست و مو برای رفع موهای زائد اقدام می کند.

امروزه دستگاه های لیزر متنوعی در مراکز لیزر وجود دارد که بر اساس ویژگی های پوست و مو زیباجو انتخاب می شوند. این سیستم ها علاوه بر از بین بردن موهای زائد در برطرف کردن جای جوش، ضایعات پوستی، تتو و لایه برداری سطحی کاربرد دارند. مهم ترین مزیت لیزر که عموم را به سمت بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در تهران و حذف موها متمایل می کند، دائمی بودن اثرات آن است.

لیزر موهای زائد چیست؟

مشخصات بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شهرک ولیعصر

امکانات و تجهیزات: یک مرکز لیزر خوب باید تمام امکانات و وسایلی که راحتی مراجعین را فراهم می آورد، داشته باشد. دستگاه های پیشرفته لیزر از مهم ترین تجهیزاتی است که مراکز لیزر یا کلینیک ها باید داشته باشد.

اپراتورهای مجرب: اپراتورهای لیزر باید دانش کافی را داشته و تکنیک ها و اصول از بین بردن موهای زائد را بشناسند. در صورت عدم دانش و مهارت کافی ممکن است برای زیباجو یا حتی اپراتور خطر آفرین باشد. تجربه داشتن بخشی از مهارت و دانش را تشکیل داده و اپراتور را در امورش یاری می دهد.

فضای مرکز لیزر: بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شهرک ولیعصر باید فضای وسیعی داشته و اتاق های درمان مشخص دارا باشد. محیط باید آرام و پاکیزه بوده و مراجعه کننده رفاه و آسایش داشته باشد. اتاق درمان، حریم خصوصی بیمار است بنابراین باید موازین ورود و خروج به این اتاق رعایت شود.

تعرفه های به صرفه: هزینه لیزر بسته به نقاط مختلف لیزر شده بدن تعیین می شود. البته تعرفه های لیزر محدوده مشخصی داشته و توسط مراجع ذی صلاح معین می شود. عوامل زیادی چون موقعیت مکانی، پرسنل، معتبر بودن مرکز لیزر و کیفیت خدمات در قیمت گذاری خدمات نقش دارد.

پرسنل متعهد و خوب: کارکنان یک مرکز لیزر باید خوش برخورد و محترم باشند. شکیبایی و توجه به درخواست های مراجعه کنندگان از ویژگی های پرسنل مرکز لیزر است. ارتباط موثر با مراجعه کنندگان و مسئولیت پذیری را کادر درمان باید آموزش دیده باشند.

10 تا از بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شهرک ولیعصر را بشناسید!

مرکز لیزر آیلین

مرکز لیزر آیلین

این مجموعه دارای تجهیزات و دستگاه های لیزر مدرن و پیشرفته می باشد. افرادی که در مرکز لیزر آیلین مشغول به کار هستند با صبوری خدمات خود را ارائه می دهند. مهارت و تجربه اپراتورهای این مجموعه زبانزد مراجعین است.

خدمات:

 • لیزر موهای زائد
 • رفع جای جوش
 • فیشیال و تزریق ژل

آدرس: شهرک ولیعصر، ولیعصر شمالی، خیابان برادران بهرامی، بین خیابان شریعتی و رجایی

مرکز لیزر لوندر

مرکز لیزر لوندر

مرکز زیبایی لوندر یکی از بهترین مراکز لیزر موهای زائد در شهرک ولیعصر می باشد. در این مجموعه تمام موازین بهداشتی و ایمنی کار با دستگاه رعایت شده و مراجعین می توانند با خیال آسوده از خدمات استفاده کنند. تخفیفات ویژه و مناسبتی که مرکز لیزر لوندر روی خدمات خود اعمال می کند از پرطرفدارترین ها است.

خدمات:

 • رفع موی زائد
 • بوتاکس و مزوتراپی
 • لایه برداری و جوانسازی پوست

آدرس: شهرک ولیعصر، ولیعصر شمالیف خیابان برادران بهرامی، خیابان ولی محمدی، پلاک 171

مرکز لیزر کاملیا

مرکز لیزر کاملیا

این مجموعه تحت نظر خانم دکتر الهام ترابی، پزشک مجرب و ماهر فعالیت می کند. اپراتورهای لیزر مرکز کاملیا همگی آموزش دیده و برگزیده هستند. کلیه مشکلات پوست و مو در این مرکز بررسی و درمان می شود. لیزر موهای زائد با دستگاه های جدید 2023 صورت می گیرد.

خدمات:

 • جوان سازی پوست
 • مزوتراپی و هایفوتراپی
 • لیفت صورت و فیشیال
 • لیزر درمانی و رفع موهای زائد

آدرس: شهرک ولیعصر، وليعصر شمالی، شهدای دانش‌آموز، آقایی

مرکز لیزر لاوین

مرکز لیزر لاوین

دکتر ملیکا نیازی سال ها پیش نسبت به تاسیس بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شهرک ولیعصر اقدام نمود. ایشان بسیار بر رعایت بهداشت و پروتکل های ایمنی تاکید داشته و در محیطی پاکیزه و استریلیزه فعالیت می کنند. کلیه امکانات و دستگاه ها بر اساس متد روز دنیا تهیه شده اند. بیش از 90 درصد مراجعین از خدمات و تعرفه ها ابراز رضایت کرده اند.

خدمات:

 • ژل و بوتاکس
 • از بین بردن موهای زائد
 • پاک سازی صورت

آدرس: شهرک ولیعصر، خیابان برادران بهرامی، خیابان مسلمی، کوچه طالقانی پلاک 1

مرکز لیزر آریستا

مرکز لیزر آریستا

کارکنان مطب زیبایی آریستا خوش برخورد و تحصیل کرده بوده و به منظور رضایت مراجعین نهایت همکاری را دارند. این مرکز لیزر از دستگاه های مدرنی استفاده کرده که دارای تاییدیه از وزارت بهداشت و درمان است. اپراتورهای لیزر دوره های مختلف آموزشی لیزر را پشت سر گذاشته اند.

خدمات:

 • کانتورینگ
 • زاویه سازی
 • تزریق بوتاکس
 • لیزر موهای زائد

آدرس: شهرک ولیعصر، وليعصر شمالي، خیابان بهرامی، نبش چهار راه سپیده جنوبی، پلاک241، ساختمان سجاد، طبقه 4، واحد 8

تفاوت از بین بردن موی زائد در بانوان و آقایان

رعایت بهداشت برای بانوان و آقایان ضروری است. از این رو اصلاح موهای زائد یکی از اقدامات مهم بهداشتی است که به وسیله از لیزر میسر می شود. اولین و مهم ترین تفاوت در انتخاب پزشک است. با توجه به این که کشور ما اسلامی بوده و قوانین خاصی بر آن حاکم است، انتخاب پزشک باید بر اساس جنسیت باشد. برخی از افراد نمی توانند از خدمات لیزر پزشک با جنس مخالف استفاده کنند به همین دلیل پزشک یا اپراتور هم جنس را انتخاب می کنند.

یکی دیگر از تفاوت هایی که در لیزر بانوان و آقایان وجود دارد به ضخامت مو و رنگدانه های آن بر می گردد. معمولا آقایان موهای ضخیم تر و تیره تری دارند به همین خاطر به جلسات بیش تری نیاز دارند. در صورتی که موی زائد صورت و بدن بانوان ضعیف تر بوده و لیزر آن در مدت زمان کم تری انجام می پذیرد. آقایانی که زمان زیادی از روز را ورزش می کنند باید برای رفع موهای زائد خود به بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شهرک ولیعصر مراجعه کنند.

هر دو جنس در پی داشتن پوستی لطیف و پاکیزه برای لیزرتراپی اقدام می کنند. اما تفاوت هایی در عمل برای خانم و آقا طبق عملکردشان وجود دارد. اغلب مردان نسبت به لیزر موهای زائد بدن خود بر عکس خانم ها توجه ای نشان نمی دهند. یکی دیگر از مهم ترین تفاوت ها در هزینه لیزر است. هزینه لیزر صورت و بدن خانم ها و آقایان با یک دیگر اختلاف دارد. علت اصلی این اختلاف قیمت هم به تعداد جلسات و اقدامات درمانی لیزر بر می گردد.

تفاوت از بین بردن موی زائد در بانوان و آقایان

پروتکل های بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شهرک ولیعصر

پزشکان و اپراتورهای مراکز لیزری موظف اند نکات ایمنی را در هنگام کار رعایت کنند. موازین و پروتکل های استفاده از لیزر کمک می کند فرد بدون هیچ عوارضی از خدمات مجموعه بهره بگیرد. البته برخی این پروتکل ها در جهت حفظ سلامت اپراتور موثر است. اپراتور بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شهرک ولیعصر باید حداکثر تابش مجاز لیزر را شناخته و محدوده فعالیتی خود را مشخص کند. مدت زمان تابش، طول موج و پهنای پالس باید به اندازه باشد در غیر این صورت سوختگی پوست را برای زیباجو به وجود می آورد.

هنگام کار با دستگاه های لیزر زیباجو و اپراتور باید از عینک های محافظ استفاده کنند. عینک نداشتن در هنگام لیزر گاهی به کاهش قدرت بینایی افراد می انجامد. توجه به تقسیم بندی لیزرها، زاویه دید مناسب و توجه به میزان عبور پرتو نور مرئی از دیگر پروتکل هایی است که امنیت زیباجو و اپراتور را تامین می کند. استفاده از روپوش ها و دستکش های یک بار مصرف نیز ضروری است. زیرا بسیاری از بیماری ها از طریق پوست انتقال می یابند. داشتن تجهیزات مهارکننده خطر در اتاق درمان در هنگام بروز مشکل کمک کننده است.

کلام آخر

لیزر سریع ترین و پربازده ترین روش برای از بین بردن موهای زائد است. لیزر درمانی موفق منوط به انتخاب صحیح مرکز لیزر می باشد. پیش از استفاده از خدمات فرد باید از باکیفیت بودن دستگاه ها، مهارت های اپراتور، رضایت سایر مراجعه کنندگان و میزان تجربه مجموعه اطمینان یابد. بی توجهی به هر یک از این عوامل می تواند دردسرساز شود. برای یافتن بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شهرک ولیعصر می توان در سایت های معتبر جستجو کرده و رزومه هر کدام از مراکز را بررسی نمود. جراحا با هدف معرفی مراکز لیزر معتبر این مقاله را منتشر کرده است. امیدواریم مطالب برای شما مفید باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا