لیزر موهای زائد

10 تا از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مرزداران❤️【سال1403】⚡

روش‌های زیادی برای شیو موهای زائد وجود دارد. برخی از آن‌ها نظیر تیغ، کرم موبر و اپیلاتور روش‌های موقتی هستند، بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مرزداران؛ به عنوان یک روش دائمی، لیزر موهای زائد را به شما پیشنهاد می‌دهد؛ در این کلینیک متخصصان پوست با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته لیزر، چرخه رشد مو را متوقف کرده و موجب کاهش یا توقف رشد مجدد موهای زائد می‌شوند؛ در این رابطه ما شما را با زمان مناسب لیزر موهای زائد، انواع دستگاه‌های لیزر مو و معیارهای انتخاب این کلینیک‌ آشنا خواهیم کرد.

کلینیک لیزر موهای زائد کجاست؟

کلینیک لیزر موهای زائد، دارای تجهیرات پیشرفته و استاندارد است و با همکاری پزشکان و تکنسین‌های متخصص لیزر و مراقبت‌های پوستی اداره می‌شود. پزشکان این کلینیک، متخصص پوست و مو هستند که در زمینه‌ لیزر موهای زائد نیز تخصص دارند. آن‌ها ابتدا با مراجعین مشاوره کرده و به بررسی نوع پوست و موی آن‌ها می‌پردازند تا تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زائد را مشخص کنند. بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مرزداران از دستگاه‌های لیزر پیشرفته که دارای تاییدیه FDA است، برای لیزر موهای زائد استفاده می‌کند.

این دستگاه‌ها شامل: لیزر الکساندرایت که مناسب پوست‌های روشن و موهای تیره است، لیزر دایود که مناسب برای انواع پوست و مو است و لیزر ان دی (ND laser) که مناسب پوست‌های تیره و مناطق وسیع بدن است؛ علاوه بر این در این کلینیک از دستگاه‌های خنک کننده برای کاهش درد و جلوگیری از سوختگی‌های احتمالی استفاده می‌شود؛ از طرفی معمولا تکنسین‌های لیزر زیر نظر پزشک متخصص، مراقبت‌های قبل و بعد از لیزر موهای زائد و آماده ساری تجهیزات لازم همچنین کمک به پزشکان را به عهده می‌گیرند.

این کلینیک دارای مجوزهای لازم از وزارت بهداشت و درمان می‌باشد و تمامی نکات بهداشتی و استانداردهای پزشکی را رعایت می‌کند. پزشک با تمیز و ضد عفونی کردن ناحیه مورد نظر، استفاده از ژل خنک کننده و تنظیم دستگاه لیزر متناسب با نوع پوست و مو، لیزر موهای زائد را انجام می‌دهد. نحوه عملکرد دستگاه به این ترتیب است که نور لیزر توسط رنگدانه ملانین در مو جذب می‌شود و سپس به گرما تبدیل می‌شود که باعث آسیب به فولیکول‌های مو شده و موجب کاهش یا توقف رشد موها می‌شود.

کلینیک لیزر موهای زائد کجاست؟

معیارهای انتخاب بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مرزداران

داشتن پروانه و مجوزهای لازم: کلینیکی که برای لیزر موهای زائد انتخاب می‌کنید باید دارای مجوزهای لازم باشد، نظیر: پروانه بهره برداری از وزارت بهداشت، مجوز از سازمان نظام پزشکی، پروانه فعالیت برای اپراتورهای لیزر، مجوز ایمنی و بهداشت محیط و.. باشد؛ زیرا این مجوزها نشان دهنده رعایت استانداردهای بهداشتی در کلینیک است؛ از طرفی متخصصین پوست و تکنسین‌ها نیز باید دارای مدارک و گواهینامه‌های معتبر در زمینه استفاده از دستگاه‌های لیزر باشند تا آسیبی متوجه بیمار نشود.

تجربه و تخصص پرسنل: اگر چه مدارک معتبر پزشک متخصص و تکنسین‌ها برای اعتماد به بهترین کلینیک لیزر موهای زائذ در تهران لازم است، اما تجربه این افراد نقش اساسی در تضمین کیفیت درمان دارد؛ زیرا پزشک با توجه به جنس پوست و مو تشخیص می‌دهد که لیزر موهای زائد را با چه دستگاه لیزری و چگونه انجام دهد؛ همچنین تجربه تکنسین‌ها در درمان، مانع از ایجاد عوارض احتمالی یا انتقال بیماری‌های میکروبی در حین درمان می‌شود.

بهداشت محیط کلینیک: بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مرزداران یکی از مراکزی است که از نظر تجهیزات و ابزارها و محیط کلینیک کاملا بهداشتی و تمیز است؛ در این کلینیک دستگاه‌ها بعد از هر بار استفاده ضد عفونی می‌شوند تا از انتقال بیماری‌های عفونی و ویروسی جلوگیری شود.

شفافیت در هزینه ها: قبل از شروع درمان در مورد هزینه‌ها کاملا تحقیق کنید، هزینه‌ها باید شفاف بوده و شما مجبور به پرداخت هزینه‌های پنهان نشوید؛ به این منظور می‌توانید، قیمت کلینیک‌های مختلف را با هم مقایسه کنید، اما همیشه باید کیفیت درمان برای شما اهمیت بیشتری نسبت به هزینه‌های پرداختی داشته باشد.

10 تا از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مرزداران را بشناسید!

کلینیک رزنیلا

کلینیک رزنیلا

کلینیک رزنیلا، مجهز به جدیدترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد و تیم پزشکی متخصص و مجرب است. این کلینیک از روش‌های کم تهاجمی برای جوانسازی پوست نظیر: تزریق فیلر و بوتاکس استفاده می‌کند؛ همچنین یکی از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مرزداران می باشد.

خدمات:

 • لیزر موهای زائد
 • تزریق انواع مزوژل‌ها
 • انجام کلیه خدمات فیشیال
 • تزریق بوتاکس و فیلر

آدرس: تهران، شهرک آزمایش، بلوار مرزداران، نبش اطاعتی جنوبی، ساختمان شایان، پلاک 51، طبقه 3، واحد 8

کلینیک تیارا

کلینیک تیارا

کلینیک تیارا، آماده ارائه خدمات زیبایی برای شما زیباجویان عزیز می‌باشد. این کلینیک در زمینه لیزر موهای زائد، تزریق چربی و ژل تخصص دارد و خدمات کانتورینگ صورت را با تزریق فیلر و هایفوتراپی انجام می‌دهد. استفاده از دستگاه لیزر الکس دایود برای رفع موهای زائد بدن در کیفیت خدمات این کلینیک بسیار موثر می‌باشد.

خدمات:

 • هایفوتراپی صورت
 • مزوتراپی مو و صورت
 • لیزر رفع موهای زائد
 • تزریق چربی و ژل

آدرس: تهران، مرزداران خیابان ابراهیمی، بلوار خرم رودی، نبش یادگار امام، پلاک 1، واحد 5

کلینیک فوراور

کلینیک فوراور

کلینیک فوراور، یکی از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مرزداران است که با همکاری متخصصین مجرب پوست و تکنسین‌های کارآزموده در محیطی شیک و مدرن خدمات زیبایی را ارائه می‌دهد؛ از طرفی این کلینیک خدمات رفع موهای زائد را در شرایط استریل انجام می‌دهد.

خدمات:

 • ارائه خدمات رفع موهای زائد
 • پاکساری و فیشال پوست
 • اوزون تراپی و پلاسما تراپی
 • برداشتن انواع خال و زگیل

آدرس: تهران، مرزداران، کنارگذر اشرفی اصفهانی، کوچه محمدی، ساختمان ارغوان یک ،پلاک 14/1 ، واحد 2

کلینیک سنسیا

کلینیک سنسیا

کلینیک سنسیا، یکی از مجهزترین مراکز برای لیزر موهای زائد بدن می باشد. این کلینیک مجهز به دستگاه های لیزر پیشرفته است و تمامی نکات بهداشتی را جهت جلوگیری از انتقال بیمارها در حین درمان انجام می دهد. جوانساری پوست با تزریق ژل و بوتاکس؛ همچنین زاویه ساری صورت با هایفوتراپی از دیگر خدمات این کلینیک تخصصی است.

خدمات:

 • میکرونیدلینگ و هایفوتراپی
 • لیزر رفع موهای زائد
 • انواع پاکساری پوست و رفع لک و جای جوش
 • کربوکسی تراپی و فیشال

آدرس: تهران، مرزداران، بلوار مرزداران، مرزداران غربی، نبش گلها، ساختمان کوروش

کلینیک اورین

کلینیک اورین

کلینیک اورین، با خدماتی متفاوت و ویژه در خدمت زیباجویان عزیز می‌باشد و یکی از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مرزداران است. پزشک متخصص پوست در این مرکز با همکاری تکنسین‌های مجرب، خدمات لیزر موهای زائد بدن را با مجهزترین دستگاه‌های لیزر ارائه می‌دهد؛ همچنین جوانسازی پوست با اسیدتراپی یکی از خدمات خاص این کلینیک است.

خدمات:

 • از بین بردن تاتو و برداشتن خال
 • رفع موهای زائد با جدیدترین لیزرها
 • تزریق بوتاکس و ژل لب
 • کاشت مو و ابرو

آدرس: تهران، بلوار مرزداران، نبش خیابان تات، روبروی ایستگاه متروی مرزداران، پلاک 24، طبقه اول، بالای آزمایشگاه مرزداران

انواع لیزرهای بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مرزداران

انتخاب نوع لیزر به رنگ پوست، ضخامت مو و ناحیه‌ای از بدن که دارای موهای زائد است، بستگی دارد:

لیزر الکساندرایت: این لیزر برای حذف موهای زائد در افرادی با پوست روشن تا گندمی و موهای تیره مناسب است؛ در این دستگاه نور لیزر به ملانین یعنی رنگدانه‌های موجود در فولیکول مو برخورد می‌کند و انرژی نورانی آن به گرما تبدیل می‌شود؛ این گرما به فولیکول مو آسیب می‌رساند و مانع رشد مجدد موها می‌شود؛ از مزایای آن سرعت عمل، بازدهی بالا و تاثیرات دائمی درمان با آن است. عوارض آن قرمزی، تورم، سوزش در محل درمان می‌باشد و برای حذف موهای زائد صورت، زیر بغل و ناحیه بیکینی مناسب است.

لیز Nd:YAG: این لیزر دارای طول موج بالایی در طیف مادون قرمز می‌باشد؛ بنابراین با تولید گرما و تخریب فولیکول مو باعث ریختن موها شده و رشد مجدد آن‌ها را به تاخیر می‌اندازد؛ همچنین برای پوست‌های تیره‌تر مناسب است و به علت طول موج بلند آن تا عمق پوست نفوذ کرده و فولیکول‌های موهای ضخیم را ضعیف می‌کند؛ از طرفی درد کمی دارد و بیمار در ناحیه درمان، فقط احساس سوزش و گزگز خفیفی می‌کند؛ علاوه بر این به پوست‌های اطراف فولیکول‌های مو آسیب نمی‌رساند، اما هزینه آن زیاد است و جلسات درمان آن طولانی‌ است.

 لیزر IPL: این لیزر از طول موج‌های متعددی به جای یک طول موج در هر پالس استفاده می‌کند و مانند روش‌های قبلی با برخورد به ملانین و تبدیل به گرما به فولیکول‌های مو آسیب می‌رساند؛ همچنین بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مرزداران آن را برای انواع پوست‌ها به جز پوست‌های تیره توصیه می‌کند. رفع موهای زائد با این لیزر، بهبودی سریعی دارد و برای نواحی مختلف بدن به کار می‌رود، اما در بارداری و شیردهی و کسانی که سابقه اگزما و پسوریازیس دارند یا داروهای خاصی را مصرف می‌کنند، منع مصرف دارد.

انواع لیزرهای بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مرزداران

بهترین زمان برای انجام لیزر موهای زائد

زمان مناسب برای لیزر موهای زائد به عوامل متعددی بستگی دارد. برخی از این عوامل شامل موارد زیر است:

 • اگر چه می‌توان در هر فصلی اقدام به لیزر موهای زائد کرد، اما به طور کلی پاییز و زمستان بهترین زمان برای انجام این کار می‌باشد؛ زیرا در این فصول به علت کاهش شدت تابش نور خورشید، پوست کمتر دچار آفتاب سوختگی می‌شود؛ همچنین لیزر موهای زائد در فصل تابستان فقط برای افراد با پوست روشن که ضد آفتاب استفاده می‌کنند، مناسب است.
 • افرادی که پوست روشن دارند، همواره کاندیدای بهتری برای لیزر موهای زائد هستند، اما افرادی که پوست تیره دارند؛ به  علت برنزه شدن پوست آن‌ها در فصل تابستان باید با مشورت متخصص پوست این کار را انجام دهند.
 • جنس مو نیز در اثر بخشی لیزر اهمیت دارد و برای موهای تیره و ضخیم‌تر موثرتر است، اما موهای نازک و روشن معمولا به لیزر بیشتری نیاز دارد یا اصلا به لیزر پاسخ نمی‌دهد.
 • بهترین زمان برای مراجعه به بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مرزداران در مرحله آناژن یعنی مرحله فعال رشد مو است و در این حالت که فولیکول مو در حال رشد فعال است، لیزر به فولیکول‌های مو آسیب رسانده و آن را از بین می‌برد.

سخن پایانی

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مرزداران با همکاری متخصصین پوست، مو و زیبایی و تکنسین‌های کارآزموده در محیطی استریل و بهداشتی و با استفاده از دستگاه‌های لیزر موهای زائد، اقدام به رفع دائمی این موها کرده؛ همچنین بعد از درمان، توصیه‌های لازم را برای مراقبت‌های پوستی به مراجعین می‌دهد.

از همراهی شما با سایت جراحا بسیار سپاس گزاریم. ما در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با خدمات کلینیک لیزر موهای زائد آشنا کنیم و همواره آماده مشاهده کامنت‌های شما هستیم تا از آن‌ها برای تولید محتوایی مفیدتر بهره ببریم.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − نه =

دکمه بازگشت به بالا