لیزر موهای زائد

10 تا از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مهرشهر⭐【سال1403】❤️

یکی از کاربردی ترین روش های برای حذف موهای زائد که دارای اثری با ماندگاری طولانی نیز می باشد؛ لیزر است. در این شیوه افراد در طی فاصله زمانی معینی به مراکز درمانی لیزرهای موهای زائد مراجعه کرده و برای این درمان زیبایی اقدام می کنند. بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مهرشهر به دلیل تخصصی بودن و بهره مندی از امکانات ویژه از بروز هرگونه عوارض احتمالی ناشی از این درمانی زیبایی جلوگیری به عمل می آورد. در این مبحث ضمن معرفی چند مورد از بهترین مراکز لیزر موهای زائد به بررسی نکات مهم در انتخاب این کلینیک ها نیز می پردازیم.

نکات مهم در انتخاب بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مهرشهر

اولین و مهم ترین نکته ای که در انتخاب کلینیک لیزر موهای زائد باید مورد توجه قرار گیرد خدمات این مراکز درمانی است. در ادامه به چند مورد از مهم ترین ویژگی هایی که بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مهرشهر برای انتخاب باید از آن برخوردار باشد اشاره می کنیم:

 • استفاده از دستگاه های به روز و پیشرفته: کلینیک لیزر موهای زائد برای ارائه خدمات خود بایستی مجهز به جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های لیزر باشد. قابل ذکر است انواع مختلف از این دستگاه که متناسب با نوع پوست و موی افراد طراحی شده دارای امکاناتی نظیر سیستم کولینگ یا خنک کننده بوده که موجب می شود تا عوارض ناشی از حذف موهای زائد به حداقل ممکن برسد.
 • مسیرهای ارتباطی آسان با کلینیک: این مراکز به منظور دسترسی آسان مشتریان در مسیرهای ارتباطی  آسان دایر می شوند به گونه ای که متقاضی در مراجعه به کلینیک در مسیر ترافیک های طولانی قرار نگیرد. علاوه بر این پرسنل و کارکنان بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مهرشهر بااخلاق، با تجربه و صبور بوده و بدین طریق سعی در جذب مشتریان بیشتری دارند.
 • ارائه تخفیفات ویژه: یکی دیگر از نکات در انتخاب بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مهرشهر ارائه تخفیفات ویژه برای جذب مشتریان بیشتر است. به عنوان مثال تخفیفاتی در شات های نامحدود و برای کل جلسات مراجعه کننده در نظر گرفته شود. البته در استفاده از این تخفیفات کلینیک باید کیفیت دستگاه و تناسب آن با نوع پوست و موی متقاضی را نیز در نظر گیرد.
 • حضور پزشک متخصص و اپراتور حرفه ای: مهارت اپراتور تاثیر زیادی در دریافت نتیجه موفق در این روش از رفع موهای زائد بدن دارد و بالعکس آن نیز در صورت عدم مهارت اپراتور متقاضی با عوارض ناشی از لیزر موهای زائد مواجه می شود. همچنین در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مهرشهر نظارت پزشک متخصص می تواند تا حد زیادی از بروز هرگونه مشکل احتمالی جلوگیری به عمل آورد. یکی از ویژگی های بارز یک کلینیک لیزر موهای زائد حضور پزشک و مشاوره با مراجعین در اولین جلسه شروع این درمان زیبایی است.
 • پاکیزگی محیط، قیمت مناسب: بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مهرشهر لیست قیمت مناسب را برای خدمات به مشتریان در نظر گرفته است. البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که کیفیت دستگاه نیز بسیار حائز اهمیت بوده و نباید تنها به قیمت پایین برای دریافت خدمات لیزر موهای زائد بسنده کرد. رعایت پروتکل های بهداشتی نیز در جذب مراجعین این درمان زیبایی نقشی تاثیرگذار دارد.
 • میزان جلب رضایت مراجعین قبلی: یکی از نکات مهم برای انتخاب یک کلینیک استاندارد و تشخیص میزان کیفیت خدمات آن، توجه به میزان رضایت مراجعین قبلی است. لذا می توان با مراجعه حضوری به کلینیک از مراجعین قبلی در این زمینه سوال کنید و یا اینکه نظرات مراجعین را در وب سایت یا پیج اینستاگرام کلینیک مطالعه نمایید.
نکات مهم در انتخاب بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مهرشهر

10 تا از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مهرشهر را بشناسید!

کلینیک لیزر و پوست دکتر صمدی

کلینیک لیزر و پوست دکتر صمدی

کلینیک دکتر صمدی با در اختیار داشتن تجهیزات مدرن و مجوز از وزارت بهداشت کشور در زمینه ارائه خدمات زیبایی پوست و مو از جمله لیزر موهای زائد فعالیت دارد. این مرکز زیبایی در محیطی آرام با رعایت پروتکل های بهداشتی خدمات زیبایی خود را با بالاترین کیفیت به مراجعین و زیباجویان ارائه می دهد.

خدمات:

 • انجام خدمات بوتاکس و مزوتراپی با استفاده از مواد مجوزدار
 • درمان انواع بیماری پوست و مو
 • تزریق ژل، بوتاکس و مزوژل
 • لیزر موهای زائد

آدرس: کرج، مهرشهر، بلوار ارم، نبش 219، ساختمان آریا، طبقه پنجم، واحد 12

کلینیک تخصصی پوست پارمیس

کلینیک تخصصی پوست پارمیس

کلینیک تخصصی پارمیس در مهرشهر کرج در زمینه ارائه خدمات زیبایی پوست و مو با در اختیار داشتن تجهیزات و دستگاه های روز و مورد تایید وزارت بهداشت و درمان فعالیت دارد. این مرکز زیبایی خدمات لیزر موهای زائد را نیز به مراجعین خود ارائه داده و در این زمینه با توجه به جلب رضایت اکثریت زیباجویان عزیز به عنوان یکی از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مهرشهر معرفی می شوند

خدمات:

 • لیزر موهای زائد صورت و بدن
 • کاشت مو و ابرو
 • جوانسازی پوست با لیفت نخ
 • هایفوتراپی پوست
 • تزریق ژل، چربی و بوتاکس

آدرس: کرج، مهرشهر، بلوار شهرداری، بعد از خیابان ۲۱۵، ساختمان سهند، طبقه چهارم

کلینیک تخصصی پوست و مو به سیما

کلینیک تخصصی پوست و مو به سیما

کلینیک به سیما با به کارگیری پزشکان متخصص و مجرب و پرسنل باتجربه و همچنین اخذ مجوز از وزارت بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی در زمینه ارائه خدمات زیبایی پوست و مو با کیفیتی بالا فعالیت داشته و برای هرکدام از خدمات خود در مرحله نخست به مراجعین مشاوره های رایگان ارائه می دهد.

این مرکز زیبای مجهز به بهترین و پیشرفته ترین دستگاه های لیزر موهای زائد صورت و بدن بوده و این خدمات زیبایی را با رعایت پروتکل های بهداشتی در محیطی آرام توسط کادر آموزش دیده انجام می دهد.

خدمات:

 • کاشت مو، ابرو و ریش
 • لیزر موهای زائد بدن و صورت
 • جوانسازی پوست با هایفوتراپی
 • تزریق ژل و بوتاکس

آدرس: کرج، مهرشهر، بلوار ارم، سه راه شهرداری، ساختمان آمیتیست، طبقه پنجم، واحد 2

کلینیک پوست، مو و لیزر ارم

کلینیک پوست، مو و لیزر ارم

کلینیک ارم با تخصص در اراده خدمات زیبایی پوست و مو فعالیت داشته و این خدمات را با کیفیتی بالا به مراجعین خود تضمین می کند. مرکز زیبایی ارم همچنین با در اختیار داشتن تجهیزات و دستگاه های مدرن و پرسنل مجرب و با تجربه خدمات لیزر موهای زائد را نیز انجام داده و اغلب مراجعین نظرهای مثبتی در این زمینه داشته اند.

خدمات:

 • لیزر موهای زائد با دستگاه های مدرن
 • تزریق انواع ژل، چربی و باتکاس
 • مزوتراپی سر و صورت
 • فیشال و جوانسازی تخصصی پوست

آدرس: کرج، مهرشهر، ابتدای بلوار ارم، ابتدای خیابان افشار، جنب فروشگاه اسنوا، ساختمان رویال، طبقه 5، واحد 25

کلینیک تخصصی پوست و لیزر اوکتا

کلینیک تخصصی پوست و لیزر اوکتا

مرکز درمان زیبایی اوکتا در زمینه درمان و جوانسازی پوست و مو فعالیت داشته و خدمات خود را با در اختیار داشتن کادری مجرب و پزشکان متخصص و با تجربه به مراجعین و زیباجویان ارائه می دهد. این کلینیک با توجه به بهره مندی از تجهیزات پیشرفته و همچنین جلب رضایت اغلب مراجعه کننده در دریافت خدمات لیزر موهای زائد در لیست بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مهرشهر قرار دارد.

خدمات:

 • لیزر موهای زائد
 • پاک کردن تتو
 • الکترولیز و رفع موهای سفید

آدرس: کرج، مهرشهر، بلوار ارم، بعد از چهارم، نبش کوچه یاس، ساختمان اطلس، طبقه 2

لیزر موهای زائد برای چه نواحی از بدن صورت می گیرد؟

ارائه خدمات لیزر موهای زائد برای تمامی نواحی بدن به غیر از اطراف چشم ها امکان پذیر است ولیکن برخی از نواحی به دلیل حساسیت پوست به دقت بیشتری نیاز دارد. در حالت کلی نواحی رایج برای لیزر موهای زائد را می توان به سه دسته ذیل تقسیم کرد:

 • نواحی صورت: چانه، گونه، پشت لب، زیر گردن، پیشانی و غبغب جزو نواحی صورت محسوب می شوند که می توان برای رفع موهای زائد هرکدام از نواحی نامبرده از طریق مراجعه به مراکز لیزر اقدام نمود. در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مهرشهر با در نظر گرفتن حساسیت بالای پوست در این نواحی از دستگاه هایی با دقت بالا و توان اندک استفاده می شود.
 • نواحی حساس: زیر بغل و بیکینی جزو نواحی حساس بدن محسوب می شوند که انجام خدمات لیزر موهای زائد در این نواحی به دلیل حساسیت پوست به مراقبت و دقت بیشتری نیاز دارد. در این  نواحی ممکن است درد و التهاب ایجاد شود که در کلینیک درمان زیبایی با توجه به نظارت پزشک متخصص از بروز این عوارض جانبی جلوگیری به عمل می آورند.
 • نواحی مختلف بدن: برای لیزر سایر نواحی از قبیل پا، بازو، دست و شکم که دارای موهای زائد بیشتری نسبت به دیگر نواحی بدن هستند لازم است که از دستگاه های با توان بیشتری استفاده شود.
لیزر موهای زائد برای چه نواحی از بدن صورت می گیرد؟

 هزینه خدمات در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مهرشهر

در تعیین قیمت لیزر موهای زائد عوامل زیادی تاثیرگذار است لذا  نمی توان مبلغ دقیق و معینی را برای این خدمات زیبایی تعیین نمود. از مهم ترین فاکتورها در تعیین قیمت لیزر موهای زائد می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • ناحیه تحت درمان: برخی از نواحی مانند پاها و دست دارای وسعت بیشتری هستند لذا  هزینه خدمات لیزر برای این نواحی در مقایسه با  سایر نواحی نظیر چانه بیشتر است.
 • مدل دستگاه: با پیشرفت تکنولوژی و فناوری روز، دستگاه های پیشرفته و مدرنی نیز برای لیزرهای موهای زائد به بازار عرضه می شود که هر کدام از آن ها دارای قابلیت های ویژه و مختص به خود هستند که این  مورد نیز در تعیین قیمت برای خدمات لیزر رفع موهای زائد تاثیرگذار است.
 • تعداد نواحی مورد نیاز: متقاضیان برای لیزر موهای زائد در صورتی که درخواست دریافت خدمات این درمان زیبایی برای بیش از یک ناحیه از بدن را داشته باشند به طور قطع باید هزینه بیشتری نیز پرداخت کنند. البته بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مهرشهر معمولا به منظور جذب مشتریان خود در پکیج های مختلف تخفیفات ویژه ای را برای آنان در نظر  می گیرد.

کلام آخر

پیدا کردن بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در مهرشهر به دلیل تعداد زیاد مراکزی که در این زمینه فعالیت دارند کار سختی است لذا بایستی در زمان انتخاب کلینیک نکات و فاکتورهایی که در این مقاله به آن اشاره کردیم را مد نظر قرار دهید.

از این که برای کسب  اطلاعات درمانی و زیبایی سایت جراحا را انتخاب کرده اید از شما سپاسگزاریم. نظرات و پیشنهادات خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 1 =

دکمه بازگشت به بالا