پروتز لبپزشکان

10 تا از بهترین دکتر تزریق ژل لب در پونک❤️【سال1403】⚡

زیبایی لب‌ها نقش مهمی در جذابیت صورت دارند؛ به همین دلیل برخی از افراد تمایل به برجسته کردن لب‌ها دارند، در حالی که برخی دیگر به دنبال راهی برای رفع خطوط عمودی لب‌ها می‌باشند؛ به این دلیل به بهترین دکتر تزریق ژل لب در پونک مراجعه می‌کنند تا با حجیم‌تر کردن لب‌ها و ایجاد تقارن در آن‌ها ظاهری زیباتر به چهره خود بدهند؛ به این منظور ما در این مقاله به بررسی اهمیت تخصص دکتر تزریق ژل لب، دلایل زود جذب شدن ژل لب و معیارهای انتخاب دکتر تزریق ژل لب مجرب می‌پردازیم.

اهمیت تخصص دکتر تزریق ژل لب

تجربه و تخصص بهترین دکتر تزریق ژل لب در پونک در حجم دهی به لب‌ها و رفع خطوط عمودی آن تاثیر چشمگیری دارد؛ زیرا ژل لب که معمولا حاوی هیالورونیک اسید است، زمانی برای حجم دهی لب‌ها مناسب است که توسط پزشک حرفه‌ای و در نقاط مشخصی از لب تزریق شود، دکتر تزریق ژل لب مانند یک هنرمند حرفه‌ای باید با توجه به آناتومی صورت هر شخص، ضخامت لب‌ها و فرم گونه‌ها بهترین مدل لب را برای فرد مورد نظر انتخاب کند.

بسیاری از مراکز غیر معتبر تزریق ژل را با قیمت‌های پایین و با استفاده از مواد نامرغوب و غیر استاندارد انجام می‌دهند؛ همچنین با عدم رعایت نکات بهداشتی در برخی موارد موجب عفونت یا نکروز لب‌ها می‌شوند؛ بنابراین مراجعه به دکتر تزریق ژل مجرب در حفظ سلامتی افراد اهمیت ویژه‌ای دارد؛ زیرا ژل‌های برند و مرغوب معمولا در اختیار پزشکان متخصص در این زمینه قرار می‌گیرد.

این پزشکان به محل دقیق اعصاب و وضعیت ماهیچه‌های لب آشنایی دارند و تزریق را در نقاطی از لب انجام می‌دهند که ضمن حجم دهی و ایجاد تقارن در لب‌ها به اعصاب و ماهیچه‌های این ناحیه آسیبی وارد نشود.

اهمیت تخصص دکتر تزریق ژل لب

معیارهای انتخاب بهترین دکتر تزریق ژل لب در پونک

تجربه و تخصص: اولین نکته در انتخاب بهترین دکتر تزریق ژل لب در پونک، اطمینان از داشتن مدرک پزشکی معتبر و تخصص در زمینه تزریق ژل می‌باشد. شما باید از طریق سایت با صفحه اجتماعی پزشک در مورد رزومه او اطلاعات لازم را کسب کنید؛ از طرفی تجربه پزشک در تزریق ژل لب، نشانه مهارت او در این زمینه می‌باشد، تلاش کنید؛ برای تزریق ژل لب، پزشکی را انتخاب کنید که در این زمینه تجربه و تخصص و نمونه کارهای متعددی را ارائه کرده باشد.

مهارت و ذوق هنری: بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران یاید علاوه بر مهارت پزشکی، مانند هنرمندی مجرب با دقت، ظرافت و ذوق هنری نقاط تزریق ژل را انتخاب کند تا علاوه بر زیبایی و حجم دهی به لب‌ها، تقارن لب‌ها و تناسب آن را با سایر اجزای صورت حفظ کند و از عدم تقارن یا تزریق بیش از حد ژل خودداری نماید.

برخورد مناسب: دکتر تزریق ژل لب مجرب به تمامی سوالات شما پاسخ می‌دهد و تلاش می‌‎کند که از انتظارات شما از تزریق ژل لب آگاهی یابد؛ همچنین رفتاری صمیمی و دوستانه با شما دارد. او باید در مورد انتظارات شما به طور شفاف و واقع بینانه اظهار نظر کند و نتیجه تزریق را قبل از انجام آن، صادقانه برای شما بیان کند.

استفاده از ژل‌های برند: پزشک در انتخاب برند ژل دقت زیادی دارد. ژل‌های برند مورد تایید FDA هستند و ایمنی بیشتری دارند؛ به عبارتی امکان ایجاد عفونت، واکنش‌های آلرژیک و عوارض جانبی در آن‌ها کمتر است؛ از طرفی پزشک مجرب از ژل‌های برند و با کیفیت مناسب استفاده می‌کند تا نتایج تزریق طبیعی‌تر و ماندگارتر باشد؛ بنابراین پزشکی را انتخاب کنید که از ژل‌های برند با تنوع در فرمول و وزن مولکولی استفاده کند تا متناسب با سلیقه و انتظار شما و آناتومی صورتتان بهترین مدل ژل لب به شما ارائه شود.

10 تا از بهترین دکتر تزریق ژل لب در پونک را بشناسید!

دکتر امیر محمدی

دکتر امیر محمدی

دکتر امیر محمدی، متخصص پوست و مو و زیبایی و یکی از بهترین دکتر تزریق ژل لب در پونک می‌باشند. ایشان با استفاده از جدیدترین متدها به جوانسازی پوست و درمان بیماری‌های پوستی می‌پردازند. دکتر محمدی کانتورینگ و مادلینگ صورت را به کمک تزریق فیلر انجام می‌دهند. وی مشاوره های تخصصی به مراجعین را به صورت حضوری ارائه می‌دهند.

خدمات:

 • کربوکسی تراپی و میکرونیدلینگ
 • تزریق ژل لب، بوتاکس
 • تزریق فیلر بینی و برجسته سازی صورت
 • درمان بیماری های پوستی

آدرس: تهران، میدان پونک، خیابان میرزابابایی (روبه‌روی پارکینگ بوستان)، پلاک 38، ساختمان پزشکان پونک، طبقه همکف

دکتر حسین جعفریان جم

دکتر حسین جعفریان جم

دکتر حسین جعفریان جم، پزشکی متخصص و حاذق در زمینه تزریق فیلر لب می‌باشند. ایشان با شناخت کامل از آناتومی و فرم صورت افراد مناسب‌ترین تزریق ژل لب را به آن‌ها پیشنهاد می‌دهند. دکتر جعفریان جم همواره از بهترین مواد برای تزریق ژل لب استفاده می‌کنند و سلامتی بیماران را در اولویت کار خود قرار می‌دهند.

خدمات:

 • تزریق ژل لب و خط خنده
 • لیفت صورت و غبغب با نخ
 • تزریق بوتاکس برای رفع تعریق
 • اصلاح فرم چانه

آدرس: تهران، پونک، سردار جنگل جنوبی، بالاتر از میرزابابایی، نبش اردیبهشت شرقی، ساختمان هخامنشیان، پلاک 131، طبقه 1، واحد 1

دکتر حمیدرضا خدارحمی

دکتر حمیدرضا خدارحمی

دکتر حمیدرضا خدارحمی، متخصص پوست، مو و زیبایی و یکی از بهترین دکتر تزریق ژل لب در پونک می‌باشند. ایشان علاوه بر تزریق ژل لب، خدمات برجسته سازی گونه‌ها، تزریق فیلر زیر چشم و… را نیر به مراجعین عزیز ارائه می‌دهند.

خدمات:

 • زاویه سازی فک با تزریق فیلر
 • تزریق ژل لب روسی، نچرال و قلبی
 • هایفوتراپی و کربوکسی تراپی
 • درمان ریزش مو با مزوتراپی مو

آدرس: تهران، نرسیده به پونک، خیابان صفاریان طوسی، کوچه درخشان، کوچه نوبهار، پلاک 4، واحد 2

دکتر فرشاد نوری نژاد

دکتر فرشاد نوری نژاد

دکتر فرشاد نوری نژاد، پزشکی متبحر و حاذق در زمینه جوانسازی و درمان مشکلات پوستی می‌باشند. ایشان یکی از شناخته شده‌ترین پزشکان در زمینه تزریق فیلر به روش روسی، نچرال و قلبی  هستند. دکتر نوری نژاد، خدمات تزریق چربی و مزوتراپی به منظور زیبایی و جوانسازی پوست را نیز انجام می‌دهند.

خدمات:

 • بلفاروپلاستی
 • از بین بردن تاتو و برداشتن خال
 • تزریق ژل لب چانه و گونه
 • فرم دهی گونه ها و سانترال لب

آدرس: تهران، پونک، خیابان میرزابابایی، بلوار عدل جنوبی، نبش کوچه بنفشه، پلاک 44

دکتر میعاد مهدوی

دکتر میعاد مهدوی

دکتر میعاد مهدوی، پزشکی متعهد و متخصص در زمینه تزریق ژل لب و یکی از بهترین دکتر تزریق ژل لب در پونک هستند. ایشان توانایی بالایی در زمینه اصلاح فرم بینی، برجسته سازی گونه و درمان گودی زیر چشم دارند. وی می‌تواند شما را در زمینه کانتورینگ و مادلینگ صورت یاری کند.

خدمات:

 • تزریق فیلر لب و زیر چشم
 • درمان مشکلات پوستی
 • لیفت شقیقه و غبغب
 • جوانسازی پوست با هایفوتراپی

آدرس: تهران، پونک، بزرگراه اشرفی اصفهانی، نبش خیابان اخلاقی، ساختمان شادی، طبقه 1

دلایل زود جذب شدن ژل لب چه می‌باشد؟

متابولیسم بدن و فعالیت زیاد: افرادی که سوخت و ساز و متابولیسم بالایی دارند، ژل سریع‌تر در بدن آن‌ها جذب می‌شود؛ همچنین انجام فعالیت‌های شدید و ورزش‌های سنگین، موجب افزایش جریان خون در ناحیه تزریق و جذب سریع‌تر ژل خواهد شد؛ از طرفی اکثر ژل‌ها حاوی هیالورونیک اسید می‌باشند و ترشح زیاد آنزیم هیالوروتیداز در بدن موجب حل آن‌ها و کاهش دوام این ژل‌ها می‌شود.

مصرف زیاد دخانیات و داروهای خاص: سیگار و مصرف دخانیات با مختل کردن جریان خون در لب‌ها، ژل را زودتر از بین می‌برد؛ همچنین داروهای رقیق کننده خون در جذب ژل تاثیرگذار می‌باشد.

افزایش سن و ناحیه تزریق: افزایش سن تولید کلاژن و الاستین را کاهش می‌دهد؛ زیرا با افزایش سن فیبروپلاست‌های لایه عمقی پوست کلاژن و الاستین کمتری تولید می‌کنند و این امر موجب نازک‌تر شدن لب‌ها می‌شود؛ در نتیجه ژل سریع‌تر جذب می‌شود و ماندگاری کمتری خواهد داشت؛ از طرفی جریان خون در برخی نواحی لب‌ها بیشتر است و در نتیجه ژل در این نواحی سریع‌تر جذب می‌شوند؛ بنابراین ناحیه تزریق نیز در سرعت جذب ژل موثر است.

نوع ژل و عمق تزریق: بهترین دکتر تزریق ژل لب در پونک از ژل‌هایی نظیر: Restylane و Versa که سنگین‌تر هستند و جرم مولکولی بیشتری دارند، برای ماندگاری بیشتر ژل استفاده می‌کند؛ از طرفی هر چه مقدار ژل تزریق شده بیشتر باشد، ماندگاری طولانی‌تری خواهد داشت؛ از طرفی، در صورت عدم مهارت پزشک در تزریق ژل به لایه های عمقی پوست و استفاده از ژل‌هایی با وزن مولکولی کم، این ژل‌ها به سرعت جذب شده یا سطح نامتقارن و ناهمواری پیدا می‌کنند.

دلایل زود جذب شدن ژل لب چه می‌باشد؟

توصیه‌های مهم مراقبتی بهترین دکتر تزریق ژل لب در پونک

پزشک برای ماندگاری بیشتر ژل لب به شما توصیه می‌کند که به نکات زیر توجه کنید:

 • جهت حفظ نتایج تزریق ژل لب، از کرم ضدآفتاب مناسب با پوستتان جهت حفاظت در برابر اشعه UV (فرابنفش) استفاده کنید تا ژل تزریق شده ماندگاری بیشتری داشته باشد.
 • تغذیه مناسب نقش مهمی در ماندگاری ژل لب دارد، غذاهای فرآوری شده و مصرف موادی که قند زیادی دارند، نظیر: نوشابه‌ها و شربت‌ها را در رژیم غذایی خود کاهش دهید، سعی کنید از میوه‌ها و سبزیجات تازه و زینک در رژیم غذایی خود استفاده کنید.
 • بدن خود را هیدراته نگه دارید و به میزبان کافی آب بنوشید تا رطوبت لب‌ها حفظ شود؛ همچنین از مرطوب کننده مناسب لب‌ها استفاده کنید تا مانع خشک شد آن‌ها و تحلیل ژل لب شوند.
 • تلاش کنید که استرس را از خود دور نمایید؛ زیرا موجب می‌شود، سطح هورمون کورتیزول در بدن شما افزایش یابد و دچار التهابات مزمن در بدن شوید، در نتیجه امکان ایجاد عفونت و قرمزی، درد و تورم بعد از تزریق ژل وجود خواهد داشت.

سخن پایانی

انتخاب بهترین دکتر تزریق ژل لب در پونک برای تزریقی ایمن و بدون عوارض جانبی اهمیت زیادی دارد؛ زیرا پزشک از جدیدترین تکنیک‌های تزریق ژل لب، محصولات برند و بهداشتی برای تزریق ژل استفاده می‌کند و با ایجاد تقارن در لب‌ها و رفع نقایص لب‌هایتان زیبایی و اعتماد به نفس را به شما باز می‌گرداند، اما رعایت توصیه‌های پزشکی پس از تزریق ژل لب در دوام و پایداری آن نیز تاثیر به سزایی دارد.

سایت جراحا از شما همراهان گرامی نهایت تشکر را دارد. ما در این مقاله تلاش کردیم تا مجرب‌ترین دکتر تزریق ژل را به شما معرفی کنیم و همواره مشاهده نظرات و پیشنهادات شما در کامنت‌هایی که برای ما می‌گذارید، به ما در تولید محتوایی مفیدتر یاری خواهد کرد.

5/5 - (3 امتیاز)

1 دیدگاه

 1. سلام مرسی از توضیحات کاملتون، دکتر هایی که معرفی کردید خیلی باتجربه و حرفه ای هستند و من واقعا از تزریق ژل لبم راضی‌ام ولی ای کاش بیشتر در مورد مراقبت های بعد از تزریق ژل توضیح می دادید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا