پزشکان

10 تا از بهترین کلینیک مغز و اعصاب در ایران ❤️【سال1403】⭐

ما در این مقاله قصد داریم بهترین کلینیک مغز و اعصاب در ایران را به شما معرفی کنیم. افراد زیادی درگیر مشکلات سکته مغزی، ام اس، پارکینسون و دیگر بیماری‌های مغز و اعصاب هستند. گاهی زندگی این افراد به علت بیماری مختل شده و عدم استقلال در انجام کارهای شخصی، آن‌ها را به سمت افسردگی و کاهش امید به زندگی سوق می‌دهد اما با کمک متخصصین کلینیک مغز و اعصاب بسیاری از این افراد توانایی‌های خود را بازیافته به طوری که می‌توانند راه بروند، حرف بزنند، مشغول کار و فعالیت شوند با ما همراه باشید تا شما را با خدمات گسترده این کلینیک آشنا کنیم.

کلینیک مغز و اعصاب کجاست؟

کلینیک مغز و اعصاب، مرکزی است که به تشخیص و درمان و مدیریت بیماری‎‌های سیستم عصبی انسان می‌پردازد در این کلینیک متخصصین و جراحان مغز و اعصاب به مشکلات عصبی مانند: سردردها، التهابات مغزی، اختلالات حافظه و هم‌چنین اختلالات حرکتی مانند: بیماری پارکینسون، اسکلروز چندگانه، ام اس و… می‌پردازند.

در بهترین کلینیک مغز و اعصاب در ایران، بیماران توسط متخصصان مغز و اعصاب مورد معاینه قرار می‌گیرند این متخصصان با بررسی وضعیت بیمار و پرونده پزشکی او مشاوره‌های لازم را با بیمار انجام می‌دهند و بیمارانی را که دچار سکته مغزی، ضربه مغزی یا سردردهای مزمن شده‌اند را به جراحان مغز و اعصاب ارجاع می‌دهند تا در صورت نیاز مورد عمل جراحی قرار گیرند.

پرسنل بهترین کلینیک مغز و اعصاب در ایران شامل نورولوژیست‌ها است که متخصص در تشخیص و مدیریت اختلالات عصبی هستند و بیماری‌هایی مانند: صرع، میگرن، اختلالات خواب و بیماری‌های نورولوژیک مانند: آلزایمر و پارکینسون را تشخیص می‌دهند.

هم‌چنین رادیولوژیست‌ها در این مرکز با گرفتن MRI و سی تی اسکن از مغز و ستون فقرات به تشخیص دقیق‌تر بیماری‌ها و اختلالات عصبی کمک می کنند آن‌ها تصاویر را تحلیل کرده و در اختیار متخصصین مغز و اعصاب قرار می‌دهند از طرفی فیزیوتراپیست‌ها به توانبخشی بیماران با مشکلات حرکتی می‌پردازند آن‌ها به ‌بهبود توانایی حرکتی‌ بیماران پس از جراحی ‌کمک می‌کنند.

کلینیک مغز و اعصاب کجاست؟

برخی از خدمات بهترین کلینیک مغز و اعصاب در ایران

نوروفیدبک: بهترین کلینیک مغز و اعصاب در ایران الکترودهایی را به سر بیمار وصل و سپس امواج مغز را ثبت می‌کند. ابتدا فرد جلوی یک مانیتور نشسته و برای او فیلم یا کارتونی نمایش داده می‌شود این فیلم‌ها از طریق ثبت امواج مغزی جلو می‌روند و پزشک با نرم افزار‌های خاصی به مغز فرد القا می‌کند که هر وقت مغز فرد به شرایط مطلوبی که از طریق نرم افزار تعیین شده، برسد.

این فیلم یا کارتون جلو برود وگرنه فیلم متوقف می‌شود به این ترتیب مغز فرد یاد می‌گیرد که چگونه کار کند تا بتواند عملکرد مناسبی داشته باشد. این روش برای درمان بیش فعالی، عدم توجه و تمرکز، اضطراب، افسردگی، اوتیسم و… استفاده می‌شود

بیوفیدبک: در این تکنیک متخصص، سنسورهایی را به نواحی از قلب، مغز و بدن بیمار متصل می‌کند و ضربان قلب، سیستم تنفس، تعریق و حتی نوار مغز یک فرد را روی یک مانیتور مشاهده می‌کند. فرد باید حالت ریلکس و آرامی داشته باشد.

هم‌‌چنین او باید بر اساس موقعیتی که تجربه می‌کند مانند: حمله پانیک، حمله اضطرابی، روده‌های تحریک پذیر، نوار قلب، تنفس و… را روی مانیتور ببیند و با بیوفیدبک تمرین کند که چه طور هیجانات خود را کنترل کند تا نوار قلب، تنفس و مغز او نرمال و طبیعی شود.

تست نوار عصب و عضله: بهترین کلینیک مغز و اعصاب در ایران به بررسی اعصاب حسی و حرکتی اندام‌ها و عضلات می‌پردازد. این تست برای تشخیص انواع بیماری‌های اعصاب محیطی ازجمله دیابت، مصرف داروهای مختلف، تشخیص درگیری ریشه‌های عصبی به دلیل مشکلات دیسک در گردن یا کمر، درد و… به کار می‌رود.

ابتدا متخصص، الکترودهایی را بر روی پوست بیمار در جایی که عصب قرار دارد، می‌گذارد و عصب را تحریک می‌کند سپس موج‌های تشکیل شده را براساس هدایت عصبی مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد هم‌چنین برای تست عضله یک الکترود سطحی ظریف را وارد عضله بیمار می‌کند و امواج الکتریکی ایجاد شده در حالت استراحت و فعالیت را بررسی می‌کند.

تحریک الکتریکی مغز(tDMS): یک تحریک خفیف مستقیم بر روی سر است که از طریق دو الکترود مثبت و منفی و دو پدی که بر روی سر قرار می‌گیرد، انجام می‌شود. مراجعه کننده کاملا بیدار و هشیار است. این روش غیر تهاجمی و بدون درد می‌باشد که برای بهبود فعالیت‌های شناختی و درمان اختلالات روانی به کار می‌رود.

در این روش اختلالاتی مانند: افسردگی، بیش فعالی، وسواس، اعتیاد و… درمان می‌شود هم‌چنین در افراد سالم این روش باعث افرایش عملکرد شناختی و بهبود عملکرد مغز، افزایش تمرکز، یادگیری زبان و مهارت ریاضی می‌شود.

کلینیک مغز و اعصاب کجاست؟

علائم بیماری های مغز و اعصاب چیست؟

هر یک از بیماری های مرتبط با مغز و اعصاب، علائمی دارند اما برخی از علائم بین تمام آن ها رایج است که می خواهیم در ادامه آن ها را برای شما شرح دهیم :

 1. سردردهای مزمن

در صورتی که شخصی مبتلا به سردردهای میگرنی شود، مخصوصا زمانی که نشانه های این بیماری فرد با نقص عصبی همراه باشد یا درمان‌های نجام شده موثر واقع نشوند، بهترین کار این است که فرد از دکتر متخصص مغز و اعصاب کمک بگیرد.

 1. سرگیجه

سرگیجه بدین معنا می باشد که فرد حس می کند در حال چرخیدن است یا تعادل ندارد که می‌تواند این مسئله یک موضوع جدی باشد. بی حس شدن یا داشتن حس سوزن سوزن شدن، مخصوصا هنگامی که در یک سمت بدن اتفاق بیفتد یا به طور کاملا آنی بروز ‌کند، می‌تواند علائم سکته مغزی یا بیماری‌های جدی دیگر باشد.

 1. اختلال حرکتی

برخی از اختلالات حرکتی از جمله ناتوانی در تکان دادن پاها، لرزش و تکان‌های ناخواسته دست و پا می‌توانند از جمله علائم مشکل در سیستم عصبی باشند.

 1. اختلال حافظه

آلزایمر جزو بیماری بسیار رایج بین افراد مسن است که علائم آن شامل مشکلات حافظه یا سردرگمی، بدتر شدن مشکلات حافظه، تغییرات شخصیتی یا اختلاط کلمات است.

 1. درد مزمن

زمانی که شخص مبتلا به درد مزمن می شود و دکتر عمومی و یا متخصص رشته‌های پزشکی دیگر، نتواند آن را مدیریت کند، بهتر است از یک متخصص مغز و اعصاب کمک گرفته شود؛ چون امکان دارد دلایل زمینه‌ای دیگری برای این علائم وجود داشته باشد.

ویژگی های کلینیک مغز و اعصاب در ایران:

⭐داشتن تجربهکلینیک باید تجربه و سابقه بسیار خوبی داشته باشد.
❤️استفاده از تجهیزات مناسبکلینیک باید جهت ارائه کردن خدمات از تجهیزات خوب و مناسب استفاده کند.
✅ داشتن برخورد محترمانهپرسنل کلینیک باید با همه بیماران رفتار و برخورد محترمانه داشته باشند.
⚡️ داشتن مدرک معتبرپرسنل و پزشکان کلینیک باید در این زمینه مدرک معتبر داشته باشند.

10 تا از بهترین کلینیک مغز و اعصاب در ایران را بشناسید!

کلینیک مغز و اعصاب طبیب

کلینیک مغز و اعصاب طبیب

کلینیک مغز و اعصاب طبیب یکی از بهترین کلینیک مغز و اعصاب در ایران است که به مدیریت دکتر علیرضا طبیب خوئی اداره می‌شود و یک مرکز پیشرو در زمینه مراقبت و درمان بیماری‌های مغز و اعصاب و ستون فقرات می‌باشد. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این مرکز، توجه دقیق به جزئیات است که شامل مراقبت از فضای فیزیکی مرکز و انتخاب دقیق‌ترین متخصصین و پرسنل می‌باشد.

خدمات:

 • تشخیص و درمان صرع در اطفال
 • تست نوار عصب و عضله
 • نوار مغزی
 • تشخیص و درمان انواع سکته مغزی
 • بیماری ام اس و سایر بیماری‌های التهابی مغز و نخاع

آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان سرو شرقی، خیابان مجد، مرکز جراحی سعادت آباد، طبقه 5

کلینیک تخصصی مغز و اعصاب مرکزی کرج

کلینیک تخصصی مغز و اعصاب مرکزی کرج

کلینیک تخصصی مغز و اعصاب مرکزی کرج با تیمی از پزشکان فوق تخصص و متخصصان مجرب در زمینه مغز و اعصاب (نورولوژی)، جراحی مغز و اعصاب، مشاوره‌های روانپزشکی و روانشناسی در خدمت بیماران عزیز می‌باشد. خدمات ارائه شده در این کلینیک شامل: ویزیت تخصصی برای انواع بیماری‌های مغز و اعصاب مانند: ام اس، صرع، سکته مغزی، سردرد و بیماری‌های حرکتی است.

خدمات:

 • نوار عصب و عضله
 • تست نوار مغزی
 • سونوگرافی از عروق مغز
 • نوروفیدبک
 • نوار حسی حرکتی

آدرس: کرج، چهار راه هفت تیر، ابتدای بلوار دانش آموز، ساختمان بورس، طبقه 1

کلینیک تخصصی مغز و اعصاب نورون

کلینیک تخصصی مغز و اعصاب نورون

کلینیک تخصصی مغز و اعصاب نورون بهترین کلینیک مغز و اعصاب در ایران می‌باشد و به عنوان یک مرکز جامع در اصفهان با تکیه بر تخصص و اهتمام به بیماران، خدمات بهداشتی و درمانی شایسته و با کیفیتی را ارائه می‌دهد. این کلینیک تلاش مضاعفی برای ایجاد بستری مناسب و مجهز با امکانات و تجهیزات بروز دارد تا بهترین خدمات را به بیماران ارائه دهد.

خدمات:

 • تست نوار مغز
 • تشخیص سکته مغزی
 • درمان انواع سردر و تشنج
 • نوار عصب و عضله
 • اکوکاردیوگرافی

آدرس: اصفهان، خیابان محتشم کاشانی، نبش بن بست 34، کلینیک تخصصی مغز و اعصاب نورون

کلینیک تخصصی مغز و اعصاب شرق ایران

کلینیک تخصصی مغز و اعصاب شرق ایران

کلینیک تخصصی مغز و اعصاب شرق ایران با حضور اساتید و متخصصان برجسته دانشگاهی در زمینه‌های جراحی مغز و اعصاب، داخلی مغز و اعصاب و روانپزشکی خدمات ارزنده‌ای را ارائه می‌دهد هم‌چنین خدمات فیزیوتراپی و بازتوانی به منظور بهبود عملکرد بیماران در کنار تست‌های نوار عصب و عضله به منظور تشخیص دقیق بیماری‌ها و اختلالات عصبی و عضلانی برای بیماران انجام می‌شود.

خدمات:

 • بیوفیدبک
 • نوار عصب و عضله
 • سونوگرافی از عروق مغز
 • نوار مغز
 • تشخیص و درمان انواع سکته مغزی

آدرس: مشهد، بلوار احمدآباد، بلوار کلاهدوز، بین کلاهدوز 14 و 16، ساختمان زیتون، پلاک 86، طبقه 1

کلینیک تخصصی و فوق تخصصی مغز و اعصاب مهرگان

کلینیک تخصصی و فوق تخصصی مغز و اعصاب مهرگان

کلینیک تخصصی و فوق تخصصی مغز و اعصاب مهرگان، بهترین کلینیک مغز و اعصاب در ایران می‌باشد در این کلینیک، تمرکز بر روی تخصص در زمینه مغز و اعصاب می‌باشد و به بیماران خدمات متمایز و ویژه‌ای از جمله: تشخیص و درمان بیماری‌ها و اختلالات مغز و اعصاب، جراحی مغز و اعصاب، مراقبت‌های ویژه بعد از جراحی، ویزیت تخصصی، تشخیص تصویری و آزمایشگاهی ارائه می‌شود.

خدمات:

 • جراحی تومورهای مغزی و نخاعی
 • جراحی شنت گذاری مغزی
 • آزادسازی عصب‌های دست CTS
 • جراحی تومورهای هیپوفیز از طریق بینی (TSS)
 • جراحی خونریزی مغزی ناشی از تصادفات

آدرس: قزوین، خیابان فردوسی، بالاتر از چهار راه فردوسی، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی مهرگان

کلینیک مغز و اعصاب صدر

کلینیک مغز و اعصاب صدر

کلینیک مغز و اعصاب صدر یکی از مجهزترین کلینیک مغز و اعصاب می‌باشد و دارای ویژگی‌هایی همچون کیفیت بالا، دقت در تشخیص، وجود پزشکان متخصص و تجهیزات حرفه‌ای پزشکی می‌باشد و به عنوان بهترین کلینیک مغز و اعصاب و روان در ایران شناخته می‌شود در این کلینیک، اختلالات مرتبط با مغز و اعصاب و روان با بهره‌گیری از متخصصین مجرب و تجهیزات پیشرفته درمان می‌شود.

خدمات:

 • تحریک الکرتیکی مغز
 • نوروفیدبک و بیوفیدبک
 • تحریک مغناطیسی مغز
 • نوار عصب و عضله
 • سونوگرافی مغز

آدرس: تهران، اتوبان صدر، خیابان قلندری جنوبی، پلاک 21

کلینیک مغز و اعصاب دکتر عبدالقاسم امیری

کلینیک مغز و اعصاب دکتر عبدالقاسم امیری

کلینیک مغز و اعصاب دکتر عبدالقاسم امیری به عنوان بهترین کلینیک مغز و اعصاب در ایران شناخته می‌شود و تمام تلاش خود را می‌کند تا اعتماد شما مراجعین گرامی را جلب کند. این کلینیک با تکیه بر علم و تجربه فراوان پزشکان متخصص و استفاده از تجهیزات مدرن و بروز به عنوان یک مرکز برجسته در زمینه مغز و اعصاب شناخته می‌شود.

خدمات:

 • درمان آلزایمر و پارکینسون
 • درمان اختلالات هوشیاری
 • تحریک مغناطیسی مغز
 • تشخیص و درمان سکته مغزی
 • درمان اختلالات خواب

آدرس: شیراز، بلوار چمران، بلوار نیایش، مجتمع فوق تخصصی نیایش، ساختمان 18، کلینیک مغز و اعصا دکتر عبدالقاسم امیری، طبقه 2

کلینیک مغز و اعصاب بهمن

کلینیک مغز و اعصاب بهمن

کلینیک مغز و اعصاب بهمن دارای تیم متخصص حرفه‌ای و با تجربه در زمینه مغز و اعصاب است. این کلینیک خدمات جراحی مغز و اعصاب را با بالاترین کیفیت به مراجعین ارائه می‌دهد. تخصص و تجربه پزشکان در کلینیک مغز و اعصاب بهمن باعث اطمینان و اعتماد بیماران به این مرکز شده است. تمرکز این کلینیک بر تشخیص و درمان اختلالات مغز و اعصاب با بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی‌ها و روش‌های پزشکی است.

خدمات:

 • جراحی قاعده جمجمعه و تومورهای هیپوفیز
 • تحریک الکرتیکی مغز
 • درمان میگرن و تشنج
 • تشخیص سکته مغزی
 • جراحی خونریزی مغزی ناشی از تصادفات

آدرس: یزد، خیابان کاشانی، کلینیک تخصصی مغز و اعصاب بهمن  

کلینیک تخصصی و فوق تخصصی تدبیر

کلینیک تخصصی و فوق تخصصی تدبیر

کلینیک تخصصی و فوق تخصصی تدبیر در ارومیه به عنوان یکی از جامع‌ترین مراکز تخصصی و فوق تخصصی در شمال غرب ایران شناخته می‌شود. این مرکز با بهره‌گیری از تجهیزات پزشکی مدرن و تیم متخصصان حرفه‌ای و کارآزموده، خدمات پزشکی بسیار جامعی را برای مراجعین ارائه می‌دهد.کلینیک تخصصی و فوق تخصصی تدبیر تمام تلاش خود را می‌کند تا به بهبود و درمان بیماران خود کمک کند.

خدمات:

 • نوروفیدبک و بیوفیدبک
 • جراحی تومورهای مغزی و نخائی
 • تحریک مغناطیسی مغز
 • نقشه مغزی
 • نوار عصب و عضله

آدرس: ارومیه، خیابان عمار، دی کلینیک، کلینیک تخصصی و فوق تخصصی تدبیر

کلینیک مغز و اعصاب دکتر والی نژاد

کلینیک مغز و اعصاب دکتر والی نژاد

کلینیک مغز و اعصاب دکتر والی نژاد یکی از بهترین کلینیک مغز و اعصاب در ایران می‌باشد. این کلینیک دارای تیمی مجرب از متخصصین مغز و اعصاب، روانپزشکان، روانشناسان و فیزیوتراپ‌ها و… می‌باشد در این کلینیک درمان‌های تخصصی برای اختلالات خواب، صرع و سرگیجه و پارکینسون انجام می‌شود.

خدمات:

 • درمان بیماری‌های ام اس و پارکینسون
 • درمان صرع و سرگیجه
 • درمان اختلالات خواب
 • درمان و تشخیص سکته مغزی
 • تحریک الکتریکی مغز

آدرس: بابل، مراد بیگ، میدان ولایت، خیابان مدرس، چهارراه فرهنگ، جنب آزمایشگاه رازی، کلینیک مغز و اعصاب دکتر والی نژاد

نحوه تشخیص و درمان در بهترین کلینیک مغز و اعصاب در ایران

تومورهای نخاعی: این تومورها در داخل کانال نخاعی، استخوان ستون فقرات و در داخل یا کنار نخاع ایجاد می‌شود‌ و علائم آن به صورت کمر‌دردی است که به پشت، لگن، پاها یا بازوها انتشار می‌یابد هم‌چنین تومورهای بدخیم به کانال نخاعی فشار آورده و موجب بی‌حسی در پاها و اشکال در راه رفتن و بد فرمی در ستون فقرات می‌شوند. این تومورها یا از خود نخاع منشا گرفته و یا در اثر متاستاز سرطان‌های دیگر ایجاد می شود. درمان به صورت غیر جراحی از طریق شیمی درمانی و پرتو درمانی است و در برخی موارد، تومور توسط بهترین کلینیک مغز و اعصاب در ایران به کمک میکروسکوپ های پیشرفته خارج می‌شود.

میگرن: سردرد‌های میگرنی به صورت علائم یک طرفه مغزی هستند و بیشتر در ناحیه گیجگاهی، قدامی و گاهی پشت سر با علائمی به صورت حساسیت به نور، صدا، بوی خاص و هم چنین همراه با تهوع و استفراغ می‌باشد معمولا قبل از این که میگرن شروع شود علائمی مانند: جرقه هایی در بینایی یا احساس بویی خاص فرد را به شروع این سردرد آگاه می‌کند. بهترین زمان مصرف دارو وقتی است که هنوز سردرد شروع نشده است هم‌چنین ماساژ گردن، ماهیچه های شانه، نوشیدن آب کافی، مصرف ویتامین‌های گروه B و انجام ورزش یوگا به درمان میگرن کمک می‌کند.

هیدروسفالی: تجمع مقدار زیادی آب در حفره‌های میانی مغز، هیدروسفالی نامیده می‌شود که باعث افزایش تدریجی حفره در مغز می‌شود و به بخش‌های از مغز فشار می‌آورد در نتیجه تکلم و بینایی فرد دچار اختلال خواهد شد. این بیماری توسط بهترین کلینیک مغز و اعصاب در تهران با سی تی اسکن، ام آر آی و تست نوار عصب و عضله تشخیص داده می‌شود گاهی اوقات تومور موجب انسداد مغزی و تجمع مایع در مغز می‌شود که درمان آن جراحی و رفع انسداد می‌باشد. امروزه درمان هیدروسفالی به کمک آندوسکوپی نیز انجام می‌شود.

نحوه تشخیص و درمان بهترین کلینیک مغز و اعصاب در ایران

معرفی بیماری‌هایی که اختلال حرکتی ایجاد می‌کنند

سکته مغزی: اگر میزان خونرسانی به مغز از حدی کمتر شود یا برای مدتی متوقف شود، مرگ سلول‌های مغزی به علت نرسیدن اکسیژن و مواد مغذی در چند دقیقه اتفاق می‌افتد و سکته مغزی اتفاق می‌افتد در سکته ایسکمیک یکی از شریان‌های خونرسانی مغز باریک یا مسدود می‌شود و درمان آن باید به صورت اورژانسی به کمک دارو و در صورت رفع نشدن لخته با جراحی انجام شود هم‌چنین درمان‌های فیزیوتراپی توسط بهترین مرکز فیزیوتراپی در ایران موجب رفع ضعف، بی‌حسی و کوتاهی اندام‌ها می‌شود و عوارض بعد از سکته را کاهش می‌دهد.

پارکینسون: بیماری پارکینسون به علت توقف ترشح دوپامین سلول‌های جسم سیاه در ساقه مغز ایجاد می‌شود و موجب از بین رفتن تدریجی کنترل حرکت عضلات می‌شود. این بیماری در مراحل اولیه در یک سمت بدن با لرزش یک دست شروع شده و به مرور موجب سفتی عضلات و لرزش بدن حتی در زمان استراحت می‌شود. درمان دارویی آن برای کنترل رادیکال‌های آزاد و تقویت سیستم ایمنی فرد می‌باشد اما روش‌های جراحی نیز به صورت تحریک عمیق مغز با الکترودهایی که در عمق مغز توسط بهترین کلینیک مغز و اعصاب در ایران قرار می‌گیرد با ارسال پالس‌هایی به مغز انجام می‌شود که موجب کنترل لرزش‌های بیمار خواهد شد.

اسکلروز چندگانه(MS): یک بیماری خود ایمنی است که سیستم ایمنی بدن به غلاف میلین یا ماده محافظتی در اطراف مغز یا نخاع حمله می‌کند. علائم آن شامل: اشکال در کنترل عضلات، عدم تعادل، مشکلات بینایی و حرف زدن می‌باشد. بهترین کلینیک مغز و اعصاب در ایران با درمان‌های دارویی به کاهش التهاب بیماران و جلوگیری از ضایعات جدید کمک می‌کند هم‌چنین با استفاده از پلاسما فرز‌، پلاسما از سلول‌های خونی جدا شده و سپس پلاسما دور ریخته شده و مایع بدست آمده با آلبومین ترکیب می‌شود و دوباره به بدن بیمار برگردانده می‌شود که روشی برای ‌درمان MS می‌باشد.

کلام آخر

بسیاری از بیماران با مراجعه به بهترین کلینیک مغز و اعصاب در ایران با دریافت خدمات پزشکی توسط متخصصین مغز و اعصاب و هم‌چنین دریافت خدمات توانبخشی بر بیماری‌هایی مانند: سکته مغزی، پارکینسون، سردرد‌های خوشه‌ای و میگرنی و… غلبه می‌کنند و از پیشرفت بیماری آن‌ها جلوگیری می‌شود. این مرکز مجهز به پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌ها و تجهیزات برای تشخیص بیماری‌های مغز و اعصاب می‌باشد و درمانی موثر را برای بیماران به ارمغان می‌آورد.

از شما عزیزان بسیار سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید. امیدواریم مطالب ذکر شده در انتخاب بهترین کلینیک مغز و اعصاب در ایران به شما کمک کرده باشد هم‌چنین توانسته باشیم مطالب مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم در صورتی که هر گونه انتقاد و پیشنهادی دارید از طریق سایت جراحا با ما در میان بگذارید.

5/5 - (8 امتیاز)

حدیثه نایبی

سلام، من حدیثه نایبی هستم. سه سال پیش از دانشگاه آزاد تهران رشته میکروبیولوژی فارغ التحصیل شدم. در حال حاضر به خاطر علاقه ای که به تولید محتوا در حوزه سلامت و پزشکی دارم، برای سایت جراحا محتوا میزنم. اگر سوال یا پیشنهادی در این باره داشتید، می تونید از طریق دیدگاه ها با من در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + هفده =

دکمه بازگشت به بالا