پزشکان

بهترین کلینیک مغز و اعصاب در تهران【سال1403】❤️ + لیست 10 تایی

افراد زیادی درگیر مشکلات مغز و اعصاب هستند مانند: بیماران مبتلا به ام اس، آلزایمر و کسانی که دردهای ستون فقرات دارند یا دچار سردرد‌های میگرنی می‌باشند، مراجعه به بهترین کلینیک مغز و اعصاب در تهران راهی برای بهبود کیفیت زندگی این افراد است هم‌چنین کودکان مبتلا به اوتیسم در این کلینیک با روش‌های گفتار درمانی، کاردرمانی و کنترل اضطراب درمان می‌شوند و می‌توانند به زندگی عادی برگشته، تحصیل کنند و به کار و فعالیت بپردازند. ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین کلینیک مغز و اعصاب در تهران آشنا کنیم.

کلینیک مغز و اعصاب کجاست؟

کلینیک مغز و اعصاب در واقع یک مرکز پزشکی است که به تشخیص، درمان و مراقبت بیماران دارای اختلالات مغزی و روانی می‌پردازد. این مرکز هم‌چنین درمان کلیه بیماری‌های سیستم عصبی مرکزی و نخایی را نیز پوشش می‌دهد. هدف این مرکز کمک به بیماران دارای اختلالات مغزی برای تشخیص و درمان بیماری آن‌ها و بهبود کیفیت زندگی آن‌ها است.

این کلینیک توسط تیمی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، روانشناسان و روانپزشکان، متخصصان طب فیزیکی، رادیولوژیست‌ها، پرستاران و تکنسین‌ها اداره می شود که با تجربه گسترده خود و به کارگیری فناوری‌های جدید و روش‌های نوین پزشکی، سعی در درمان اختلالات مغزی و عصبی دارند.

در این کلینیک متخصصان با جمع آوری اطلاعاتی که از طریق معاینه بیمار، بررسی پرونده پزشکی بیمار و شرح حال بیمار به تشخیص دقیق بیماری می‌پردازند. این متخصصان بیماری‌هایی مانند: صرع، میگرن، اختلالات حرکتی مانند: پارکینسون،اختلالات حافظه، بیماری‌های التهابی مغز و اعصاب و…. را به کمک انجام تست‌های تصویری مانند: MRI، سی تی اسکن، تست نوار عصب و عضله و… تشخیص و درمان می‌کنند.

برخی از کلینیک‌های مغز و اعصاب دارای تجهیزات جراحی هستند و ممکن است جراحی‌های مغز و عصبی پیچیده را انجام دهند هم‌چنین مراقبت‌های ویژه در این کلینیک‌ها پس از جراحی مغز و اعصاب به طور کامل انجام می‌شود.

برخی از خدمات بهترین کلینیک مغز و اعصاب در تهران

نوار مغزی(EEG): نوار مغزی برای بررسی الگوهای امواج مغزی و ثبت آن‌ها به کار می‌رود برای این کار الکترودهایی که به صورت دیسک‌های فلزی تخت و کوچکی هستند را به پوست سر بیمار متصل کرده و تکانه‌های الکتریکی به صورت امواج سینوسی بر روی صفحه مانیتور ثبت می‌شود و پزشکان از روی این منحنی‌ها به الگوهای غیر طبیعی در مغز پی برده و اختلالات خواب، تومور مغزی، اختلالات روانشناختی، سردرد و… را تشخیص می‌دهند.

نوار عصب و عضله: این نوار به بررسی عصب های گردن، ستون فقرات، کمر و عصب‌های محیطی دست و پا می‌پردازد به کمک الکترودهایی که روی دست و پا قرار داده می‌شود و با ایجاد تحریک‌های الکتریکی، پاسخ عصب بررسی می‌شود.

هم‌چنین سوزن‌هایی مخصوصی را در داخل عضلات فرو می‌برند تا وضعیت عصب‌هایی که وارد آن عضلات می‌شود را بررسی کنند. تست نوار عصب عضله که در دست و پا انجام می‌شود در واقع فعالیت ریشه ستون فقرات و عصب‌های محیطی دست و پا را نشان می‌دهد و به این ترتیب پزشک به مشکلات عصب در این ناحیه پی می‌برد.

نقشه مغزی: برای ضبط امواج مغزی بهترین کلینیک مغز و اعصاب در تهران از یک کلاه الکترود ضبط امواج مغزی بر روی سر بیمار استفاده می‌کند. پزشک با استفاده از برنامه‌های نرم افزاری امواج مغزی را تحلیل و به صورت تصاویر رنگی در اختیار متخصصین قرار می‌دهد.

این نقشه مغزی شامل: موج خواب، استرس، آرامش، خلاقیت و… می‌باشد هم‌چنین اضطراب، افسردگی، افکار نامربوط و وسواس با بررسی امواج در نقشه مغزی توسط پزشک تشخیص داده می‌شود و به این ترتیب بیماری‌های روانی و میزان توانمندی افراد مشخص می‌شود.

تحریک مغناطیسی(rTMS): در این روش امواج الکترومغناطیسی را از پوست سر به سمت مغز می‌فرستند در سکته مغزی که نقطه خاصی از مغز دچار آسیب می‌شود هنوز برای سلول‌های خاکستری در اطراف آن نقطه امکان خونرسانی وجود دارد و به کمک rTMS امواج مغناطیسی به ناحیه‌ای که مربوط به فعالیت‌های حرکتی است فرستاده می‌شود تا خونرسانی در این قسمت تقویت شود و برخی فعالیت حرکتی بازگردد.

برخی از خدمات بهترین کلینیک مغز و اعصاب در تهران

بیماری‌هایی که در کلینیک مغز و اعصاب درمان می‌شود

صرع: در افرادی که دچار صرع هستند پیام‌های الکتریکی مغز دچار اختلال شده و تخلیه الکتریکی رخ می‌دهد در زمانی که این اتفاق می‌افتد فرد سطح هوشیاری خود را از دست داده و توانایی راه رفتن، صحبت کردن و ایستادن را ندارد و حالت تشنج به فرد دست می‌دهد صرع به دو صورت صرع کوچک و صرع بزرگ اتفاق می‌افتد.

در صرع‌های کوچک برای چند لحظه ارسال سیگنال الکتریکی مغز مختل شده و بعد از آن فرد اعمال عادی خود را انجام می‌دهد و اما در صرع بزرگ فرد دچار حملات شدید صرع و تشنج می‌شود. درمان صرع به صورت دارویی، جراحی و رفتار‌تراپی انجام می‌شود.

تومور مغزی: اگر در مغز رشد یک سلولی از کنترل خارج شود و بیش از اندازه تکثیر پیدا کند به تومور تبدیل می‌شود. این نوع تومورها با علائم گفتاری، رفتاری و فلج خود را نشان می‌دهند. بهترین کلینیک مغز و اعصاب در تهران با برداشتن تومور به وسیله جراحی به خصوص تومورهای خوش خیم جان بیمار را نجات می‌دهند.

هم‌چنین ممکن است از پرتودرمانی برای کاهش اندازه و کنترل رشد تومورها استفاده شود هم‌چنین در این مرکز با شیمی درمانی به کنترل اندازه تومور و جلوگیری از تکثیر سلول‌های توموری در بیماران کمک می‌شود.

مننژیت: میکروب‌ها می‌توانند عملکرد مغز را مختل کنند. مننژیت به وسیله ویروس‌ها، قارچ‌ها و باکتری‌ها ایجاد می‌شود وقتی باکتری در نزدیکی صورت یا داخل دهان قرار می‌گیرد، می‌تواند از طریق لایه محافظ بینی و گلو عبور کرده در این مرحله تکثیر پیدا می‌کند و خون را عفونی خواهد کرد.

این عفونت ممکن است به پرده مننژ که لایه محافظی در اطراف مغز و نخاع است حمله کند و حجم این لایه در مبارزه با عفونت بیشتر شود و مننژیت به وجود آید که موجب تب و سردرد و کاهش حافظه و تمرکز می‌شود درمان مننژیت استفاده از آنتی بیوتیک و ضد قارچ‌ها می‌باشد.

ویژگی های کلینیک مغز و اعصاب در تهران:

⭐داشتن تجربهکلینیک باید تجربه و سابقه بسیار خوبی داشته باشد.
⭐استفاده از تجهیزات مناسبکلینیک باید جهت ارائه کردن خدمات از تجهیزات خوب و مناسب استفاده کند.
⭐داشتن برخورد محترمانهپرسنل کلینیک باید با همه بیماران رفتار و برخورد محترمانه داشته باشند.
⭐داشتن مدرک معتبرپرسنل و پزشکان کلینیک باید در این زمینه مدرک معتبر داشته باشند.

علل ابتلا به بیماری های مغز و اعصاب

زمانی که شخصی به بیماری های مغز و اعصاب مبتلا می شود، ممکن است عللی داشته باشد. عواملی که سبب بروز انواع بیماری های مغز و اعصاب می شوند را در ادامه سرح خواهیم داد :

التهاب : متورم شدن مغز می تواند ناشی از عفونت، واکنش خود ایمنی یا علت ناشناخته باشد. با گذر زمان، این موضوع می تواند موجب تحریک دن و آسیب رسیدن به بافت مغز گردد. مولتیپل اسکلروزیس و واسکولیت دو نوع از بیماری های التهابی مغز می باشند. آسیب مغزی می تواند موجب بروز التهاب یا آسیب مستقیم به مغز گردد.

سکته مغزی : زمانی که در به جریان افتادن خون در مغز اختلال به وجود آید، می‌تواند سبب از بین رفتن سلول‌های مغز گردد که می‌تواند بر حرکت، صحبت کردن و فکر کردن تأثیر بدی بگذارد.

تومور مغزی : تومورها می توانند سبب واردن شدن فشار به بافت ها و اعصاب شوند و بر کارکرد مغز اثر منفی بگذارند.

ژنتیک : بعضی از بیماری های مغزی از جمله بیماری هانتینگتون، دیستروفی عضلانی و بیماری ویلسون ژنتیکی می باشند. آن ها معمولاً در صورت معاینه بالینی، سابقه خانوادگی و در برخی موارد با آزمایش ژنتیک قابل تشخیص اند.

10 تا از بهترین کلینیک مغز و اعصاب در تهران را بشناسید!

کلینیک تخصصی مغز و اعصاب تهران

کلینیک تخصصی مغز و اعصاب تهران

کلینیک تخصصی مغز و اعصاب تهران یک مرکز تخصصی پزشکی با تمرکز بر روی بیماری‌های مغز و اعصاب می‌باشد و خدمات متنوعی در زمینه نوروفیدبک و سونوگرافی عروق مغزی ارائه می‌دهد. این کلینیک با مجوز قانونی و تحت نظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فعالیت می‌کند، که این امر نشان از کیفیت و اعتبار بالای آن می‌باشد.

خدمات:

 • سونوگرافی عروق مغزی
 • نوار مغز
 • تحریک مغناطیسی مغز
 • تزریق بوتاکس
 • نوروفیدبک

آدرس: تهران، میدان ونک، ابتدای خیابان ملاصدرا، خیاان پردیس شرقی، پلاک 14، طبقه همکف

کلینیک مغز و اعصاب طبیب

کلینیک مغز و اعصاب طبیب

کلینیک مغز و اعصاب طبیب یکی از بهترین کلینیک مغز و اعصاب در تهران می‌باشد که با مدیریت دکتر علیرضا طبیب خوئی، جراح مغز و اعصاب با تمرکز بر تخصص و توجه به جزئیات به ارائه خدمات تخصصی و بروز در زمینه بیماری‌های مرتبط با حوزه مغز و اعصاب و ستون فقرات پرداخته و با رویکردی علمی و تخصصی تلاش می‌کند تا بهترین خدمات را به بیماران ارائه دهد.

خدمات:

 • تشخیص و درمان صرع در اطفال
 • تست نوارعصب و عضله
 • نوار مغزی
 • تشخیص و درمان انواع سکته مغزی
 • بیماری ام اس و سایر بیماری‌های التهابی مغز و نخاع

آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان سرو شرقی، خیابان مجد، مرکز جراحی سعادت آباد، طبقه 5

کلینیک مغز و اعصاب یادمان

کلینیک مغز و اعصاب یادمان

کلینیک چند درمانی یادمان یک مرکز پزشکی تخصصی در زمینه مغز و اعصاب است. این مرکز از ابتدای فعالیت خود به هدف ارائه خدمات کاملا علمی و تخصصی با بهره‌گیری از بهترین و بروزترین تجهیزات تاسیس شده است و قادر به انجام نوار عصب چشم، نوار مغز و نوار عصب و عضله می‌باشد و با تیمی مجرب آماده خدمت‌رسانی به بیماران می‌باشد.

خدمات:

 • نوار عصب چشم
 • نوار مغز
 • تست نوار مغز نوزادان 
 • تست نوار عصب سیاتیک
 •  فیزیوتراپی

آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، کوچه محتاج، انتهای بن بست، پلاک 1، طبقه 1

کلینیک مغز و اعصاب نورالی

کلینیک مغز و اعصاب نورالی

کلینیک مغز و اعصاب نورالی یکی از بهترین کلینیک مغز و اعصاب در تهران می‌باشد که به درمان بیماران مبتلا به مشکلات مغز و اعصاب می‌پردازد. این مرکز خدمات پیشرفته‌ای مانند rTMS (تحریک مغزی مکرر با مغناطیس)، نوروفیدبک و نقشه‌های مغزی پیشرفته را ارائه می‌دهد و دارای تیم متخصص مغز و اعصاب و تجهیزات بروز می‌باشد.

خدمات:

 • نوار مغزی
 • نوروفیدبک
 • نقشه مغزی
 • تحریک مغتاطیسی مغز
 • بیوفیدبک

آدرس: تهران، خیابان قائم مقام، پایین‌تر از مطهری، کوچه 24، پلاک 1، واحد 13

کلینیک مغز و اعصاب پزشک اول

کلینیک مغز و اعصاب پزشک اول

کلینیک مغز و اعصاب پزشک اول یکی از بهترین کلینیک مغز و اعصاب در تهران شناخته می‌شود و بنیان‌گذار تکنیک‌های درمانی بدون نیاز به مصرف دارو در زمینه مغز و اعصاب و روان در ایران می‌باشد. این مرکز به عنوان اولین مرکز بین‌المللی مغز و اعصاب در ایران با هدف ارائه خدمات تشخیصی و درمانی به بیماران فعالیت خود را آغاز کرده است.

خدمات:

 • نوار عصب و عضله
 • سونوگرافی مغز
 • درمان صرع و تشنج
 • بیوفیدبک
 • نقشه‌برداری مغز

آدرس: تهران بزرگراه صدر، بعد از تقاطع بلوار کاوه، خیابان قلندری شمالی، نبش کوچه 12، مجتمع پزشک اول

کلینیک مغز و اعصاب محمد صمدیان

کلینیک مغز و اعصاب محمد صمدیان

کلینیک مغز و اعصاب محمد صمدیان با تخصص و تجربه در زمینه مغز و اعصاب و با تیم مجرب و حرفه‌ای، تجهیزات بروز و مدرن و با استفاده از علم و دانش پزشکان و اساتید برجسته، قادر است تمامی مشکلات مراجعه‌کنندگان عزیز را در زمینه مغز و اعصاب برطرف کند هم‌چنین خدمات بی‌نظیری مانند جراحی آنوریسم مغزی در این مرکز انجام می‌شود.

خدمات:

 • عمل جراحی قاعده جمجمه
 • عمل دیسک و تنگی کانال نخاعی در ناحیه مهره های گردن
 • برداشتن کیست کلوئید بطن سوم مغز به روش آندوسکوپی
 • جراحی آنوریسم مغزی
 • نوار مغزی

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، سه راه توانیر، روبروی بیمارستان دی، ساختمان پزشکان آریا، طبقه 3، واحد 8

کلینیک مغز و اعصاب مهر

کلینیک مغز و اعصاب مهر

کلینیک مغز و اعصاب مهر، بهترین کلینیک مغز و اعصاب در تهران می‌باشد که شامل: بخش توانبخشی، شنوایی‌شناسی، مغز و اعصاب کودکان، روانپزشکی کودکان، مغز و اعصاب بزرگسالان و روانپزشکی بزرگسالان می‌باشد در هر یک از این بخش‌ها، شما می‌توانید از خدمات توانبخشی متنوعی بهره‌مند شوید.

خدمات:

 • درمان و تشخیص سکته مغزی
 • درمان انواع سردرد و سرگیجه
 • جراحی تومور مغزی
 • بیوفیدبک
 • نوروفیدبک

آدرس: تهران، سیدخندان، بزرگراه رسالت، بعد از خیاان دبستان، پلاک 1316

کلینیک مغز و اعصاب رها

کلینیک مغز و اعصاب رها

کلینیک مغز و اعصاب رها به صورت چندتخصصی و خصوصی خدمات خود را ارائه می‌دهد در کلینیک مغز و اعصاب رها، تیم متخصصان و پزشکان با تجربه و متخصص در زمینه مغز و اعصاب فعالیت می‌کنند و به ارائه خدمات حرفه‌ای و تخصصی در این زمینه متعهد هستند.

خدمات:

 • نوار عصب و عضله
 • نقشه‌برداری مغز
 • درمان سکته مغزی
 • درمان تومورهای مغزی
 • درمان اختلالات خواب

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ونک، روبروی خیابان 12 گاندی، پلاک 2534، طبقه 2

کلینیک مغز و اعصاب صدر

کلینیک مغز و اعصاب صدر

کلینیک مغز و اعصاب صدر یکی از بهترین کلینیک مغز و اعصاب در تهران می‌باشد. اگر شما اختلالات مربوط به مغز و اعصاب و روان را تجربه می‌کنید و به دنبال بهترین مرکز تخصصی در تهران هستید، انتخاب کلینیک مغز و اعصاب صدر می‌تواند شانس بهبودی و کاهش آسیب‌ها را در بدن شما فراهم کند.

خدمات:

 • تحریک الکرتیکی مغز
 • نوروفیدبک و بیوفیدبک
 • تحریک مغناطیسی مغز
 • نوار عصب و عضله
 • سونوگرافی مغز

آدرس: تهران، اتوبان صدر، خیابان قلندری جنوبی، پلاک 21

کلینیک مغز و اعصاب دکتر کربلایی

کلینیک مغز و اعصاب دکتر کربلایی

کلینیک مغز و اعصاب دکتر کربلایی از مجهزترین کلینیک‌های مغز و اعصاب می‌باشد. پزشکان این مرکز، علاوه بر درمان‌های دارویی از متدهای غیردارویی ویژه مانند rTMS و tDCS نیز استفاده می‌کنند هم‌چنین، همکاری پزشک مغز و اعصاب با متخصص اعصاب و روان سبب ارائه خدمات جامع و درمان کامل در این مرکز شده است.

خدمات:

 • نوار مغز
 • نوار عصب و عضله
 • نوروتراپی
 • درمان صرع و تشنج
 • درمان اختلالات خواب

آدرس: تهران، نیاوران، مقدس اردبیلی، ابتدای خیابان یامورا(ب)، جنب خشکشویی، پلاک 33، طبقه 2، واحد 4

نحوه درمان بیماری‌های مغز و اعصاب در کودکان

اوتیسم: اوتیسم اختلال در تکامل مغز است که موجب مشکل در ارتباط اجتماعی، ارتباط کلامی و ایجاد رفتارهای تکراری و کلیشه‌ای می‌شود. بهترین کلینیک مغز و اعصاب در تهران این بیماری را به کمک ناهماهنگی در نقشه‌ مغزی تشخیص می‌دهد.

برای درمان این بیماری مجموعه‌ای از متخصصین مغز و اعصاب، روانپزشک، روانشناس و کار درمان جسمی و ذهنی باهم همکاری می‌کنند به طور کلی نقاشی، موسیقی و قصه گویی، کاردرمانی، گفتار درمانی و درمان اضطراب و هم‌چنین دستگاه مغناطیسی مغز(rTMS) در کاهش رفتارهای پرخاشگری و بهبود بیماری در این کودکان موثر است.

دیسلکسیا: این بیماری به معنی نارسا خوانی است در این بیماری کودکان در یادگیری صدای حروف و خواندن و نوشتن آن‌ها مشکل دارند و نمی‌توانند حروف و صداها را به هم ربط دهند. درمان شامل درگیر کردن حواس چندگانه است مثل به کارگیری حس بینایی، شنوایی و لامسه که به ارتباط بین حروف و صداها در ذهن کودک کمک می کند.

مثلا برای شناسایی حروف، درمانگر آن را به صورت نوشته‌ برجسته تهیه می‌کند تا او با لمس کردن آن را درک کند. استفاده از کتاب داستان‌های صوتی، بازی با کلمات و خواندن کتاب‌های شعر برای کودک به درمان دیسلکسیا کمک می‌کند.

فلج مغزی: این بیماری به علت آسیب مغزی در دوران کودکی ایجاد می‌شود و موجب آسیب ثانویه به سیستم عضلانی و اسکلتی کودک می‌شود برای درمان بهترین مرکز فیزیوتراپی در ایران با تمرینات قدرتی، کششی و استراحت عضلات موجب بهبود عملکرد حرکتی این کودکان می‌شود.

هم‌چنین کاردرمانی، توانایی کودکان در انجام کارهای روزمره مثل مسواک زدن، لباس پوشیدن بهبود می‌بخشد. بهترین کلینیک مغز و اعصاب در تهران با تقویت عضلات دهان نه تنها به گفتار کودکان کمک می‌کند بلکه باعث تقویت جویدن و بلعیدن غذا در آن‌ها می‌شود از طرفی درمان‌های دارویی و تزریق بوتاکس در این کلینیک به بهبود مشکلات عضلانی این کودکان کمک خواهد کرد.

نشانه زودهنگام ام اس و درمان آن

بیماری ام اس به علت حمله سیستم ایمنی به غلاف میلین که به عنوان محافظ سلول‌های عصبی می‌باشد، به وجود می‌آید در نتیجه مشکلاتی در ارتباط بین مغز و اندام‌ها ایجاد می‌شود. درمان ام اس مربوط به کاهش علائم آن است زیرا علت ام اس هنوز به درستی شناخته نشده است علائم بیماری به صورت شامل موارد زیر است:

 • ایجاد سرگیجه و مشکل در حفظ تعادل در حرکت به خصوص در مسیرهای مستقیم
 • کاهش، ضعف حافظه و ناتوانی در تمرکز و صحبت کردن
 • اختلالات جنسی در مراحل شدید و هم‌چنین اختلال در کنترل ادرار و مدفوع
 • دوبینی به علت حمله بیماری ام اس و تاثیر آن بر عصب چشمی
 • احساس گزگز و مور مور شدن انگشتان دست و پا به علت تخریب سلول‌های عصبی در مغز و نخاع هم‌چنین اسپاسم عضلات دست و پا که شدید و دردناک است و معمولا بعد از چند دقیقه برطرف می‌شود.

بهترین کلینیک مغز و اعصاب در تهران برای بیماران با حمله حاد عصبی در مراحل اولیه بیماری، ترکیبات کورتون را تجویز می‌کند بعد از این فاز‌، درمان اصلی به صورت درمان تعدیل‌کننده سیستم ایمنی انجام می‌شود. ‌درمان‌های دارویی به سه روش داروهای تزریقی زیر جلدی یا داخل عضلانی یا درمان خوراکی به صورت قرص هم‌چنین تزریقات وریدی آرام در فواصل یک ماه یا هر شش ماه یکبار نیز انجام می‌شود.

نشانه زودهنگام ام اس و درمان آن

بهترین کلینیک مغز و اعصاب در تهران چگونه آلزایمر را درمان می‌کند؟

آلزایمر یک بیماری مزمن و پیشرونده عصبی و نورولوژیک است که درمان قطعی برای آن وجود ندارد اما می‌توان کیفیت زندگی بیماران را بهبود بخشید. درمان‌های دارویی توسط بهترین دکتر اعصاب و روان در تهران بر اساس علائم خفیف و شدید آلزایمر تجویز می‌شود درمان غیر دارویی موثر برای این بیماران فیزیوتراپی می‌باشد تا با فعالیت‌های جسمی منظم به بهبود تعادل جریان خون در مغز، انعطاف‌پذیری و قدرت عضلانی بیمار کمک شود.

فیزیوتراپی با کمک حرکات کششی و حرکات مخصوص دیگر به آزاد شده آندوروفین در بیماران کمک کرده که موجب کاهش پرخاشگری آن‌ها می‌شود هم‌چنین با افزایش قدرت عضلانی به استقلال بیماران در انجام کارهای شخصی کمک می‌کند هم‌چنین فیزیوتراپیست‌ها به بیماران کمک می‌کنند که توانایی‌های موجود خود را تقویت کرده و فعالیت‌های مورد علاقه خود را با توجه به وضعیت کنونی بدنشان انجام دهند، این کار موجب کندی روند کاهش حافظه می‌شود.

کلام آخر

بهترین کلینیک مغز و اعصاب در تهران با داشتن متخصصین مجرب و با استفاده از بروزترین تکنولوژی‌ها برای تشخیص، بهبود و درمان بیماری‌های مغز و اعصاب تلاش می‌کند و با تمرکز بر تحقیقات پزشکی و مراقبت از بیماران و ارتقای سطح کیفی آن‌ها، آینده‌ای بهتر را برای بیماران رقم می‌زند.

از شما عزیزان بسیار قدردانیم که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید. ما تمامی تلاش خود را کرده‌ایم تا بهترین کلینیک مغز و اعصاب در تهران را به شما معرفی کنیم. امیدواریم مطالب ذکر شده برای شما مفید واقع شده باشد. بسیار خرسند می‌شویم که نظرات و پیشنهادات خود را از طریق سایت جراحا با ما در میان بگذارید.

4.5/5 - (23 امتیاز)

حدیثه نایبی

سلام، من حدیثه نایبی هستم. سه سال پیش از دانشگاه آزاد تهران رشته میکروبیولوژی فارغ التحصیل شدم. در حال حاضر به خاطر علاقه ای که به تولید محتوا در حوزه سلامت و پزشکی دارم، برای سایت جراحا محتوا میزنم. اگر سوال یا پیشنهادی در این باره داشتید، می تونید از طریق دیدگاه ها با من در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا