دندانپزشکی

10 تا از بهترین دکتر کامپوزیت در گرمدره⭐【سال1403】❤️

روش های مختلفی برای ترمیم دندان ها و اصلاح عیوب ظاهری آن ها وجود دارد. کامپوزیت هم یکی از این روش ها است که می تواند به ایجاد لبخندی زیبا منجر شود. نقش بهترین دکتر کامپوزیت در گرمدره در انجام این روش بسیار پررنگ می باشد. نکته مهمی که در انجام این روش ترمیمی مطرح است، مزایا و معایب کامپوزیت دندان است که در این مطلب به بررسی آن می پردازیم، با ما همراه باشید.

کامپوزیت دندان چیست؟

کامپوزیت یکی از مواد مورد استفاده در دندانپزشکی است که به منظور اصلاح فرم دندان ها از آن استفاده می شود. این روش ترمیمی باعث تغییر رنگ دندان، از بین رفتن بی منظمی ها، از بین رفتن فاصله بین دندان ها و رفع سایر عیوب آن ها می شود. کامپوزیت انواع مختلفی دارد که با توجه به نیاز دندان ها و تشخیص دندانپزشک مورد استفاده قرار می گیرد. بهترین دکتر کامپوزیت در گرمدره با جدیدترین متدهای کامپوزیت آشنا است و از آن ها بهره می گیرد.

در این روش، ماده کامپوزیت که یک ماده خمیری شکل است در قسمت آسیب دیده که به ترمیم نیاز دارد، قرار داده می شود. این مواد با تابش امواج نور با طول موج مشخص، حالت مستحکمی به خود گرفته و ظاهری شبیه به دندان طبیعی فرد را به خود می گیرد. بهترین دکتر لمینت در گرمدره،  با روش هایی مانند پولیش، ظاهری زیبا، طبیعی و منسجم به کامپوزیت می دهد و در نهایت زیبایی دندان ها کامل می گردد.

کامپوزیت دندان چیست؟

مشخصات بهترین دکتر کامپوزیت در گرمدره

دندان ها یکی از مهم ترین قسمت های بدن هستند که علاوه بر کاربرد، بر زیبایی چهره نیز تاثیر دارند. مهارت ها و ویژگی های بهترین دکتر کامپوزیت در گرمدره در نتایج این ترمیم بسیار موثر است. از مهم ترین ویژگی های این دندانپزشک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مدرک تحصیلی: دندانپزشک باید مدرک تحصیلی معتبر و استانداردی از دانشگاه های معتبر داشته باشد.
 • استفاده از مواد مرغوب: دکتر کامپوزیت باید از مواد مرغوب و باکیفیت استفاده نماید تا نتایج مطلوب مشاهده شود.
 • تجهیزات مدرن: انجام کامپوزیت نیازمند داشتن تجهیزات و ابزارآلات مدرن و به روز می باشد.
 • سابقه: سابقه کاری یک دندانپزشک اهمیت بالایی دارند و داشتن نمونه کارهای موفق سبب بالا رفتن تجربه پزشک و خروجی باکیفیت تری می شود.

10 تا از بهترین دکتر کامپوزیت در گرمدره را بشناسید!

دکتر بهنوش یعقوب زاده

دکتر بهنوش یعقوب زاده

سرکار خانم بهنوش یعقوب زاده از دندانپزشکان مطرح و شناخته شده در استان البرز هستند. شماره نظام پزشکی 158231 متعلق به ایشان است که پس از اخذ آن فعالیت خود را آغاز کردند. خانم دکتر بهنوش یعقوب زاده بسیار حرفه ای و کاربلد می باشند و با داشتن مجوزهای لازم و همچنین بهترین تجهیزات دندانپزشکی، رضایت مراجعه کنندگان را جلب نموده اند. ایشان سال ها است خدمات زیبایی و درمانی را به مردم گرمدره ارائه می نمایند.

خدمات:

 • ارتودنسی
 • لمینت و کامپوزیت
 • درمان بیماری های دندان و لثه

آدرس: البرز، گرمدره، امیرآباد، ساختمان پزشکان سرو

دکتر تینا صادقی

دکتر تینا صادقی

از دیگر پزشکان متخصص در حوزه دهان و دندان در استان البرز می توان از خانم دکتر تینا صادقی اشاره کرد. ایشان جراح و دندانپزشک با شماره نظام پزشکی 165261 می باشند. پرسنل مجموعه ایشان بسیار کارآزموده و باتجربه هستند و رضایت مراجعین را در اولویت قرار می دهند. نمونه کارهای موفق ایشان، گواه توانمندی ها و تجربیات ایشان می باشد. خانم صادقی به عنوان بهترین دکتر کامپوزیت در گرمدره شناخته شده اند.

خدمات:

 • عصب کشی
 • جرم گیری
 • کامپوزیت و لمینت
 • جراحی لثه و دندان

آدرس: کرج، گرمدره، بلوار امیرکبیر، ساختمان پزشکان سرو، طبقه اول

کلینیک دندانپزشکی سپید

کلینیک دندانپزشکی سپید

یکی از کلینیک های معتبر دندانپزشکی در گرمدره، کلینیک سپید می باشد. این مجموعه سال ها سابقه فعالیت در این منطقه را دارد و با جلب رضایت مراجعین، توانایی های خود را اثبات نموده است. تخصص، مهارت، برخورد خوب، رعایت اصول بهداشتی و غیره از ویژگی های کادر این مجموعه می باشد. این مرکز تمام مجوزهای لازم را از ارگان های مربوطه از جمله وزارت بهداشت دریافت کرده است.

خدمات:

 • لیفت لثه
 • درمان بیماری های لثه
 • انجام خدمات زیبایی و ترمیمی

آدرس: البرز، کرج، گرمدره، بلوار امیرکبیر، نبش شاهد 8، پلاک 86، طبقه دوم

دکتر سروین محمدی بینا

دکتر سروین محمدی بینا

سرکار خانم سروین بینا جراح و دندانپزشک فعال در گرمدره هستند. ایشان با تکیه بر دانش و تجربیات خود بهترین خدمات دندانپزشکی را به مردم این منطقه ارائه نموده اند. دکتر بینا از مواد مرغوب استفاده نموده و مطب ایشان نیز به ابزارآلات روز دنیا مجهز است. خانم دکتر سروین محمدی بینا لقب بهترین دکتر کامپوزیت در گرمدره را به خود اختصاص داده اند.

خدمات:

 • کامپوزیت
 • ارتودنسی
 • جرم گیری
 • خدمات ترمیمی

آدرس: کرج، گرمدره

دکتر آذین ملک فر

دکتر آذین ملک فر

سرکار خانم ملک فر از دندانپزشکان شناخته شده در کرج می باشند. ایشان بسیار با اخلاق بوده و به سلامت مراجعین خود اهمیت می دهند. خانم دکتر آذین ملک فر، مشاوره های لازم را در خصوص خدمات زیبایی به متقاضیان ارائه می نمایند تا آن ها بتوانند بهترین خدمات را دریافت کنند. قیمت های منصفانه ایشان سبب جلب رضایت مراجعین گردیده است.

خدمات:

 • جراحی لثه
 • درمان ریشه
 • انجام خدمات زیبایی
 • کامپوزیت، لمینت و بلیچینگ

آدرس: البرز، کرج

مزایا و معایب انجام کامپوزیت توسط بهترین دکتر کامپوزیت در گرمدره

انجام کامپوزیت مزایا و معایب خاص خود را دارد که در این قسمت به بررسی آن ها می پردازیم. از مزایای این روش می توان به هزینه کمتر کامپوزیت نسبت به لمینت اشاره نمود، همین موضوع سبب می شود استفاده از کامپوزیت برای افراد بیشتری قابل انجام باشد. سایر مزایای کامپوزیت عبارتند از:

 • کامپوزیت شکل و ظاهر طبیعی دارد و مانند برخی روش های ترمیمی، سبب جلوه مصنوعی دندان ها نمی شود.
 • اجرای کامپوزیت به تراش دندان نیازی ندارد و به همین دلیل به مینای دندان آسیب نمی رساند.
 • انجام روش کامپوزیت در یک جلسه قابل انجام است و نیازی به فرستادن قالب به لابراتور نخواهد داشت.
 • در صورتی که کامپوزیت دچار شکستگی و یا پریدگی شود، مانند دندان طبیعی قابل ترمیم خواهد بود.
 • مقاومت کامپوزیت در برابر فشارها نسبت به لمینت های چینی تا 10 برابر بیشتر می باشد.

از معایب کامپوزیت می توان به لکه پذیری و تغییر رنگ آن اشاره نمود. این ماده سریع تر از سایر موادی که برای ترمیم استفاده می شوند، تحت تاثیر رنگ غذاها، لکه می شوند. از این رو، دندان های کامپوزیت به پولیش و رسیدگی های مداوم نیاز دارند. لازم به ذکر است که ماندگاری کامپوزیت نسبت به لمینت کمتر می باشد.

مزایا و معایب انجام کامپوزیت توسط بهترین دکتر کامپوزیت در گرمدره

انواع کامپوزیت

کامپوزیت ها با توجه به ویژگی های مختلف، در دسته بندی های گوناگونی قرار می گیرند. کامپوزیت بر اساس محل استفاده آن ها به انواع خلفی، قدامی، کامپوزیت مایع و غیره تقسیم می شوند. در دسته بندی دیگری، کامپوزیت با توجه به جنس ماده سازنده آن ها تقسیم بندی می شوند. روکش های سرامیکی، رزین کامپوزیت، کامپوزیت های هیبرید و آی پی اس انواع این دسته بندی می باشند.

در حالتی دیگر، کامپوزیت، با توجه به برند سازنده، دسته بندی می شود. سارماکو یکی از برندهای کامپوزیت است که ساخت کشور سوییس می باشد. نکته مهم این است که تمام این مواد برای اصلاح دندان ها و از بین بردن نواقص آن ها استفاده می شوند و کاربردی یکسان دارند.

کلام آخر

کامپوزیت، یکی از روش های ترمیم دندان است که با هدف زیبایی لبخند انجام می شود. این تکنیک باید توسط یک پزشک متخصص انجام شود تا نتیجه مطلوب و ماندگاری داشته باشد. بهترین دکتر کامپوزیت در گرمدره باید دارای سواد، تخصص، تجربه و مهارت باشد و همچنین از مواد مرغوب استفاده کند. این روش مزایای بسیاری دارد که از جمله آن می توان به هزینه کمتر، مقاومت بالا و انجام سریع اشاره کرد. لکه پذیری سریع و نیاز به پولیش نیز از معایب کامپوزیت می باشد. با توجه به برند، کاربرد و جنس مواد، کامپوزیت ها در دسته های مختلفی قرار می گیرند. امیدواریم توانسته باشیم به برخی از پرسش های شما در زمینه کامپوزیت پاسخ دهیم. از این که به جمع همراهان سایت جراحا اضافه شدید از شما سپاسگزاریم. شما مخاطبان عزیز می توانید نظرات و پیشنهادات خود را برای ما کامنت نمایید. 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا