پزشکانجراحی زیبایی

10 تا از بهترین دکتر کانتورینگ و مادلینگ در مرزداران❤️【سال1403】⚡

برخی افراد از فرم بینی خود راضی نیستند یا به دنبال روشی برای رفع غبغب و افتادگی پوست هستند؛ به این منظور به بهترین دکتر کانتورینگ و مادلینگ در مرزداران مراجعه می‌کنند تا با تزریق فیلر، بوتاکس، لیزر و در صورت لزوم جراحی به رفع نقایص این افراد کمک کند؛ بنابراین انتخاب پزشکی مجرب که تخصص ویژه‌ای در زاویه سازی صورت داشته باشد، امری ضروری است. ما در این مقاله برای آگاهی بیشتر شما، به روش‌های مختلف کانتورینگ و مادلینگ صورت و توصیه‌های مراقبتی پزشک مجرب می‌پردازیم.

بهترین دکتر کانتورینگ و مادلینگ در مرزداران کیست؟

دکتر کانتورینگ و مادلینگ، جراح پلاستیک با متخصص پوست و زیبایی است و کانتورینگ در حوزه زیبایی به برجسته کردن خطوط صورت و زاویه سازی آن گفته می‌شود؛ به این منظور پزشک با فرم دادن به بینی، تغییر شکل گونه‌ها، لب‌ها، چانه و خط فک به زاویه سازی صورت کمک می‌کند، اما در مادلینگ، استخوان‌های صورت و اندازه و حجم اجزای صورت و موقعیت چربی‌ها و ماهیچه‌ها اصلاح می‌شود. مادلینگ صورت با لیفیت پیشانی، ابرو و گردن، زاویه سازی فک، برجسته سازی گونه یا چربی زدایی از آن انجام می‌شود.

بهترین دکتر کانتورینگ و مادلینگ در مرزداران با روش‌های کم تهاجمی نظیر تزریق فیلر که حاوی هیالورونیک اسید است. موجب کلاژن سازی، کاهش چین و چروک و مادلینگ صورت می‌شود او از فیلر و چربی برای پر کردن خطوط و چین و چروک صورت، حجم دهی به لب‌ها، گونه‌ها با تغییر فرم بینی استفاده می‌کند؛ علاوه بر این از لیفت صورت با نخ برای بالا کشیدن پوست و عضلات شل شده صورت استفاده می‌کند؛ از طرفی ایمپلنت چانه را  نیز در موارد پزشکی و درمانی برای اصلاح و افزایش حجم چانه به کار می‌‎برد.

لیپوساکشن، برداشتن عضلات، جراحی کاهش استخوان گونه‌ها، چانه و فک، جراحی گوش برای عقب کشیدن و تغییر شکل آن از روش‌های تهاجمی مادلینگ است؛ لازم به ذکر است، کسانی که به دنبال کانتورینگ دائمی هستند بهتر است، روش جراحی را انتخاب کنند؛ زیرا روش‌های کم تهاجمی مانند تزریق ژل، چربی یا بوتاکس برای مدت کوتاهی اثر بخشی دارد، اما فوایدی نیز دارند و در صورت عدم رضایت فرد، دکتر مجرب با تزریق آنزیم آن‌ها را حل کرده و صورت به شکل طبیعی خود باز می‌گردد.

بهترین دکتر کانتورینگ و مادلینگ در مرزداران کیست؟

روش‌های غیر جراحی کانتورینگ و مادلینگ صورت

زاویه سازی صورت با تزریق چربی: پزشک برای کانتورینگ صورت با تزریق چربی، بافت چربی را از پهلو‌ها کشاله ران و… جمع آوری می‌کند، سپس بعد از سانتریفوژ و آماده سازی همراه با پلاسمای غنی شده با پلاکت آن را به ناحیه مورد نظر تزریق می‌کند؛ همچنین به علت جذب بالای چربی توسط بافت های بدن، معمولا آن را به مقدار بیشتری تزریق می‌کنند؛ بنابراین ممکن است صورت در ناحیه تزریق شده ورم کند، اما کم کم  با جذب چربی‌ها زاویه سازی ناحیه مورد نظر به خوبی آشکار می‌شود.

زاویه سازی صورت با تزریق ژل: بهترین دکتر کانتورینگ و مادلینگ در مرزداران، تزریق ژل را برای کانتورینگ فک و صورت به کار می‌رود تا حالت V شکلی برای چانه ایجاد شود. ژل حاوی هیالورونیک اسید است که به کلاژن سازی و لیفت صورن کمک می‌کند، معمولا ژل تزریق شده حدود دو سال در فک و چانه باقی می‌ماند و پزشک توصیه می‌کند تا دور روز اول بعد از تزریق از شستشوی صورت و حرکت دادن ناحیه تزریق خودداری شود.

زاویه سازی با روش کول مینی: ابتدا پزشک وکیوم ساکشن را زیر چانه قرار می‌دهد تا بافت‌های اطراف چانه خنک شود و سلول‌های چربی زیر پوست منجمد گردد، سپس این سلول‌های چربی تخریب شده، جذب سیستم لنفاوی شده و با ماساژ پوست توسط پزشک به تدریج خطوط فک و چانه ظاهر خواهد شد.

زاویه سازی صورت با RF: یکی از روش‌های محبوب برای جوانسازی و زاویه سازی صورت، استفاده از امواج رادیو فرکانسی (RF) برای گرم کردن لایه‌های عمقی پوست و تحریک این لایه به تولید کلاژن و الاستین است که خود با افزایش خاصیت ارتجاعی پوست به سفت شدن و جلوگیری از افتادگی پوست، رفع چین و چروک، اسکار و جای جوش کمک می‌کند.

10 تا از بهترین دکتر کانتورینگ و مادلینگ در مرزداران را بشناسید!

دکتر حسین جوشش

دکتر حسین جوشش

دکتر حسین جوشش، متخصص پوست، مو و لیزر و عضو انجمن متخصصین پوست ایران و اروپا هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر کانتورینگ و مادلینگ در مرزداران می‌باشند و در زاویه سازی چانه به کمک تزریق ژل و هایفوتراپی تخصص دارند. مشاوره‌های پزشکی ایشان با تعیین وقت قبلی و به صورت حضوری انجام می‌شود.

خدمات:

 • تزریق ژل لب روسی
 • کانتورینگ و مادلینگ صورت
 • لیفت غبغب و صورت به روش غیرجراحی
 • هایفوتراپی و مزوتراپی پوست

آدرس: تهران، مرزداران، بین دانش و سرسبز، جنب داروخانه معین زاده، پلاک 2014

دکتر مرتضی نوری

دکتر مرتضی نوری

دکتر مرتضی نوری، فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی هستند و در کانتورینگ و مادلینگ صورت تبحر دارند. ایشان از روش‌های کم تهاجمی نظیر: تزریق ژل و بوتاکس برای زاویه سازی فک استفاده می‌کنند. دکتر نوری در صورت نیاز به جراحی، اقدام به زاویه سازی فک می‌نمایند.

خدمات:

 • کانتورینگ و مادلینگ صورت
 • تزریق بوتاکس زیر بغل و فیلر زیر چشم
 • تزریق پروفايلو،جالپرو، پروسترولين
 • درمان بیماری‌های پوستی مانند: اگزما، اسکارهای قدیمی

آدرس: تهران، مرزداران، جنب مسجد امیرالمومنین، ساختمان افرا، طبقه 3، واحد 16

دکتر محمد شیزرپور

دکتر محمد شیزرپور

دکتر محمد شیزرپور، متخصص پوست، مو و دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران می‌باشند. ایشان یکی از بهترین دکتر کانتورینگ و مادلینگ در مرزداران هستند؛ همچنین عضو آکادمی متخصصین پوست آمریکا می‌باشند که با کانتورینگ صورت با استفاده از تزریق فیلر زاویه سازی خط فک، گونه، چانه و بینی را انجام می دهند.

خدمات:

 • کانتورینگ و مادلینگ صورت
 • تزریق انواع فیلر، چربی، بوتاکس
 • درمان جای جوش و لک
 • رفع چین و چروک پیشانی

آدرس: تهران، مرزداران، نرسیده به بزرگراه اشرفی اصفهانی، جنب داروخانه مرکزی، ساختمان ایمان، طبقه 4، واحد 17

دکتر کاظم محقق

دکتر کاظم محقق

دکتر کاظم محقق، متخصص پوست، مو و زیبایی هستند. ایشان کلیه خدمات بوتاکس، پی آر پی، مزوتراپی و لیزر موهای زائد را ارائه می‌دهند. دکتر محقق با کانتورینگ و زاویه ساری صورت زیبایی و جوانی را به شما باز می‌گرداند. وی در تزریق فیلر به چانه و زاویه سازی فک تخصص و مهارت ویژه‌ای دارد.

خدمات:

 • مادلینگ صورت به سبک روسی و نچرال
 • جراحی سانترال لب
 • فرم دهی به گونه
 • انجام جدیدترین متدهای جوانساری پوست

آدرس: تهران، ابتدای مرزداران، روبروی داروخانه دکتر ترابی، پلاک 227، طبقه 4

دکتر پگاه زینعلی

دکتر پگاه زینعلی

دکتر پگاه زینعلی، متخصص پوست و یکی از بهترین دکتر کانتورینگ و مادلینگ در مرزداران می‌باشند. ایشان در فرم دهی و حجم دهی به لب‌ها به فرم نچرال و طبیعی تخصص دارند. دکتر زینعلی لیفت و فرم دهی به بینی را با تزریق فیلر و بدون عمل جراحی انجام می‌دهند. وی در لیفت لب و فرم دهی آن به سبک روسی تخصص ویژه‌ای دارد.

خدمات:

 • کانتورینگ و مادلینگ صورت
 • جراحی برداشتن غبغب
 • بلفاروپلاستی
 • تزریق فیلر و بوناکس

آدرس: تهران، مرزداران، بین اشرفی و ابوالفضل، پلاک 211، طبقه 4، واحد 8

ویژگی‌های بهترین دکتر کانتورینگ و مادلینگ در مرزداران

تحصیلات و تخصص: بهترین دکتر کانتورینگ و مادلینگ در مرزداران باید در زمینه درماتولوژی، جراحی پلاستیک و زیبایی تخصص داشته و دوره‌های آموزشی تخصصی در زمینه تکنیک‌های مادلینگ و تزریق انواع فیلرهای پوستی را گذرانده باشد و هموراه با جدیدترین متدها در زمینه مادلینگ آشنایی داشته باشد؛ همچنین در سمینارهایی که در در این زمینه برگزار می‌شود، شرکت کرده تا با تکنیک‌های جدید در این زمینه آشنا شود.

تجربه و مهارت: اگرچه تخصص پزشک، اهمیت زیادی دارد، اما تجربه کافی در انجام مادلینگ و مهارت در تزریق فیلر، بوتاکس و استفاده از دستگاه‌های هایفوتراپی همچنین تشخیص مناسب‌ترین روش برای درمان بیمار از ویژگی‌های مهم دکتر کانتورینگ و مادلینگ است. او باید دانش دقیق از آناتومی صورت و تاثیر کانتورینگ بر چهره فرد داشته باشد؛ از طرفی با انواع جراحی‌ها و جهت برای نصب ایمپلنت آشنا بوده و به آن تسلط داشته باشد.

مشاوره با بیمار: بهترین دکتر پوست در تهران باید با مراجعین ارتباط صمیمانه و محترمانه‌ای داشته باشد و در مورد روش‌های جراحی و غیر جراحی زاویه سازی صورت و مزایای هر کدام از آن‌ها با افراد مشورت کند و توانایی پاسخگویی به سوالات و ابهامات آن‌ها در مورد روش‌های کانتورینگ را داشته باشد.

رعایت اصول ایمنی و بهداشتی: دکتر باید قبل از زاویه سازی صورت بیمار را معاینه کرده و از سلامت عمومی او مطمئن شود، در صورت استفاده از فیلر باید تست آلرژی را برای او انجام دهد؛ همچنین از دستکش وگان در حین انجام کانتورینگ استفاده کند؛ از طرفی محیط و ابزارهای مورد استفاده او باید استریل باشد تا خطر عفونت را برای بیمار کاهش دهد.

ویژگی‌های بهترین دکتر کانتورینگ و مادلینگ در مرزداران

توصیه‌های مراقبتی دکتر کانتورینگ و مادلینگ صورت

برای بهبودی سریع‌تر بعد از انجام کانتورینگ و مادلینگ به نکات زیر توجه کنید:

 • جهت کاهش تورم و کبودی از کمپرس سرد استفاده کنید؛ همچنین تا 24 ساعت بعد از انجام کانتورینگ و مادلینگ استراحت کنید و از ورزش‌های سنگین خودداری کنید و الکل و سیگار مصرف نکنید.
 • سعی کنید به مناطق تزریق فشار وارد نکنید و اگر دچار عفونت و خونریزی شدید به دکتر مراجعه کنید.
 • برای مادلینگ صورت با روش جراحی، بهترین دکتر کانتورینگ و مادلینگ در مرزداران از ایمپلنت برای برجسته سازی و لیفت صورت استفاده می‌کند و برای کاهش درد، داروهای مسکن و آنتی بیوتیک را برای مراجعین تجویز می‌کند؛ همچنین توصیه می کند که هنگام خوابیدن سر را بالاتر از بدنشان قرار دهند.
 • جراحی کانتورینگ ممکن است، باعث سروما (تجمع مایعات زیر پوست) شود؛ بنابراین لازم است از رهکش‌ها برای تخلیه مایع زیر پوست استفاده شود.
 • اگر علائمی نظیر: تب و لرز، قرمزی، کبودی و درد دارید حتما به پزشک مراجعه کنید؛ همچنین بعد از انجام کانتورینگ از مصرف داروهای رقیق کننده خون نظیر آسپرین و ژلوفن خودداری کنید.
 • تلاش کنید از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید به مدت 2 تا 4 هفته خودداری کرده و مرتبا از کرم ضد آفتاب با SPF بالا استفاده کنید و در صورت جراحی بخیه‌ها، را طبق دستور پزشک ضدعفونی و تمیز کنید.

سخن پایانی

بهترین دکتر کانتورینگ و مادلینگ در مرزداران به افراد در برجسته کردن ویژگی‌های صورت نظیر: گونه ها، لب‌ها، چانه و خط فک یاری می‌رساند. او با تزریق فیلر و بوتاکس به ایجاد تقارن در صورت و رفع چین و چروک و کاهش افتادگی پوست کمک می‌کند.

سایت جراحا از شما همراهان گرامی کمال تشکر را دارد و در تلاش است که با سابقه‌ترین دکتر کانتورینگ و مادلینگ را به شما معرفی نماید؛ همچنین از مشاهده نظرات و انتقاداتتان در کامنت‌هایی که در قسمت دیدگاه می گذارید، استقبال خواهد کرد.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا