لیزر موهای زائد

10 تا از بهترین کلینیک لیزر آقایان در شهرک غرب⚡️【سال1403】❤️

استفاده از خدمات لیزر کلینیک ها و از بین بردن موهای زائد بدن در طول سال های اخیر با استقبال بی نظیری مواجه شده است. برای حذف موهای زائد تفاوتی میان آقایان و بانوان وجود ندارد. زیر این کار امری بهداشتی و ضروری برای همگان است. این میان یافتن یک مرکز لیزر خوب یکی از چالش های مردان است. خدمات بهترین کلینیک لیزر آقایان در شهرک غرب با رعایت تمام نکات مراقبتی و تکنیک ها ارائه می شود. هزینه انجام لیزر آقایان به عوامل متعددی بستگی دارد که دندانپزشکا در این مقاله مورد بررسی قرار می دهد.

ویژگی کارکنان یک کلینیک زیبایی

در مراکز درمانی کلیه کادر درمان فعالیت کرده اما به زحمت و تلاش های آن ها توجه چندانی نمی شود. زیرا پزشکان و متخصصان نگاه ها را به سمت خود می کشند. در این میان نباید از نقش پرسنل بهترین کلینیک لیزر آقایان در شهرک غرب چشم پوشی کرد. هر کسی که در مجموعه های درمانی و زیبایی مشغول به کار است بر اساس اموری که برعهده دارد باید ویژگی هایی را در خود ایجاد نماید. به عنوان مثال یک منشی مسئول برقرای نظم و ترتیب در کار هاست به این منظور باید فردی بسیار منضبط و دقیق باشد.

پرسنل یک مرکز زیبایی در ارتباط با مراجعین است. به همین خاطر باید توانایی برقراری ارتباط کلامی و نوشتاری را با دیگران داشته اند. برخورد محترمانه و اخلاق مداری اولین ویژگی کارکنان در مطب یا کلینیک پزشکی است. همه پرسنل باید در زمینه فعالیتی خود تجربه و تخصص داشته و خصوصیات لازم برای فعالیت بهتر را فراهم آورند. روحیه کار تیمی و پرانرژی بودن به فعالیت مجدانه و موفق کارکنان کمک می کند.

افرادی که در یک کلینیک زیبایی کار می کنند باید از روش های فناورانه برای انجام امورات استفاده کرده و با مهارت های کامپیوتری و فنی به خوبی آشنایی داشته باشند. رعایت پروتکل های بهداشتی و توجه به انتقادات و نظرات مراجعه کنندگان از دیگر ویژگی های کارکنان بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در تهران می باشد.

ویژگی کارکنان یک کلینیک زیبایی

خدمات بهترین کلینیک لیزر آقایان در شهرک غرب

همان طور که می دانید کلینیک های لیزر در تمام امور زیبایی و درمانی فعالیت داشته و تنها انجام لیزر را عهده دار نیستند. امروزه عموم مردم بیش از پیش به زیبایی و طراوت خود توجه می کنند. از این رو به خدمات کلینیک های زیبایی نیاز بیش تری خواهند داشت. در کلینیک های لیزر ارائه خدمات در تمام لاین های زیبایی باعث ایجاد تنوع برای مراجعین شده است. پوست و مو در لاین های مختلف مطب ها و کلینیک ها توسط پزشکان مورد بررسی و درمان قرار می گیرند.

همه پزشکان در وهله اول وظیفه معاینه و ارائه مشاوره به زیباجو را برعهده دارند. این کار به گام نهادن در مسیر درست رسیدن به زیبایی اثربخش است. در بهترین کلینیک لیزر آقایان در شهرک غرب علاوه بر خدمات از بین بردن موهای زائد، انواع جراحی های پوستی، جوان سازی، تزریق ژل و بوتاکس، لیفت صورت و بدن، رفع ضایعات پوستی و کرایوتراپی انجام می شود.

در این مجموعه های از بهترین سیستم ها و مدرن ترین تجهیزات برای بهبود وضعیت پوست و ظاهر افراد استفاده می شود. پاک سازی پوست، از بین بردن جای زخم و خالکوبی، درمان ضایعات عروقی مانند ماه گرفتگی، وریدهای سطحی پا، درمان آکنه و لکه های پوست، همانژیوم و برداشتن خال های مادرزادی و اکتسابی همگی با استفاده از لیزر و تکنیک های آن امکان پذیر می باشند.

10 تا از بهترین کلینیک لیزر آقایان در شهرک غرب را بشناسید!

کلینیک لیزر باران

کلینیک لیزر باران

این کلینیک دارای کادر درمان حرفه ای و خوش برخورد بوده و سال ها است که در این زمینه فعال می باشند. کلینیک لیزر باران از روش های نوین پزشکی برای از بین بردن موهای زائد بدن کمک گرفته و بدون هیچ عوارضی لیزر آقایان را انجام می دهد. این مجموعه دارای مجوز رسمی از وزرات بهداشت و درمان بوده و مجهز به انواع سیستم ها و دستگاه های مدرن روز دنیا می باشد.

خدمات:

 • تزریق ژل و بوتاکس
 • رفع موهای زائد بدن
 • درمان ضایعات پوستی
 • جوان سازی و جراحی های زیبایی پوست

آدرس: شهرک غرب، بلوار دادمان، نرسیده به پل یادگار امام

کلینیک لیزر نعنا

کلینیک لیزر نعنا

این مجموعه تحت نظر متخصصان جراحی پلاستیک و پزشکان حاذق استان تهران فعالیت کرده و جزو بهترین کلینیک لیزر آقایان در شهرک غرب می باشد. این کلینیک دارای دکوراسیون جذاب و آرامش بخشی بوده و مراجعین در محیطی آرام از خدمات مرکز لیزر استفاده می نمایند. رعایت بهداشت و نظافت کلینیک یکی از ویژگی های بارز کلینیک لیزر نعنا می باشد. پرسنل این مرکز لیزر بر اساس تکنیک روز دنیا و روش های فناورانه پزشکی برای از بین بردن موهای زائد بدن آقایان اقدام می نمایند. تجربه و تخصص در رضایت مراجعین این کلینیک نمایان است.

خدمات:

 • فیشیال و جوان سازی پوست
 • لیزر موهای زائد و از بین بردن جای خالکوبی
 • درمان ضایعاتی پوستی و رفع جای جوش و لکه ها

آدرس: شهرک غرب، بلوار دریا، بین خیابان شفق و مطهری جنوبی

کلینیک لیزر پارادایس

کلینیک لیزر پارادایس

مرکز لیزر آقایان و بانوان پارادایس سال ها است در زمینه ارائه خدمات زیبایی پیشرو بوده است. کلیه افرادی که در این مجموعه مشغول به کار هستند از سطح بالای علمی و تخصص پزشکی برخوردار می باشند. دستگاه هایی که برای از بین بردن موهای زائد در کلینیک لیزر پارادایس استفاده می شود؛ امنیت بالایی داشته و نتیجه مطلوبی را به زیباجو ارائه می کند.

خدمات:

 • لیزر فول بادی
 • مشاوره رایگان
 • لیفت و جوان سازی پوست
 • هایفوتراپی، پلاژن تراپی و مزوتراپی

آدرس: شهرک غرب، سعادت آباد، سرو شرقی

کلینیک دکتر میراحد موسوی

کلینیک دکتر میراحد موسوی

دکتر میراحد موسوی دارای کد نظام پزشکی 57247 بوده و متخصص پوست، مو و زیبایی هستند. مرکز درمانی ایشان یکی از بهترین کلینیک لیزر آقایان در شهرک غرب به شمار می رود. بیش از 80 درصد مراجعین ایشان از برخورد و کیفیت خدمات کلینیک میراحد موسوی ابراز رضایت کرده اند.

خدمات:

 • لیزر آقایان
 • بوتاکس و تزریق فیلر
 • کاشت مو و درمان بیماری های آن

آدرس: شهرک غرب، فرحزادی تقاطع دریا، خیابان نورانی، پلاک 26

 کلینیک لیزر آکو حمزه ای

 کلینیک لیزر آکو حمزه ای

دکتر آکو حمزه ای ارائه دهنده کلیه خدمات زیبایی بوده و تنوع را برای مراجعه کنندگان به ارمغان آورده است. در این کلینیک از تجهیزات مدرن و بهداشتی استفاده شده و خدمات با تعرفه های مناسبی در اختیار زیباجویان قرار می گیرد.

خدمات:

 • لیزر نابلکس 2022
 • لی شاین و تزریق چربی
 • مزوتراپی، کربروکسی تراپی و فیشیال

آدرس: شهرک غرب، سعادت آباد، بلوار پاک نژاد ، بالاتر از چهارراه سرو ، كوچه جوى پا ، پلاک 38

توصیه های مراقبتی بهترین کلینیک لیزر آقایان در شهرک غرب

اولین کاری که برای داشتن پوستی سالم و بدون موهای زائد انجام داد؛ این است که یک مرکز لیزر باتجربه و مهارت را انتخاب کرده تا از عوارض انجام لیزر در امان بود. در مرحله بعدی با پایبندی به توصیه های مراقبتی بهترین کلینیک لیزر آقایان در شهرک غرب از آسیب رسانی به بدن و پوست جلوگیری کرد. به هیچ عنوان پس از انجام لیزر موها را از ریشه نکنید. این کار منجر به تحریک فولیکول مو و رویش مجدد موها می شود.

پس از انجام لیزر پوست دچار قرمزی و التهاب می شود؛ زمانی که از التهاب ناحیه مورد نظر کاسته شد لایه برداری صورت بگیرد. این کار درمان را مثمرثمر و نتیجه بخش خواهد کرد. آقایانی که برای لیزر موهای زائد خود اقدام می نمایند تا 48 ساعت بعد از لیزر نباید در معرض آب داغ و حرارت قرار بگیرند. از این رو توصیه می شود از دوش گرفتن با آب داغ، در معرض نور خورشید قرار گرفتن و استفاده از اتاق های بخار یا سونا پرهیز کرد. زیرا موجب تحریک پوست و ایجاد تاول و حساسیت می شود.

 استفاده از کرم های ویتامین E و سایر لوسیون ها به تسکین پوست و بافت آن کمک می کند. استفاده از مواد آرایشی بلامانع است اما چنان چه فرد در هنگام مصرف با علائم سوزش و خارش مواجه شد؛ بهتر است که از این مواد استفاده نکرد. دئودورانت موجب تحریک پوست را شامل می شود در نتیجه بهتر است حداقل تا سه الی چهار روز از مصرف دئودورانت ها خودداری شود.

توصیه های مراقبتی بهترین کلینیک لیزر آقایان در شهرک غرب

هزینه انجام لیزر آقایان

عوامل مختلفی در تعیین هزینه لیزر آقایان موثر هستند. از آن جایی که لیزر می تواند به صورت ناحیه ای یا کل بدن باشد قیمت های آن با یک دیگر متفاوت است. لیزر برخی از نقاط بدن که حساس تر هستند به صورت مجزا هزینه بالاتری دارند. به طور کلی ناحیه قفسه سینه، کمر، شکم، گردن، زیربغل، باسن، پا و ناحیه تناسلی نقاطی از بدن آقایان است که لیزر می شود. هر کدام از این بخش های بدن قیمتی را به خود اختصاص می دهند.

فناوری هایی که بهترین کلینیک لیزر آقایان در شهرک غرب برای ارائه خدمات به مراجعین استفاده می کند در تعیین تعرفه های لیزر تاثیرگذار است. تعداد دفعاتی که فرد برای از بین بردن موهای زائد خود به مرکز لیزر مراجعه می کند در نهایت قیمت نهایی لیزر را مشخص می کند. افراد بسته به جنس مو و مقاومت ریشه آن در تعداد جلسات لیزر با یک دیگر تفاوت دارند. اقداماتی که پزشک قبل یا بعد از انجام لیزر برای فرد انجام داده تا نتیجه بهتری حاصل شود به افزایش تعرفه لیزر می انجامد.

کلام آخر

از بین بردن موهای زائد بدن یکی از اقدامات بهداشتی است که از بسیاری از بیماری پوستی جلوگیری می کند. این کار به روش های مختلفی انجام می شود که موثرترین و مطمئن ترین آن لیزر است. با توجه به پیشرفت علم پزشکی در این زمینه می توان از این راهکار برای رفع موهای زائد بدن به طور دائمی بهره گرفت. تخصص و تجربه بهترین کلینیک لیزر آقایان در شهرک غرب باید مورد بررسی قرار بگیرد. زیرا در صورت عدم مهارت کافی مجموعه زمینه بروز مشکلات و عوارض متعددی فراهم می شود. جراحا از این که تا انتهای مقاله همراه ما بودید سپاس گزار است. لطفا نظرات و دیدگاه های خود را کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − سه =

دکمه بازگشت به بالا