لیزر موهای زائد

10 تا از بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اسلام آباد⚡️【سال1403】❤️

سال هاست که لیزر روش های جدید و نوین تری را در علم پزشکی در اختیار پزشکان قرار داده است. یکی از کاربردهای لیزر در پزشکی از بین بردن موهای زائد است. بررسی فرآیند لیزر موهای زائد نشان می دهد که پرتوهایی که لیزر با طول موج های معین می فرستد، فولیکول های مو را مورد هدف قرار داده و بدن ترتیب موها را از بین می برد. البته دستگاه های بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اسلام آباد به شکل دقیق تری عمل کرده و هدف را میسر می کنند.

بررسی فرآیند لیزر موهای زائد

اصلاح و شیو کردن موهای زائد یک امر بهداشتی بوده و همگان موظف به رعایت آن هستند. از بین بردن موهای زائد بدن به اشکال گوناگونی صورت می گیرد که بهترین آن لیزر است. لیزر با پرتوهایی خود فولیکول مو را تضیف کرده و از رویش مجدد موها جلوگیری می کند. زمانی که فرآیند لیزر موهای زائد به طور دقیقی انجام شود، نتیجه درمانی رضایت بخش خواهد بود.

برای انجام لیزر ابتدا زیباجو باید موها را بالاتر از سطح پوست اصلاح کرده و به کلینیک یا بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اسلام آباد مراجعه کند. اپراتور برای این که فرد درد لیزر موهای زائد را حس نکند، از بی حسی های موضعی استفاده کرده و 20 الی 30 دقیقه فرصت می دهد. در این مرحله اپراتور با توجه به دانش و تجربه ای که دارد، تنظیمات جدیدی که برگرفته از ویژگی های زیباجو است را اعمال می نماید.

برای این که اپراتور یا پزشک از عدم حساسیت فرد اطمینان یابد یک پالس نوری به ناحیه ای از بدن تابانده و منتظر عکس العمل آن می ماند. در صورت عدم مشکل خاصی اپراتور لیزر با تاباندن پرتوهای نور تمامی نقاط مورد نظر زیباجو را لیزر می کند. پس از ارائه خدمات لیزر برای کاهش سوزش و خارش بدن و جلوگیری از ایجاد حساسیت اپراتور از لوسیون بهداشتی یا کرم های مخصوص استفاده می کند.

بررسی فرآیند لیزر موهای زائد

رزومه بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اسلام آباد

در هنگام بررسی رزومه کلینیک های زیبایی و مراکز لیزر باید توجه داشت که افرادی که در آن مجموعه کار می کنند، ابزار و تجهیزات، مهارت پزشک یا اپراتور، موقعیت دسترسی و تعداد مراجعین راضی در ارائه یک رزومه نقش دارند. به همین خاطر باید به این عوامل توجه ویژه ای داشت. کلیه موارد مذکور در نهایت به جمع بندی برای انتخاب یک مرکز لیزر خوب ختم می شود.

کسانی که در بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اسلام آباد مشغول به کار هستند باید دانش کافی در مورد لیزر و روش های را داشته باشند. لیزر با توجه به ویژگی هایی چون رنگ پوست، ضخامت موها، و محل رویش به تنظیمات متفاوتی نیاز دارد، یک اپراتور خبره باید با این موارد آشنایی کامل داشته باشد. دستگاه لیزر و تجهیزاتی که یک کلینیک زیبایی یا مرکز لیزر باید عملکرد خوبی داشته و از پیشرفته ترین سیستم ها باشد.

دانش و مهارت اپراتور یا پزشک بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ایران یکی از موارد تشکیل دهنده رزومه مجموعه است. کسی که به صورت تخصصی دوره های لیزر را گذرانده و مهارت بالایی در این زمینه دارد، کاندید مناسبی برای دریافت خدمات می باشد. دیدگاه مراجعین سابق و درصد رضایت آن ها از جمله موارد مهم در انتخاب یک مجموعه زیبایی و درمانی است. نظرات خدمات گیرندگان در تشخیص خوب یا بد بودن یک مجموعه بسیار تاثیرگذار است.

10 تا از بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اسلام آباد را بشناسید!

کلینیک پوست و مو آوینا کرج

کلینیک پوست و مو آوینا کرج

کلینیک تخصصی پوست و مو آوینا با بکارگیری پزشکان متخصص و کادر متعهد توانسته خدمات گسترده ای در زمینه پوست و مو ارائه دهد. این کلینیک با به کارگیری جدیدترین تجهیزات و به روز ترین دستگاه های روز دنیا خدمات مفید و باکیفیتی برای مردم ساکن در البرز آماده کرده است. مراجعین گرامی می توانند بدون صرف وقت و تنها با مراجعه یکبار به کلینیک پوست و مو آوینا از تمام مزایای این کلینیک بهره مند شود و رضایت کامل داشته باشند.

خدمات:

 • تزریق ژل و بوتاکس
 • لیزر موهای زائد
 • جوان سازی پوست
 • کربوکسی تراپی
 • کاشت مو
 • کاشت‌ ریش

آدرس: کرج، گوهردشت، خیابان اصلی (آزادی)، نبش یازدهم غربی، پلاک ۹

شماره تماس:

02634091100

09120914348

مرکز لیزر ژینو

مرکز لیزر ژینو

این مجموعه سال های زیادی است که مشغول ارائه خدمات زیبایی به مراجعه کنندگان می باشد. هدف مرکز لیزر ژینو تنها جلب رضایت زیباجو بوده و در این زمینه اقدامتی نیز انجام داده است. به کارگیری تجهیزات پیشرفته و همکاری با پزشکان و اپراتورهای زبده توانسته در این مسیر نقش آفرین باشد.

 خدمات:

 • لیزر موهای زائد بانوان و آقایان
 • از بین بردن جای جوش و لکه های پوستی
 • مزوتراپی، میکرودرمابریژن و لیفت پوست

آدرس: اسلام آباد، محله جهانشهر، خیابان بهشتی، خیابان کسری جنوبی، خیابان مرجان

مرکز لیزر تاج

مرکز لیزر تاج

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اسلام آباد مجموعه ای است که تنوع خدمات خود را حفظ نماید. مرکز زیبایی تاج ارائه دهنده خدمات پوست و مو می باشد. این مرکز لیزر دارای کادر درمانی خوش برخورد و محترم بوده که اصول ارتباط با مراجعه کننده را رعایت می کنند. کلیه اپراتورها لیزر موهای زائد را به صورت حرفه ای فرا گرفته اند.

خدمات:

 • لیفت صورت
 • لیزر موهای زائد
 • پاک سازی پوست
 • از بین بردن تتو

آدرس: اسلام آباد، عظیمیه، میدان مهران، برج نگار، طبقه 8، واحد 809

مرکز لیزر رویا

مرکز لیزر رویا

در کلینیک زیبایی رویا از همه تجهیزات مدرن و متد روز استفاده شده است. به دلیل دیدگاه های مردم و درصد رضایت بیش از 90 درصد مراجعه کنندگان به این مجموعه لقب بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اسلام آباد تعلق گرفته است. خدمات در مرکز لیزر رویا به شکل دیگری ارائه شده و اطمینان بخش است.

خدمات:

 • تزریق چربی
 • پیرسینگ
 • لیزر موهای زائد
 • فیشیال پوست و زاویه سازی صورت

آدرس: اسلام آباد، عظیمیه، بلواری 45 متری کاج، ابتدای پل آزادگان، حد فاصل بانک سپه، تا خیابان شجاعی، پلاک 433، ساختمان G، طبقه 5، واحد 22

مرکز لیزر پریفام

مرکز لیزر پریفام

پریفام هیچ محدودیتی در جنسیت مراجعین نداشته و برای بانوان و آقایان خدمات پوست و مو ارائه می دهد. استفاده از مواد مراقبتی و بهداشتی مرغوب و حفظ قیمت خدمات در محدوده مناسبی از ویژگی های پریفام است که آن را به بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اسلام آباد تبدیل کرده است.

خدمات:

 • لیزر آقایان
 • تزریق ژل و چربی
 • هایفوتراپی و فیشیال

آدرس: اسلام آباد، عظیمه، بلوار کاج، ساختمان ساحل چوب، طبقه 1، واحد 1

مرکز لیزر تندیس

مرکز لیزر تندیس

مدیریت مجموعه زیبایی تندیس با فراهم آوردن محیط آرامش بخشی رفاه مراجعه کنندگان را به ارمغان آورده است. امکانات مورد استفاده در این مجموعه همگی بر اساس استانداردها بوده و ایمن می باشد. رعایت پروتکل های بهداشتی در کلیه خدمات این کلینیک زیبایی بسیار ارزشمند است.

خدمات:

 • از بین بردن موهای زائد
 • درمان لکه های پوستی
 • هایفوتراپی و جوان سازی

آدرس: اسلام آباد، عظیمیه، بلوار کاج، مابین خیابان پامچال جنوبی و شهید شجاعی، جنب پوشاک آلیزه، ساختمان تندیس، طبقه 3، واحد 6

نکات مثبت لیزر برای از بین بردن موهای زائد

اولین و مهم ترین ویژگی مثبتی که مردم در لیزر موهای زائد می بینند؛ از بین بردن دائمی موها می باشد. در واقع تنها هدف انجام لیزر رفع موهای زائد بدن است و زیباجویان با آشنایی از نتایج آن برای لیزر اقدام می نمایند. لیزر دقت بالایی در حذف موهای زائد بدن دارد. همین ویژگی بسیاری از خطرات حاصل از انجام آن را به حداقل رسانده است. با استفاده از لیزر می توان موهای زائد هر منطقه ای از بدن را از بین برد.

مورد بعدی سرعت بالای لیزر است. اپراتور با هر پالس لیزر می تواند موهای یک ناحیه را از بین ببرد. این ویژگی سبب شده است که در مدت زمان کوتاهی موهای زائد کل بدن را لیزر کرد. البته سرعت العمل اپراتور لیزر نیز برای افزایش سرعت حذف موهای زائد شرط است.

با مراجعه به بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اسلام آباد می توان شاهد نتیجه بخشی آن در رفع موهای زائد بود. پس از گذشت دوره 3 تا 7 جلسه ای درمان دیگر هیچ مویی باقی نمی ماند. از دیگر نکات مثبت لیزر برای از بین بردن موهای زائد می توان به عدم محدودیت در عملکرد اشاره داشت. با استفاده از دستگاه های مدرن لیزر هیچ محدودیتی در اصلاح هیچ منطقه ای از بدن نیست.

نکات مثبت لیزر برای از بین بردن موهای زائد

دستگاه های بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اسلام آباد

نوع دستگاهی که مجموعه برای اصلاح و رفع موهای زائد استفاده می کند، از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. در واقع نوع دستگاه لیزر احتمال موفقیت درمان و حذف موهای زائد را بدون عوارض خطرناک افزایش می دهد. بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اسلام آباد باید از کلیه تجهیزات لازم برای تکمیل عملکرد لیزر استفاده کرده و دستگاه های لیزر مدرن را نیز دارا باشد.

به طور کل بهتر است برای افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند از دستگاه های IPL، لیزر الکساندرایت ( Alexandrit laser) و لیزر دایود (diode laser) استفاده شود تا نتایج بهتری حاصل گردد. در مقال برای افرادی که پوست تیره و موهای تیره دارند می توان از لیزر ان دی یاگ (Nd: YAG) بهره گرفت. بنابراین وجود این دستگاه در یک مرکز لیزر ضروری می باشد.

کلام آخر

امروزه بی شمار مرکز لیزر و کلینیک های زیبایی تاسیس شده که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. برای این که با خیال آسوده و مطمئن از خدمات یک مجموعه زیبایی استفاده کرد بهتر است در انتخاب آن دقت به خرج داد. بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اسلام آباد دارای مجوز فعالیت بهداشت و درمان بوده و کلیه استانداردها را رعایت می کند. هر چه دانش و مهارت اپراتور بیش تر باشد، زیباجو راضی تر خواهد بود. لیزر درمانی خطر و ریسک پایینی دارد اما بی تجربگی اپراتور آن می تواند دردسرهایی را برای مراجعه کننده به وجود بیاورد. جراحا از همراهی شما عزیزان سپاس گزار بوده و منتظر انتقادات سازنده تان هست.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا