لیزر موهای زائد

10 تا از بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اشتهارد⚡️【سال1403】❤️

یکی از روش های حذف موهای زائد بدون درد و خون ریزی، لیزر است. لیزر درمانی با اثر بر فولیکول موها آن ها را از ریشه از بین برده و آثار همیشگی دارد. با مراجعه به رزومه بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اشتهارد می توان مجموعه ای را انتخاب کرد که به لحاظ خدماتی و کیفیت به شکل مطلوبی عمل می کند. البته نکات مراقبتی پس از لیزر موهای زائد تاثیر زیادی در روند درمان و تعداد جلسات دارد. جراحا در این مقاله نکات لازم برای یافتن یک مجموعه خوب را مورد بررسی قرار می دهد.

رزومه بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اشتهارد

همه زیباجویان اعم از زن و مرد به دنبال مجموعه ای هستند که تضمینی برای کیفیت خدمات بدون عوارض داشته باشد. زمانی یک مرکز لیزر خوب می تواند این اطمینان را به مراجعین خود بدهد که دارای رزومه درخشان و پرباری باشد. رزومه بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اشتهارد باید دارای اطلاعاتی مفید در مورد مجموعه باشد تا زیباجویان با استناد بر آن و مقایسه با سایر کلینیک ها تصمیم گیری کنند.

دستگاه های مورد استفاده در کلینیک زیبایی و امکاناتی که مرکز لیزر در اختیار مراجعه کنندگان خود قرار می دهد، بخشی از اطلاعات رزومه را به خود اختصاص می دهد. موسس بهترین کلینیک زیبایی در کرج باید پزشک بوده و دارای تحصیلات آکادمیک  باشد. در غیر این صورت باید مدارکی را مبنی بر دوره ها و آموزش هایی که پشت سر گذاشته به خدمات گیرندگان ارائه دهد.

تجربه کار و استفاده از روش و سیستم های مدرنیته در رزومه به برتری مجموعه بر سایر مراکز دلالت دارد. همکاری مجموعه با پزشکان یا متخصصان زیبایی یک امتیاز مثبت است که در رزومه یک مرکز لیزر یا کلینیک آورده می شود. شرکت در همایش های مختلف یا دریافت عنوان های معتبر در رزومه به اعتبار مجموعه می افزاید. دارا بودن بورد تخصصی برای پزشک متخصص زیبایی پوست و مو جزو رزومه مرکز لیزر به شمار می رود.

رزومه بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اشتهارد

اقدامات پیشگیرانه پیش از لیزر موهای زائد

برخی از اقدامات پیش از آغاز فرآیند لیزر می تواند به نتایج بهتر و کوتاه کردن تعداد جلسات بیانجامد. توصیه می شود حتما قبل از حضور در مرکز لیزر موهای زائد قسمت مورد نظر را شیو و اصلاح نمایید. چنان چه از روش اپیلاسیون و بند انداختن برای حذف موهای زائد استفاده می کنید؛ باید یک ماه از مدت اصلاح آن گذشته باشد. در واقع باید مو از ریشه خارج نشده باشد تا موها به طور قطعی و موثر از بین بروند.

کسانی که از داروهای غیرمجاز لیزر مانند راکوتان مصرف می کنند؛ بهتر است قبل از انجام به مدت دو ماه مصرف این دارو را قطع کنند. استفاده از اجسام برنده برای شیو 24 ساعت قبل از لیزر نباید به سطح پوست آسیب برساند. برخی بر این باورند که نباید قبل از لیزر و مراجعه به بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اشتهارد موهای زائد بدن خود را شیو کنند؛ در صورتی تفکر غلطی است. زیرا این کار نه تنها به پبشرفت لیزردرمانی کمک نمی کند بلکه موفقیت قابل توقع را هم حاصل نمی کند. به لحاظ بهداشتی و شخصیتی هم عمل ناشایستی محسوب می شود.

پیش از انجام لیزر پوست نباید دچار تیرگی حاصل از آفتاب سوختگی یا سولاریوم باشد. تعداد جلسات درمانی باتوجه به پیشرفت روند درمان مشخص می شود؛ برای این که بین جلسات وقفه ایجاد نشده و خللی در عملکرد لیزرتراپی ایجاد نشود، غیبت مجاز نیست. سطح پوست قبل از لیزر باید کاملا تمیز بوده و عاری از هرگونه مواد آرایشی و بهداشتی باشد.

10 تا از بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اشتهارد را بشناسید!

مرکز لیزر ماهلین

مرکز لیزر ماهلین

این مجموعه توسط پزشک متخصص تاسیس شده و امور زیبایی توسط پزشک ارائه می شود. مرکز لیزر ماهلین دارای دستگاه های لیزر پیشرفته و بافناوری روز دنیا بوده و احتمال بروز عوارض و مشکلات پوستی را برای زیباجویان به حداقل می رساند. این کلینیک زیبایی در محله ای آرام واقع شده که دسترسی به موقعیت آن با انواع وسایل نقلیه عمومی و شخصی امکان پذیر می باشد.

خدمات:

 • لیزر موهای بدن
 • از بین بردن خال
 • جوان سازی با آراف
 • پاک سازی پوست و رفع ضایعات

آدرس: اشتهارد، بلوار اصلی، نرسیده به میدان بسیج، طبقه بالای بانک ملت، واحد 5

مرکز لیزر کاملیا

مرکز لیزر کاملیا

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اشتهارد مجموعه ای است که به رضایت و سلامت زیباجویان خود توجه داشته باشد. کلینیک زیبایی کاملیا توسط یکی از پزشکان مطرح کرج افتتاح شده است که ارائه دهنده خدمات زیبایی به بانوان و آقایان می باشد. دستگاه ها و سیستم های مورد استفاده در این مجموعه از بهترین ها بوده و به افزایش کیفیت خدمات، ماندگاری بالا، قطعیت درمان و تعداد جلسات کوتاه تر می انجامد.

خدمات:

 • کربوکسی تراپی
 • درمان ریزش سکه ای مو
 • فیشیال، مزونیدلینگ و پاک سازی تتو بدن
 • از بین بردن موهای زائد بانوان و آقایان با دستگاه های الکس پرومکس و دایود

آدرس: کرج، درختی، نبش کوچه 4، ساختمان فرشتگان، طبقه 4، واحد 401

مرکز لیزر نورامیس

مرکز لیزر نورامیس

این کلینیک زیبایی سابقه و مهارت بالایی در ارائه خدمات داشته و به نظرات مراجعین احترام می گذارند. در مرکز لیزر نورامیس پزشکان، متخصصان و اپراتورها با زیباجویان نهایت همکاری را داشته و نتایج درخشانی را رقم می زنند. این مرکز لیزر پیشرفته و معتبر از سمت وزارت بهداشت و درمان مجوز فعالیت داشته و صلاحیت های لازم را دارا می باشد.

خدمات:

 • مزوتراپی
 • فیشیال و لایه برداری
 • لیزر موی زائد و خال های گوشتی

آدرس: کرج، بلوار جمهوري، بين مطهري و ميدان جمهوري، بعد از تعاوني مهندسان ساختمان خيابان گلستان اتحاد، جنب پل روحاني ساختمان شعله ، طبقه 3، واحد 6

مرکز لیزر دکتر شمیم ویسه

مرکز لیزر دکتر شمیم ویسه

این پزشک یکی از بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اشتهارد و کرج را دارا هستند. ایشان در زمینه زیبایی پوست و مو فعالیت داشته و همچنین بیماری ها و مشکلات مربوط به این حوزه را نیز درمان می کنند. مرکز لیزر دکتر ویسه دارای پرسنل خوش برخورد و محترم بوده  که با زیباجویان ارتباط برقرار کرده و با مهارت و توانمندی هایی که دارند به کاهش تعداد جلسات لیزر کمک می کنند.

خدمات:

 • لیزر تتو
 • لیزر ضایعات پوست
 • لیزر با دستگاه الکساندراکندلا و الکس موتوس

آدرس: کرج، چهارراه طالقانی، به سمت آزادگان، خیابان مرجان (پوشاک خانواده)، روبروی مركز جراحی پاستور، پلاک 138

 جلسات مراجعه بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اشتهارد

به طور کل موهای زائد بدن در سه مرحله رشد می کنند. مرحله اولیه رشد مو که آناژن نام دارد به چندین جلسه لیزرتراپی احتیاج دارد تا بتواند روی فولیکول های مو اثر لازم را داشته باشد. البته تعداد جلسات مراجعه به بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اشتهارد به ویژگی های پوست و مو زیباجو بستگی دارد. حداقل یک الی دو جلسه برای از بین بردن موها در مرحله آناژن نیاز دارد. دستگاه های لیزر پیشرفته مدت زمان درمان را کاهش می دهند.

پس از یک دوره نقاهت یک الی دو هفته ای برخی از موها ریخته و برخی دیگر در حال رشد هستند. در جلسات بعدی وارد مرحله تلوژن شده و موهای زائد به حالت استراحت فرو رفته و رشد آن ها متوقف می شوند. در مرحله نهایی که کتاژن نام دارد موها به طور کامل از بین می روند. در واقع در هر جلسه بین 10 الی 30 درصد موها از بین می روند و به طور متوسط پس از 8 الی 10 جلسه درمان کاملا انجام شده و موهای زائد از بین می روند.

جلسات مراجعه بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اشتهارد

نکات مراقبتی پس از لیزر موهای زائد

 • به هیچ عنوان نباید پس از 24 ساعت پس از لیزر دوش گرفته تا در معرض آب قرار گرفت.
 • مجاورت در هوای گرم موجب افزایش دمای بدن می شود؛ سعی کنید تا 24 ساعت بعد از لیزر در محل خنک قرار بگیرید.
 • تا 48 ساعت از قرارگیری در معرض آفتاب خودداری کنید.
 • استفاده از مواد آرایشی و بهداشتی نامرغوب می تواند باعث سوزش و التهاب پوست شود.
 • چنان چه نواحی لیزر شده دچار خارش و وسوزش شد به هیچ عنوان نباید پوست را خراش داد یا خاراند.
 • اپراتور بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اشتهارد پیشنهاد می کند بعد از لیزر از لباس های آزاد استفاده شود.
 • افرادی که داروهای خاص مصرف می کنند بهتر است با پزشک پوست و مو مشورت کنند.
 • پس از لیزر موهای زائد اکیدا از انجام ورزش های سنگین پرهیز شود.
 • تا 15 روز بعد از انجام لیزر هر نوع سولار و برنزه کردن می تواند به پوست آسیب برساند. پس از گذشت دوره 15 روزه می توان برای تیره کردن پوست اقدام کرد.
 • تورم و التهاب پوست پس از لیزر موهای زائد طبیعی است. از این رو می توان با استفاده از کرم های ضدآفتاب سوزش و قرمزی حاصل را تسکین داد.

کلام آخر

لیزر موهای زائد فواید زیادی دارد. اما بدین معنا نیست که لیزر موها عوارضی هم ندارد. چنان چه فرد نسبت به وضعیت سلامت خود بی توجه بوده و در انتخاب مرکز لیزر دقت نکند، عوارض جدی را متحمل می شود. با انتخاب بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اشتهارد می توان از مشکلات و دردسرهای حاصل از عوارض نامناسب لیزر در امن بود. مطالعه رزومه عامل کمک کننده ای در انتخاب کلینیک یا مجموعه زیبایی خوب است. تلاش جراحا در جهت رضایت شما کاربران گرامی است. با ارسال دیدگاه ها ما را از نظرات خود مطلع کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا