لیزر موهای زائد

10 تا از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در سعادت آباد⭐【سال1403】⚡

اگرچه روش‌های مختلفی برای رفع موهای زائد وجود دارد، ولی اغلب آن‌ها موقتی بوده و برای پوست‌های حساس مناسب نیست، در حالی که لیزر موهای زائد اگر توسط متخصص مجرب و در محیطی بهداشتی بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در سعادت آباد انجام شود؛ رشد موهای زائد را کاهش می‌دهد. جهت آشنایی شما با خدمات این کلینیک، ما در این مقاله به بررسی نحوه عملکرد دستگاه‌های لیزر، ویژگی‌های کلینیک لیزر موهای زائد و معرفی کاندیداهای مناسب برای استفاده از این روش می‌پردازیم.

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در سعادت آباد چه مکانی است؟

انتخاب کلینیک مناسب برای لیزر به طور مستقیم بر کیفیت رفع موهای زائد و سلامتی شما تاثیرگذار است. بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در سعادت آباد از دستگاه‌های لیزر پیشرفته و به روز با طول موج‌های مختلف برای سازگاری با انواع پوست و مو استفاده می‌کند. این دستگاه‌ها دارای سیستم خنک کننده قوی برای کاهش درد و سوزش حین انجام لیزر می‌باشند؛ همچنین مجهز به دستگاه تشخیص طول موج مناسب برای رفع موهای زائد متناسب با رنگ پوست و موی هر فرد می‌باشد.

این کلینیک پرسنلی متعهد و متخصص دارد، پزشکان متخصص پوست و زیبایی در این مرکز از دانش و تجربه کافی در زمینه لیزر موهای زائد برخوردارند؛ همچنین تکنسین‌ها و اپراتورهای لیزر، آموزش‌های لازم را برای کار با دستگاه لیزر دیده‌اند و از به روزترین تکنیک‌ها برای رفع موهای زائد استفاده می‌کنند. این مرکز پرسنل مجربی در زمینه خدمات مشاوره با مراجعین و پشتیبانی از آن ها بعد از انجام لیزر موهای زائد دارد؛ از طرفی محیط این کلینیک بسیار شیک و دلنشین است.

این کلینیک نورپردازی و مبلمان زیبایی دارد؛ از طرفی شرایط بهداشتی آن بسیار مطلوب است، سری تمامی دستگاه‌های لیزر بعد از هر بار استفاده استریل شده و پرسنل از دستکش و ماسک هنگام انجام خدمات استفاده می‌کنند تا از بروز عفونت‌های احتمالی جلوگیری شود؛ همچنین ارائه مشاوره رایگان قبل از انجام لیزر برای انتخاب بهترین روش برای رفع موهای زائد از ویژگی‌های این کلینیک است؛ از طرفی پرسنل آن با تعیین وقت قبلی و نوبت دهی آنلاین مانع اتلاف وقت مراجعین می‌شوند.

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در سعادت آباد چه مکانی است؟

نحوه کارکرد لیزر موهای زائد

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در سعادت آباد از نور لیزر برای از بین بردن فولیکول‌های مو استفاده می‌کند، در این روش از نور لیزر با طول موج معین متناسب با رنگ پوست و مو و ناحیه مورد نظر، برای هدف قراردادن رنگدانه یا ملانین موجود در ساقه و فولیکول مو استفاده می‌شود.

ملانین نور لیزر را جذب و آن را به گرما تبدیل می‌کند. این گرما به پوست آسیبی نمی‌رساند، اما به فولیکول‌های مو که در مرحله آناژن (مرحله رشد فعال) چرخه مو هستند، آسیب رسانده و از رشد مجدد مو جلوگیری می‌کند، به همین دلیل قبل از انجام لیزر نباید از اپیلاسیون استفاده کرد و باید موها را تراشید یا خیلی کوتاه کرد تا فولیکول مو سالم بماند و لیزر بتواند روی آن اثر بگذارد، در طول انجام لیزر موهای زائد، تکنسین پالس‌هایی از نور را به ناحیه مورد نظر می‌فرستد.

او این کار را چند بار تکرار می‌کند، به هر بار تخلیه انرژی لیزر روی سطح پوست شات می‌گویند، در گذشته، برخی از مراکز لیزر موهای زائد، هزینه لیزر را براساس تعداد شات‌ها محاسبه می‌کردند، اما امروزه هزینه دریافتی براساس وسعت ناحیه تحت درمان، نوع مو و پوست و تعداد جلسات لازم برای لیزر موهای زائد تعیین می‌شود.

10 تا از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در سعادت آباد را بشناسید!

کلینیک رادین

کلینیک رادین

کلینیک رادین، ارائه دهنده خدمات درمانی و لیزر موهای زائد و یکی از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در سعادت آباد می‌باشد. این مکان دارای متخصصین پوست، تکنسین‌ و پرسنل مجرب است و خدمات زیبایی مانند: تزریق بوتاکس و فیلر، لیزر موهای زائد و… را به شما مراجعین عزیز ارائه می‌دهد.

خدمات:

 • پاک کردن انواع تتو و خال
 • لیزر موهای زائد با لیزر موی زائد الکساندرایت
 • کربوکسی تراپی و مزوتراپی
 • تزریق فیلر

آدرس: تهران، سعادت آباد،خیابان جوریکی، کوچه داوودحسینی، بن بست یکم، ساختمان تشریفات شمالی، طبقه 8

کلینیک عرفان

کلینیک عرفان

کلینیک عرفان، یکی از مراکز شناخته شده‌ جهت انجام خدمات درمانی و زیبایی به خصوص لیزر موهای زائد است. این مکان مجهز به لیزر الکساندرایت و دایود برای رفع موهای زائد می‌باشد، در این کلینیک شما درد کمتری در جلسات درمانی احساس می‌کنید.

خدمات:

 • تزریق چربی در صورت و دست
 • میکرونیدلینگ و جوانسازی پوست
 • لیزر موهای زائد
 • فیشیال حرفه‌ای پوست

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار سرو غربی، خیابان ریاضی بخشایش

کلینیک مهران

کلینیک مهران

کلینیک مهران، مکانی مناسب جهت لیزر موهای بدن و یکی از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در سعادت آباد است. این مرکز با داشتن پرسنل آموزش دیده و متخصص، علاوه بر لیزر موهای زائد خدماتی نظیر: تزریق بوتاکس و چربی، فیشیال پوست و… را انجام می دهد. پرسنل این مکان آماده ارائه کلیه خدمات زیبابی برای شما مراجعین گرامی می‌باشند.

خدمات:

 • مزوتراپی و میکرونیدلینگ
 • پاک کردن تاتو و زگیل
 • تزریق چربی و بوتاکس
 • لیزر رفع موهای زائد فول بادی

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان فرهنگ، خیابان سرو شرقی

کلینیک مروارید

کلینیک مروارید

کلینیک مروارید، یکی از پیشرفته‌ترین و مجهزترین کلینیک در زمینه  ارائه خدمات زیبایی می‌باشد. این مرکز با داشتن فضایی دلنشین و دستگاه‌های الکساندرایت و دایود پیشرفته به شما در حذف موهای زائد کمک می‌کند.  این مکان خدمات زیبایی نظیر: میکرونیدلینگ، هایفوتراپی، رفع تاتو و… را به مراجعه کنندگان خود ارائه می‌دهد. پرسنل این کلینیک در تزریق فیلر و بوتاکس تخصص و مهارت ویژه‌ای دارد.

خدمات:

 • لیزر جوانسازی پوست مانند: لیزر اربیوم
 • تزریق فیلر و بوتاکس
 • رفع موهای زائد با جدیدترین لیزرها
 • تزریق فیلر جهت زاویه ساری صورت

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان سرو غربی، نبش خیابان مروارید، مجتمع مروارید سعادت، واحد 3

کلینیک سلمی عباسی

کلینیک سلمی عباسی

کلینیک سلمی عباسی، مکانی قابل اعتماد به منظور لیزر موهای زائد و درمان بیماری‌های پوستی است. این مکان یکی از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در سعادت آباد می‌باشد. این مرکز دارای متخصصین پوست، مو و زیبایی مجرب و تکنسین‌های آموزش دیده است. پرسنل این کلینیک با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، خدمات لیزر موهای زائد را در شرایط استریل و بهداشتی انجام می‌دهد.

خدمات:

 • رفع موهای زائد با جدیدترین لیزرها
 • هایفوتراپی غبغب
 • مزوتراپی مو و ترک پوستی
 • کربوکسی تراپی و فیشال

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار سرو شرقی، خیابان بهزاد، پلاک 11

خصوصیات بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در سعادت آباد

مجهز بودن به دستگاه‌های لیزر پیشرفته: کلینیک مجهز از دستگاه لیزر پیشرفته نظیر لیزر الکساندرایت برای رفع موهای زائد افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند، استفاده می‌کند. این دستگاه درد و سوزش کمتری ایجاد می‌کند؛ از طرفی لیزر مناسب برای پوست‌های تیره، لیزر دایود است که از طول موج کوتاه‌تری استفاده می‌کند. لیزر ND:YGA نیز یا طول موج بسیار بالا برای افراد با پوست خیلی تیره مناسب است که علاوه بر رفع موهای زائد، لکه‌های ناشی از افزایش سن و رگ‌های عنکبوتی را از بین می‌برد.

ارتباط آنلاین: بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در تهران همواره با مراجعه کنندگان و اشخاص در ارتباط است؛ به این منظور حتما دارای سایت معتبر و شبکه اجتماعی است و امکان تماس تلفنی و ارتباط از طریق کامنت را فراهم می‌کند؛ همچنین دارای اپراتورهایی برای پاسخ آنلاین به سوالات افراد است و به این ترتیب علاوه بر رفع ابهامات مراجعین، موجب جذب افراد بیشتر برای ارائه خدمات می‌شود.

ارائه تخفیف‌های ویژه: بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در سعادت آباد تخفیف‌های ویژه‌ای را برای مراجعین در نظر می‌گیرد و تعداد شات‌ها در این کلینیک نامحدود بوده و بر روی قیمت تاثیری ندارد؛ همچنین این تخفیف‌ها را در تمام جلسات لیزر در نظر می‌گیرد. گاهی اوقات دستگاه لیزر کیفیت پایینی دارد و به این علت برخی مراکز تخفیفاتی را منظور می‌کنند که اثر معکوسی درمان دارد.

دارای تکنسین‌های باسابقه: یکی از ویژگی‌های کلینیک لیزر همکاری با تکنسین‌های مجرب و باسابقه است که به مراجعین خانم و آقا خدمات جداگانه و مجزایی ارائه می‌دهند. مهارت و تجربه تکنسین‌ها و توجه به مراقبت‌های قبل و بعد از لیزر موهای زائد، نقش مهمی در کیفیت کار و جلوگیری از خطر سوختگی و آسیب به پوست فرد دارد.

خصوصیات بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در سعادت آباد

کاندیداهای نامناسب برای لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد برای برخی از افراد مناسب نیست که شامل این  افراد می‌شود:

 • افرادی که رنگ پوست آن‌ها تیره یا برنزه است، به علت داشتن ملانین بیشتر در فولیکول مو، انرژی لیزر پس از جذب توسط ملانین‌ها، گرمای شدیدتری ایجاد می‌کند و خطر آسیب یا تغییر رنگ پوست در این افراد بیشتر می‌باشد و باید از این روش درمانی صرف نظر کنند.
 • کسانی که دارای بیماری‌های پوستی، عفونت یا زخم هستند تا زمان بهبودی نباید برای رفع موهای زائد به بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در سعادت آباد مراجعه کنند.
 • خانم‌های باردار و شیرده به دلیل امکان خطر احتمالی برای جنین همچنین افرادی که سابقه بیماری‌های چشم نظیر گلوکوم و آب مروارید را دارند، باید از لیزر موهای زائد خودداری کنند. حتی اگر در حین انجام لیزر از عینک محافظ استفاده می‌شود.
 • اگر به بیماری‌های پوستی نظیر: اگزما، پسوریازیس یا عفونت‌های پوستی مبتلا هستند، قبل از لیزر موهای زائد با پزشک مشورت کند؛ همچنین کسانی که داروهای ضد افسردگی و اضطراب مصرف می‌کنند، پوستشان در برابر نور حساس‌تر است و بهتر است، قبل از لیزر با پزشک مشورت کند.
 • اگر سابقه ایجاد زخم‌های کلوئیدی را دارید، لیزر موهای زائد خطر ابتلا به این زخم‌ها را در ناحیه درمان افزایش می‌دهد.

سخن پایانی 

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در سعادت آباد، مجهز به مدرن‌ترین دستگاه‌های لیزر نظیر لیزر الکساندرایت، لیزر دایود و لیزر ND، YAG و…. می‌باشد. اپراتورهای مجرب این کلینیک در محیطی بهداشتی، خدمات رفع موهای زائد را با توجه به رنگ پوست، مو و وسعت ناحیه هدف با دقت کامل و بدون هر گونه عوارض جانبی انجام می دهند.

سایت جراحا از دقت نظر شما و توجه به این مقاله بسیار سپاس گزار است و تلاش کرده است که مجهزترین کلینیک لیزر موهای زائد را به شما معرفی کند. مشاهده نظرات و انتقادات سازنده و مفید شما به ما در تولید محتوایی کاربردی یاری خواهد رساند.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا