پزشکان

بهترین دکتر اورولوژی در شمال تهران【سال1403】✅ + لیست 5 تایی

ما امروز قصد داریم شما را با بهترین دکتر اورولوژی در شمال تهران آشنا کنیم. اورولوژی شاخه ای از پزشکی است که بر بیماری های دستگاه ادراری مردان و زنان تمرکز دارد. افرادی که دچار بی اختیاری ادرار، عفونت مثانه و بیماری هایی از این قبیل شده اند می توانند با مراجعه به بهترین دکتر اورولوژی به درمان بیماری ها بپردازند. ما در این مقاله لیستی از بهترین دکتر اورولوژی در شمال تهران را در اختیار شما قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

اورولوژی چیست؟

جراحی دستگاه تناسلی که به آن اورولوژی می گویند، شاخه ای از پزشکی است که بر بیماری های دستگاه ادراری مردان و زنان و همچنین اندام های تناسلی مردان تمرکز دارد. شخصی که به درمان بیماری های دستگاه تناسلی مردان و زنان می پردازد، اورولوژیست نام دارد. افرادی که دارای چنین بیماری هایی هستند باید هر چه سریع تر به بهترین دکتر اورولوژی در تهران مراجعه نمایند. یک متخصص اورولوژی بعد از پایان دوره 7 ساله پزشکی و گذراندن پزشکی عمومی، حداقل 5 سال باید دوره ی تخصص اورولوژی را بگذراند تا اورولوژیست شود.

اورولوژی چیست؟

زمان مراجعه به اورولوژیست

زمانی که افراد در ادرار خود خون مشاهده کنند و هنگام ادرار درد احساس کنند باید هر چه سریع تر به بهترین دکتر اورولوژی در تهران مراجعه نمایند. افرادی که در کنترل ادرار خود دارای مشکلاتی هستند و در ناحیه لگن درد غیر قابل توضیحی دارند باید هر چه سریع تر به بهترین دکتر اورولوژی مراجعه نمایند.

5 تا از بهترین دکتر اورولوژی در شمال تهران را بشناسید!

دکتر اسعد مرادی

دکتر اسعد مرادی

دکتر اسعد مرادی فوق تخصص جراحی کلیه و اورولوژی و یکی از بهترین دکتر اورولوژی در شمال تهران می باشند. ایشان جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه اورولوژی می باشند. دکتر مرادی فلوشیپ آنکولوژی مجاری ادراری و تناسلی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نموده اند. ایشان یکی از پزشکان پیشکسوت و موفق کشور هستند. دکتر اسعد مرادی بعد از گذراندن دوره عمومی توانستند دوره تخصص خود را پشت سر بگذارند و بورد تخصصی خود را دریافت کنند.

خدمات دکتر اسعد مرادی:

 • درمان بیماری های اورولوژی
 • درمان مشکلات پروستات
 • درمان بی اختیاری ادراری
 • درمان سنگ کلیه

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، مجتمع پایدار، واحد 503

دکتر فرزانه شریفی اقدس

دکتر فرزانه شریفی اقدس

دکتر فرزانه شریفی اقدس متخصص اورولوژی می باشند. ایشان یکی از بهترین دکتر اورولوژی در شمال تهران به شمار می روند. دکتر شریفی اقدس در بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد متخصص اورولوژی هستند. ایشان عضو هیئت علمی اورولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هستند. دکتر فرزانه شریفی اقدس، جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. ایشان در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در پروژه های تحقیقاتی درمانی به عنوان استاد فعالیت می کنند.

خدمات دکتر فرزانه شریفی اقدس:

 • جراحی کیسه صفرا
 • جراحی طحال
 • جراحی آپاندیس
 • جراحی لاپاراسکوپی
 • جراحی سرطان
 • جراحی تیرویید
 • جراحی معده

آدرس: تهران، سعادت آباد، نرسیده به میدان سرو، خیابان بخشایش، روبروی بیمارستان عرفان، خیابان 15 غربی، پلاک 5، طبقه 2

دکتر بهنام نصیحت کن

دکتر بهنام نصیحت کن

دکتر بهنام نصیحت کن متخصص اورولوژی و یکی از بهترین دکتر اورولوژی در شمال تهران می باشند. ایشان یکی از با تجربه ترین پزشکان در زمینه اورولوژی می باشند. دکتر نصیحت کن موفق به کسب فلوشیپ اورولوژی کودکان هستند. ایشان بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی و دریافت مدرک عمومی، توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت پشت سر بگذارند و بورد تخصصی خود را دریافت کنند. افراد می توانند برای درمان بیماری های مربوط به دستگاه ادراری به ایشان مراجعه کنند.

خدمات دکتر بهنام نصیحت کن:

 • درمان بیماری های اورولوژی
 • درمان پروستات
 • درمان بیماری مجاری ادراری و تناسلی
 • درمان بیماری های مرتبط به کلیه

آدرس: تهران، فرمانیه، چیذر، میدان ندا، بلوار عسگری، کلینیک ندا

دکتر حسن اینانلو

دکتر سیدحسن اینانلو

دکتر حسن اینانلو، متخصص اورولوژی و یکی از بهترین دکتر اورولوژی در شمال تهران می باشند. ایشان جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه اورولوژی می باشند.. دکتر اینانلو، عضو انجمن اورولوژی اروپا هستند. ایشان توانستند رتبه سوم بورد تخصصی اروپا را کسب کنند. دکتر اینانلو عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند. دکتر حسن اینانلو 16 سال سابقه جراحی در زمینه فعالیت خود تا کنون داشته اند. ایشان مقالات بسیار زیادی در برترین مجلات پزشکی جهان به چاپ رساندند.

خدمات دکتر حسن اینانلو:

 • جراحی ناباروری
 • درمان سنگ کلیه
 • درمان سرطان پروستات
 • درمان سرطان مثانه
 • درمان تومور کلیه
 • سرطان های دستگاه ادراری

آدرس: تهران، نرسیده به چهارراه فرمانیه، بیمارستان فرمانیه

دکتر مجتبی عاملی

دکتر مجتبی عاملی

دکتر مجتبی عاملی، متولد سال 1360 می باشند. ایشان یکی از بهترین دکتر اورولوژی در شمل تهران به شمار می روند. دکتر عاملی در بنیان ملی نخبگان دارای عضویت می باشند. ایشان از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شده اند. دکتر عاملی در سال 1388 در رشته اورولوژی دانشگاه علوم پزشکی مشهد پذیرفته شدند و تحصیلات تخصصی خود را آغاز کردند. ایشان بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصص خو را با موفقیت پشت ر بگذارند. دکتر مجتبی عاملی، در سال 1392 موفق شدند رتبه 4 کشور در بورد تخصصی ناسیونال را دریافت نمایند. ایشان مقاله های متعددی در زمینه فعالیت خود چاپ نموده اند.

خدمات دکتر مجتبی عاملی:

 • جراحی سنگ های کلیوی
 • مشاوره مشکلات جنسی و ناباروری برای زوجین
 • ختنه نوزادان و کودکان
 • جراحی تنگی مجرای کودکان
 • سنگ مثانه
 • جراحی پروستات

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، کوچه مجد

ویژگی های بهترین دکتر اورولوژی در شمال تهران

افراد باید سعی کنند برای درمان بیماری های خود به بهترین پزشک و متخصص مراجعه نمایند. ما در این قسمت برخی از ویژگی های بهترین دکتر اورولوژی در شمال تهران را در اختیار شما قرار داده ایم، این ویژگی ها عبارتند از:

اولویت قرار دادن سلامت بیماران: بهترین دکتر اورولوژی در شمال تهران همواره سلامت بیماران و مراجعین را اولویت قرار می دهد و تمام تلاش خود را می کند تا برای بیماران مشکلی ایجاد نشود.

مدرک و تخصص پزشک: یکی از مهم ترین ویژگی ها مدرک و تخصص پزشک است. به پزشکی مراجعه کنید که دارای مدرک و تخصص اورولوژی باشد و مدرک خود را از دانشگاهی معتبر دریافت کرده باشد.

تجربه کافی پزشک: از دیگر ویژگی ها می توان به تجربه کافی پزشک در حیطه فعالیت خود اشاره کرد. پزشک با تجربه همواره تلاش می کند تا به خوبی بیمار را درمان نماید. پس به این ویژگی توجه بسیاری داشته باشید.

برخورد مناسب: بهترین دکتر اورولوژی در شمال تهران دارای رفتاری بسیار مناسب با بیماران می باشد. به پزشکی مراجعه نمایید که تمامی ویژگی های ذکر شده را دارا باشد و جزء بهترین و با تجربه ترین متخصصین باشد.

ویژگی های بهترین دکتر اورولوژی در شمال تهران

بیماری های مرتبط به رشته اورولوژی

عفونت های دستگاه ادراری: رشد ویروس ها و باکتری ها در دستگاه ادراری عفونت دستگاه ادراری می باشد. عفونت دستگاه ادراری بین زنان شایع می باشد و در برخی مواقع مردان نیز دچار آن می شوند. این بیماری دارای علائمی است که از علائم آن می توان به احساس سوزش اشاره کرد. همچنین علائم دیگر شامل نیاز فوری به ادرار و احساس تخلیه نشدن کامل مثانه است.

بیش ‌فعالی مثانه: مثانه بیش فعال مشکلی است که در ذخیره سازی ادرار به وجود می آید. این بیماری منجر به نیاز ناگهانی و فوری به ادرار و بی اختیاری ادرار می شود و همچنین مثانه بیش فعال می تواند ناشی از سایر مشکلات اورولوژیکی مانند عفونت های دستگاه ادراری و سنگ های مثانه باشد. با مراجعه به بهترین دکتر اورولوژی در تهران می توانید این مشکل را درمان کنید.

هماچوری: هماچوری یعنی وجود خون در ادرار که دارای دلایل مختلفی می باشد. بسیاری از این بیماری خوش خیم هستند و نگران کننده نیستند و برخی از دلایل آن شامل عفونت ادراری، عفونت کلیه، سرطان، بزرگ شدن پروستات و آسیب کلیه می باشد.

التهاب پروستات: تورم و التهاب پروستات با عنوان پروستاتیت شناخته می شود که این عارضه ممکن است ناشی از عفونت های باکتریایی یا غیر باکتریایی باشد. این بیماری می تواند منجر به درد، ناراحتی و مشکلات ادراری شود. در صورت مبتلا شدن به این بیماری هر چه سریع تر به پزشک خود مراجعه کنید.

کلام آخر

اورولوژی شاخه ای از پزشکی است که بر بیماری های دستگاه ادراری مردان و زنان و همچنین اندام های تناسلی مردان تمرکز دارد. شخصی که به درمان بیماری های دستگاه تناسلی مردان و زنان می پردازد، اورولوژیست نام دارد. برای درمان بیماری های مربوط به دستگاه ادراری سعی کنید بهترین دکتر را انتخاب کنید. برای درمان چنین بیماری هایی اگر ساکن شهر های دیگری هستید می توانید به مقاله بهترین دکتر اورولوژی در ایران مراجعه نمایید.

از شما بسیار سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحا همواره سعی داشته شما را با بهترین دکتر اورولوژی در شمال تهران آشنا کند. امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشند. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد وارد سایت شوید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (11 امتیاز)

نسرین شهری

سلام من نسرین شهری هستم. حدود 2 سال هست که کار نویسندگی و تولید محتوا در حوزه پزشکی انجام می دهم؛ سعی کردم که بهترین مطالب حوزه پزشکی را گردآوری کنم و در اختیارتان قرار دهم. اگر سوال یا پیشنهادی درباره محتوای سایت داشتید خوشحال می شوم از طریق دیدگاه ها با من در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا